Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valahogy most nem éreztem meg. Hét elején vaciláltam Earnhardt és Kenseth között,aztán kiválasztottam Loganot. Ma meg az utolsó pillanatig cserélgettem őket,mire végül megszületett a nagy döntés. 😀 Na,majd a jövőhéten.Nelson87
A sokáig variálás sose jön be, Én is anno mindig megszoptam ha átvariáltam futamok előtt a csapatom. 😀
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Valahogy most nem éreztem meg. Hét elején vaciláltam Earnhardt és Kenseth között,aztán kiválasztottam Loganot. Ma meg az utolsó pillanatig cserélgettem őket,mire végül megszületett a nagy döntés. 😀 Na,majd a jövőhéten.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
ennyit Nelsonka szériájáról 😀shawnka
Minden sorozat megszakad egyszer. A helyzetet csak az rontja,hogy a versenyzőim közé is betettem. 😀
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
ennyit Nelsonka szériájáról 😀shawnka
Pedig már azt hittem van egy utódom.... 😀 😕
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
ennyit Nelsonka szériájáról 😀
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
hoppá Junior odavágta nem kicsit.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
live247 előfizetés és minden gondotok örökre megoldódikshawnka
Azért ez így nem igaz. 😀 Szaggatott a szezonban az is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
nem tudom, ki hogy van vele, de számomra kezd uncsi lenne Harvick.Mikey
szerencsére még messze van a Hamiltonságtól. amint visszamennek a fiúk keletre, jönnek a fejlesztések az autókra úgyis.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
nem tudom, ki hogy van vele, de számomra kezd uncsi lenne Harvick.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
live247 előfizetés és minden gondotok örökre megoldódik
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nálam minden stimmel. Firstrow-n is frankó.dcsicsak
Akkor az csak engem nem szeret. 😀 Na,de most már mindegy is,a cricfree megmentette a vasárnap estét.
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nálam minden stimmel. Firstrow-n is frankó.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Egész véletlenül nem tud valaki egy jó streamet? Kezdek megőrülni a firstrowtól.Nelson87
 www.vipleague.me/motorsports/290240/1/nascar-sprint-cup-series-campingworld.com-500-live-stream-online.htmlGreengo
Sajnos nekem nem vált be,mindenesetre köszönöm. Már csak a cricfree maradt az utolsó reményem. Fogalmam sincs mi az oka ennek a hirtelen "stream-romlásnak" nálam,azelőtt mindig tudtam nézni a versenyeket.

És igen,a cricfree tökéletes,nem is értem,hogy felejthettem el azt az oldalt.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Egész véletlenül nem tud valaki egy jó streamet? Kezdek megőrülni a firstrowtól.Nelson87
 www.vipleague.me/motorsports/290240/1/nascar-sprint-cup-series-campingworld.com-500-live-stream-online.html


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
egészen hihetetlen, hogy az óraaállítás óta mindenről lekések. c'mon Denny!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
áh, mit megy már a 22-es a külső íven 😀
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Egész véletlenül nem tud valaki egy jó streamet? Kezdek megőrülni a firstrowtól.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
na, kezdődhet az igazi verseny.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Lassan kezdődik a NASCAR futam,az utolsó pillanatban kicseréltem a futamgyőztes tippemet. Dale Jr. lett végül,pedig nagyon gondolkodtam Kensethen. 😊
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
de az a durva, hogy Szujóék is rettenetesen unták, pedig ők azért két tizedek miatt is képesek eldobni az agyukat.shawnka
Nekem tetszett :A:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
de az a durva, hogy Szujóék is rettenetesen unták, pedig ők azért két tizedek miatt is képesek eldobni az agyukat.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Tényleg nem volt valami izgalmas futam, de ez az időszak sztem még mindig jobb, mint a Schumis vagy Vetteles ahol a csapattárs esélytelen volt. Hami meg Rosberg legalább csatázhatnak...

amúgy meg kéne ide is valami kamu sárga a végére és akkor legalább a vége jó lenne, mint a Nascarban. 😀
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Kicsit úgy érzem divat lett most szidni az F1-et. Nem alaptalan de unalmas futamok mindig is voltak ahogy domináns autók is...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Most mit panaszkodtok? A lényeg, hogy a pilóták felismerhetőek, mert állandó a sisakfestés. Ez volt a fő probléma, amin annyira változtatni kellett. :[]
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Szegény Kimit tényleg az ág is húzza.....viszont az új főnök hatalmas arc, tetszik a hozzállása, na meg amikor nem sikerültek a kerékcserék mindjárt odament hogy na srácok akkor hogyan is állunk ezzel? 😊
Sajnos akkora előnye van a Mercinek, hogy ha Rosberg nem művel valami csodát akkor itt hamar vége lesz a partynak.....viszont egy Williams-Ferrari csata az jó lehet a szezon során, de lehet hogy a sok pénz ami a Ferrarinál van ezt is el fogja dönteni hamar. Mindig volt dominancia az F1-ben, de ez most azért is kár mert tényleg sok jó pilóta van most a mezőnyben és jó kis csatákat lehetne látni és izgalmakat, de hát ez ki van lőve....
Kis naívan még mindig megnézem a futamot,pedig tudja az ember hogy úgy is pocsék lesz 😀😀