Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Hat kozelebb lenne mint Magnussen. Amugy jovo szempontjabol is jobban az idos/ fiatal duo.Toca
Az lehet, hogy közelebb, de max 2 embert tudnék mondani a mai mezőnyből aki ugyanazzal a kocsival versenyezni tudna Alonsoval. Button nem tartozik szvsz közéjük. Mondjuk ő a leggyengébb VB az elmúlt 15 évből.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Hat kozelebb lenne mint Magnussen. Amugy jovo szempontjabol is jobban az idos/ fiatal duo.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Dán mögött szerintem állnak komoly érdekek, illetve szerintem kerülni akarták a hisztit, hogy valaki megfogja Alonsot.

Toca
Most ugye itt nem Buttonra gondoltál? 😀

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
 www.f1-live.hu/f1-hirek/keso-este-kozoltek-buttonnal-hogy-nem-o-lesz-alonso-csapattarsa-a-mclaren-hondanal/

Bár még nem hivatalos, de nagyon úgy tűnik, hogy Buttonnek ennyi volt. Szomorú....nekem mindig is szimpatikus pilóta volt, + idén szerintem sokkal jobb volt, mint Magnussen. Nem tudom Dennis miért ragaszkodik ennyire a Dán gyerekhez. Honda is ismeri már Buttont, autó fejlesztésben is hasznosabb lenne és még Alonso is inkább Buttont akarta, úgy, hogy szerintem ez egy rossz döntés.Raven17
Dán mögött szerintem állnak komoly érdekek, illetve szerintem kerülni akarták a hisztit, hogy valaki megfogja Alonsot.

Vettel és Ferrari szokni kell a gyomromnak, bár ha ennyire fos lesz az F1 úgyis csak néhány futamot csípek majd el.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.f1-live.hu/f1-hirek/keso-este-kozoltek-buttonnal-hogy-nem-o-lesz-alonso-csapattarsa-a-mclaren-hondanal/

Bár még nem hivatalos, de nagyon úgy tűnik, hogy Buttonnek ennyi volt. Szomorú....nekem mindig is szimpatikus pilóta volt, + idén szerintem sokkal jobb volt, mint Magnussen. Nem tudom Dennis miért ragaszkodik ennyire a Dán gyerekhez. Honda is ismeri már Buttont, autó fejlesztésben is hasznosabb lenne és még Alonso is inkább Buttont akarta, úgy, hogy szerintem ez egy rossz döntés.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Azért rosberg több mint kurva korrekt, felment azonnal gratulálni és a csapat ünnepségre is elment. Fordítva biztosan nem történt volna meg.
JayB
Szerintem meg de, már csak azért is mert Mercin belül, tuti fel lett "ajánlva" hogy aki nem tudja tisztességgel kezelni a szitut, az gondba lesz. Amúgy meg Rosbergnek a teljes nagydíja megvolt, hogy feldogozza, meg igazából esélye sem volt.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Azért rosberg több mint kurva korrekt, felment azonnal gratulálni és a csapat ünnepségre is elment. Fordítva biztosan nem történt volna meg.
JayB
De.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Azért rosberg több mint kurva korrekt, felment azonnal gratulálni és a csapat ünnepségre is elment. Fordítva biztosan nem történt volna meg.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ó de jó, hogy egy percig se néztem! xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Hamilton világbajnoki címe volt az egyetlen émlékezetes dolog az idei F1-es szezonban. Megérdemelte. 😊
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ha a Nascar nem is, legalább az F1 happy endel zárult, szép volt Hami! 😊
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Kár, hogy Rosberg vasa feladta, jobb befejezést érdemelt volna, ennek ellenére Hamilton 100%-ig megérdemelte a Vb címet. Massa jól zárta az évet, de Bottas így is 3 hellyel előzte meg a tabellán. A finn és Ricciardo szárnyalása külön öröm, két fiatal, szimpatikus versenyző, remélem jövőre még jobbak lesznek.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
LAJOS!😍 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
massa kibaszott nagy clutch nyilván az utolsó duplapontos futamon van csúcsformában! jövőre csempiönsip!!! 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 sportgeza.hu/forma1/2014/11/21/itt_az_f1-tortenet_legabszurdabb_buntetese/
Aki ezt kitalálta azt főbekéne lőni...Toca
Kétszer, hogy biztos legyen a dolog. Elképzelni nem tudom mennyire kell beszívva és belőve lenni ahhoz, hogy ilyet kitaláljanak, ha meg nem használtak semmit, akkor súlyos mentális problémák miatt el kell őket zárni a társadalom többi tagjától.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
 sportgeza.hu/forma1/2014/11/21/itt_az_f1-tortenet_legabszurdabb_buntetese/
Aki ezt kitalálta azt főbekéne lőni...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kahne 3 évet hosszabbított az #5-ös csapattal.

Ez valószínűleg azt jelenti, hogy jön a JR Motorsports a Sprint Cup mezőnyébe.
több mint 9 éve
catattack 3 520
...de sokszor úgy érzem, hogy a fia a büdös életben nem fog bajnokságot nyerni.Minitron
Nagyon diplomatikus voltál... Tuti nem fog!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Szép volt Harvick-tól, de persze mint Gorodn fan nem örülök.danyly
Detto, és én is azt mondom, hogy szép volt. Igazából Harvick is megérdemelte, nagyon megnyomta a chase-t és az idei szezonban ő volt a "leggyorsabb" pilóta. Gordon, nem tudom, hogy tudja-e hozni az idei szintet jövőre, mert kurvajól ment a végső elszámolásokig szerintem, de trónkövetelő lesz jövőre is szép számmal. Főleg az egyre jobb formát mutató Joey Logano. Keselowski-val mindig számolni kell, ahogy Hamlin és Kenseth sem becsülendő le soha. Na, meg ha Jimmy fiú vagy éppen Harvick is kifog megint egy jó évet...a teljesség igénye nélkül...a lényeg, hogy jövőre is lesz izgalom bőven.

Aki nekem idén nagy csalódás volt (és meglehetősen semlegesként néztem a ténykedését), az Austin Dillon. Többet vártam tőle. Plusz Dale JR a chase-ben háromszorosan is: 1. mert amikor kellett, teljesen harmat teljesítményt nyújtott a chase-ben, 2. nem engedte Gordon-t győzni, amikor kellett volna, 3. mert Gordon után nálam mindig ő jön a sorban, így pláne mérges vagyok, hogy egy ígéretes alapszakasz után így folytatta. Komolyan azt hittem, hogy ha valamikor, idén odaérhet. A Daytona 500 megnyerésének is rohadtul örültem, már csak az öreg Dale miatt is...de sokszor úgy érzem, hogy a fia a büdös életben nem fog bajnokságot nyerni.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
A V8 Supercars hétvégi Phillip Island-i futamaiból Scott McLaughlin kettőt is behúzott.
Ajánlom a vasárnapi verseny befutóját!
 www.v8supercars.com.au/view/videos/plus-fitness-phillip-island-400

December 5.-7. - Sydney 500
A szezonzáró hétvége amin már Marcos Ambrose is ott lesz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép volt Harvick-tól, de persze mint Gorodn fan nem örülök.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Megérdemli Harvick! Gordon után neki adtam volna a bajnoki címet. Egész évben jól ment, + az elején még sok műszaki gondja is volt.

Gordon meg....talán jobb is, hogy elcseszték a végét, csak jobban dühített volna múlt hét ha esetleg Gordon behúzza.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
legalább nem Newman.

Grubb tökös volt, nem hozta be Dennyt, de végül ez lett a vesztünk. Ennyit számított az a plusz 5 kör a gumikban. Az utolsó újraindítást meg elizgulta, ez van. baszki, olyan közel volt... megint.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Gordon mit csinált, hogy a futam 90 százalékában top2 volt, aztán kilencedik lett?slowmotion
Ő se cserélt ahogy Hamlin se a végén.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Hát érdekes verseny volt, rég láttam már Nascart, Hamlin vagy Harvick érdemelte ezt meg, de előbbiék eltaktikázták.