Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
Egyébként olyan mozgatható "daru" nincs, ami a pályán kívülről tudná menteni a roncsokat? Értem ezalatt, hogy pályán kívül mozog és csak a "kar" nyúl be a mentésre váró autó felé.
Rémelem Bianchi esete is úgy zárul, ahogy anno Massa-é (felépül és tovább versenyez a jövőben).Tony
Van, de sokkal egyszerűbb lett volna olyan kialakítású gépeket használni ami alá nem lehet becsúszni.


Fly Eagles Fly!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Egyébként olyan mozgatható "daru" nincs, ami a pályán kívülről tudná menteni a roncsokat? Értem ezalatt, hogy pályán kívül mozog és csak a "kar" nyúl be a mentésre váró autó felé.
Rémelem Bianchi esete is úgy zárul, ahogy anno Massa-é (felépül és tovább versenyez a jövőben).
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
A 2. videó 8. másodpercében lévő kép nem is a mostani balesetről van. Aki készítette a videót az nagyon benézte.tamasboldizsar
vagy nagyon ügyesen visszaépítették a bukócsövet meg a karosszériát a pályamunkások
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A 2. videó 8. másodpercében lévő kép nem is a mostani balesetről van. Aki készítette a videót az nagyon benézte.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.parameter.sk/rovat/sport/2014/10/05/japan-nagydij-megrazo-videofelvetelek-jules-bianchi-menteserol
Nézzétek meg a második videón az autóról készült képeket.Nyolcadik másodperctől.Érdekes.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem sok magasabban lévő dolog van ott a sisaknál 😕
JayB
Nekem az a véleményem, hogy hamisítják a nyilvánosságra kerülő képeket!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RIP Andrea de Cesaris... 😕

Szomorú nap ez az F1-ben, remélem nem lesz még szomorúbb a következő... 😕StormST
Basszus, egy újabb pilóta akit már igen sokszor láttam versenyezni. RIP. 😕
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
RIP Andrea de Cesaris... 😕

Szomorú nap ez az F1-ben, remélem nem lesz még szomorúbb a következő... 😕StormST
😕

(mekkora volt, amikor a kék-zöld színű 7UP Jordannel második helyről indult Spában, sőt asszem ott is ment sokáig, amíg a szekér bírta...)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
RIP Andrea de Cesaris... 😕

Szomorú nap ez az F1-ben, remélem nem lesz még szomorúbb a következő... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Sajnos úgy hírlik, hogy romlott Bianci állapota és újabb műtétet kell végrehajtani.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Lauda kivételesen tényleg a frankót mondta. Azért mert nem történnek ilyen dolgok túl gyakran hozzászokunk hogy ez veszélytelen, holott nem. Nem hibáztatnék ezért senkit, csúsztak már ki szárazon is sokkal többen. Sutill előtt ALonso volt az egyetlen kieső, ő is műszaki hiba miatt holott csak 9 kör volt hátra egy esős versenyen. Nem volt ebben semmi extra körülmény (a fél mezőn még Interen körözött) Iszonyatosan szerencsétlen baleset volt ami bárhol bármikor megtörténhetett volna.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Nézd már vissza a videót! Ott integet a zöld zászlóval az agyatlan pályabíró.

.Schleck
megnéztem, az a baleset után van és ugye ott már zöldezhet. (remélem jót néztem😊 )

Viszont nem értem miért kellett ilyen későre rakni. Ha nem villanyfényes futam, tényleg olyan sötét lehet egy ilyen viharban, hogy nagyon romlanak a látási viszonyok. Az a délután 2 nagyon jó időpont, az, hogy nálunk az hajnalban van, hát istenem. Aki hardcore az úgy is felkel rá, aki meg nem, az kb a 11 órás ismétlést megnézi.
Ez a mai baleset remélem nem oda vezet, hogy ne legyenek esős versenyek, mert ez is része a sportnak. És sajnos a balesetek is. Én az f1-hez is úgy állok, mint az NFL-hez. Ennyi pénzért ez sajnos benne van a pakliban. Mégha lehet, ez sokaknak kemény szavaknak tűnnek.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az FIA közleménye is kitért rá, hogy a pálya érintett szakaszán dupla sárga zászlókat lengettek a bírói posztokon, ami azt jelenti, hogy óvatosan kell vezetni, előzni tilos, sőt még a megállásra is fel kell készülni.
Nem ismerem pontosan a szitut, mert nem láttuk, de víz ide, víz oda, lehet Bianchi sáros egy picit azért... Persze jobbulást neki, ennek ellenére! És nagyon sajnálom, mert nem volt ez benne a mai napban...NB2
Nézd már vissza a videót! Ott integet a zöld zászlóval az agyatlan pályabíró.

Közben a JayB által linkelt képet úgy tette fel az index, hogy az "eddigi legerősebb kép az esetről". A kurva anyjukat...

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Az FIA közleménye is kitért rá, hogy a pálya érintett szakaszán dupla sárga zászlókat lengettek a bírói posztokon, ami azt jelenti, hogy óvatosan kell vezetni, előzni tilos, sőt még a megállásra is fel kell készülni.
Nem ismerem pontosan a szitut, mert nem láttuk, de víz ide, víz oda, lehet Bianchi sáros egy picit azért... Persze jobbulást neki, ennek ellenére! És nagyon sajnálom, mert nem volt ez benne a mai napban...
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Basszus, remélem túléli és felépül, fiatalok közül a kedvencem. 😕
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Nem sok magasabban lévő dolog van ott a sisaknál 😕
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/BBCSport

Itt elég frissen jönnek a hírek és a FIA jelentése is fent van.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bianchit műtik, fejsérülés, elég nagy vérömleny van a koponyájában, ez a legfrissebb.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Az h semmi video sehol a balesetről nem sok jót sejtet, hogy nem merik/akarják megmutatni.... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Sajnos így nem szokott törni a kocsi 😕 A "kopors", közte a fej mögötti bukókeret a legnagyobb zakónál is épen marad. Itt ez megsemmisült...vagy centiken múlott, hogy a feje kapja az ütést, vagy nagyon nagy a baj 😓
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Mostanra hogy ha nincs kiugróan nagy baj azt szokták már jelenteni, nem jó ez a nagy csend 😕
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bazzki.. Helikopterrel meg állítólag orvosi utasítsára nem vitték, súlyos fejsérülésnél a légnyomás befolyásolhatja az állapotát. Hajrá Jules!

JayB
Én azt olvastam, az időjárási viszonyok miatt nem akarták helikopterrel vinni, de lehet neked van igazad.




A 2. kép nem sok jóval kecsegtett. Én még modern F1-es autó hátsó részét így széttörve nem láttam.tamasboldizsar
Én nem nézek sok F1-et az utóbbi években, de simán törik így a kocsi, csak általában nem a hátuljával mennek bele a falba, vagy egymásnak. Bianchi viszont ebből kiindulva középről, meg hátulról ütközte le a traktort. Mondjuk nem értem, hogy ez hogy sikerült, de az mellékes.
Mindenesetre balhé lesz ebből, már napok óta megy a parázás, hogy a szar időjárási viszonyok miatt veszélyes lesz a verseny, stb. A verseny szervezői nem lehetnek túl nyugodtak.

több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A 2. kép nem sok jóval kecsegtett. Én még modern F1-es autó hátsó részét így széttörve nem láttam.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Bazzki.. Helikopterrel meg állítólag orvosi utasítsára nem vitték, súlyos fejsérülésnél a légnyomás befolyásolhatja az állapotát. Hajrá Jules!

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Remélem Bianchinak semmi komoly baja nem lesz bírom mint versenyző. Egyébként az az érzésem hogy a kiöregedő vezetők helyeére kéne 1-2 fiatal es akkor az F1 is megújulhatna