Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Köszi Börni!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Én májustól-szeptemberig agyon szórnám Európát futammal, legalább 6-7 pályával többet még el tudnék viselni. Tök jó pályákon nincs verseny...NB2
Magny-Cours, Jerez...laccoo74
Örüljünk ha ennyi marad.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Én májustól-szeptemberig agyon szórnám Európát futammal, legalább 6-7 pályával többet még el tudnék viselni. Tök jó pályákon nincs verseny...NB2
Magny-Cours, Jerez...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Azért 250.000 ember tavaly is kiment valahogy a COTA-ra.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.laccoo74
Én májustól-szeptemberig agyon szórnám Európát futammal, legalább 6-7 pályával többet még el tudnék viselni. Tök jó pályákon nincs verseny...
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.JayB
Minek erőltetik oda, ahol nincs jelentős befogadó közönség?Lehetne inkább plusz egy futam Európában.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...NB2
Plusz Dallas és Houston meccsel is egy időben.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!gaben
Szerintem tavaly is így volt...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
Jól látom, hogy a hétvégi NASCAR futammal egy időben, Texasban lesz az F1 futam?
Okos!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '


Akár ilyen is lehet.laccoo74
A sok ezüst és fekete alapszínű autók mellé úgy kellene ez a design, mint egy falat kenyér. 😀😀
Remélhetőleg, ha elindulnak, akkor egy színesebb festést kap.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Akár ilyen is lehet.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
még az is lehet, hogy jobb úgy, ha Gordon végig éles marad, és nem "pihen rá" a Homestead előtti 2 futamra egy biztos hellyel a zsebében.slowmotion
Ha erre játszott Dale JR és bejön, akkor pacsi, de ő csak szimplán nyerni akart 😛
Amúgy meg a próféta szóljon belőled 😊Minitron
nézd, Juniornak sem megy olyan jól a szekér, ha jól emlékszem, akkor a National Guard megszünteti vagy radikálisan visszafogja a szponzorációs pénzeket, szóval ki kell tennie valamit a kirakatba, ha azt akarja, hogy bemenjenek a vevők a boltba.slowmotion
Úgy volt vele Gordon legyen bajnok önerőből ha tud. Gondolni kell a jövő évre is. A "jófiúk" nem gyakran szoktak győztesként kikerülni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
még az is lehet, hogy jobb úgy, ha Gordon végig éles marad, és nem "pihen rá" a Homestead előtti 2 futamra egy biztos hellyel a zsebében.slowmotion
Ha erre játszott Dale JR és bejön, akkor pacsi, de ő csak szimplán nyerni akart 😛
Amúgy meg a próféta szóljon belőled 😊Minitron
nézd, Juniornak sem megy olyan jól a szekér, ha jól emlékszem, akkor a National Guard megszünteti vagy radikálisan visszafogja a szponzorációs pénzeket, szóval ki kell tennie valamit a kirakatba, ha azt akarja, hogy bemenjenek a vevők a boltba.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
még az is lehet, hogy jobb úgy, ha Gordon végig éles marad, és nem "pihen rá" a Homestead előtti 2 futamra egy biztos hellyel a zsebében.slowmotion
Ha erre játszott Dale JR és bejön, akkor pacsi, de ő csak szimplán nyerni akart 😛
Amúgy meg a próféta szóljon belőled 😊

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
még az is lehet, hogy jobb úgy, ha Gordon végig éles marad, és nem "pihen rá" a Homestead előtti 2 futamra egy biztos hellyel a zsebében.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Junior mekkora troll. Pedig ha valamikor, most el kellett volna engedni Gordont.shawnka
én is azt vártam, lehet ha Phoenix-ben vannak elengedigaben
Nem biztos, hogy lesz újabb esély, főleg ha megint beindul a Penske :-/

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
“Annyi éven át próbáltam itt nyerni.” – mondta Earnhardt. “De mindannyiunknak sokat jelent ez a győzelem. Jelen pillanatban a legkevésbé sem érdekelnek a pontok, trófeákat szeretnék még nyerni.”

Náccerű, mehetnek a hajadra ezek a trófeák most JR. Persze minden éven szurkolok neki is, de a bajnokira mindig esélytelen. Na, mondom, idén végre...erre teljesen elkúrja a chase-t, most meg nem segít a csapattárson sem. Kicsit át fogom értékelni a dolgokat magamban, persze a futamot sem ártana látni 😊

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Junior mekkora troll. Pedig ha valamikor, most el kellett volna engedni Gordont.shawnka
Én bírom mindkettőjüket, persze Gordon a favorit és valóban...nem láttam a futamot, de le vagyok döbbenve, hogy a faszé nem engedte el Gordont Dale. Valamelyik alapszakasz versenyen meg pont Gordon tolta meg JR-t és úgy nyert, ha jól rémlik. Eszem megáll @)

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
Mindegy Gordon visszavette a vezetést a chase-ben. Szoros lesz ez még.
Abból a szempontból jó a rendszer, hogy teljesen kiszámíthatatlan ki fog nyerni a végén.
Jr. mindegy hányadik mert a végjátékba már nem szólhat bele. Össze is koccantak a befutó után.danyly
nem volt őszinte Gordon mosolya az interjú alatt
még 2 sansz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mindegy Gordon visszavette a vezetést a chase-ben. Szoros lesz ez még.
Abból a szempontból jó a rendszer, hogy teljesen kiszámíthatatlan ki fog nyerni a végén.

Jr. mindegy hányadik mert a végjátékba már nem szólhat bele. Össze is koccantak a befutó után.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 864 — Deion Sanders for president!
Junior mekkora troll. Pedig ha valamikor, most el kellett volna engedni Gordont.shawnka
én is azt vártam, lehet ha Phoenix-ben vannak elengedi

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Junior mekkora troll. Pedig ha valamikor, most el kellett volna engedni Gordont.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
úgyis Harvick nyer
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jókor kapcsolódok be: Gordon vezet. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Denny de szépen slisszant be a 22 mellé:cool: