Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Valaki tud adni streamet ? 😀
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Akkor jöjjön a fricska 😕)

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nascar Sprint Cup:
Na, Gordon indul a pole-ból.Minitron
jó fricska lesz, ha behúzza. tegnap a Nationwide elég jóra sikeredett, bízzunk a srácokban.

DENNY ALL THE WAY!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Cameron Lawrence és a Dodge Challenger a TA2 bajnokai! (Y)
 www.gotransam.com/news/index.cfm?cid=61799

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nascar Sprint Cup:
Na, Gordon indul a pole-ból.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ott a gond, hogy igazából leszarják a Cup futamait.
Jobb is az eredeti közvetítés!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Olvastalak tenisz topicban, lehet igazad lesz. Én is inkább a svájcinak szurkolok majd.
A Digi1-en kézi van (elvben negyedig), plusz sanszos, hogy a futam sem kezdődik 9-kor, ott jobb lett volna (szerintem)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Kevesebb unalmasabb verseny van ennél a wtcc-nél, de gratula Norbinak!!!
És ilyen drámai véggel! Mikor megláttam, hogy húznak el a portugál mellett, ordítottam!

A digi nagyon ügyes volt, mikor a tenisz utánra rakta a Nascart, tuti, hogy olyan hosszú lesz a tenisz, hogy belelóg a Nascarba 😊NB2
Djokovic szombat délután 5 előtt fejezte be a meccsét, Federer éjfél után két perccel. Este hétkor lesz ugye a döntő.
emellett Djokovicnak másfél órát kellett rohangálnia, Federernek kettő és felet, ráadásul négy meccslabdát hárítva nyert.

kötve hiszem, hogy mentálisan ne viselte volna meg, de ha mentálisan nem is, akkor fizikailag biztosan. csak azért nem teszek Djokovic 2:0-ra, mert Federernek szurkolok, és saját ló ellen nem fogadunk.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Este 9 (3 p.m. ET)
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Hánytól van ma a Nascar?
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Kevesebb unalmasabb verseny van ennél a wtcc-nél, de gratula Norbinak!!!
És ilyen drámai véggel! Mikor megláttam, hogy húznak el a portugál mellett, ordítottam!

A digi nagyon ügyes volt, mikor a tenisz utánra rakta a Nascart, tuti, hogy olyan hosszú lesz a tenisz, hogy belelóg a Nascarba 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
WTCC-t nem néztétek? Norbi hozott Makaóban egy második és egy negyedik helyet. Parádésan ment és ezzel megvan az összetett negyedik hely is. Legjobb Hondás, legjobb nem Citroenes. 😊shawnka
Szép eredmények, meg is lesz az a gyári szék neki.
Viszont az én agyam még mindig kevés ehhez a megyünk kétszer 15 kört az első kerekes vasakkal aztán aki a legújabbat hozza az nyer rendszerhez. (N)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
WTCC-t nem néztétek? Norbi hozott Makaóban egy második és egy negyedik helyet. Parádésan ment és ezzel megvan az összetett negyedik hely is. Legjobb Hondás, legjobb nem Citroenes. 😊
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
végülis, nem.
csak Gordon 24 pozíciót vesztett, és valószínűleg a bajnoki címet, Larson meg két egész helyet.slowmotion
😀😀
Elfogult vagy.
Keselowski megpöckölte Gordont, Newman meg belevezette a falba Larsont...
Keselowski hol volt már akkor, amikor Gordon zuhant hátra és megpörgött? Nyilván Brad indította el ezt a folyamatot, de arról már nem ő tehet, hogy Gordon ennyit tudott az eseten korrigálni....catattack
Gordonnál ne feledjük Junior "nemes" húzását sem, nem csak Keszéről van itt szó...egyszerűen baromi peches volt ez a chase run Gordonnak és pont. Newman is az utolsó pillanatokban húzta keresztül a számításokat.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
végülis, nem.
csak Gordon 24 pozíciót vesztett, és valószínűleg a bajnoki címet, Larson meg két egész helyet.slowmotion
😀😀
Elfogult vagy.
Keselowski megpöckölte Gordont, Newman meg belevezette a falba Larsont...
Keselowski hol volt már akkor, amikor Gordon zuhant hátra és megpörgött? Nyilván Brad indította el ezt a folyamatot, de arról már nem ő tehet, hogy Gordon ennyit tudott az eseten korrigálni....catattack
elfogult vagyok. de attól még Newman ugyanúgy letolta a versenyívéről Larsont, mint Keselowski Gordont (persze Gordon megpróbálhatta volna a kis kanyart kiegyenesíteni, de az rossz jel az álmoskönyvek szerint)
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
végülis, nem.
csak Gordon 24 pozíciót vesztett, és valószínűleg a bajnoki címet, Larson meg két egész helyet.slowmotion
😀😀
Elfogult vagy.
Keselowski megpöckölte Gordont, Newman meg belevezette a falba Larsont...
Keselowski hol volt már akkor, amikor Gordon zuhant hátra és megpörgött? Nyilván Brad indította el ezt a folyamatot, de arról már nem ő tehet, hogy Gordon ennyit tudott az eseten korrigálni....catattack
hát az lett volna fura, ha egyenesben tudja tartani balhátsó nélkül az SS-t 😀 😀
több mint 9 éve
catattack 3 520
végülis, nem.
csak Gordon 24 pozíciót vesztett, és valószínűleg a bajnoki címet, Larson meg két egész helyet.slowmotion
😀😀
Elfogult vagy.
Keselowski megpöckölte Gordont, Newman meg belevezette a falba Larsont...
Keselowski hol volt már akkor, amikor Gordon zuhant hátra és megpörgött? Nyilván Brad indította el ezt a folyamatot, de arról már nem ő tehet, hogy Gordon ennyit tudott az eseten korrigálni....
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
“Ha a múlt héten elfogadható volt félrelökni valakit, akkor most is az.” – kommentálta Gordon Newman megmozdulását.Minitron
K.rvára nem volt azonos kategória!catattack
végülis, nem.
csak Gordon 24 pozíciót vesztett, és valószínűleg a bajnoki címet, Larson meg két egész helyet.
több mint 9 éve
catattack 3 520
“Ha a múlt héten elfogadható volt félrelökni valakit, akkor most is az.” – kommentálta Gordon Newman megmozdulását.Minitron
K.rvára nem volt azonos kategória!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
“Ha a múlt héten elfogadható volt félrelökni valakit, akkor most is az.” – kommentálta Gordon Newman megmozdulását. “Valószínű vissza fogják még kapni, szerintem. Én is kilökhettem volna Harvickot, de nem tettem. Nehéz megemészteni, hogy két második hellyel nem sikerült továbbjutni.”

Hát igen, ehh...remélem, valamit alkot azért még így chase-n kívül majd Jeff.

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A Dodge-nak én is örülnék, mondjuk a Toyota helyett 😛

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Hát igen, az vitathatatlan, hogy ő a sportág egyik királya, meg Dale Earnhardt, na meg Jimmy Johnson 😊 Ha JJ belehúz, még lehet rekorder...Minitron
Nehéz lenne vitatni az eredményeiket.
Remélem visszatér a Dodge és vele együtt az öreg sikerei is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hát igen, az vitathatatlan, hogy ő a sportág egyik királya, meg Dale Earnhardt, na meg Jimmy Johnson 😊
Ha JJ belehúz, még lehet rekorder...

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ha már az utolsó verseny kezd érdektelenségbe fulladni, nosztalgiázzunk egy kicsit.
 sportsworld.nbcsports.com/richard-petty-life-and-times-of-the-king/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na oké, "jogosság" miatt Logano-nak szurkolok, konstruktőri szinten meg Harvick-nek (mivel Chevy SS párti vagyok és Newman meg menjen a P-be). Azt a 2 közül valamelyik csak bejön...ha meg Hamlin lesz a bajnok, még mindig nem dőlök a kardomba, de ha Newman, na őt megkeresném a kardommal...