Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Éééés, ezt behúztuk. Náccerű, drive to end hunger, yeah! 😀😀😀


több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.
Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirolashawnka
A kék 43-as kicsit hiányozni fog.gaben
mert? tavaly sem volt az élvonalban, meg azelőtt sem.
különben is csak annyi történik, hogy átszámolják a pontozását, de attól még ugyanúgy nyerhet futamokat, mint a másik 30 nem-Chase-tag indulóslowmotion
Egyrészt kösz az okítást.
Másrészt az öreg Petty miatt örülnék a sikerének.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
egyébként elsősorban a budapesti kollégáknál érdeklődnék, hogy nem lenne kedvetek egy szerkesztőségi gokartozáshoz?

teljesen random jutott eszembe, de így csapathatnánk egy kiváló versenyt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.

Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirolashawnka
A kék 43-as kicsit hiányozni fog.gaben
mert? tavaly sem volt az élvonalban, meg azelőtt sem.
különben is csak annyi történik, hogy átszámolják a pontozását, de attól még ugyanúgy nyerhet futamokat, mint a másik 30 nem-Chase-tag induló
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.

Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirolashawnka
A kék 43-as kicsit hiányozni fog.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
GORDON! Ha nem JGR pilóta nyer idén, akkor őt szeretném.

Megvannak az első kiesők is: Dinger, KuBu, BIFFLE(!!!!!!!!!!!!!!), Almirola
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
#fuckyeah
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
VERSENYIDŐ
tippek a kiesőkre?shawnka
Az uccsó 4 szerintem. o_o
Amit Keselowski művel az kezd pazar lenni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
VERSENYIDŐ

tippek a kiesőkre?
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
egyébként 8 körül lesz a zöld zászló. nehogy várjatok kettőig, addigra már bőven meglesz a 4 kiesőnk.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Moto gp sem volt eseménytelen!
Szegény Rossi is csúnyát bukott, gyakorlatilag a fél banda esett.
A 2 Hondás csak magát okolhatja, főleg MM simán kijöhetett volna hamarább is.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.Minitron
Mikor kezdi a futamot?danyly
AAA 400
SUNDAY, SEP. 28 / 02:00 PM ET
DOVER INTERNATIONAL SPEEDWAY

Még ez a futam, aztán jön a Contender forduló.Minitron
a digi1-en 23:15-kor kezdődik a közveítés.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.Minitron
Mikor kezdi a futamot?danyly
AAA 400
SUNDAY, SEP. 28 / 02:00 PM ET
DOVER INTERNATIONAL SPEEDWAY

Még ez a futam, aztán jön a Contender forduló.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Alonso McLarenhez távozását elvileg Suzukában bejelentik. Csak remélni tudom hogy ez a jó döntés. A Honda motorja majdnem egy időben készült el a többiekével. A km hátrányt talán egyensúlyozza hogy rájuk nem vonatkozott a homologizáció, a többieknek nagyjából 3 hónapja lesz csiszolni a motoron, a Hondának 1 éve. Pénz van és a mekisek is biztos lelkesen csipegették az infókat a merciről. Optimista vagyok. Legrosszabb esetben is egy csöbörből vödörbe néz ki Alonsonak. Természetesen csak ha igaz az információ.JayB
Nálam még mindig nagyon fake-nek tűnik. Majd kiderül
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Alonso McLarenhez távozását elvileg Suzukában bejelentik. Csak remélni tudom hogy ez a jó döntés. A Honda motorja majdnem egy időben készült el a többiekével. A km hátrányt talán egyensúlyozza hogy rájuk nem vonatkozott a homologizáció, a többieknek nagyjából 3 hónapja lesz csiszolni a motoron, a Hondának 1 éve. Pénz van és a mekisek is biztos lelkesen csipegették az infókat a merciről. Optimista vagyok. Legrosszabb esetben is egy csöbörből vödörbe néz ki Alonsonak. Természetesen csak ha igaz az információ.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.Minitron
Mikor kezdi a futamot?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nascar Sprint Cup
Harvick indul a pole-ból. Biffle kb. csak akkor jut tovább a chase-ben, ha most nyeri a futamot. Így nem sok esélyt adok neki, aminek páran talán örülni fognak itt a régebbi hozzászólások alapján 😕)

Keselowski és Logano már biztos továbbjutók, a többieknek még pedálozni kell.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
800. MotoGP futam lesz holnap?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Na úgy néz ki megúszta Stewart.
 espn.go.com/racing/nascar/cup/story/_/id/11582576/tony-stewart-face-charges-death-kevin-ward-jr?ex_cid=sportscenterFB

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hát, a Penske átvette a hatalmat. Nem örülök.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...
Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!shawnka
hábazz, ráadásul tök sima menetben defektet kapni...ez a Penske nagyon összekapta magát, innentől őket kell megverni.
Gordonnak meg 13. hely előtt van 20 pont előnye, 11-12. hely előtt 15, kell csinálni egy top10 finisht minimum, aztán megvan a következő kör. bár ha nem töri össze a szekeret, akkor már nagyjából simán bent lenne. picsku...slowmotion
Nekem ez eddig is nyilvánvaló volt. Jóformán a Hendrickek közül csak Gordon tud velük menni, JJ nem önmaga már egy ideje. Harvick nagyon kétarcú, fasza restartok nélkül nehéz mit csinálni. Amikor meg jól megy, akkor meg megadja magát a technika folyton. A JGR meg teljesen kuka idén, Busch is inkább dodzsemezik konkrét versenyzés helyett, Hamlin egyszerűen folyton benne van a szarban, Kensethről meg éppenhogy csak hiányzik egy kalap.De továbbra is úgy érzem, hogy Homesteadben Kes, Logano, Gordon és Biffle lesznek ott, ahol a szezont lezáró big one után Biffle lesz a Sprint Cup koronázott és vitathatatlan királya.shawnka
No way! Lesz még itt haddelhadd az tuti.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...

Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!shawnka
hábazz, ráadásul tök sima menetben defektet kapni...

ez a Penske nagyon összekapta magát, innentől őket kell megverni.

Gordonnak meg 13. hely előtt van 20 pont előnye, 11-12. hely előtt 15, kell csinálni egy top10 finisht minimum, aztán megvan a következő kör. bár ha nem töri össze a szekeret, akkor már nagyjából simán bent lenne. picsku...slowmotion
Nekem ez eddig is nyilvánvaló volt. Jóformán a Hendrickek közül csak Gordon tud velük menni, JJ nem önmaga már egy ideje. Harvick nagyon kétarcú, fasza restartok nélkül nehéz mit csinálni. Amikor meg jól megy, akkor meg megadja magát a technika folyton. A JGR meg teljesen kuka idén, Busch is inkább dodzsemezik konkrét versenyzés helyett, Hamlin egyszerűen folyton benne van a szarban, Kensethről meg éppenhogy csak hiányzik egy kalap.

De továbbra is úgy érzem, hogy Homesteadben Kes, Logano, Gordon és Biffle lesznek ott, ahol a szezont lezáró big one után Biffle lesz a Sprint Cup koronázott és vitathatatlan királya.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...

Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!shawnka
hábazz, ráadásul tök sima menetben defektet kapni...

ez a Penske nagyon összekapta magát, innentől őket kell megverni.

Gordonnak meg 13. hely előtt van 20 pont előnye, 11-12. hely előtt 15, kell csinálni egy top10 finisht minimum, aztán megvan a következő kör. bár ha nem töri össze a szekeret, akkor már nagyjából simán bent lenne. picsku...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Gordon is a falban! 8 körrel a vége előtt, ilyet...

Mekkora tűzijáték lesz jövő vasárnap Doverben!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ÉS OTT IS VAN KENSETH BÚCSÚJA. BOKÁNFOSOMMAGAM