Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Denny de szépen slisszant be a 22 mellé:cool:
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Mr Petty!!! Yeah!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Gondolom köztudott, de azért - 18:30 Sprint Cup - Martinsville!
Mennyire nem szeretem amúgy ezt a kis gokart pályát.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
azért kíváncsi leszek ha Miller Valenciában is így kirakja a kis Marquezt a spanyolok nem ölik-e meg😊
szinte végig arra ment, hogy kilökje, mondjuk M. helyében ügyesebben oldottam volna meg
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Gordon versenyben van még a chase-ben legalább? Lemaradtam Talladegáról. Mondjatok már valami pozitívat. Azt tudom, hogy Dale-nek már előtte kaszáltak. 😕Minitron
persze, Gordon még áll. azért a háromnegyede, mert JJ, Junior és Kahne kasza.
Gordon elkúrta úgy istenesen a kvalifikációt, aztán a versenyen inkább hátul volt, mint elöl. arra azért figyelt, hogy egy körön keresztül vezesse a mezőnyt (gondolom később jött ki a boxba), mert a plusz egy pont mindig jól jön.
amikor kicsúszott Kyle Busch, akkor ugye az volt, hogy a három "nagy" (Junior, JJ, Rinyapina) közül kettő kiesik, mert csak egy nyerhet, maradt egy kieső hely, arra kellett figyelnie, hogy maradjon elég aspiráns mögötte, meg hogy ne keveredjen bele semmi balhéba. na azt meg is csinálta.
onnan meg teszkó gazdaságos versenyzéssel betolta a szekeret, majd a következő két futam közül hozza valamelyiket, aztán viszlát Homestead-ben.slowmotion
Akkor jól van akkor. Egyértelműen Kesze meg Logano az esélyes idén szerintem, de azért én szorítok Gordon-nak, reménykedem egy újabb kivirágzásban és bajnoki címben 😊

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Gordon versenyben van még a chase-ben legalább? Lemaradtam Talladegáról. Mondjatok már valami pozitívat. Azt tudom, hogy Dale-nek már előtte kaszáltak. 😕Minitron
persze, Gordon még áll. azért a háromnegyede, mert JJ, Junior és Kahne kasza.
Gordon elkúrta úgy istenesen a kvalifikációt, aztán a versenyen inkább hátul volt, mint elöl. arra azért figyelt, hogy egy körön keresztül vezesse a mezőnyt (gondolom később jött ki a boxba), mert a plusz egy pont mindig jól jön.
amikor kicsúszott Kyle Busch, akkor ugye az volt, hogy a három "nagy" (Junior, JJ, Rinyapina) közül kettő kiesik, mert csak egy nyerhet, maradt egy kieső hely, arra kellett figyelnie, hogy maradjon elég aspiráns mögötte, meg hogy ne keveredjen bele semmi balhéba. na azt meg is csinálta.
onnan meg teszkó gazdaságos versenyzéssel betolta a szekeret, majd a következő két futam közül hozza valamelyiket, aztán viszlát Homestead-ben.
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Gordon versenyben van még a chase-ben legalább? Lemaradtam Talladegáról. Mondjatok már valami pozitívat. Azt tudom, hogy Dale-nek már előtte kaszáltak. 😕

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
éééés egy nagy tisztelgéssel megy a Hendrick csapat háromnegyede a lecsóbaslowmotion
Kurvasajnálatosan :-/

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Richard Petty Motorsports announced that three-time IndyCar Series Champion, Sam Hornish, Jr. will join the storied organization to drive the No. 9 Ford in the NASCAR Sprint Cup Series full-time in 2015.
 www.richardpettymotorsports.com/news/richard-petty-motorsports-signs-sam-hornish-jr/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ez a verseny, ez az ember bazdmeg!!!
A Fekete Bárány!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Keselowski amúgy tényleg zseniális idén, de a viselkedése kinyitja lassan mindenki zsebében a bicskát. Most is ez a parasztlengő Newmannek, könnyen lehetett volna belőle BIGONE.

Vettel ehhez képest lófasz volt 😀
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kyle remélem leüti Dillont... legalább Denny és Kenseth még versenyben vannak.

Kyle, Kahne, JJ és Dale búcsúzik.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
éééés egy nagy tisztelgéssel megy a Hendrick csapat háromnegyede a lecsóba
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Húúú mekkora futam volt. Keselowski nagyot mentett. Kensethnek is közel volt az első W. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ASZTAKURVA! KESELOWSKI HAIL MARY 😀
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
úristen, ezt továbbra sem tudom megszokni 😀 nagyon para!
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
kezdődik Talladega. egyik kedvencem, elképesztő mértékű pusztítást várok. #Deliverminatorshawnka
Komoly, hogy itt dől el a továbbjutás, nem irigylem azokat, akik most a chase végén vannak. Ilyen alapon akár egy kalapból is kihúzhatnák a neveket. Szezonok fognak elmenni azon, hogy kit kap el a big one, és kit nem?helmet
Vagy Danica! 😀😀😀gaben
SHAWNKA!!!!!!!!!!gaben
látom, nem akarok hinni a szememnek 😀 😀
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
kezdődik Talladega. egyik kedvencem, elképesztő mértékű pusztítást várok. #Deliverminatorshawnka
Komoly, hogy itt dől el a továbbjutás, nem irigylem azokat, akik most a chase végén vannak. Ilyen alapon akár egy kalapból is kihúzhatnák a neveket. Szezonok fognak elmenni azon, hogy kit kap el a big one, és kit nem?helmet
Vagy Danica! 😀😀😀gaben
SHAWNKA!!!!!!!!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kaseynek el kéne hullania, és jók vagyunk. Hihetetlen, de még ezzel is csak -3-ban van Kyle.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ráadásul köze nem volt a balesethez... köszi Austin, kurvajóarcvagy
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
kezdődik Talladega. egyik kedvencem, elképesztő mértékű pusztítást várok. #Deliverminatorshawnka
Komoly, hogy itt dől el a továbbjutás, nem irigylem azokat, akik most a chase végén vannak. Ilyen alapon akár egy kalapból is kihúzhatnák a neveket. Szezonok fognak elmenni azon, hogy kit kap el a big one, és kit nem?helmet
Vagy Danica! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
kezdődik Talladega. egyik kedvencem, elképesztő mértékű pusztítást várok. #Deliverminatorshawnka
Komoly, hogy itt dől el a továbbjutás, nem irigylem azokat, akik most a chase végén vannak. Ilyen alapon akár egy kalapból is kihúzhatnák a neveket. Szezonok fognak elmenni azon, hogy kit kap el a big one, és kit nem?
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
kezdődik Talladega. egyik kedvencem, elképesztő mértékű pusztítást várok. #Deliverminator
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Rossi győzelem ismét! 😊
A verseny második felében,a lehűlő levegő rengeteg embert tréfált meg. Marquez az élről,Crutchlow a második helyről ráadásul az utolsó körben,Pol Espargaro,mind ugyan úgy estek el,féktávon,gyakorlatilag még függőleges helyzetben elmentaz eleje a motornak. Olyan mintha kirúgnák az ember alól a gépet. Lorenzonak is volt valami gumi problémája de ő végül be tudott jönni a második helyen. A harmadik így végül Smith lett 😊 Pedrosánál meg most is bebizonyosodott hogy nem nagyon van pechesebb versenyző a mezőnyben. Iannone szépen kinyírta a reális esélyeit a VB 2 helyére a spanyolnak.Amare
Ez a tetves Digi b+.
Máskor lehadja egy hét alatt ötször, most csak élőben. :#

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "