Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Így van. Én nem bírom a vén embert, de ő is viccnek tartja a jelenlegi helyzetet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Eclestone erről nem tehet. Ő petrolhead, a mi oldalunkon áll csak erről nem ő dönt. Az FIA Todt-al az élen, na őket lehetne Dunába lökni. Spórolás, költséghatékonyság, zöldség, biztonság, szabályozás, ezzel kell ezzel fekszik. Jeremy Clarksont az FIA élére!!! 😀
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Cowboykarcsi
A Caterham és a Marussia valóban feleslegesek, soha nincsenek képernyőn és azon túl, hogy mások versenyét tönkre vágják, nem tesznek semmit a pályán. Álságos spórolásról és drága F1-ről beszélni, amikor a Red Bull márkának kettő csapata is szerepel, mert ugye a Torro Rosso-t is ők pénzelik.
Spórolni akarnak az F1-en? Oké, akkor csináljanak olyan versenynaptárt, ahol nem kell fel-alá röpködni a technikával. Baromi sok értelme van Ausztrália-Malajzia-Bahrain-Kína után Európába hozni a cuccot, hogy két verseny után mehessenek Kanadába, majd vissza, hogy aztán 6 verseny után Szingapúr-Japán-Oroszország következzenek, majd USA-Brazília, ahonnan Abu Dhabiba kell menni. Ezt a versenynaptárat is a spórolás ihlette vajon?
Ecclestone se kérjen horror pénzeket liszensz díj gyanánt és ne épüljön ott pálya, ahol 2-3 év múlva már nem visznek versenyt, mert nem jött össze a kenőpénz.
A versenyenkénti több motor ma már kivitelezhetetlen, de az is túlzás, hogy 19 versenyt 5 motorral kell véghezvinni, az üzemanyagosdi meg egyszerűen röhej.
Szerintem Ecclestone és a mostani szabályalkotók úgy kerülnek majd be a sport történelembe, mint akik tönkretették az F1-et.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha Horner megint átviszi az akaratát, akkor nincs értelme az egész szabálykönyvnek.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Eleve ez a költségcsökkentés,egy nagy képmutató bullshit,a "zöld út" amint JayB írt meg csak simán faszság. Régen az F1 az autóversenyzés királya volt,és ez azt jelentette hogy a versenyzés minden területén a maximális teljesítményre törekedtek,nem csak a versenyzők hanem a csapatok is,az utolsó portástól a mérnökökig. Sajna élni nem élhettem még,de amikor olyanokat olvasok hogy a nyolcvanas évek F1ében voltak csapatok ahol külön csináltak időmérős és a versenyre szánt motorokat,(tehát ugye ez minimum versenyenként(!) kettő erőforrás)annyira csúcsra volt járatva minden,elfog az érzés hogy mi ez a fos ahhoz képest? Nem tudom,nekem ez az elit kategória,valahol szerintem erről kéne szólnia hogy minden centit,kilogrammot,dollárt arra áldozunk hogy az autó és a versenyző csomagja 110%on legyen képes menni,nem pedig egy endurance szériát csinálni belőle és lassan kinevelődik a versenyzőknek egy olyan generációja aki ehhez van szocializálódva.
Valamivel drágább lenne a sorozat illetve a sorozatba való bekerülés?Minden bizonnyal,de manapság sem egyszerű,vagy olcsó a bejutás,látjuk hogy csak úgy tolakodnak az új csapatok minden évben,illetve azt is megfigyelhette mindenki hogy mennyire versenyképesek a kis csapatok,a Lotustól lefele senkinek semmi esélye hogy akár csak a pontszerzők tempóját meg tudják közelíteni. Akkor meg miről beszélünk? Én gondolkodás nélkül aláírnám hogy akár fele ennyi csapat legyen a mezőnyben mint most van,de akkor verseny legyen,fejlesztés,és ne egy megbízhatósági bajnokságot írjanak ki a szabályalkotók.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Azt azért megkérdezném, hogy pl. a Mercedes 23 kamionja két verseny között mennyi naftát használ el. Szépen hazavágták az egészet. Mintha Forma 3 verseny lenne, töketlenebb pilótákkal. Amikor a fék nyikorgás túlharsogja a komoly "versenymotort" vaze. 😀😀
Remélem legalább a WTCC új vasai előre fejlődnek nem hátra.gaben
És akkor még bemondanak egy ilyet, hogy külső kameraállásból milyen élvezhető öblös hangja van a motornak, de a rajtnál a közönség túlharsogta a "motorbőgést". 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.

Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..dugo1993
Ez egy iránymutatás, megfelelés a mai autóipari trendeknek. Amiről nem az autóipar tehet mert nekik kurvára nincs kedvük dollármilliárdokból megfelelni a brüsszeli öltönyös majmok aktuális Euro akárhányas szórakozásainak (ami maximum látszatmegoldás) de muszáj. A forma1 ezt próbálja meg lekövetni, orbitális faszság, remélem csúfosan belebuknak.JayB
Azt azért megkérdezném, hogy pl. a Mercedes 23 kamionja két verseny között mennyi naftát használ el. Szépen hazavágták az egészet. Mintha Forma 3 verseny lenne, töketlenebb pilótákkal. Amikor a fék nyikorgás túlharsogja a komoly "versenymotort" vaze. 😀😀
Remélem legalább a WTCC új vasai előre fejlődnek nem hátra.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
gyertek nyáron dtmre Hungaroringen, az fasza lesz

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.

Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..dugo1993
Ez egy iránymutatás, megfelelés a mai autóipari trendeknek. Amiről nem az autóipar tehet mert nekik kurvára nincs kedvük dollármilliárdokból megfelelni a brüsszeli öltönyös majmok aktuális Euro akárhányas szórakozásainak (ami maximum látszatmegoldás) de muszáj. A forma1 ezt próbálja meg lekövetni, orbitális faszság, remélem csúfosan belebuknak.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀JayB
A texasi veresnyakúak észre sem fogják venni a versenyt.shawnka
Én most is csak a V8 "betétfutamokat" néztem és úgy látom jobban is jártam. :p

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.

Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..

több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Már kezdődik is 😀 Amm "remélem" ha elmegy a Mclarenhez a Honda lesz szar, az ilyen tipikus Alonso-s lenne.

"Alonso bízik benne, hogy a Ferrari már Malajziában erősebb lehet a fejlesztések révén, ugyanakkor egyértelműen a csapatra hárította a felelősséget, megjegyezve, hogy „én csak vezetek." „Nem vagyunk elégedettek a mai teljesítményünkkel, muszáj előrelépnünk" – jelentette ki. „Én nem tudtam megszorongatni a McLareneket a dobogós helyezésekért, Kimi pedig a két Toro Rosso között haladt, pedig tizenkét hónappal ezelőtt megnyerte ezt a versenyt."JayB
Meg lehet érteni, elvégre érezzük azt át, hogy a Ferrari valami Toro Rosso nevű biszem-baszom csapattal versenyzik a középmezőnyben és kis túlzással már évek óta ez történik. Reálisan Vettel első bajnoki címénél voltak ott legutoljára a végelszámolásnál, miközben a szurkolók jogosan várnák el, hogy egy Kimi-Alonso páros legalább akkorát szóljon, mint anno a McLarenes Hamilton-Alonso páros.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀JayB
A texasi veresnyakúak észre sem fogják venni a versenyt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Agyzsibbasztóan unalmas futam volt, amit csak tetézett, hogy bármi történt a pályán, mindig a spórolás volt a válasz. Biztos bennem van a hiba, de miért nem elég az a korlátozás, hogy nem lehet tankolni a futamon, a tank méretének meg van egy maximum mérete?

Egyetlen pozitívum, hogy mintha nehezebben irányítanák az autót a pilóták, több a megcsúszás. Még akkor is, ha ehhez a pilóta tudásának, tudás hiányának semmi köze, mert az elektronika cseszik ki csak velük.

A lesajnált Red Bull mégis versenyképesnek tűnik, a Mercedes meg miután Szújóék egész hétvégén a megbízhatóságukat fényezték a pole-ból nem tudott elköhögni - gyönyörű volt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Már kezdődik is 😀 Amm "remélem" ha elmegy a Mclarenhez a Honda lesz szar, az ilyen tipikus Alonso-s lenne.

"Alonso bízik benne, hogy a Ferrari már Malajziában erősebb lehet a fejlesztések révén, ugyanakkor egyértelműen a csapatra hárította a felelősséget, megjegyezve, hogy „én csak vezetek." „Nem vagyunk elégedettek a mai teljesítményünkkel, muszáj előrelépnünk" – jelentette ki. „Én nem tudtam megszorongatni a McLareneket a dobogós helyezésekért, Kimi pedig a két Toro Rosso között haladt, pedig tizenkét hónappal ezelőtt megnyerte ezt a versenyt."
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Ez egy szar volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jan Magnussen reakciója a fia dobogós helyezésére.

Én meg azon tanakodom, hogy meg van hatódva az örömtől, vagy amiatt könnyezik, hogy mostantól Kevin szívathatja, hogy már 1 Forma-1es futam alatt alaposan túlszárnyalta az ő teljes száguldó cirkuszbeli karrierjét. 😀😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát uraim ez nem lett izgalmasabb az olyan átlag embereknek mint én.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kevin Magnussen alaposan bekezdett. Élete első F-1es futamán 2. lett. Button meg így 3. Asszem a McLarennél lesz új főszponzor Malajziára. 😀😀
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?Raven17
nembaj, este Bristol 😀shawnka
Ha el nem mossa az eső...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Egyrészről nagy faszságnak tartom ezt a benzin átfolyásmérést (meg az ezért való büntetést), másrészről viszont a szabál az szabál. Ricciardot sajnálom, bár a pezsgőzése megvolt a dobogón hazai pályán, úgy néz ki, a pontok nem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Csodálatos verseny volt. Ja nem......

A Merciknek egyelőre a technika és saját maguk lehetnek ellenfelük, a Ferrari elképesztő gyenge, sikerült az elmúlt években a középmezőny aljára leküzdeni magukat. A RB "természetesen" nem annyira szar, mint várható, szerintem legkésőbb az 56. versenytől ők lesznek a Mercik kihívói. Magnussennek örülök, ahogy Ricciardonak is kicsit (csak az autóját nem szeretem)..... 😊

Remélem csak ezen a versenyen volt ez a fos körözgetés, mert kurva uncsi volt.csi77
Szóval akkor 2016tól ? 😛 Az jó lenne 😀Toca
természetesen az ötödik vagy hatodik versenyre gondoltam.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Ami nekem egész futamon zavarta a szemem, hogy a Ferka valami hihetetlenül erőtlennek tűnt. Valahogy szemmel láthatóan sokkal dinamikusabb volt előtte Hülkenberg. Egyszerűen semmi erő nincs a kocsiban. Nagyon lomhának tűnik a gép, rossz volt nézni, ahogy a kanyarokból kijött. Csoda, hogy így tudta magát tartani. Eddig úgy néz ki idén sem kell szegény Fernandonak a VB címért küzdenie..

Ui.: Remélem kizárnak még valakit Alonso elől, mert akkor csak bejönne a fogadásom a leányzóval, hogy meg lesz a dobogó 😀

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Na a Red Bull idén már az első versenyen elkezdte... 😀

Kíváncsi leszek, mi lesz a kövi próbálkozás