Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Csodálatos verseny volt. Ja nem......

A Merciknek egyelőre a technika és saját maguk lehetnek ellenfelük, a Ferrari elképesztő gyenge, sikerült az elmúlt években a középmezőny aljára leküzdeni magukat. A RB "természetesen" nem annyira szar, mint várható, szerintem legkésőbb az 56. versenytől ők lesznek a Mercik kihívói. Magnussennek örülök, ahogy Ricciardonak is kicsit (csak az autóját nem szeretem)..... 😊

Remélem csak ezen a versenyen volt ez a fos körözgetés, mert kurva uncsi volt.csi77
Szóval akkor 2016tól ? 😛 Az jó lenne 😀Toca
természetesen az ötödik vagy hatodik versenyre gondoltam.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Ami nekem egész futamon zavarta a szemem, hogy a Ferka valami hihetetlenül erőtlennek tűnt. Valahogy szemmel láthatóan sokkal dinamikusabb volt előtte Hülkenberg. Egyszerűen semmi erő nincs a kocsiban. Nagyon lomhának tűnik a gép, rossz volt nézni, ahogy a kanyarokból kijött. Csoda, hogy így tudta magát tartani. Eddig úgy néz ki idén sem kell szegény Fernandonak a VB címért küzdenie..

Ui.: Remélem kizárnak még valakit Alonso elől, mert akkor csak bejönne a fogadásom a leányzóval, hogy meg lesz a dobogó 😀

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Na a Red Bull idén már az első versenyen elkezdte... 😀

Kíváncsi leszek, mi lesz a kövi próbálkozás
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
 www.nemzetisport.hu/f1/ricciardot-kizartak-szabalytalan-autoja-miatt-2322321
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?Raven17
nembaj, este Bristol 😀
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Közben Ricciardo autója vizsgálat alatt.

Ricciardo's car has been found to have "exceeded consistently the maximum allowed fuel-flow limit". Big problemBCS
Nagyon nagy volt az FIA melle hogy kőkemények lesznek és nincs semmi tolerancia, csak kizárás. Kíváncsi leszek.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Közben Ricciardo autója vizsgálat alatt.

Ricciardo's car has been found to have "exceeded consistently the maximum allowed fuel-flow limit". Big problem

Update: Ricciardot kizárták!
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én nem vagyok Kimi fan, de sztem is jobb mint Alonso, legalábbis ha van kedve versenyezni...😀 Nála jobban spec senki nem előz a pályán.

Az meg nem igaz, hogy Hami alatt megint világverő autó van, de lerobban....pár éve is ez miatt bukta el a VB-t, mert kiesett az élről 3-4x. Mondjuk legalább Vettel is kivételesen nullázott így pontokat nem vesztett. Williamsekért kár, Bottas sima dobogó ha nem cseszi el, Massa is ott lett volna top 5-ben csak hát ugye jött Koba aki úgynézki Satotól vett extra órákat a szünete alatt. Az autó mindenesetre jónak tűnik.
A verseny am szerintem is rohadt unalmas volt. Alapból nem értem minek kellett idén ez a faszság a benzinnel, tavaly a gumik miatt nem nyomhatják idén meg benzin.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Bullshit vagy nem Massa balesetéig hozta az eredményeket utána nem.
Toca
Bullshit vagy sem kb Massa balesetéig tudott autót gyártani a ferrari, azóta nem sikerült még egy közepesen szart sem összehozni 😀 Ezt valahogy mindenki elfelejti. Jó nyilván a balesete óta megváltozott, de ez a lenéző kioktató hangnem amit chvs eleresztett nálam bőven kicsapta a biztit. Ez a leszarozza a véleményemet 0 érv mellett .
fun fact: Az elvakult Kimi fanokon kívül eddig még senki nem állította hogy a finn jobb lenne mint alonso.

Bullshit vagy sem Alonso két éve van a Ferkánál, Kimi most jött semmi meglepetés nem lesz abban ha Alonso 10ből 10x veri akkor sem számomra. Toca
bullshit vagy sem, Ricciardo 1 futam óta versenyez a RB-nél és már veri Vettelt 😀 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
ennél nagyobb bullshitet már rég hallottam omgchvs
2008 Massa 97 pont, Kimi 75 benne a hugnaroring ahol úgy nullázott massa hogy 2 körrel a vége előtt állt le a motor első helyen, illetve az éjszakai futamon első helyről kellett kiállnia a szerelője miatt aki rajta hagyta a fél benzinkutat......
2009 KIMI helyezései : 15 14 10 6 Ki 3 9 8
2009 Massa helyezései: 9 Ki 14 6 4 6 4 3
bullshit, nem bullshit, ezek a száraz tények 😊

szerintem az a bullshit hogy jövünk ezzel a "Kimi beleszart az egészbe", és a "Massa Balesete miatt" dumával... HA lett volna maradandó károsodása belőle nem engedték volna versenyezni... Mentálisan biztos megviselte a dolog, ez kétségtelen, de nehogymár egy 5 évvel ezelőtti baleset miatt verte volna agyon Alonso.
De nekem midnegy, majd ha 10-ből 8-szor Alonso elveri Kimit, akkor majd lehet jönni a Kimi beleszarik, és az ő ferrarija szarabb dumával. Meg lehet nézni Alonso milyen ótvarfos ferrarikból milyen eredményeket hozott ki az elmúlt években.Kb Ugyanezt a szintet képviselték mint a mostani autójuk, csak akkor rá lehetett mondani, hogy Massa gyenge.eaglesmcnabb
Bullshit vagy nem Massa balesetéig hozta az eredményeket utána nem.
Bullshit vagy nem Kimi 1.évében VB címet nyert a ferkával Massa meg nem
Bullshit vagy sem Alonso két éve van a Ferkánál, Kimi most jött semmi meglepetés nem lesz abban ha Alonso 10ből 10x veri akkor sem számomra. Amúgy is jobb pilótának tartom
Bullshit vagy sem Kimi ha az autó ilyen szinten marad főleg a motor akkor cseszheti és előbb utóbb megint elkezd majd beleszarni. 😀Toca
Raikkönen azért nagyon szenvedett a brake-by-wire hátsó fékekkel.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Egyébként tavaly mennyivel volt jobb verseny? Na, ugye...
A különböző technikai megoldások viszont igazán izgalmasak, úgyhogy ezért már megérte. A hanghatáson meg lehet egy áttervezett kipufogórendszerrel segíteni. Legrosszabb esetben megafonokat szerelnek fel, legalábbis Martin Brundle szerint...😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
ennél nagyobb bullshitet már rég hallottam omgchvs
2008 Massa 97 pont, Kimi 75 benne a hugnaroring ahol úgy nullázott massa hogy 2 körrel a vége előtt állt le a motor első helyen, illetve az éjszakai futamon első helyről kellett kiállnia a szerelője miatt aki rajta hagyta a fél benzinkutat......
2009 KIMI helyezései : 15 14 10 6 Ki 3 9 8
2009 Massa helyezései: 9 Ki 14 6 4 6 4 3
bullshit, nem bullshit, ezek a száraz tények 😊

szerintem az a bullshit hogy jövünk ezzel a "Kimi beleszart az egészbe", és a "Massa Balesete miatt" dumával... HA lett volna maradandó károsodása belőle nem engedték volna versenyezni... Mentálisan biztos megviselte a dolog, ez kétségtelen, de nehogymár egy 5 évvel ezelőtti baleset miatt verte volna agyon Alonso.
De nekem midnegy, majd ha 10-ből 8-szor Alonso elveri Kimit, akkor majd lehet jönni a Kimi beleszarik, és az ő ferrarija szarabb dumával. Meg lehet nézni Alonso milyen ótvarfos ferrarikból milyen eredményeket hozott ki az elmúlt években.Kb Ugyanezt a szintet képviselték mint a mostani autójuk, csak akkor rá lehetett mondani, hogy Massa gyenge.eaglesmcnabb
Bullshit vagy nem Massa balesetéig hozta az eredményeket utána nem.
Bullshit vagy nem Kimi 1.évében VB címet nyert a ferkával Massa meg nem
Bullshit vagy sem Alonso két éve van a Ferkánál, Kimi most jött semmi meglepetés nem lesz abban ha Alonso 10ből 10x veri akkor sem számomra. Amúgy is jobb pilótának tartom
Bullshit vagy sem Kimi ha az autó ilyen szinten marad főleg a motor akkor cseszheti és előbb utóbb megint elkezd majd beleszarni. 😀
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Őszintén kérdezem mi a problémátok? Vettel már az elején kiesett, szóval minden oké 😀tüsi91
Én leszarom hogy kinyer (bár szívesebben làtnám Kimit az élmezőnyben) csak lássam hogy valami autóversenyzése hajazó dolog folyik a pàlyán. Ez az 58 körös valami inkább sporólási verseny volt.gamerkr
Nézz BTCC-t! 😊
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Szép munka volt ez Kevtől!

Nagyjából erre számítottam. A Mercedes toronymagasan jobb a többieknél. Az RB meglepett, de nekik Malajzia és Bahrein lesz az igazi khívás a hűtési gondok miatt. A McLaren fejlődőképes és szerintem futamokon belül a Mercedes első számú kihívói leszünk. A Williams simán dobogóesélyes, jobb kvalival és kevesebb hibával (balszerencsével). A Force India a lágy gumikon nem rossz. A Ferrari gyenge és igen távol áll a dobogótól, ha Lewis, Massa és Vettel nem esik ki és Bottas nem hibázik akkor még az 5. hely sem lett volna meg. A TR átugrotta a Saubert, Kvyat is letette a névjegyét. A Lotus egy nagy 0, de ezt is vártam tőlük. Hátul a Marussianak meg a Caterhamnek ez az év sem valószínű, hogy meghozza a várva várt pontokat.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Őszintén kérdezem mi a problémátok? Vettel már az elején kiesett, szóval minden oké 😀tüsi91
Én leszarom hogy kinyer (bár szívesebben làtnám Kimit az élmezőnyben) csak lássam hogy valami autóversenyzése hajazó dolog folyik a pàlyán. Ez az 58 körös valami inkább sporólási verseny volt.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Őszintén kérdezem mi a problémátok? Vettel már az elején kiesett, szóval minden oké 😀
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gratulálok a Ferrarinak,csodás év elé nézünk megint.....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
btw megérte felkelnem, első kanyarig bírta ki kobajasi hogy ne tegye ki massát 😀

a 100 literes szabály nemtudom mire jó, anélkül jóval élvezhetőbb lenne a dolog. De amíg Vettel és hamilton out jó ez is 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ennél nagyobb bullshitet már rég hallottam omgchvs
2008 Massa 97 pont, Kimi 75 benne a hugnaroring ahol úgy nullázott massa hogy 2 körrel a vége előtt állt le a motor első helyen, illetve az éjszakai futamon első helyről kellett kiállnia a szerelője miatt aki rajta hagyta a fél benzinkutat......
2009 KIMI helyezései : 15 14 10 6 Ki 3 9 8
2009 Massa helyezései: 9 Ki 14 6 4 6 4 3
bullshit, nem bullshit, ezek a száraz tények 😊

szerintem az a bullshit hogy jövünk ezzel a "Kimi beleszart az egészbe", és a "Massa Balesete miatt" dumával... HA lett volna maradandó károsodása belőle nem engedték volna versenyezni... Mentálisan biztos megviselte a dolog, ez kétségtelen, de nehogymár egy 5 évvel ezelőtti baleset miatt verte volna agyon Alonso.
De nekem midnegy, majd ha 10-ből 8-szor Alonso elveri Kimit, akkor majd lehet jönni a Kimi beleszarik, és az ő ferrarija szarabb dumával. Meg lehet nézni Alonso milyen ótvarfos ferrarikból milyen eredményeket hozott ki az elmúlt években.Kb Ugyanezt a szintet képviselték mint a mostani autójuk, csak akkor rá lehetett mondani, hogy Massa gyenge.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Borzasztó erősek a mercedes motorok, kigyorsításnál mint a rágógumi nyúlt el Hülkemberg Alonsotol. Utóbbi le is nyilatkozta hogy test-test ellen lehetetlen ellenük küzdeni. Cserébe vártuk hogy majd sokat fogyaszt, hát egyelőre ez sem látszik... Sajnos ez nem olyan probléma amit akár idén meglehetne oldani, 3 évig csinálták a motort és már a kezük is megvan kötve.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Csodálatos verseny volt. Ja nem......

A Merciknek egyelőre a technika és saját maguk lehetnek ellenfelük, a Ferrari elképesztő gyenge, sikerült az elmúlt években a középmezőny aljára leküzdeni magukat. A RB "természetesen" nem annyira szar, mint várható, szerintem legkésőbb az 56. versenytől ők lesznek a Mercik kihívói. Magnussennek örülök, ahogy Ricciardonak is kicsit (csak az autóját nem szeretem)..... 😊

Remélem csak ezen a versenyen volt ez a fos körözgetés, mert kurva uncsi volt.csi77
Szóval akkor 2016tól ? 😛 Az jó lenne 😀
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Csodálatos verseny volt. Ja nem......

A Merciknek egyelőre a technika és saját maguk lehetnek ellenfelük, a Ferrari elképesztő gyenge, sikerült az elmúlt években a középmezőny aljára leküzdeni magukat. A RB "természetesen" nem annyira szar, mint várható, szerintem legkésőbb az 56. versenytől ők lesznek a Mercik kihívói. Magnussennek örülök, ahogy Ricciardonak is kicsit (csak az autóját nem szeretem)..... 😊

Remélem csak ezen a versenyen volt ez a fos körözgetés, mert kurva uncsi volt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez már nem Formula-1, ez már valami sz*r .

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Az is mókás, hogy a Ferrari vagy 30 milliót tesz a két pilótájába, aztán össze is raktak egy szuper autót, így ránézésre a Mercedes, a Williams, a McLaren, a Red Bull simán előttük van, a Force Indiával meg a Torro Rossóval lehet majd jókat csatázni a pontszerző helyekért.