Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez már nem Formula-1, ez már valami sz*r .

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Az is mókás, hogy a Ferrari vagy 30 milliót tesz a két pilótájába, aztán össze is raktak egy szuper autót, így ránézésre a Mercedes, a Williams, a McLaren, a Red Bull simán előttük van, a Force Indiával meg a Torro Rossóval lehet majd jókat csatázni a pontszerző helyekért.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ez kb. annyira élvezhető szerintem, mintha egy Real-Barca meccsen a szünetben 4 embernek random eltörnék a lábát, aztán ha benne van a 4-ben Messi vagy Ronaldo, akkor az ellendrukkerek örülnek.somoskovig
Én még akkor kezdtem F1-et nézni, amikor hiába vezetett valaki 20 másodperccel. az utolsó kanyarban is leállt alatta az autó (és volt is ilyen, pl Hakkinen). Nem az volt, hogy jó Vettel az első, akkor már ő is fog nyerni és ez eldőlt mondjuk a 10. körben.
A példa elég érdekes, ugyanis itt senki nem dobál köveket az autókra, hogy szándékosan elromoljanak és egy Real-Braca meccsben is benne van, hogy lesérül valaki, nem kell direkt lábakat törni. 😊Tony
Ez egy érdekes plussz, mármint hogy lehet több hiba, viszont akkor jóval több előzés és maximumon pörgés volt.
Ez a Merci meg olyan mint a Brawn volt, fél évig kb senki nem nagyon veri meg.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez kb. annyira élvezhető szerintem, mintha egy Real-Barca meccsen a szünetben 4 embernek random eltörnék a lábát, aztán ha benne van a 4-ben Messi vagy Ronaldo, akkor az ellendrukkerek örülnek.somoskovig
Én még akkor kezdtem F1-et nézni, amikor hiába vezetett valaki 20 másodperccel. az utolsó kanyarban is leállt alatta az autó (és volt is ilyen, pl Hakkinen). Nem az volt, hogy jó Vettel az első, akkor már ő is fog nyerni és ez eldőlt mondjuk a 10. körben.
A példa elég érdekes, ugyanis itt senki nem dobál köveket az autókra, hogy szándékosan elromoljanak és egy Real-Braca meccsben is benne van, hogy lesérül valaki, nem kell direkt lábakat törni. 😊
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Egyébként komolyan nem értem a szabályhozókat, mert új motor, új technológia, erre csökkentik a hordozható üzemanyag mennyiséget, mintha direkt akarnának alátenni a sportnak. Nekem mondjuk annyiból élvezhetőbb, hogy bármikor benne van egy meghibásodás, illetve hogy egy Bottas vagy Hülkenberg utolér egy Raikkönent vagy Alonsot.Tony
Ez kb. annyira élvezhető szerintem, mintha egy Real-Barca meccsen a szünetben 4 embernek random eltörnék a lábát, aztán ha benne van a 4-ben Messi vagy Ronaldo, akkor az ellendrukkerek örülnek.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Egyébként komolyan nem értem a szabályhozókat, mert új motor, új technológia, erre csökkentik a hordozható üzemanyag mennyiséget, mintha direkt akarnának alátenni a sportnak. Nekem mondjuk annyiból élvezhetőbb, hogy bármikor benne van egy meghibásodás, illetve hogy egy Bottas vagy Hülkenberg utolér egy Raikkönent vagy Alonsot.Tony
Erről inkább a Ferrari mérnökei tehetnek, akik építettek egy olyan autót ami kigyorsításokon és végsebességben borzasztó ergo Merci motorokat akkor fognak megelőzni mikor hirtelen felébrednek hogy bilibe lógott a kezük...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Egyébként komolyan nem értem a szabályhozókat, mert új motor, új technológia, erre csökkentik a hordozható üzemanyag mennyiséget, mintha direkt akarnának alátenni a sportnak. Nekem mondjuk annyiból élvezhetőbb, hogy bármikor benne van egy meghibásodás, illetve hogy egy Bottas vagy Hülkenberg utolér egy Raikkönent vagy Alonsot.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én úgy értettem, hogy élőben élvezhetőbb, mert TV-ben kicsit/nagyon? szűrik.
Szerintem meg rohadt uncsi Bottason kívül ez a körözgetés...Toca
Mondták, hogy Michelisznek csalódás a belső kameraállásoknál hallható motorhang. Erre fel mondta Wéber, hogy belsőből valóban az, viszont a teszteken is külső kameraállásból és most is külsőből "élvezhető a motorok, öblös hangja". 😊Tony
Akkor félreértettem szakadozik a fos stream 😀
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én úgy értettem, hogy élőben élvezhetőbb, mert TV-ben kicsit/nagyon? szűrik.
Szerintem meg rohadt uncsi Bottason kívül ez a körözgetés...Toca
Mondták, hogy Michelisznek csalódás a belső kameraállásoknál hallható motorhang. Erre fel mondta Wéber, hogy belsőből valóban az, viszont a teszteken is külső kameraállásból és most is külsőből "élvezhető a motorok, öblös hangja". 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ez sokkal rosszabb, mint a tavalyi volt, ott legalább Vettel mögött volt verseny...somoskovig
Jó mondjuk amíg nem ismerik meg az autót megértem, hogy nem hajtanak de azért néhány előzés lehetne 😀
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Ez sokkal rosszabb, mint a tavalyi volt, ott legalább Vettel mögött volt verseny...

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Még azt mondja Wéber, hogy külső kameraállásnál, milyen élvezhető a motorok, öblös hangja. A rajtnál levettem a kommentátori hangot (éljen a digitális adás), a szurkolók hangja simán behallatszott az "élvezhető öblös motorhang" mellett, sőt... 😀
Egyébként hosszú idő óta az első verseny, amin nem alszom el, Kobayasi bekaphatja, amiért kiütötte Massát, Hamilton és Vettel a boxban, Magnussen és Ricciardo elöl, Bottas versenyzett Alonsoval, élvezhető(bb) a futam.Tony
Én úgy értettem, hogy élőben élvezhetőbb, mert TV-ben kicsit/nagyon? szűrik.
Szerintem meg rohadt uncsi Bottason kívül ez a körözgetés...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Még azt mondja Wéber, hogy külső kameraállásnál, milyen élvezhető a motorok, öblös hangja. A rajtnál levettem a kommentátori hangot (éljen a digitális adás), a szurkolók hangja simán behallatszott az "élvezhető öblös motorhang" mellett, sőt... 😀
Egyébként hosszú idő óta az első verseny, amin nem alszom el, Kobayasi bekaphatja, amiért kiütötte Massát, Hamilton és Vettel a boxban, Magnussen és Ricciardo elöl, Bottas versenyzett Alonsoval, élvezhető(bb) a futam.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Button mekkorát nyert az SC-vel, legjobb helyen voltToca
Helyes!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Button mekkorát nyert az SC-vel, legjobb helyen volt
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Hamilton- Vettel out eddig álom a futam, már csak az kéne hogy tényleg csak spóroljon a Ferka és ne csak spontán lassú legyen, dehát minden nem jöhet egyszerre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért a hibáért kár volt Bottastól, olyan szép versenyt futott eddig.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vettel versenyének is annyi. Imádom az új szezont! 😀😀

Kobayashi meg úgy rajtolt el, ahogy azt tőle várni lehetett...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamiltonnak (is) sokáig tartott az szezon 1. futama...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Szerencsére én már nem a ferrarinak drukkolok, jelenlegi helyzetben biztos nem, senki sincs már ott aki miatt tudnám őket szeretni. Alonso szimpatikus valamelyest, de az a közeg ami ott van...
A tavalyi Lotus meg klasszisokkal jobb autó volt mint a ferka 😊 AMióta elment onnan RB és JT egy normális kocsit nem tudtak összepakolni.
Nem tudom elképzelni hogy a KImi vs. Fernando csatát ne a spanyol nyerje. érdemes megnézni a massa vs kimi, és az alonso vs massa helyzetet. Massa simán egyenjogú volt a finnel, sőt az utolsó 2 évben verte is, alonso ellen viszont esélye sem volt, 10ből 9szer odaverte a spanyol...
egyébként szerintem Alonso legrosszabb döntése volt hogy a ferrariba igazolt anno, most már baszhatja, ha idén sem jön össze. gyanítom hogy nem fog...eaglesmcnabb
Ferrari Domenicali bandával tényleg elég szörnyű én se látom a potenciált bennük a VB-re, de hátha.
Kimi - Alonso összehasonlításod ilyen pontja viszont elég abszurd lett, tekintve hogy Massa a balesete óta közel sem a régi, mellesleg Kimi VB címe után ahol ugye elpicsázta Massát látványosan beleszart a dolgokba. Massa egy jó pilóta volt, még most se rossz , de Kimi vagy Alonso szintjétől picsa messze van, mondjuk, hogy ehhez a Ferrarinak ehhez 3 év kellett...
több mint 10 éve
chvs 86
Szerencsére én már nem a ferrarinak drukkolok, jelenlegi helyzetben biztos nem, senki sincs már ott aki miatt tudnám őket szeretni. Alonso szimpatikus valamelyest, de az a közeg ami ott van...
A tavalyi Lotus meg klasszisokkal jobb autó volt mint a ferka 😊 AMióta elment onnan RB és JT egy normális kocsit nem tudtak összepakolni.
Nem tudom elképzelni hogy a KImi vs. Fernando csatát ne a spanyol nyerje. érdemes megnézni a massa vs kimi, és az alonso vs massa helyzetet. Massa simán egyenjogú volt a finnel, sőt az utolsó 2 évben verte is, alonso ellen viszont esélye sem volt, 10ből 9szer odaverte a spanyol...
egyébként szerintem Alonso legrosszabb döntése volt hogy a ferrariba igazolt anno, most már baszhatja, ha idén sem jön össze. gyanítom hogy nem fog...eaglesmcnabb
ennél nagyobb bullshitet már rég hallottam omg
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.

K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.BCS
Erőn felül? Végig a Mercik mögött jött, értem én, hogy mert bemondták, hogy a Merci motor a legjobb és mert nyertek 1-2 tesztet Williamsel - FI-vel nagy a hype, de azért hogy befogják darálni elég erős.
Mellesleg verseny tempó / fogyasztás és még sok mindenről nem tudunk túl sokat. Én nem lepődnék meg ha Alonso dobogón lenne, ráadásul Kimi idehozásával újra van benne tűz ami tavaly kicsit kiveszettToca
A Ferrari versenytempója elég gyenge volt pénteken. Szóval jelenleg a Mercedeses csapatok előttük vannak nyers teljesítményben. Ha nem esett volna még itt sem végzett volna szemöldökember. A bahreini teszteken ugyanez volt megfigyelhető, kigyorsításokon messze elmaradnak a Merc-től, és ez szárazon fog igazán kijönni.BCS
Meglássuk, szerintem ott lesznek elől valahol a két gyári Mercit kétlem, hogy bárki megfogja a mögttük lévő kocsik meg közel ugyanott vannak.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.

K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.BCS
Erőn felül? Végig a Mercik mögött jött, értem én, hogy mert bemondták, hogy a Merci motor a legjobb és mert nyertek 1-2 tesztet Williamsel - FI-vel nagy a hype, de azért hogy befogják darálni elég erős.
Mellesleg verseny tempó / fogyasztás és még sok mindenről nem tudunk túl sokat. Én nem lepődnék meg ha Alonso dobogón lenne, ráadásul Kimi idehozásával újra van benne tűz ami tavaly kicsit kiveszettToca
A Ferrari versenytempója elég gyenge volt pénteken. Szóval jelenleg a Mercedeses csapatok előttük vannak nyers teljesítményben. Ha nem esett volna még itt sem végzett volna szemöldökember. A bahreini teszteken ugyanez volt megfigyelhető, kigyorsításokon messze elmaradnak a Merc-től, és ez szárazon fog igazán kijönni.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ennél az ötödik helynél szerintem jobb a Ferrari, de megint elég langyi a dolog. Talán idén ez nem jelent majd semmit. Bottas full konstans 17 körös versenyszimulációja arra enged következtetni hogy baromi spórolós lesz a verseny, akkor meg hiába vagy gyorsabb egy körön.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szerencsére én már nem a ferrarinak drukkolok, jelenlegi helyzetben biztos nem, senki sincs már ott aki miatt tudnám őket szeretni. Alonso szimpatikus valamelyest, de az a közeg ami ott van...
A tavalyi Lotus meg klasszisokkal jobb autó volt mint a ferka 😊 AMióta elment onnan RB és JT egy normális kocsit nem tudtak összepakolni.
Nem tudom elképzelni hogy a KImi vs. Fernando csatát ne a spanyol nyerje. érdemes megnézni a massa vs kimi, és az alonso vs massa helyzetet. Massa simán egyenjogú volt a finnel, sőt az utolsó 2 évben verte is, alonso ellen viszont esélye sem volt, 10ből 9szer odaverte a spanyol...
egyébként szerintem Alonso legrosszabb döntése volt hogy a ferrariba igazolt anno, most már baszhatja, ha idén sem jön össze. gyanítom hogy nem fog...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!