Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ennél az ötödik helynél szerintem jobb a Ferrari, de megint elég langyi a dolog. Talán idén ez nem jelent majd semmit. Bottas full konstans 17 körös versenyszimulációja arra enged következtetni hogy baromi spórolós lesz a verseny, akkor meg hiába vagy gyorsabb egy körön.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Szerencsére én már nem a ferrarinak drukkolok, jelenlegi helyzetben biztos nem, senki sincs már ott aki miatt tudnám őket szeretni. Alonso szimpatikus valamelyest, de az a közeg ami ott van...
A tavalyi Lotus meg klasszisokkal jobb autó volt mint a ferka 😊 AMióta elment onnan RB és JT egy normális kocsit nem tudtak összepakolni.
Nem tudom elképzelni hogy a KImi vs. Fernando csatát ne a spanyol nyerje. érdemes megnézni a massa vs kimi, és az alonso vs massa helyzetet. Massa simán egyenjogú volt a finnel, sőt az utolsó 2 évben verte is, alonso ellen viszont esélye sem volt, 10ből 9szer odaverte a spanyol...
egyébként szerintem Alonso legrosszabb döntése volt hogy a ferrariba igazolt anno, most már baszhatja, ha idén sem jön össze. gyanítom hogy nem fog...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Jaja, egy négyszeres világbajnok istállót leírni óriási faszság lett volna, magam sem ültem fel teljesen a szar a redbull hypenak, csak azért azt látni, hogy Ricciardo alázza a mezőnyt... Mindnyájan tudjuk, hogy ez azt jelenti, hogy Vettel alatt nagyon komoly gép lesz, csak 1-2 dolog most nem stimmelt. És ha Európában nem szakad le lényegesen az RB, akkor megint kurva nagy esélyes Vettel, mert Ázsiában pár éve verhetetlenek kb.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)Gogo
Szerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
És ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?

Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.Foldesi26
Igazából zárják be a bótot mert te 1 időmérő alapján megmondtad 😛 Hülyeség is lefutni azt a sok futamot a ráköltött pénzeket meg utalják el nekem 😀Toca
Jó, igazad van, tudom. Csak picit csalódott az ember, hogy erre várt fél évet, és bizakodott abban, hogy Vettel nem csak ködösít, amikor azt mondja a Red Bull 2 kört kap majd a futamon... Sőt, majd biztos javul a Ferrari, hiszen évek óta erre várunk, idén majd fasza lesz minden, főleg, mert olyan jók az évközi fejlesztésben 😊

Kár, hogy ennek így elsőre minden ellentmond, a Mercik előnyét meg egyelőre nem lehet elvitatni + nem mondtam meg ki lesz a bajnok, de ha fogadni kellene, hogy melyik 2 csapat meccseli le, akkor én az RB-re és a Mercedesre tenném a pénzem 😊

Mindenesetre az ember még reménykedhet a Ferrarikban, majd lesz valami. Remélem holnap nem esik, hogy tisztább képet kapjunk. Hátha tényleg szar a Red Bull és lerohadnak, a Ferrari meg talán versenyképes lesz versenytávon és akár még az a fogyasztás dolog is elsülhet jól.Foldesi26
RB nem véletlen lett ennyiszer világbajnok, én nem vettem be hogy nagyon szarok lesznek, max a Renault motorok bennük.
Ferrari meg amíg Domenicalli van ott én kétlem hogy VB-t nyernek, de persze én is mindig várom, hogy na most már nem csak egy tragacsot építenek aztán de.
Fogadni kéne akkor aki nem hülye a Mercire tenne 😀. Nagy a fülényük, de nézzünk meg 1-2 versenyt meg menjünk vissza Európába aztán majd onnantól lehet tényleg nézni mi a szitu.
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)Gogo
Szerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
És ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?

Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.Foldesi26
Igazából zárják be a bótot mert te 1 időmérő alapján megmondtad 😛 Hülyeség is lefutni azt a sok futamot a ráköltött pénzeket meg utalják el nekem 😀Toca
Jó, igazad van, tudom. Csak picit csalódott az ember, hogy erre várt fél évet, és bizakodott abban, hogy Vettel nem csak ködösít, amikor azt mondja a Red Bull 2 kört kap majd a futamon... Sőt, majd biztos javul a Ferrari, hiszen évek óta erre várunk, idén majd fasza lesz minden, főleg, mert olyan jók az évközi fejlesztésben 😊

Kár, hogy ennek így elsőre minden ellentmond, a Mercik előnyét meg egyelőre nem lehet elvitatni + nem mondtam meg ki lesz a bajnok, de ha fogadni kellene, hogy melyik 2 csapat meccseli le, akkor én az RB-re és a Mercedesre tenném a pénzem 😊

Mindenesetre az ember még reménykedhet a Ferrarikban, majd lesz valami. Remélem holnap nem esik, hogy tisztább képet kapjunk. Hátha tényleg szar a Red Bull és lerohadnak, a Ferrari meg talán versenyképes lesz versenytávon és akár még az a fogyasztás dolog is elsülhet jól.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)Gogo
Szerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
És ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?

Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.Foldesi26
Igazából zárják be a bótot mert te 1 időmérő alapján megmondtad 😛 Hülyeség is lefutni azt a sok futamot a ráköltött pénzeket meg utalják el nekem 😀
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)Gogo
Szerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.Schleck
És ezt arra a zseniális 2 Lotusos évre hivatkozva mondod, amikor zsinórban huszoniksz versenyen szerzett pontot? Vagy arra, hogy kb. az elmúlt két év leglátványosabb és legtöbbet előző pilótája volt?

Ebből az időmérőből 2 dolog derült ki: a Red Bull versenyképes, a Ferrari nem (tisztán 1,5 mp-vel a merci mögött Alonso - azonos gumi, tehát releváns a különbség - és továbbra is rossz taktikai döntések, szerintem ezt az időkülönbséget a fogyasztással is baszhatja az ember, ahhoz illene 1 mp-n belül maradni legalább...). Ugyanarra számítok, mint tavaly, Mercedes-Red Bull párharc, nem lesz itt semmi káosz, vagy meglepetés.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Zűrzavaros futamra számítok. Első 13-ból majd mindenki esélyes lehet dobogóra...nagyrészt azért, mert sokan ki fognak esni.

Vettel kiesését jól megünnepelték Ausztráliában is, vajon megint Alonso hozatta kisbuszokkal ide is a népet, vagy van valami abban, hogy utálatos féregnek tartják maguktól is az emberek?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)Gogo
Szerintem egész szezonra. Én régen Kiminek szurkoltam, de már nem a régi ő szerintem. Ez a levezetőkörös kipörgés is végtelenül kínosra sikeredett.

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kimi összetörte a gépét, Alonso megnyugodhat (erre a versenyre legalábbis)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.

K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.BCS
Erőn felül? Végig a Mercik mögött jött, értem én, hogy mert bemondták, hogy a Merci motor a legjobb és mert nyertek 1-2 tesztet Williamsel - FI-vel nagy a hype, de azért hogy befogják darálni elég erős.
Mellesleg verseny tempó / fogyasztás és még sok mindenről nem tudunk túl sokat. Én nem lepődnék meg ha Alonso dobogón lenne, ráadásul Kimi idehozásával újra van benne tűz ami tavaly kicsit kiveszett
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...JayB
Hát azért elég merész ezt így kijelenteni. A Ferrari Alonsoval még így is erőn felül teljesített. A Mercis pakk a Williamsekkel, FI-vel be fogja őt darálni.

K-Mag viszont nagyszerű volt, JB-nek több gondja lesz vele, mint Checoval. Ráadásul Ron Dennis embere, míg Button a bukott Whitmarshé volt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...Toca
Alonso jött el utoljára gyors körre, ha interen van P1. De persze fordítva kellett. Red Bull meg kb jobban áll mint tavaly ilyenkor...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ennél jobban be sem köszönhetett volna a kis ausztrál a Red Bullhoz.
De kíváncsi vagyok, hogy holnap fogják-e hagyni csapatfőnökék igazi versenyt futni?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Most vajon mit csinál a red bull? Első szárny helyett autót cserélnek? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Mercik előnye nagynak tűnik. Riccardo nagyot ment, még a végén szurkolni fogok egy RBnek ? 😀
Ferrari pedig kurva jó taktikát hozott azzal, hogy a végére rakták fel az eső gumit amikor meg kellett volna köröztek 3-at a zöldön...
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Pfff ez a hang...nem hang. Mint vmi felhúzhatós kisautó.Vicc az egész. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Viszhangoznak a rádiók 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
azért bele fog telni egy-két hónapba, mire megszokom ezt az IndyCar hangulatot 😀
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Közben a RB is altatott egy jó nagyot, legtöbb kört menték, Vettel egyenesen 41-et. A tempó is jónak tűnik...sajnos év közben is ők híresek a fejlődésről, na meg a McLaren...kíváncsi leszek, de ha idén se tudja tartani a lépést a Ferrari a fejlesztésekben, akkor az nagyon ciki lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Na lement két practice, a Mercik csak hozták amit vártak, Alonso és a Ferrari viszont biztató. A Mercinek egy hátránya van, a fogyasztás, ha sikerül időmérőkön közel maradni hozzájuk bármi lehet.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Rali, Lányok Fieszta!!! :cool:

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Leszűrhette volna már, hogy kevés a ralihoz. Emiatt bukta az F1-es pályafutását, azóta is többször van árokban, mint az úton. Miért nem keres magának egy pályaversenyt? Forma1-hez szerintem már kevés (nem tudom milyen már a keze), de egy alsóbb osztályba vagy túraautó bajnokságba még versenyezhetne. Jelenleg nem csak a saját, hanem navigátora életét is kockáztatja, csakhogy bebizonyítsa nem tud ralizni.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=SBAbdsZFEc4#t=24

Nem azért mondom, de Kubicanak itt lenne az ideje, hogy valami más elfoglaltságot találjon magának.
Úgy látszik, a rali nem neki való!laccoo74
Van sportpolitika, pénz meg ismerettség csak tehetség már nem jutott. Sok fiatal meg nem kap lehetőséget.gaben
na hát ezért nehéz a rali. ha elszámolod magad, akkor nincs harminc méteres betonozott bukótér, hanem korlát, árok vagy rosszabb esetben erdő.