Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ma is "nagyot alkottak" a Renault motoros csapatok...tényleg most lehet meg fogom tenni, hogy mindkét RB kiesik Melbourne-ben, bár erre már lehet nem fizetnek sokat.BCS
Mondjuk személy szerint én örülnék, ha végre megtörne a RB hegemónia. Nem utálom a csapatot, de idén jó lenne konstruktőri versenyt is látni.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Ma is "nagyot alkottak" a Renault motoros csapatok...tényleg most lehet meg fogom tenni, hogy mindkét RB kiesik Melbourne-ben, bár erre már lehet nem fizetnek sokat.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Na azért, ha a németek tudnak szurkolni és örülni egy Boateng, Aogo, Khedira, Özil, Gündogan, Holtby, Hunt, Sam, Podolski, Klose, Gómez korántsem árja származású játékosokat felvonultató Nationalelfnek, akkor nem hiszem azon vacillálnának, hogy ki a nagyobb F1-es német.
Persze itt is vannak kivételek, akárcsak nálunk (holott rajtunk is nem egy nép ment keresztül), de a nagy többség azt nézné német himnusz szól, nem azt, hogy az csak a félárja miatt szól.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 685 — Vikings fan
I know, tocának ìrtam h sztem rosbergnél a nemzetiség nem játszik...peach
Tudom hogy nem teljes német, tudom, hogy sose lesz német nr1.
De a Mercinek hihetetlen érték lenne, ha Német pilótával nyerne, ezért mondom, hogy nem kap semmivel se kevesebbet mint Hami fog, kivétel ha az elején nagyon elpicsázza a brit
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
I know, tocának ìrtam h sztem rosbergnél a nemzetiség nem játszik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nemtom, sztem a németek nagy része vettel drukker, hiába nyerne nico német márkával ott akkor is vettel lenne a nr1, mìg ugye a másik auto-motor sport nagyhatalom nagy britannia...peach
Vettel igazi árja Rosbergnek meg csak anyja német, ezen kívül nem sok köze van hozzá, sokkal inkább monaco-i mint német.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nemtom, sztem a németek nagy része vettel drukker, hiába nyerne nico német márkával ott akkor is vettel lenne a nr1, mìg ugye a másik auto-motor sport nagyhatalom nagy britannia...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rosberg egy körön egyértelműen gyengébb mint Hami (szvsz ha formában van ez mindenkiről elmondható) viszont idén mindenki szerint nagyon komplex lesz a verseny, végig kell majd menedzselni és ebben Rosberg szerintem jobb. A "kinyomom a szemét is" módszer amiben Hamilton a legjobb most nem biztos hogy sokat ér. Rosberg szerintem alulértékelt 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 685 — Vikings fan
Nagyon meglepne ha rosberg megtudná verni hamiltont, feltéve ha annak nem lesz valamilyen nicole-al kapcsolatos magánéleti válsága megint... 😀 + nem hiszem h merci nagyon akarná, hogy nico nyerjen...peach
Én se hiszem hogy Rosberg elveri Hamit, de a Merci nem fog beleszolni, net net autóval nyerne az nekik hihetetlen win!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nagyon meglepne ha rosberg megtudná verni hamiltont, feltéve ha annak nem lesz valamilyen nicole-al kapcsolatos magánéleti válsága megint... 😀 + nem hiszem h merci nagyon akarná, hogy nico nyerjen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ránéztem a bet365-ön a szorzókra.
Hamilton 3.5
Vettel 4 (???)
Alonso 6
Rosberg 7 (az én favoritom)
Button 9
Raikonen 12
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Most mi a baj?Toca
Nekem továbbra is óriási probléma ez a hang. Én ezért jártam ki évekig. Most elég lesz a WSR ha a hungaroring legfaszább hangélményére vágyok. Nem azt mondom hogy csúnya a hang, de rohadtul nem egyedi, hangos és félelmetes mint volt és mint az eddig jellemző volt a királykategóriára. Aki volt már f1 hétvégén tudja hogy mire ők jönnek már végighallgattál 3 borzasztó hangos kategóriát de mikor az első F1-es beröffentették megfagyott a levegő, volt egy varázsa, ez szerintem most megszűnt.JayB
Értem én, én is voltam kint többször és igen ez a hang kicsit gyengébb, de mindenki rinyál hogy uncsi a Forma 1 , mindenki rinyál, hogy kevés az előzés, hogy nem olyan már az egész. Aztán amikor próbálkoznak valamivel hirtelen mindenki akinek eddig baja volt vele visszasírja a régi dolgokat.
Volt már turbó korábban is. Fog ez még változni, most egyelőre ennyit tud a kocsi.Toca
A hajtáslánc konkrétan hatékonyabb is, nem emiatt lesznek lassabbak ha lassabbak lesznek. Más kérdés hogy szívóból is tudtak volna már sokkal jobbat csinálni mint a v8-asok.Én nem szidom az F1-et, az idő megszépítette a régi forma1-et, az sem volt egy Rush mindig. Én a királykategóriában szörnyeket szeretnék látni, ezek nem azok. Egy mai utcai kis turbo, mondjuk egy TSI motor baromira bonyolult, csúcstechnika de mégsem az mint egy V8-na 😊 Ettől független baromira várom már és baromi jó is lesz 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 685 — Vikings fan
Most mi a baj?Toca
Nekem továbbra is óriási probléma ez a hang. Én ezért jártam ki évekig. Most elég lesz a WSR ha a hungaroring legfaszább hangélményére vágyok. Nem azt mondom hogy csúnya a hang, de rohadtul nem egyedi, hangos és félelmetes mint volt és mint az eddig jellemző volt a királykategóriára. Aki volt már f1 hétvégén tudja hogy mire ők jönnek már végighallgattál 3 borzasztó hangos kategóriát de mikor az első F1-es beröffentették megfagyott a levegő, volt egy varázsa, ez szerintem most megszűnt.JayB
Értem én, én is voltam kint többször és igen ez a hang kicsit gyengébb, de mindenki rinyál hogy uncsi a Forma 1 , mindenki rinyál, hogy kevés az előzés, hogy nem olyan már az egész. Aztán amikor próbálkoznak valamivel hirtelen mindenki akinek eddig baja volt vele visszasírja a régi dolgokat.
Volt már turbó korábban is. Fog ez még változni, most egyelőre ennyit tud a kocsi.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Most mi a baj?Toca
Nekem továbbra is óriási probléma ez a hang. Én ezért jártam ki évekig. Most elég lesz a WSR ha a hungaroring legfaszább hangélményére vágyok. Nem azt mondom hogy csúnya a hang, de rohadtul nem egyedi, hangos és félelmetes mint volt és mint az eddig jellemző volt a királykategóriára. Aki volt már f1 hétvégén tudja hogy mire ők jönnek már végighallgattál 3 borzasztó hangos kategóriát de mikor az első F1-es beröffentették megfagyott a levegő, volt egy varázsa, ez szerintem most megszűnt.JayB
Mai napig "hallom", amint két WSR futam közt beindították az F1-es Renault a bemutatóra. Nem most volt (4-5 éve tán), de még ma is tisztán emlékszem milyen hangja volt.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
wow. nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen jó helyen Gordon 😊slowmotion
Daytona teljesen lutri, majd ha igazi pályákon hozza ezt konstans akkor kezdjetek el reménykedni 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Most mi a baj?Toca
Nekem továbbra is óriási probléma ez a hang. Én ezért jártam ki évekig. Most elég lesz a WSR ha a hungaroring legfaszább hangélményére vágyok. Nem azt mondom hogy csúnya a hang, de rohadtul nem egyedi, hangos és félelmetes mint volt és mint az eddig jellemző volt a királykategóriára. Aki volt már f1 hétvégén tudja hogy mire ők jönnek már végighallgattál 3 borzasztó hangos kategóriát de mikor az első F1-es beröffentették megfagyott a levegő, volt egy varázsa, ez szerintem most megszűnt.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 685 — Vikings fan
Most mi a baj?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Na itt kezdődnek az f1 problémái (hangerőt fel)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
wow. nem is emlékszem, mikor volt utoljára ilyen jó helyen Gordon 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 444.hu/2014/02/22/jol-vagy-geza/

A rali nem kislánysport!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
A Ferrari hengerlekapcsolásának lesz értelme? Egyáltalán szabályos? Egyre viccesebb az F1, a Red Bull szerződtetett valami joystick vitézt, adjon tanácsot mikor mit nyomkodjanak a VB címhez.gaben
Én úgytudom annyi a trükk hogy motorféken nem fecskendez be. Bár ebben nemtudom mi az újdonság, én azt furcsállom hogy nem mindenki így csinálta meg. Már minden modern befecskendezéses motor így müködik, motorféken a szelepek zárva vannak, 0 az üzemanyagfogyasztás.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NASCARról pofázás19! Daytona 2014 deluxe edition!

Online verzió:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-19/

Le is tölthettek minket:  stream15.mixcloud.com/c/originals/7/6/e/e/05a9-3877-4bd2-ab69-61c82a610129.mp3

HAVE FUN!shawnka
Végre!!!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
NASCARról pofázás19! Daytona 2014 deluxe edition!

Online verzió:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-19/

Le is tölthettek minket:  stream15.mixcloud.com/c/originals/7/6/e/e/05a9-3877-4bd2-ab69-61c82a610129.mp3

HAVE FUN!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
A Ferrari hengerlekapcsolásának lesz értelme? Egyáltalán szabályos? Egyre viccesebb az F1, a Red Bull szerződtetett valami joystick vitézt, adjon tanácsot mikor mit nyomkodjanak a VB címhez.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A Merci csinált egy kamerát, amellyel 360 fokban lehet követni a kocsijukat a teszten.

 www.mercedesamgf1.com/en/car/f1-w05-360-video/

Amúgy a Red Bull a szahíri teszt első 3 órájában még nem ment mért kört. Ez is altatás? 😊
A Ferka talán ismét jó lesz?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png