Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
hoppá-hoppá, Jeff már a harmadik. ha nem vigyáz, még a végén megnyeri 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
Ennyire nem vártam még szezonnyitót. Pedig már tavaly elhatároztam hogy többet nem nézem ez a sz...-t.
De most érzem hogy lesz értelme nézni.

Mellesleg Nem kizárt hogy massa élete lépését tette meg hogy távozott a süllyedő hajóról 😊
Majd meglátjuk.eaglesmcnabb
Mért? Nem a RB-től ment el 😛 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ennyire nem vártam még szezonnyitót. Pedig már tavaly elhatároztam hogy többet nem nézem ez a sz...-t.
De most érzem hogy lesz értelme nézni.

Mellesleg Nem kizárt hogy massa élete lépését tette meg hogy távozott a süllyedő hajóról 😊
Majd meglátjuk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Durva mi szenvedés megy Bahreinben, pedig ez az utolsó nap. Azthittem mostanra normalizálódik a helyzet de semmivel sem lettek megbízhatóbbak mint az első teszten. A Ferrari talán még szarabb is 😀 Ausztráliában pontot szerez aki beér?JayB
Végre izgi lehet újra a verseny, mint anno amikor 6-8 kieső rendre volt bármiféle autóhiba miatt.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Durva mi szenvedés megy Bahreinben, pedig ez az utolsó nap. Azthittem mostanra normalizálódik a helyzet de semmivel sem lettek megbízhatóbbak mint az első teszten. A Ferrari talán még szarabb is 😀 Ausztráliában pontot szerez aki beér?JayB
Legalább idén lehet egy kis izgalom. ha ez a szezon is dögunalomba fulladna lassan bezárhatnák a boltot.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Durva mi szenvedés megy Bahreinben, pedig ez az utolsó nap. Azthittem mostanra normalizálódik a helyzet de semmivel sem lettek megbízhatóbbak mint az első teszten. A Ferrari talán még szarabb is 😀 Ausztráliában pontot szerez aki beér?
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nah az még beb*szna....peach
Láttam én már éjjeli őrt, nappal meghalni............ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nah az még beb*szna....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
 www.gphirek.hu/f1/20140228-f1-halasztast-ker-a-vergodo-renault.html

Szerintetek belemennek a többiek?csi77
Csak nem már...Ez kb olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy ő hagy menjen V10es motorral, mert rosszabb technikát tudott összehozni. Annak idején a Minardinak se voltak kiváltságai, azért mert övéké volt a leggyengébb autó.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 www.gphirek.hu/f1/20140228-f1-halasztast-ker-a-vergodo-renault.html

Szerintetek belemennek a többiek?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
 www.f1-live.hu/f1-hirek/vadaszgepkent-all-le-a-sauber-raikkonen-gyorsan-eltunik-a-paravanok-mogott-videok/

Ezért ezek a vadászgép hangok, meg szörcsögések eléggé adják 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Azért ez a renaultnak hatalmas ciki, nem lenne meglepő ha ilyen égés után, mint ami most kinéz nekik kivonulnának az f1ből...peach
Mindig túlzásokba kell esni? 😀Toca
Nem, csak ugye évekkel ezelőtt már téma volt, hogy teljesen kiszállnak, aztán többek között az rb sikereinek köszönhetően maradtak motorgyártóként. most egy teljesen kudarc szezon után nem tudom mit fognak lépni, pláne ha ez bekövetkezik minden renault motoros csapat rájuk fog mutogatni, ill. a sajtó is ezzel lesz tele....peach
És akkor jött Carlos, és lőn világosság. Nem lesz itt akkora blama, hogy feladják ezt a reklámot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Azért ez a renaultnak hatalmas ciki, nem lenne meglepő ha ilyen égés után, mint ami most kinéz nekik kivonulnának az f1ből...peach
Mindig túlzásokba kell esni? 😀Toca
Nem, csak ugye évekkel ezelőtt már téma volt, hogy teljesen kiszállnak, aztán többek között az rb sikereinek köszönhetően maradtak motorgyártóként. most egy teljesen kudarc szezon után nem tudom mit fognak lépni, pláne ha ez bekövetkezik minden renault motoros csapat rájuk fog mutogatni, ill. a sajtó is ezzel lesz tele....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
Azért ez a renaultnak hatalmas ciki, nem lenne meglepő ha ilyen égés után, mint ami most kinéz nekik kivonulnának az f1ből...peach
Mindig túlzásokba kell esni? 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Azért ez a renaultnak hatalmas ciki, nem lenne meglepő ha ilyen égés után, mint ami most kinéz nekik kivonulnának az f1ből...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
RB helyett Mercedes dominancia lesz.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Nem utálom a csapatot, de idén jó lenne konstruktőri versenyt is látni.Tony
Egyéni se volt, szóval az se ártana 😀

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ma is "nagyot alkottak" a Renault motoros csapatok...tényleg most lehet meg fogom tenni, hogy mindkét RB kiesik Melbourne-ben, bár erre már lehet nem fizetnek sokat.BCS
Mondjuk személy szerint én örülnék, ha végre megtörne a RB hegemónia. Nem utálom a csapatot, de idén jó lenne konstruktőri versenyt is látni.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Ma is "nagyot alkottak" a Renault motoros csapatok...tényleg most lehet meg fogom tenni, hogy mindkét RB kiesik Melbourne-ben, bár erre már lehet nem fizetnek sokat.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Na azért, ha a németek tudnak szurkolni és örülni egy Boateng, Aogo, Khedira, Özil, Gündogan, Holtby, Hunt, Sam, Podolski, Klose, Gómez korántsem árja származású játékosokat felvonultató Nationalelfnek, akkor nem hiszem azon vacillálnának, hogy ki a nagyobb F1-es német.
Persze itt is vannak kivételek, akárcsak nálunk (holott rajtunk is nem egy nép ment keresztül), de a nagy többség azt nézné német himnusz szól, nem azt, hogy az csak a félárja miatt szól.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 679 — Vikings fan
I know, tocának ìrtam h sztem rosbergnél a nemzetiség nem játszik...peach
Tudom hogy nem teljes német, tudom, hogy sose lesz német nr1.
De a Mercinek hihetetlen érték lenne, ha Német pilótával nyerne, ezért mondom, hogy nem kap semmivel se kevesebbet mint Hami fog, kivétel ha az elején nagyon elpicsázza a brit
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
I know, tocának ìrtam h sztem rosbergnél a nemzetiség nem játszik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nemtom, sztem a németek nagy része vettel drukker, hiába nyerne nico német márkával ott akkor is vettel lenne a nr1, mìg ugye a másik auto-motor sport nagyhatalom nagy britannia...peach
Vettel igazi árja Rosbergnek meg csak anyja német, ezen kívül nem sok köze van hozzá, sokkal inkább monaco-i mint német.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nemtom, sztem a németek nagy része vettel drukker, hiába nyerne nico német márkával ott akkor is vettel lenne a nr1, mìg ugye a másik auto-motor sport nagyhatalom nagy britannia...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rosberg egy körön egyértelműen gyengébb mint Hami (szvsz ha formában van ez mindenkiről elmondható) viszont idén mindenki szerint nagyon komplex lesz a verseny, végig kell majd menedzselni és ebben Rosberg szerintem jobb. A "kinyomom a szemét is" módszer amiben Hamilton a legjobb most nem biztos hogy sokat ér. Rosberg szerintem alulértékelt 😊