Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Azt azért megkérdezném, hogy pl. a Mercedes 23 kamionja két verseny között mennyi naftát használ el. Szépen hazavágták az egészet. Mintha Forma 3 verseny lenne, töketlenebb pilótákkal. Amikor a fék nyikorgás túlharsogja a komoly "versenymotort" vaze. 😀😀
Remélem legalább a WTCC új vasai előre fejlődnek nem hátra.gaben
És akkor még bemondanak egy ilyet, hogy külső kameraállásból milyen élvezhető öblös hangja van a motornak, de a rajtnál a közönség túlharsogta a "motorbőgést". 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.

Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..dugo1993
Ez egy iránymutatás, megfelelés a mai autóipari trendeknek. Amiről nem az autóipar tehet mert nekik kurvára nincs kedvük dollármilliárdokból megfelelni a brüsszeli öltönyös majmok aktuális Euro akárhányas szórakozásainak (ami maximum látszatmegoldás) de muszáj. A forma1 ezt próbálja meg lekövetni, orbitális faszság, remélem csúfosan belebuknak.JayB
Azt azért megkérdezném, hogy pl. a Mercedes 23 kamionja két verseny között mennyi naftát használ el. Szépen hazavágták az egészet. Mintha Forma 3 verseny lenne, töketlenebb pilótákkal. Amikor a fék nyikorgás túlharsogja a komoly "versenymotort" vaze. 😀😀
Remélem legalább a WTCC új vasai előre fejlődnek nem hátra.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
gyertek nyáron dtmre Hungaroringen, az fasza lesz

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.

Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..dugo1993
Ez egy iránymutatás, megfelelés a mai autóipari trendeknek. Amiről nem az autóipar tehet mert nekik kurvára nincs kedvük dollármilliárdokból megfelelni a brüsszeli öltönyös majmok aktuális Euro akárhányas szórakozásainak (ami maximum látszatmegoldás) de muszáj. A forma1 ezt próbálja meg lekövetni, orbitális faszság, remélem csúfosan belebuknak.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀JayB
A texasi veresnyakúak észre sem fogják venni a versenyt.shawnka
Én most is csak a V8 "betétfutamokat" néztem és úgy látom jobban is jártam. :p

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Amúgy ez az üzemanyag spórolósdi is akkora parasztvakítás, hogy az hihetetlen. Kérdezem én, hogy egy ilyen sportágban, ahol dobálóznak a dollár milliókkal, mit számít az autónkénti 10-20 plusz liter? Már tavaly is rettentően utáltam, hogy azt kellett nézni, hogy ki tud jobban menni úgy 90%-os teljesítményen. Csak akkor ugye a gumik miatt.

Arról nem is beszélve, hogy ha izgalmasabb versenyek lennének - mert ha nem kellene spórolni azok lennének - akkor több pénzt is hozhatna..

több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 278
Már kezdődik is 😀 Amm "remélem" ha elmegy a Mclarenhez a Honda lesz szar, az ilyen tipikus Alonso-s lenne.

"Alonso bízik benne, hogy a Ferrari már Malajziában erősebb lehet a fejlesztések révén, ugyanakkor egyértelműen a csapatra hárította a felelősséget, megjegyezve, hogy „én csak vezetek." „Nem vagyunk elégedettek a mai teljesítményünkkel, muszáj előrelépnünk" – jelentette ki. „Én nem tudtam megszorongatni a McLareneket a dobogós helyezésekért, Kimi pedig a két Toro Rosso között haladt, pedig tizenkét hónappal ezelőtt megnyerte ezt a versenyt."JayB
Meg lehet érteni, elvégre érezzük azt át, hogy a Ferrari valami Toro Rosso nevű biszem-baszom csapattal versenyzik a középmezőnyben és kis túlzással már évek óta ez történik. Reálisan Vettel első bajnoki címénél voltak ott legutoljára a végelszámolásnál, miközben a szurkolók jogosan várnák el, hogy egy Kimi-Alonso páros legalább akkorát szóljon, mint anno a McLarenes Hamilton-Alonso páros.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀JayB
A texasi veresnyakúak észre sem fogják venni a versenyt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Austinra leszek kíváncsi. Eleve sikerült a texasi Nascarral egy napra rakni a futamot, másrészt magyarázd meg egy amerikai petrolheadnek hogy miért ennyire ergya az egész. 😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Agyzsibbasztóan unalmas futam volt, amit csak tetézett, hogy bármi történt a pályán, mindig a spórolás volt a válasz. Biztos bennem van a hiba, de miért nem elég az a korlátozás, hogy nem lehet tankolni a futamon, a tank méretének meg van egy maximum mérete?

Egyetlen pozitívum, hogy mintha nehezebben irányítanák az autót a pilóták, több a megcsúszás. Még akkor is, ha ehhez a pilóta tudásának, tudás hiányának semmi köze, mert az elektronika cseszik ki csak velük.

A lesajnált Red Bull mégis versenyképesnek tűnik, a Mercedes meg miután Szújóék egész hétvégén a megbízhatóságukat fényezték a pole-ból nem tudott elköhögni - gyönyörű volt.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Már kezdődik is 😀 Amm "remélem" ha elmegy a Mclarenhez a Honda lesz szar, az ilyen tipikus Alonso-s lenne.

"Alonso bízik benne, hogy a Ferrari már Malajziában erősebb lehet a fejlesztések révén, ugyanakkor egyértelműen a csapatra hárította a felelősséget, megjegyezve, hogy „én csak vezetek." „Nem vagyunk elégedettek a mai teljesítményünkkel, muszáj előrelépnünk" – jelentette ki. „Én nem tudtam megszorongatni a McLareneket a dobogós helyezésekért, Kimi pedig a két Toro Rosso között haladt, pedig tizenkét hónappal ezelőtt megnyerte ezt a versenyt."
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Ez egy szar volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jan Magnussen reakciója a fia dobogós helyezésére.

Én meg azon tanakodom, hogy meg van hatódva az örömtől, vagy amiatt könnyezik, hogy mostantól Kevin szívathatja, hogy már 1 Forma-1es futam alatt alaposan túlszárnyalta az ő teljes száguldó cirkuszbeli karrierjét. 😀😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát uraim ez nem lett izgalmasabb az olyan átlag embereknek mint én.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kevin Magnussen alaposan bekezdett. Élete első F-1es futamán 2. lett. Button meg így 3. Asszem a McLarennél lesz új főszponzor Malajziára. 😀😀
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?Raven17
nembaj, este Bristol 😀shawnka
Ha el nem mossa az eső...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Egyrészről nagy faszságnak tartom ezt a benzin átfolyásmérést (meg az ezért való büntetést), másrészről viszont a szabál az szabál. Ricciardot sajnálom, bár a pezsgőzése megvolt a dobogón hazai pályán, úgy néz ki, a pontok nem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Csodálatos verseny volt. Ja nem......

A Merciknek egyelőre a technika és saját maguk lehetnek ellenfelük, a Ferrari elképesztő gyenge, sikerült az elmúlt években a középmezőny aljára leküzdeni magukat. A RB "természetesen" nem annyira szar, mint várható, szerintem legkésőbb az 56. versenytől ők lesznek a Mercik kihívói. Magnussennek örülök, ahogy Ricciardonak is kicsit (csak az autóját nem szeretem)..... 😊

Remélem csak ezen a versenyen volt ez a fos körözgetés, mert kurva uncsi volt.csi77
Szóval akkor 2016tól ? 😛 Az jó lenne 😀Toca
természetesen az ötödik vagy hatodik versenyre gondoltam.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Ami nekem egész futamon zavarta a szemem, hogy a Ferka valami hihetetlenül erőtlennek tűnt. Valahogy szemmel láthatóan sokkal dinamikusabb volt előtte Hülkenberg. Egyszerűen semmi erő nincs a kocsiban. Nagyon lomhának tűnik a gép, rossz volt nézni, ahogy a kanyarokból kijött. Csoda, hogy így tudta magát tartani. Eddig úgy néz ki idén sem kell szegény Fernandonak a VB címért küzdenie..

Ui.: Remélem kizárnak még valakit Alonso elől, mert akkor csak bejönne a fogadásom a leányzóval, hogy meg lesz a dobogó 😀

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Na a Red Bull idén már az első versenyen elkezdte... 😀

Kíváncsi leszek, mi lesz a kövi próbálkozás
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 467
 www.nemzetisport.hu/f1/ricciardot-kizartak-szabalytalan-autoja-miatt-2322321
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?Raven17
nembaj, este Bristol 😀
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez egy vicc, az F1-nek nem arról kéne szólnia, hogy ki tud több üzemanyagot spórolni, hogy aztán az utolsó 3 körben lehessen nyomni. Hagyják had nyomjanak annyit bele amennyi kell aztán versenyezzenek basszus! Ki a francnak jó ez a szabály?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Közben Ricciardo autója vizsgálat alatt.

Ricciardo's car has been found to have "exceeded consistently the maximum allowed fuel-flow limit". Big problemBCS
Nagyon nagy volt az FIA melle hogy kőkemények lesznek és nincs semmi tolerancia, csak kizárás. Kíváncsi leszek.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Közben Ricciardo autója vizsgálat alatt.

Ricciardo's car has been found to have "exceeded consistently the maximum allowed fuel-flow limit". Big problem

Update: Ricciardot kizárták!