Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
de hát pont a gyengébb W-L mutatójából lehet tudni, hogy az ütősor néha adós maradt a megfelelő produkcióval 😉robiroboter
vagy hogy szezon elején dadogott a bullpen 😊
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 010 — Lucas Scott
amúgy a Yankees szereplése csak számomra meglepő? én drukkerként sokkal rosszabbra számítottam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
de hát pont a gyengébb W-L mutatójából lehet tudni, hogy az ütősor néha adós maradt a megfelelő produkcióval 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
az ERA-mutató fals fontossága melletti bizonyíték: Greinke ezzel a meccsel együtt 9-2 lesz - 1.30-as ERA mellett, 19 meccs után.
go figure.slowmotion
miert fals az ERA? sokkal tobbet mond a doborol, mint a W/L merleg.marci
basszus, kicsit összekevertem, amit akartam mondani. ezért nem kell fáradtan hozzászólni. mea maxima culpa.

szóval 1.30-as ERA-val Greinke minimum 12-2 körül kellene, hogy álljon, ha nem 13-2 körül.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
A W-L mutató konkrétan f*szság, Chris Sale azt mondta. 😉
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
az ERA-mutató fals fontossága melletti bizonyíték: Greinke ezzel a meccsel együtt 9-2 lesz - 1.30-as ERA mellett, 19 meccs után.
go figure.slowmotion
miert fals az ERA? sokkal tobbet mond a doborol, mint a W/L merleg.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
az ERA-mutató fals fontossága melletti bizonyíték: Greinke ezzel a meccsel együtt 9-2 lesz - 1.30-as ERA mellett, 19 meccs után.
go figure.
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
in Buck we trust:

Orioles' Showalter following 9th loss in 11 games:
"The sky is not falling, we got good times ahead and we are going to compete the rest of the way. I've got a lot of confidence."

oké 😕)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
na, Kersh végre... tarthatnának minden második héten All-Star meccset 😊slowmotion
Hogy Kershaw elbaszhassa az NL home fieldjét? :pJakehomer
ez azért kellett, hogy hazai pályán lehessen ünnepelni a rég áhított WS győzelmet egy könnyed 4-0 vagy 4-1 után 😉
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
na, Kersh végre... tarthatnának minden második héten All-Star meccset 😊slowmotion
Hogy Kershaw elbaszhassa az NL home fieldjét? :p

Perception is reality.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Mattingly és Honeycutt tegnap hajnalban azon vitatkozott, hogy visszaengedjék-e Kershaw-t a kilencedik menetre, hogy megcsinálhassa a CGSO-t.
úgy látszik, Greinke azért szívta meg, mert tegnap Honeycutt nyert, és Mattingly még egyszer nem engedte át a döntést o_o
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
na, Kersh végre... tarthatnának minden második héten All-Star meccset 😊
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Ugyanezzel kezdődött a mai meccs is, de Arrieta nem viccelt, és kifüstölte az egyesről Phamet 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Ezt frankón benéztem (Sale vagy Rodon), úgyhogy csak a hetünk egyetlen értelmes meccséről maradtam le 😀robiroboter
Én pedig végre be bírtam üzemelni egy streamet, erre kifogtam egy [szokásos] botrányos meccset. Az amatőrizmus csúcsa, amit a Sox művel, komolyan. Nagyon kíváncsian várom, meddig lesz meg a bizalom az edzői stáb irányába, mert harmadik éve megy ugyanaz a fos, hiába cserélődik ki a fél csapat egy év alatt...
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Ezt frankón benéztem (Sale vagy Rodon), úgyhogy csak a hetünk egyetlen értelmes meccséről maradtam le 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
A Rays-szel meccseltünk, hogy melyikünk kap több no hit bidet az AL Centralból a héten. Egyelőre még ők vezetnek. De holnapra már csináltam programot Sale kezdésére 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
@Robi, mit szólsz Avi García elkapásához? 😀
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
@Mikey: ha nem törnek ki faji zavargások Chicagóban, akkor erre számíthatunk:
 www.camdenchat.com/2015/7/3/8889383/mlb-orioles-white-sox-series-previewrobiroboter
Jó írás, nem tudok belekötni. Remélem összejön Sale-nek a rekord. Legalább ennyi sikerélménye legyen neki.
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
@Mikey: ha nem törnek ki faji zavargások Chicagóban, akkor erre számíthatunk:
 www.camdenchat.com/2015/7/3/8889383/mlb-orioles-white-sox-series-preview

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Dee inside the park home run - de azért fizethet egy sört Blancónak, mert ha ő nem szórakozik, akkor csak triple vagy out at home
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Mit kell tudni Bobby Bonilláról, és miért kap egymilliót a Metstől? Ezt a sztorit nem igazán értem.Aguirre
Facebookon pont ez a téma:  www.facebook.com/PlayBallBaseballBlog
Ennél bővebb magyarázat kell? Más a kérdés?robiroboter
Nem, köszi.
Igazából a 8%-os részt nem értem tisztán, ebben a cikkben pl. azt írják a csapat járt sokkal jobban ezzel.  www.businessinsider.com/chart-contract-new-york-mets-bobby-bonilla-2013-7
több mint 8 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Mit kell tudni Bobby Bonilláról, és miért kap egymilliót a Metstől? Ezt a sztorit nem igazán értem.Aguirre
Facebookon pont ez a téma:  www.facebook.com/PlayBallBaseballBlog
Ennél bővebb magyarázat kell? Más a kérdés?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Mit kell tudni Bobby Bonilláról, és miért kap egymilliót a Metstől? Ezt a sztorit nem igazán értem.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A négy Gold Glove-ot se a hangyák hordták össze 😊Matthew99
Igen, de az advance statisztikák szerint elég túlértékelt a védekezése, ami ugye szemre mindig elitnek tűnt.

Perception is reality.