Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Meg azért Torres és Sanchez zsinórban 3 meccsen HR.
kapitnono
Torresre nincsenek szavak. Az a double play is... nem véletlen a másik kedvencem Voit mellett.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Meg azért Torres és Sanchez zsinórban 3 meccsen HR.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
481 ft. Nagyon beteg, amit Sánchez művel.
56 meccs, 23 HR, 53 RBI. 🐙
Ez 162 meccsre 67 HR és 153 RBI lenne. 😂
Mikey
Szép győzelem volt, bár csóró Michael Kay-t olyan volt hallgatni mintha halálhörgése lenne 😀


több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azta, Musgrove 7 inning alatt 8 K, győzelem a Padres ellen 🙂. Reynolds korrekt volt, ahogy Marte is. De most az általam sokat szidott Musgrove volt nagyon jó. 🙂

Let's go Bucks!

" class="embed">
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
481 ft. Nagyon beteg, amit Sánchez művel.
56 meccs, 23 HR, 53 RBI. 🐙
Ez 162 meccsre 67 HR és 153 RBI lenne. 😂
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Egyre jobb..
 twitter.com/DuseReport/status/1142186178210344960?s=09
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Aktiváltuk Judge-t az IL-ről, kezdődhet a bombázás 😀
kapitnono
Nem mintha tegnap nem erőből gyérítettük volna meg az Astrost.
Matthew99
Igaz, de így azért be tudjuk vetni papíron a legerősebb kezdő.


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Aktiváltuk Judge-t az IL-ről, kezdődhet a bombázás 😀
kapitnono
Nem mintha tegnap nem erőből gyérítettük volna meg az Astrost.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Aktiváltuk Judge-t az IL-ről, kezdődhet a bombázás 😀


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Remek, valószínűleg Coopernek elszakadt az ín a lábában...
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Zac Gallen hype 🌪🤤
lol
Hatalmas állat a pali.
Már várom nagyon a meccset 😍
több mint 4 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Zac Gallen hype 🌪🤤

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Aztaaa...7:1-ről visszajöttünk 😀. Reynolds mekkorát ment a meccsen és a végén ő üti a győztes homárt, ráadásul egy 3 run homár formájában. Marte is beköszönt egy 2 run homár formájában. De jó lenne ha ez győzelem egy kicsit sorsfordító lenne. 😊

" class="embed">
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Pénteken elvileg Judge is visszatér a kezdőbe


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
de Maybin elképesztő formában van most.
csebi
Ez is jó kör lesz, mert Judge is lassan százas lesz, és őt biztos nem fogják kihagyni. Pedig Maybin tényleg jól tolja most.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Frazier helyében én kib' pipa lennék.
Mikey
Az is láthatólag, de Maybin elképesztő formában van most.
csebi
Zsinórban 4 meccsen homár, meg Encarnacion is megütötte az elsőt nálunk.


több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Frazier helyében én kib' pipa lennék.
Mikey
Az is láthatólag, de Maybin elképesztő formában van most.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Na ismét "nagyon jók voltunk " 😀. ez hihetetlen, mennyire szar dobóformát mutatunk csapat szinten. Keller egészen biztatóan kezdett. Utána 2 inning alatt 4 pontot engedett. Aztán visszamászunk 4:1-ről 4:4-re, hogy aztán Cricknél újra elmenjen a sztori. Mondjuk ma Kangnak is volt egy orbitális hibája. A végén el kell ismerni , hogy Tigers is szépen csinálta,ahogy Martet és Bellt kiejtették.

Hátha ma sikerül nyerni,mert utána jön a Padres, majd az Astros és végül a Brewers.

Let's Go Bucks!

" class="embed">
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Tanaka azért odarakta ezt most a Rays ellen 😀
9 IP 2H 0ER 10K


több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Ismét vereség, kerek 0 runt sikerült szerezni, egyre szarabbak vagyunk.
Röviden ennyi.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Frazier helyében én kib' pipa lennék.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.
kapitnono
Nem lehet, hogy óvni akarják mert megy a háttérben a boltolás? Valahol mintha láttam volna, hogy őt lehetne most cserélni vagy jó értéken eladni.
Matthew99
Benne van, én mondjuk nem találtam ilyet, de van benne ráció amit mondasz, ő most egész sokat érhet valakinek akár.
kapitnono
 www.mlb.com/news/controllable-mlb-trade-targets


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.
kapitnono
Nem lehet, hogy óvni akarják mert megy a háttérben a boltolás? Valahol mintha láttam volna, hogy őt lehetne most cserélni vagy jó értéken eladni.
Matthew99
Benne van, én mondjuk nem találtam ilyet, de van benne ráció amit mondasz, ő most egész sokat érhet valakinek akár.


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.
kapitnono
Nem lehet, hogy óvni akarják mert megy a háttérben a boltolás? Valahol mintha láttam volna, hogy őt lehetne most cserélni vagy jó értéken eladni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Csóró Fraziert leküldtük a Triple A-be. Pedig szerintem sok helyen kezdő is lehetne akár, mert elég jól nyomta idén, néha azért védelemben hibázott az tény. Mondjuk azt nem értem, hogy akkor már mondjuk miért nem Tauchmann vagy Maybin ment le.