Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Chapmanon csináltunk runt 😊 103as fastball mondjuk figyelt.
Viszont 10-5 ide. Tulo és Cargo power van megint. És talán Ubaldonak is meglesz végre a win.
Hacsak nem basszuk el az uccsó inningben
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Sale for prez. Elképesztő a kölyök.
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ahogy most az sem múlt sokon, hogy Perry fejbeküldje Beckhamet.
BTW, jó fordulatos a meccs... 😊Mikey
majdnem homerun 😕Joci
Nem is értem, hogy ítélték annak elsőre...Mikey
lefizettük a bírókat

na,extra inning gyün

sale jól megcsinált minket..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
uhh,nem sokon múlott hogy a CWS player nem küldte fejbe ScherzertJoci
Ahogy most az sem múlt sokon, hogy Perry fejbeküldje Beckhamet.
BTW, jó fordulatos a meccs... 😊Mikey
majdnem homerun 😕Joci
Nem is értem, hogy ítélték annak elsőre...
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
uhh,nem sokon múlott hogy a CWS player nem küldte fejbe ScherzertJoci
Ahogy most az sem múlt sokon, hogy Perry fejbeküldje Beckhamet.
BTW, jó fordulatos a meccs... 😊Mikey
majdnem homerun 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
uhh,nem sokon múlott hogy a CWS player nem küldte fejbe ScherzertJoci
Ahogy most az sem múlt sokon, hogy Perry fejbeküldje Beckhamet.
BTW, jó fordulatos a meccs... 😊
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
uhh,nem sokon múlott hogy a CWS player nem küldte fejbe Scherzert


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Érdemes elolvasni Mark Kiszla cikkjét CarGo-ról:

http://www.denverpost.com/sports/ci_16002186

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de az a liga titkos összefogása miatt volt a rockies ellen
Morneau 100-szor jobb szezont futott, de még mindig nem térhetett vissza
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tehát 3-0-val megvolt a Padres, szegények, véget ért a farmbajnokságuk, és már L10. 😛

http://denversports.blog.hu/2010/09/06/padres_rockies_0_3_w

Marcitól kérdezném, hogy Tulo, ha innentől az összes meccset végig játssza, akkor lehet kompetens a batting title-ben? Mert szép csöndben ő is .320-as - és tartom, hogy csak a sérülése miatt nem lesz MVP megosztva CarGo-val. 😊TheMileHighCity
1-el több ABje van, mint Infantenak így nem valószínű
az MVP-hez meg triple crown kéne, ha nincs playoffOrk
Ha nem hagyott volna ki miattatok másfél hónapot, MVP lehetett volna.
Playoff pedig lesz. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Tehát 3-0-val megvolt a Padres, szegények, véget ért a farmbajnokságuk, és már L10. 😛

http://denversports.blog.hu/2010/09/06/padres_rockies_0_3_w

Marcitól kérdezném, hogy Tulo, ha innentől az összes meccset végig játssza, akkor lehet kompetens a batting title-ben? Mert szép csöndben ő is .320-as - és tartom, hogy csak a sérülése miatt nem lesz MVP megosztva CarGo-val. 😊TheMileHighCity
1-el több ABje van, mint Infantenak így nem valószínű
az MVP-hez meg triple crown kéne, ha nincs playoff
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tehát 3-0-val megvolt a Padres, szegények, véget ért a farmbajnokságuk, és már L10. 😛

http://denversports.blog.hu/2010/09/06/padres_rockies_0_3_w

Marcitól kérdezném, hogy Tulo, ha innentől az összes meccset végig játssza, akkor lehet kompetens a batting title-ben? Mert szép csöndben ő is .320-as - és tartom, hogy csak a sérülése miatt nem lesz MVP megosztva CarGo-val. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jól van, a Red Sox bullpen még a White Soxénál is ügyesebb. Így megnyeretni a meccset az ellenféllel... 😊
Mikey
No comment. Még jó, hogy a fantasy draft miatt nem tudtam nézni. :mad:
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a Texans úgy kapta meg a final outot hogy a 3rd base coach és a baserunner keze véletlen összeért
amikor még egyenlíthettek vagy nyerhettek volna
elég szépen megverték magukat
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Már .337-es az átlag, és két újabb SB is befigyelt... Mellesleg győztünk, 3.5 GB-re vagyunk a divízió első helyétől. Holnaptól jön a Reds, kicsit nekem ők is olyan potyaelsőknek tűnnek, mint a SD, de őket nem vágom annyira, majd most elválik mennyire valósághű a helyzetük, hogy túl tudják-e élni a Coors Field survivort.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Jól van, a Red Sox bullpen még a White Soxénál is ügyesebb. Így megnyeretni a meccset az ellenféllel... 😊

Nem gondoltam volna, hogy 6-0-lal lehozza a csapat a road trip eddigi részét. :cool:

Szerk.: 5-0-lal... 2×3 az sehogy se 5...
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
http://www.stltoday.com/sports/baseball/professional/cardinal-beat/article_8502a8c6-b919-11df-94e8-0017a4a78c22.html
Meglepett, hogy ennyire menni akar Rasmus, de valahol meg tudom érteni.
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
úgyis majd az lesz, hogy ha valakinek pont összejönne mind a 3 kategória akkor az utolsó napokban pond meglesz Infantenak a kellő AB ős viszi el az avg-t 😀Ork
Szerintem/remélem nem fog beleszólni Infante. 😀

502 PA kell (ha annál kevesebb van, akkor a különbséget outokkal töltik fel), neki, ha tartja a jelenlegi tempót, 462 fog összegyűlni, 432 at-battel és 148 ütéssel. Ezeket kell még kipótolni 60 outtal, ami 148 / 492 = .301-es ütőátlag.

Hacsak nem játszatják a hajrában minden nap, nem lesz esélye bekavarni.marci
És amúgyis infantilis hozzá. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
úgyis majd az lesz, hogy ha valakinek pont összejönne mind a 3 kategória akkor az utolsó napokban pond meglesz Infantenak a kellő AB ős viszi el az avg-t 😀Ork
Szerintem/remélem nem fog beleszólni Infante. 😀

502 PA kell (ha annál kevesebb van, akkor a különbséget outokkal töltik fel), neki, ha tartja a jelenlegi tempót, 462 fog összegyűlni, 432 at-battel és 148 ütéssel. Ezeket kell még kipótolni 60 outtal, ami 148 / 492 = .301-es ütőátlag.

Hacsak nem játszatják a hajrában minden nap, nem lesz esélye bekavarni.
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
úgyis majd az lesz, hogy ha valakinek pont összejönne mind a 3 kategória akkor az utolsó napokban pond meglesz Infantenak a kellő AB ős viszi el az avg-t 😀
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
Szerintem arra kevesebb az esély, de most, hiába van 2-3 darabbal kevesebb HR-ja és RBI-ja, ha .335-ös az átlaga, Pujols meg pl csak .311. Ráadásul már a double-okban is beérte őket, triplákban meg óriási a különbség a javára. Azért ez így markáns...

A legfontosabb most, hogy a kitűzött SD sweep-ből az első két meccs megvan, ha hoznánk a harmadikat, akkor már csak 3.5 GB-re lennénk a divízió első helyétől, ami szinte semmi, főleg hogy jövő héttől kezdünk egy 10 meccses home stand-et, nekik pedig nehéz programjuk lesz, ráadásul iszonyat cold-ak, és szvsz szarok is. Ha ma kikapunk, akkor egy picit nehezebb helyzetünk lesz, de akkor sem adjuk fel. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
CarGo beterelte a 95. RBI-t, már .335-ös átlaga van, végre megy neki idegenben is. Elképesztő ez a srác. Látom, hogy Votto és Pujols is lendületben van, de az átlagban már egy századot ver rájuk. Hihetetlen. :o


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
volt valami jelentősége, hogy a Reds nem szeptemberben, hanem még augusztus utolsó napján hívta fel Chapmant?

illetve marci, érkezett vagy fog érkezni majd nevesebb rookie a metsnél az utolsó 1 hónapra?Ork
Legkésőbb augusztus 31-én éjfélig fel kellett hívják, különben nem lehet kerettag a rájátszásban. Ezért hívta fel pl. Hawpe-ot és Baldellit is a Rays.

Nem hiszem, hogy lesz nagy mozgás. Hétfőn vége a Buffalo idényének, akkor talán felhívnak még egy-két cseredobót, de senki érdekeset. Az érdekességek szeptemberben a Mejia-startok lehetnek, kezdésként holnap. Ha jól számolom, fog dobni a Cubs, a Phillies, a Pirates, a Marlins (a Braves-ről pont lemarad) és megint a Phillies ellen. Reméljük segít a Philly-nek elkerülni a rájátszást. 😊marci
pedig most ismét győzelem a Brewers ellen, ráadásul a Braves is kikapott, így már csak 1 meccs ott a hátrány, utóbb még megnyerjük az egész NL-t 😀
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
volt valami jelentősége, hogy a Reds nem szeptemberben, hanem még augusztus utolsó napján hívta fel Chapmant?

illetve marci, érkezett vagy fog érkezni majd nevesebb rookie a metsnél az utolsó 1 hónapra?Ork
Legkésőbb augusztus 31-én éjfélig fel kellett hívják, különben nem lehet kerettag a rájátszásban. Ezért hívta fel pl. Hawpe-ot és Baldellit is a Rays.

Nem hiszem, hogy lesz nagy mozgás. Hétfőn vége a Buffalo idényének, akkor talán felhívnak még egy-két cseredobót, de senki érdekeset. Az érdekességek szeptemberben a Mejia-startok lehetnek, kezdésként holnap. Ha jól számolom, fog dobni a Cubs, a Phillies, a Pirates, a Marlins (a Braves-ről pont lemarad) és megint a Phillies ellen. Reméljük segít a Philly-nek elkerülni a rájátszást. 😊