EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 145 — Kinek mit intézett a kormánya
Each of the last three winners of the UEFA European Championship finals have been eliminated in the round of 16 the following tournament – Spain at EURO 2016, Portugal at EURO 2020 and Italy at EURO 2024.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 145 — Kinek mit intézett a kormánya
Faszomat ebbe az idióta szabályba, h egy órával a meccs elott már nem lehet módosítani a Fantasy csapatot. Ja meg Nagelsmann is bakaphatja ezzel az idióta Havertz maniaval.
rob3r7o
Figyu, FPL-ben konplett forduló deadline van, előfordul, hogy a hétfő esti meccsre is péntek 19:30-ra le kell adnod.
Amúgy én nem azt furcsállom, hogy Havertz kezd, hanem hogy Wirtz nem. (Kinek az oldalán akarják majd 1az1-eztetni Sanet?)
zacknorb
Tudom, hogy mi a szabály, csak fasz kivan vele így is, mert sose kalkulálom bele. 😀 de nem baj, majd bejön Fullkrug csereként és eldönti.
rob3r7o
Mittelstädt sem kezd, aki a legolcsóbb német kezdő védő volt eddig, ezzel is megszívták páran.
deyell
Nem feltétlen, holnapra kicseréled, ha nem játszik, vagy ha csak max 1 pontot hozd (igen, nálam is kezdő)
Amúgy az volt a szerencse, hogy ma Wirtzet kicseréltem Musialara
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 580
Faszomat ebbe az idióta szabályba, h egy órával a meccs elott már nem lehet módosítani a Fantasy csapatot. Ja meg Nagelsmann is bakaphatja ezzel az idióta Havertz maniaval.
rob3r7o
Figyu, FPL-ben konplett forduló deadline van, előfordul, hogy a hétfő esti meccsre is péntek 19:30-ra le kell adnod.
Amúgy én nem azt furcsállom, hogy Havertz kezd, hanem hogy Wirtz nem. (Kinek az oldalán akarják majd 1az1-eztetni Sanet?)
zacknorb
Tudom, hogy mi a szabály, csak fasz kivan vele így is, mert sose kalkulálom bele. 😀 de nem baj, majd bejön Fullkrug csereként és eldönti.
rob3r7o
Mittelstädt sem kezd, aki a legolcsóbb német kezdő védő volt eddig, ezzel is megszívták páran.

choose life
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Olaszok kihúzva

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Faszomat ebbe az idióta szabályba, h egy órával a meccs elott már nem lehet módosítani a Fantasy csapatot. Ja meg Nagelsmann is bakaphatja ezzel az idióta Havertz maniaval.
rob3r7o
Hát akkor Rüdiger marad a padon, arról volt szó, hogy sérült kicsit... Bezzeg Füllkrug megint nem kezdő.
warr_b
Nagelsmann is pont a legjobbkor kezd (be)kavarni.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faszomat ebbe az idióta szabályba, h egy órával a meccs elott már nem lehet módosítani a Fantasy csapatot. Ja meg Nagelsmann is bakaphatja ezzel az idióta Havertz maniaval.
rob3r7o
Hát akkor Rüdiger marad a padon, arról volt szó, hogy sérült kicsit... Bezzeg Füllkrug megint nem kezdő.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 145 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 032 — #officialBoliever
Faszomat ebbe az idióta szabályba, h egy órával a meccs elott már nem lehet módosítani a Fantasy csapatot. Ja meg Nagelsmann is bakaphatja ezzel az idióta Havertz maniaval.
rob3r7o
Figyu, FPL-ben konplett forduló deadline van, előfordul, hogy a hétfő esti meccsre is péntek 19:30-ra le kell adnod.
Amúgy én nem azt furcsállom, hogy Havertz kezd, hanem hogy Wirtz nem. (Kinek az oldalán akarják majd 1az1-eztetni Sanet?)
zacknorb
Tudom, hogy mi a szabály, csak fasz kivan vele így is, mert sose kalkulálom bele. 😀 de nem baj, majd bejön Fullkrug csereként és eldönti.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 145 — Kinek mit intézett a kormánya
Faszomat ebbe az idióta szabályba, h egy órával a meccs elott már nem lehet módosítani a Fantasy csapatot. Ja meg Nagelsmann is bakaphatja ezzel az idióta Havertz maniaval.
rob3r7o
Figyu, FPL-ben komplett forduló deadline van, előfordul, hogy a hétfő esti meccsre is péntek 19:30-ra le kell adnod.
Amúgy én nem azt furcsállom, hogy Havertz kezd, hanem hogy Wirtz nem. (Kinek az oldalán akarják majd 1az1-eztetni Sanet?)

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 848
Sané KEZD?! Ajajjajjajj.

iktriad
háááát.... ez kérdéses
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 032 — #officialBoliever
Faszomat ebbe az idióta szabályba, h egy órával a meccs elott már nem lehet módosítani a Fantasy csapatot. Ja meg Nagelsmann is bakaphatja ezzel az idióta Havertz maniaval.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sané KEZD?! Ajajjajjajj.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Arra tippelek, hogy kiesnek az olaszok.
nagylaza, főpohárnok
Sanyi bá, maga az?
zacknorb
Na? Nem megmondtam?
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 145 — Kinek mit intézett a kormánya
Arra tippelek, hogy kiesnek az olaszok.
nagylaza, főpohárnok
Sanyi bá, maga az?
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Jó lövés, bedobas. Remek osszefoglaloja volt az olasz csapatnak. Ekkora foshalmazt. Ertekelhetetlen.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 perc hosszabbítás? 😊
mivan? 😊
NB2
Mercy Rule. 😀
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 805 — beers & Packers
Arra tippelek, hogy kiesnek az olaszok.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
2 perc hosszabbítás? 😊
mivan? 😊
NB2
Akarsz többet?
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Inkább nézem a krikett vb döntő végjátékát, mert itt már nem lesz semmi
zacknorb
Hú, ez nekem most teljesen kimaradt, pedig szoktam nézni.
Kampman
T20 szerintem, mert a "rendest" azt néztük
NB2
Több T20-at néztem eddig szerintem, mint rendeset.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
2 perc hosszabbítás? 😊
mivan? 😊
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 559
Spalletti takarodj!
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Szerintem ez az olasz csapat nem lesz ott a VB-n.
Kampman
Első kalaposok lesznek pedig, jó lenne őket kapni, amúgy az új rendszerben szerintem abszolút nem lehetetlen kijutni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Inkább nézem a krikett vb döntő végjátékát, mert itt már nem lesz semmi
zacknorb
Hú, ez nekem most teljesen kimaradt, pedig szoktam nézni.
Kampman
T20 szerintem, mert a "rendest" azt néztük
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Inkább nézem a krikett vb döntő végjátékát, mert itt már nem lesz semmi
zacknorb
Hú, ez nekem most teljesen kimaradt, pedig szoktam nézni.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Svajci-Osztrak elődöntő lesz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv