EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 123 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 808 — Omar's Coming Yo!
easy mode sajnos a transzibaszonak.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 294 — nabege2@yahoo.com
Cuco-t nagyon szívébe zárta a közönség
gamerkr
németek fütyülik?
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 395 — Слава Україні! Героям слава!
Sima francia lesz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szar beadas volt mbappe

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 123 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor jöhet a busztörés

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 294 — nabege2@yahoo.com
nah vazze ezek befejelik a spanyolok meg kihagyták a tiszta ziccert 😕
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vezetnek a gallok.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 495 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szedd ki bohoc

2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 495 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cuco-t nagyon szívébe zárta a közönség

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor vamos !
Heisman nádor
Ő nem partjelző volt?
2 hónapja
csipkelli 3 940
De béna.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 123 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na akkor vamos !

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most csak 3 ember minusz van, Rabiot, csuameni, upamecano, hatha elég lesz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Navast be kellett rakni, legyen aki fel tudja venni a futóversenyt mbappeval

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 294 — nabege2@yahoo.com
Egyébként a spanyol-német meccsen szidtam a spanyol edzőt, hogy lehozta a 2 szélsőt, végülis mákja volt, meg nem sárgázódtak ki és pihenten jöhettek az elődöntőre 😊
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 761
A himnuszoknál nagyon csúszik a hang és a kép
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 474
A németek meg a bírók elintéztek vagy 4 játékost mára 😊
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 197 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kanté kaput eltalálja 1,5 over 20x odds 😃 múltkori meccs alapján megéri egy sör árát
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 761
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni
r.baggio
Van olyan edző/hc kábé barmelyik sportban, aki vállaltan látványos, szórakoztató, de emiatt eredménytelen, sikertelen játékot preferál? Lehet a BLASZ-ban, a belga kosárlabda másodosztályban, vagy egy kaliforniai high schoolban akad, de a profi sportban meglepne.
Tudsz érdemi példát?
Őszentsége Sobri Jóska
Zdenek Zeman, Marcelo Bielsa
Mindketten vezettek csapatokat topligákban. Általában jó is volt nézni őket.
Kampman
Zeman/Roma meccseket baromi jó volt nézni.
steelwolf
Én a 2004/05-ös Leccét szerettem a legjobban.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 252 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni
r.baggio
Van olyan edző/hc kábé barmelyik sportban, aki vállaltan látványos, szórakoztató, de emiatt eredménytelen, sikertelen játékot preferál? Lehet a BLASZ-ban, a belga kosárlabda másodosztályban, vagy egy kaliforniai high schoolban akad, de a profi sportban meglepne.
Tudsz érdemi példát?
Őszentsége Sobri Jóska
Zdenek Zeman, Marcelo Bielsa
Mindketten vezettek csapatokat topligákban. Általában jó is volt nézni őket.
Kampman
Zeman/Roma meccseket baromi jó volt nézni.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 294 — nabege2@yahoo.com
Bízom benne hogy a spanyolok továbbmennek, de valahol nagyon azt érzem, hogy egy szenvedős meccsen, de a franciák behúzzák sajnos. Bőven benne van, hogy Mbappe vagy Dembele elfut egy kontrával, és a spanyol kezdő védelem fele konkrétan hiányzik
kapitnono
én is ettől félek, mert a portugálok ellen nem volt szerencséjük, kihagyták a kontrákat
én azért bízom a spanyolokban, viszont ha jól láttam Morata kezd??? őt nem kisárgázták a kispadon???
NB2
Nem, az egy téves kiírás volt, mint kiderült.
zacknorb
kösz
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 761
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni
r.baggio
Van olyan edző/hc kábé barmelyik sportban, aki vállaltan látványos, szórakoztató, de emiatt eredménytelen, sikertelen játékot preferál? Lehet a BLASZ-ban, a belga kosárlabda másodosztályban, vagy egy kaliforniai high schoolban akad, de a profi sportban meglepne.
Tudsz érdemi példát?
Őszentsége Sobri Jóska
Zdenek Zeman, Marcelo Bielsa
Mindketten vezettek csapatokat topligákban. Általában jó is volt nézni őket.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 888 — Kinek mit intézett a kormánya
Bízom benne hogy a spanyolok továbbmennek, de valahol nagyon azt érzem, hogy egy szenvedős meccsen, de a franciák behúzzák sajnos. Bőven benne van, hogy Mbappe vagy Dembele elfut egy kontrával, és a spanyol kezdő védelem fele konkrétan hiányzik
kapitnono
én is ettől félek, mert a portugálok ellen nem volt szerencséjük, kihagyták a kontrákat
én azért bízom a spanyolokban, viszont ha jól láttam Morata kezd??? őt nem kisárgázták a kispadon???
NB2
Nem, az egy téves kiírás volt, mint kiderült.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 294 — nabege2@yahoo.com
Bízom benne hogy a spanyolok továbbmennek, de valahol nagyon azt érzem, hogy egy szenvedős meccsen, de a franciák behúzzák sajnos. Bőven benne van, hogy Mbappe vagy Dembele elfut egy kontrával, és a spanyol kezdő védelem fele konkrétan hiányzik
kapitnono
én is ettől félek, mert a portugálok ellen nem volt szerencséjük, kihagyták a kontrákat
én azért bízom a spanyolokban, viszont ha jól láttam Morata kezd??? őt nem kisárgázták a kispadon???
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 919 — WHO DAT!!!!
Bízom benne hogy a spanyolok továbbmennek, de valahol nagyon azt érzem, hogy egy szenvedős meccsen, de a franciák behúzzák sajnos. Bőven benne van, hogy Mbappe vagy Dembele elfut egy kontrával, és a spanyol kezdő védelem fele konkrétan hiányzik