EB 2024 - eredményközvetítő

21 feliratkozó

1 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 754 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
26 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 435 — beers & Packers
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni
r.baggio
Kb. ez a lényeg. Amíg emelkedik a nézettség (ezzel pedig emelkednek a reklámbevételek és a közvetítési pénzek), amíg tódulnak a tömegek egy 24 csapatos Eb-re, mert elhitetik magukkal, hogy már a puszta részvételnek is komoly sportértéke van, szóval, amíg a nézők direkt vagy indirekt módon nem követelik ki a szórakoztató (a mostaninál szórakoztatóbb) játékot, addig semmi se kényszeríti az UEFA-t vagy a FIFA-t arra, hogy bármit is változtasson.
pl a bl meccsek sztem iden is szorakoztatoak voltak
YoungZeeZee
A Bl egyenes kieséses szakasza tényleg üdítő kivétel. Szépen áttolódott a hangsúly - ez se tegnap kezdődött - a válogatottakról az elit klubfocira.
26 napja
warr_b Washington Commanders 22 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A fentezinek mondjuk így az elődöntőktől már nem osk értelme lesz, 80%-ban mindenkinél ugyanazok a játékosok lesznek


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
26 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 118 — Kinek mit intézett a kormánya
Nacho-Navas paros eros lesz
Kenny
Főleg ha fut majd rájuk Mbappé meg esetleg Theo is
26 napja
YoungZeeZee 8 226
Régen is ugyanilyen tétje volt a meccseknek, mégis ezerszer nézhetőbb volt a foci, úgyhogy ez a kifogás kilőve
Stoki
pl a bl meccsek sztem iden is szorakoztatoak voltak es abban egyet kell h ertsek mar reg meg kellett volna par szabalymodositas.
26 napja
Kenny Atlanta Falcons 9 645 — Omar's Coming Yo!
Nacho-Navas paros eros lesz

26 napja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 653 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Régen is ugyanilyen tétje volt a meccseknek, mégis ezerszer nézhetőbb volt a foci, úgyhogy ez a kifogás kilőve
26 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 121 — Lucas Scott
Ez a legnagyobb baj amit baggio ír, hogy sajnos ez hoz eredményt. Az NFL-ben igyekeznek mindig alapítani a szabályokon, hogy minél több nézőt vonzzon a liga. Ehhez képest a fociban semmi nem történik.
Már rég meg kellett volna változtatni egy csomó dolgot. Futó óra megszüntetése, 0-0 nem ér pontot, stb.
Sebii
hat de mar lehet visszafel is kozepet kezdeni. nektek a kutya sem szarna jot.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
26 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 118 — Kinek mit intézett a kormánya
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni
r.baggio
Van olyan edző/hc kábé barmelyik sportban, aki vállaltan látványos, szórakoztató, de emiatt eredménytelen, sikertelen játékot preferál? Lehet a BLASZ-ban, a belga kosárlabda másodosztályban, vagy egy kaliforniai high schoolban akad, de a profi sportban meglepne.
Tudsz érdemi példát?
Őszentsége Sobri Jóska
Ha maga a sportág olyan, hogy kifejezetten a játék ölése vezet eredményre és ez ellen senki nem akar tenni semmit, akkor minek nyíg bárki is a színvonal miatt?
r.baggio
Nem a sportág olyan, hanem ez a kieséses szakasz, miszerint 1 meccs az élet.
26 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 401
Ez a legnagyobb baj amit baggio ír, hogy sajnos ez hoz eredményt. Az NFL-ben igyekeznek mindig alapítani a szabályokon, hogy minél több nézőt vonzzon a liga. Ehhez képest a fociban semmi nem történik.
Már rég meg kellett volna változtatni egy csomó dolgot. Futó óra megszüntetése, 0-0 nem ér pontot, stb.
26 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 362 — Érdekvédelmi terület
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni
r.baggio
Van olyan edző/hc kábé barmelyik sportban, aki vállaltan látványos, szórakoztató, de emiatt eredménytelen, sikertelen játékot preferál? Lehet a BLASZ-ban, a belga kosárlabda másodosztályban, vagy egy kaliforniai high schoolban akad, de a profi sportban meglepne.
Tudsz érdemi példát?
Őszentsége Sobri Jóska
Ha maga a sportág olyan, hogy kifejezetten a játék ölése vezet eredményre és ez ellen senki nem akar tenni semmit, akkor minek nyíg bárki is a színvonal miatt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
26 napja
YoungZeeZee 8 226
"Ha unatkozik, nem kötelező a mi meccsünket nézni, válasszon mást."

Nem én mondtam, hanem a francia válogatott szövetségi kapitánya
r.baggio
Ennél nagyobb beismerés nem is kell. 😀
Zsellér van de Vrij
De igaza van, a sportban a sportolónak/edzőnek csak az eredmény számít.
Uruguay világbajnok, kutya nem emlékszik már arra, hogy milyen játékkal nyertek.
Vagy a görögök Európa-bajnokok egy hatékony -de kicsit sem szórakoztató, mondhatni unalmas- célfutballal.
Ez nem "beismerés", hanem inkább tájékoztatás, hogy miről szól a foci, mi (nem) a célja.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem írtam sehol, hogy ne lenne igaza, vagy hogy mekkora fasz, hogy ilyet le mer nyilatkozni. 😀

Ezt játsszák, azt kész, a francia-belga meccs után írtam, hogy szerintem meg is nyerik. Meglássuk, szerintem bedarálják a spanyolokat is.
Zsellér van de Vrij
de en mindig azt a peldat hozom h ha MO eb-t nyerne gorog modra akkor szidnank oket?!siman nem.tok buszkek lennek.de amikor kiesnek az erzesek mar szar minden.
26 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 831 — #NoStress
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni
r.baggio
Van olyan edző/hc kábé barmelyik sportban, aki vállaltan látványos, szórakoztató, de emiatt eredménytelen, sikertelen játékot preferál? Lehet a BLASZ-ban, a belga kosárlabda másodosztályban, vagy egy kaliforniai high schoolban akad, de a profi sportban meglepne.
Tudsz érdemi példát?

26 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 299 — Слава Україні! Героям слава!
"Ha unatkozik, nem kötelező a mi meccsünket nézni, válasszon mást."

Nem én mondtam, hanem a francia válogatott szövetségi kapitánya
r.baggio
Ennél nagyobb beismerés nem is kell. 😀
Zsellér van de Vrij
De igaza van, a sportban a sportolónak/edzőnek csak az eredmény számít.
Uruguay világbajnok, kutya nem emlékszik már arra, hogy milyen játékkal nyertek.
Vagy a görögök Európa-bajnokok egy hatékony -de kicsit sem szórakoztató, mondhatni unalmas- célfutballal.
Ez nem "beismerés", hanem inkább tájékoztatás, hogy miről szól a foci, mi (nem) a célja.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem írtam sehol, hogy ne lenne igaza, vagy hogy mekkora fasz, hogy ilyet le mer nyilatkozni. 😀

Ezt játsszák, azt kész, a francia-belga meccs után írtam, hogy szerintem meg is nyerik. Meglássuk, szerintem bedarálják a spanyolokat is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
26 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 362 — Érdekvédelmi terület
Beismerés, de ha az emberek így is kajálják ezt a produktumot, akkor megint nincs miről beszélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
26 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 831 — #NoStress
"Ha unatkozik, nem kötelező a mi meccsünket nézni, válasszon mást."

Nem én mondtam, hanem a francia válogatott szövetségi kapitánya
r.baggio
Ennél nagyobb beismerés nem is kell. 😀
Zsellér van de Vrij
De igaza van, a sportban a sportolónak/edzőnek csak az eredmény számít.
Uruguay világbajnok, kutya nem emlékszik már arra, hogy milyen játékkal nyertek.
Vagy a görögök Európa-bajnokok egy hatékony -de kicsit sem szórakoztató, mondhatni unalmas- célfutballal.
Ez nem "beismerés", hanem inkább tájékoztatás, hogy miről szól a foci, mi (nem) a célja.

26 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 299 — Слава Україні! Героям слава!
"Ha unatkozik, nem kötelező a mi meccsünket nézni, válasszon mást."

Nem én mondtam, hanem a francia válogatott szövetségi kapitánya
r.baggio
Ennél nagyobb beismerés nem is kell. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
26 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 362 — Érdekvédelmi terület
"Ha unatkozik, nem kötelező a mi meccsünket nézni, válasszon mást."

Nem én mondtam, hanem a francia válogatott szövetségi kapitánya


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
26 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 299 — Слава Україні! Героям слава!
Argentína kapitánya, Scaloni: "Szeretném, ha egyszer egy európai nemzet meghívást kapna a Copa Américára, hogy lássák, milyen itt játszani, és fordítva is az Eb-vel.
Argentina szívesen játszana az Eb-n.

Aki pedig hülyézte a voksát virágot idáig az kicsit szálljon magába most
ozibozi
Katar is bevásárolta már magát kapott már meghívást a Copára, miért ne játszhatnánk mondjuk mi is?
Kampman
ha nem jutunk ki a következő EB-re szerintem orbán tuti “meghívat” minket is 😀
Fontos_Vidra
Csak 1-2 köztörvényes bűnöző államférfit kell még kimenekíteni, dél-amerikai nyitás címszóval, és ott az invite.
zacknorb
Logikusabb lenne az Ázsia-kupa, ha már keleti nyitás meg türk tanács, ott még lehetne is esélyünk valamire.

Egy Kína-Türkmenisztán-Észak-Korea-Magyarország csoport kezdetnek elég zorall lenne.
warr_b
Nézd, lassan mindegyikkel baráti kapcsolatot ápolunk, szerintem a színfalak mögött megtudunk állapodni a megfelelő eredményekről.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt
26 napja
warr_b Washington Commanders 22 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Argentína kapitánya, Scaloni: "Szeretném, ha egyszer egy európai nemzet meghívást kapna a Copa Américára, hogy lássák, milyen itt játszani, és fordítva is az Eb-vel.
Argentina szívesen játszana az Eb-n.

Aki pedig hülyézte a voksát virágot idáig az kicsit szálljon magába most
ozibozi
Katar is bevásárolta már magát kapott már meghívást a Copára, miért ne játszhatnánk mondjuk mi is?
Kampman
ha nem jutunk ki a következő EB-re szerintem orbán tuti “meghívat” minket is 😀
Fontos_Vidra
Csak 1-2 köztörvényes bűnöző államférfit kell még kimenekíteni, dél-amerikai nyitás címszóval, és ott az invite.
zacknorb
Logikusabb lenne az Ázsia-kupa, ha már keleti nyitás meg türk tanács, ott még lehetne is esélyünk valamire.

Egy Kína-Türkmenisztán-Észak-Korea-Magyarország csoport kezdetnek elég zorall lenne.

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
26 napja
NB2 New England Patriots 23 699 — nabege2@yahoo.com
Argentína kapitánya, Scaloni: "Szeretném, ha egyszer egy európai nemzet meghívást kapna a Copa Américára, hogy lássák, milyen itt játszani, és fordítva is az Eb-vel.
Argentina szívesen játszana az Eb-n.

Aki pedig hülyézte a voksát virágot idáig az kicsit szálljon magába most
ozibozi
Katar is bevásárolta már magát kapott már meghívást a Copára, miért ne játszhatnánk mondjuk mi is?
Kampman
ha nem jutunk ki a következő EB-re szerintem orbán tuti “meghívat” minket is 😀
Fontos_Vidra
Én inkább Ázsia kupát látok mint lehetőség 😊
27 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 10 118 — Kinek mit intézett a kormánya
Argentína kapitánya, Scaloni: "Szeretném, ha egyszer egy európai nemzet meghívást kapna a Copa Américára, hogy lássák, milyen itt játszani, és fordítva is az Eb-vel.
Argentina szívesen játszana az Eb-n.

Aki pedig hülyézte a voksát virágot idáig az kicsit szálljon magába most
ozibozi
Katar is bevásárolta már magát kapott már meghívást a Copára, miért ne játszhatnánk mondjuk mi is?
Kampman
ha nem jutunk ki a következő EB-re szerintem orbán tuti “meghívat” minket is 😀
Fontos_Vidra
Csak 1-2 köztörvényes bűnöző államférfit kell még kimenekíteni, dél-amerikai nyitás címszóval, és ott az invite.
27 napja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 415
Argentína kapitánya, Scaloni: "Szeretném, ha egyszer egy európai nemzet meghívást kapna a Copa Américára, hogy lássák, milyen itt játszani, és fordítva is az Eb-vel.
Argentina szívesen játszana az Eb-n.

Aki pedig hülyézte a voksát virágot idáig az kicsit szálljon magába most
ozibozi
Katar is bevásárolta már magát kapott már meghívást a Copára, miért ne játszhatnánk mondjuk mi is?
Kampman
ha nem jutunk ki a következő EB-re szerintem orbán tuti “meghívat” minket is 😀
27 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 352
Argentína kapitánya, Scaloni: "Szeretném, ha egyszer egy európai nemzet meghívást kapna a Copa Américára, hogy lássák, milyen itt játszani, és fordítva is az Eb-vel.
Argentina szívesen játszana az Eb-n.

Aki pedig hülyézte a voksát virágot idáig az kicsit szálljon magába most
ozibozi
Katar is bevásárolta már magát kapott már meghívást a Copára, miért ne játszhatnánk mondjuk mi is?
27 napja
ozibozi New York Giants 16 158
Argentína kapitánya, Scaloni: "Szeretném, ha egyszer egy európai nemzet meghívást kapna a Copa Américára, hogy lássák, milyen itt játszani, és fordítva is az Eb-vel.
Argentina szívesen játszana az Eb-n.

Aki pedig hülyézte a voksát virágot idáig az kicsit szálljon magába most
27 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 056
Csodálatos UEFA

 youtube.com/post/UgkxG8_BcKni9LpNSJCaOd6LGznPwizeoz1l?si=ZAWH7tvxnie9goqq