Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Remélem a dánok mennek tovább tizikkel. Hulljon csak ki minden alibiző esélyes a francba... Leszarom ha ez a foci halála, hátha tanulnak belőle (és most kiveszem a kezem a biliből).
Hanni
Most egyáltalán nem elrugaszkodott, amit írsz, szerintem egyébként a horvátok nem tudnak sokkal többet egy defenzív válogatott ellen....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 631
mindig ez van a csoportmeccsek alatt, hogy a csodálatos xy, meg a z , meg stb, aztán a végén meg jön a same old...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jencit megvilágosították íme a világ 8. csodája
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Remélem a dánok mennek tovább tizikkel. Hulljon csak ki minden alibiző esélyes a francba... Leszarom ha ez a foci halála, hátha tanulnak belőle (és most kiveszem a kezem a biliből).
Hanni
ezt pont most leírni, mikor mindenki a 2 évvel ezelőtti horvát-portugállal példálózik... 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 223 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Remélem a dánok mennek tovább tizikkel. Hulljon csak ki minden alibiző esélyes a francba... Leszarom ha ez a foci halála, hátha tanulnak belőle (és most kiveszem a kezem a biliből).
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Gondolom a horvát közvélemény szerint mindig korszakos generációik vannak, de állandóan Sukerék sikeréhez mérik őket.

Az egyenes kiesésben pedig mind az aktuális szöv kap, mind a játékosok bepánikolnak az eredménykényszer miatt.

Holott a Suker csapatban zsenik voltak kulcsposztokon, ami azóta sincs.

Ugyanakkor Modric és Rakitic sem az a meccseket futószalagon eldöntő zsenik pl. Én Rebicben ezt látom, neki vannak tökei, én pl Bayern helyében ezerszer őt vinném, mint Wernert, de neki még fejlődni kell.

Arról ne is beszéljünk, h a szövetségben milyen káosz és ellenségeskedés megy, s ezért általában vmi báb a szövkap.

Ha hangadó, mint Bilic, akkor meg megy a széthúzás!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
úgy tűnik ezen a napon nem lehet 90 perc alatt lehozni egy meccset

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1013510240900349956


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Csinalhattak volna ugy ma, mint a Honfoglalo TV valtozat jatekban. Egybol a tippelos kerdesre ugrunk, ez a 90 perc felelet valasztos nem ert sokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegnap gólözön, ma két 1-1 s hosszabítás, holnap két 0-0? 😀
dande
Brazil, Belga párostól ezt elég nehéz elképzelni. 😀 De hát ki tudja. 😀
Vrij6
Főleg ha Own Goal közbeszól 😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
hozok be vagdaltot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
Tegnap gólözön, ma két 1-1 s hosszabítás, holnap két 0-0? 😀
dande
Brazil, Belga párostól ezt elég nehéz elképzelni. 😀 De hát ki tudja. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
Kibaszott antifoci.
Kenny
2016 Horvátország-Portugália says 'Hello'...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegnap gólözön, ma két 1-1 s hosszabítás, holnap két 0-0? 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Persze én is voltam olyan barom, hogy bekészítettem a filmet a meccs utánra...
A franc gondolta volna, hogy a horvátok nem intézik el rendes játékidő alatt😕
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
87 percig jatszottak foloslegesen. Xd

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Jenő jól látja legalább a dolgokat
Chargers LT
Mint Palik Damon Hillt😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért Jenő jól látja legalább a dolgokat
Chargers LT
Said nobody ever.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Azért Jenő jól látja legalább a dolgokat

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Rakitic itt a kiraly.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
inkább szakmázgatást olvasnék, hogy miért fosnak be mindig a horvátok
r.baggio
VV Lacit reaktiválni kellene a cimbiknek.
Amadeus
Ő csak Pats meccset néz.
iktriad
hagymával, csípőssel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
inkább szakmázgatást olvasnék, hogy miért fosnak be mindig a horvátok
r.baggio
VV Lacit reaktiválni kellene a cimbiknek.
Amadeus
Ő csak Pats meccset néz.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
Kibaszott antifoci.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
inkább szakmázgatást olvasnék, hogy miért fosnak be mindig a horvátok
r.baggio
VV Lacit reaktiválni kellene a cimbiknek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
inkább szakmázgatást olvasnék, hogy miért fosnak be mindig a horvátok
r.baggio
Mert nincs se Prosinecki, se Prosinski a csapatban.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Horvàto mire vàrtak eddig?
NB2
kovacicra
eaglesmcnabb
Kovacicka