Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
inkább szakmázgatást olvasnék, hogy miért fosnak be mindig a horvátok
r.baggio
Mert Löfli 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Azt azért sajnálom, hogy most nem lett semmilyen szép csaj felfedezve a szurkolókból 😥
Mint anno a paraguayi fullos buxa

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 958 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az fasza volna, ha a horvátok ugyanúgy esnének ki, mint 2 éve az EB-n...
gabokocka
Kinek (a) fsza 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
ahhoz képest, hogy a Super Bowl óta nem volt megborulás a fórumon szerintem egész jó a hangulat.
Amadeus
Megborulni nem a foeumon kell.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Horvàto mire vàrtak eddig?
NB2
kovacicra

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
inkább szakmázgatást olvasnék, hogy miért fosnak be mindig a horvátok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
Kampman
ahhoz képest, hogy a Super Bowl óta nem volt megborulás a fórumon szerintem egész jó a hangulat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Jenőt képtelenség überelni
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Gyorsan fogadj egyet arra, hogy tizenegyesek lesznek, és akkor legkésőbb OT-ben eldől a meccs.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
Horvàto mire vàrtak eddig?
NB2
Most kezdték el olvasni az eredménykövetőt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...
r.baggio
Én be nem rakok semmilyen mulatóst
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
Rebic jól tolja

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Horvàto mire vàrtak eddig?
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
valahogy fel kellene dobni az eredményközvetítőt, mert kezdek zabos lenni, hogy nem elég hogy ezért dobtam a westworldöt, lassan lövik a pizsamát...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Az fasza volna, ha a horvátok ugyanúgy esnének ki, mint 2 éve az EB-n...
gabokocka
És sokakkal együtt újra bedőltem nekik
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak nyolcszor ette meg a lovocselt a vedo

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Ebből így tizik lesznek
Chargers LT
ebbű' tizik lesznek more

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Ebből így tizik lesznek

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=j-qt1wbxbug
r.baggio
Hát na, kikezdett a súlycsoportjával. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Az fasza volna, ha a horvátok ugyanúgy esnének ki, mint 2 éve az EB-n...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=j-qt1wbxbug


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Alazatos kozeppalyas. Uj poszt szuletett
Stez
Makelele anno nem ezen a poszton játszott?
iktriad
A Real Madrid valaha volt egyik legsúlyosabb bűne volt, hogy azt az embert eldobták Beckhamért. Aztán meg is ették, amit főztek.
Kampman
és ha már a dánok játszanak, akkor a fehér makelele is kaphatott volna egy mensönt 😊
r.baggio
Gravesen?
Kampman
volt anno egy pártja Gravesennek dupla6-ban: Stifg Töfting. A faszi asszem lassan szabadul.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nezd meg mocsesz. Szineszkedik a kovacsics

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
Alazatos kozeppalyas. Uj poszt szuletett
Stez
Makelele anno nem ezen a poszton játszott?
iktriad
A Real Madrid valaha volt egyik legsúlyosabb bűne volt, hogy azt az embert eldobták Beckhamért. Aztán meg is ették, amit főztek.
Kampman
és ha már a dánok játszanak, akkor a fehér makelele is kaphatott volna egy mensönt 😊
r.baggio
Gravesen?
Kampman
jaja, Makelele távozása után egy évvel ment a Realhoz, de sok sót nem evett meg ott
r.baggio
Robinhot verte meg edzésen? Már nem emlékszem pontosan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Alazatos kozeppalyas. Uj poszt szuletett
Stez
Makelele anno nem ezen a poszton játszott?
iktriad
A Real Madrid valaha volt egyik legsúlyosabb bűne volt, hogy azt az embert eldobták Beckhamért. Aztán meg is ették, amit főztek.
Kampman
és ha már a dánok játszanak, akkor a fehér makelele is kaphatott volna egy mensönt 😊
r.baggio
Gravesen?
Kampman
jaja, Makelele távozása után egy évvel ment a Realhoz, de sok sót nem evett meg ott
r.baggio
Róla mindig az jut eszembe, amikor 2009-ben a Loki-Levszki BL-selejtezőn Hajdú B. Varga Józsit a Kárpát-medence Gravesenjének nevezte.
Kampman
ha elnézést kért utána Vargától nincs gond 😊