Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Most nézem , hogy mit is tolt Robbie Williams a megnyitó közepén
 img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGjOgx6_700b.jpg
Az amúgy is szar és értelmetlen ünnepséget még fokozta . Nem találtak hazai művészeket a megnyitóra ?
Sixo
Nem a fárszt nem 😀 Maksim (Marina Maximova) the best!
 www.youtube.com/watch?v=O9xDd-_jbTQ
Chargers LT
Kedves nyíregyi barátom ; művészt , zenészt említettem , nem egy helyi geri halliwell-t/kylie minogue-t .

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Salah nem kezd. majd oroszokat és szaudikat kell úgyis verni.

de nagy egyiptomi bekkelés lesz ma ebből.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Most nézem , hogy mit is tolt Robbie Williams a megnyitó közepén
 img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGjOgx6_700b.jpg
Az amúgy is szar és értelmetlen ünnepséget még fokozta . Nem találtak hazai művészeket a megnyitóra ?
Sixo
Nem a fárszt nem 😀 Maksim (Marina Maximova) the best!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Szeretnék én is tippelni! Bocsi a késői tippért de gonodlkoztam hogy ki legyen az és a Belgákra szavazok. 😊
Coolearie
Csak hogy egyértelmű legyen itt nem feltétlen a győztes tippeket gyűjtjük, hanem hogy ki kinek drukkol

De beírlak akkor a belgákhoz
r.baggio
Hát akkor ezt egyesek jól benézték. Kétlem , hogy márijó izlandnak szurkolna , ha csak nem kamuzta be neki valaki , hogy izland louisianaban van . mustaine -szerbia párost is erősnek érzem, tavaly még finnország mellett kereste a térképen.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Szeretnék én is tippelni! Bocsi a késői tippért de gonodlkoztam hogy ki legyen az és a Belgákra szavazok. 😊
Coolearie
Csak hogy egyértelmű legyen itt nem feltétlen a győztes tippeket gyűjtjük, hanem hogy ki kinek drukkol

De beírlak akkor a belgákhoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szeretnék én is tippelni! Bocsi a késői tippért de gonodlkoztam hogy ki legyen az és a Belgákra szavazok. 😊

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Bele persze, közben jött már egy remek felajánlás a tippjáték győztesének, de mindegyik kiírásra kitalálunk valami nyereményt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 672 — Vikings fan
Ebben a meccsben benne volt a selejtező rendszer teljes kudarca. Fogalmam sincs, hogy kerülhet egy szaudi szintű csapat egy VB-re, míg pl az olaszok otthon nézik...jó tudom, nem kellett volna nekik alibifocit tolni, de akkor is, ez teljesen szégyenteljes produkció volt egy VB-hez 😀.
MarioAna
Te is tudod, hogy máshol is így van. Kézi és póló EB színvonalasabb mintegy VB. Pólóban elő kell kaparni valami ázsiai/afrikai csapatot akit röhögve vernek 20 góllal.
Mondjuk egy meccs alapján én nem ítélkeznék, tény, hogy nem volt acélos az arab válogatott, de első meccs házigazdák ellen, nem egy kiscsapat leányálom kezdés.
NB2
Mondjuk még mindig tartom, hogy kizuhannak az Oroszok már a csoport körben.
Ma minden meccs X esélyes nálam, de remélem a Egyipton - Uru meccs legalább jó lesz 😊

Nem tudom belefér-e még a Brazília tippem.

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
a 48 csapatos VB elegge rossz otlet. Azsia legjobbjat igy elpicsazza egy nem tul acelos Orosz valogatott, de hat a penz az penz.
ZoliMP
hmm, milyen jó is lesz az Üzbegisztán - Burkina Faso csoportmeccs 😊
Löfli
Szamár kend, hogy fázik egy ilyen meccstől?
Pedig (f)első Volta a focis bakancslistámon egy jó kis ASC Bobo-Bouloumpoukou rangadót megnézni!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a 48 csapatos VB elegge rossz otlet. Azsia legjobbjat igy elpicsazza egy nem tul acelos Orosz valogatott, de hat a penz az penz.
ZoliMP
bezzeg amikor 24 csapatból 14 Európából jött, akkor is születtek ilyen eredmények:


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a 48 csapatos VB elegge rossz otlet. Azsia legjobbjat igy elpicsazza egy nem tul acelos Orosz valogatott, de hat a penz az penz.
ZoliMP
hmm, milyen jó is lesz az Üzbegisztán - Burkina Faso csoportmeccs 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebben a meccsben benne volt a selejtező rendszer teljes kudarca. Fogalmam sincs, hogy kerülhet egy szaudi szintű csapat egy VB-re, míg pl az olaszok otthon nézik...jó tudom, nem kellett volna nekik alibifocit tolni, de akkor is, ez teljesen szégyenteljes produkció volt egy VB-hez 😀.
MarioAna
Te is tudod, hogy máshol is így van. Kézi és póló EB színvonalasabb mintegy VB. Pólóban elő kell kaparni valami ázsiai/afrikai csapatot akit röhögve vernek 20 góllal.
Mondjuk egy meccs alapján én nem ítélkeznék, tény, hogy nem volt acélos az arab válogatott, de első meccs házigazdák ellen, nem egy kiscsapat leányálom kezdés.
NB2
Ez semmit sem valtoztat azon, hogy elkeserito, hogy egy ilyen csapat ott lehet egy vilagbajnoksagon.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Ebben a meccsben benne volt a selejtező rendszer teljes kudarca. Fogalmam sincs, hogy kerülhet egy szaudi szintű csapat egy VB-re, míg pl az olaszok otthon nézik...jó tudom, nem kellett volna nekik alibifocit tolni, de akkor is, ez teljesen szégyenteljes produkció volt egy VB-hez 😀.
MarioAna
Te is tudod, hogy máshol is így van. Kézi és póló EB színvonalasabb mintegy VB. Pólóban elő kell kaparni valami ázsiai/afrikai csapatot akit röhögve vernek 20 góllal.
Mondjuk egy meccs alapján én nem ítélkeznék, tény, hogy nem volt acélos az arab válogatott, de első meccs házigazdák ellen, nem egy kiscsapat leányálom kezdés.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most nézem , hogy mit is tolt Robbie Williams a megnyitó közepén
 img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGjOgx6_700b.jpg
Az amúgy is szar és értelmetlen ünnepséget még fokozta . Nem találtak hazai művészeket a megnyitóra ?
Sixo
Én a VB himnusza miatt vagyok sokkolva... Mi a faszert nem egy DJ blyatman szintű slav hardbasst tolnak vergődő gopnikokakkal nem értem. Hatalmas kapufa 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem , hogy mit is tolt Robbie Williams a megnyitó közepén
 img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGjOgx6_700b.jpg
Az amúgy is szar és értelmetlen ünnepséget még fokozta . Nem találtak hazai művészeket a megnyitóra ?
Sixo
A Tattoos csajokat kellett volna, az legalább látványra valami 😛 esetleg a Pljusenko Edwin Marton párost 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Most nézem , hogy mit is tolt Robbie Williams a megnyitó közepén

Az amúgy is szar és értelmetlen ünnepséget még fokozta . Nem találtak hazai művészeket a megnyitóra ?

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
a 48 csapatos VB elegge rossz otlet. Azsia legjobbjat igy elpicsazza egy nem tul acelos Orosz valogatott, de hat a penz az penz.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát, azért ez a két középső védő, meg a kapus is elég gyenge volt, most így összefoglalót megnézve...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kampman, hogy lesz ebből vb győzelem?
Vrij6
Mindenki mást kizárnak a tornáról 😛?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nekem mindig ez ugrik be a Putyin-gaz vonulatbol:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Már lenne 3 pontunk, ha nem akartunk volna mindenáron függetlenedni a ruszkiktól.
Nagy ötlet volt...


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 417
Kampman, hogy lesz ebből vb győzelem?
Vrij6
Munkában voltam, úgyhogy nehezen tudom elemezni a meccset. Egy dolog biztos, Al-Jaber visszavonulását még mindig nyögi a csapat, de sebaj, több is veszett Szapporónál
Kampman
De mindenképpen bízol a továbbjutásban és a 6 pontban?
Vrij6
Ahogy valaki már utalt is rá, sajnos most egy olyan meccs jön, mint 2002-ben Kamerun ellen, tisztes helytállással szoros vereség. Utána már csak a muszlim derbit nyerhetjük meg.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Kampman, hogy lesz ebből vb győzelem?
Vrij6
Munkában voltam, úgyhogy nehezen tudom elemezni a meccset. Egy dolog biztos, Al-Jaber visszavonulását még mindig nyögi a csapat, de sebaj, több is veszett Szapporónál
Kampman
De mindenképpen bízol a továbbjutásban és a 6 pontban?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 417
Kampman, hogy lesz ebből vb győzelem?
Vrij6
nem azért szurkol nekik, mert esélyesek a vb címre (legalábbis gyanítom) 😊
Én se hiszem, hogy a Dánok megnyerhetik, de attól még szurkolok nekik.
shagi0206
Azért szurkolok nekik, hogy legyen egy szurkolójuk ezen a világon, aki nem szaúdi olajsejk.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 417
Kampman, hogy lesz ebből vb győzelem?
Vrij6
Munkában voltam, úgyhogy nehezen tudom elemezni a meccset. Egy dolog biztos, Al-Jaber visszavonulását még mindig nyögi a csapat, de sebaj, több is veszett Szapporónál