Filmek

40 feliratkozó

8 napja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 288
emberek!
a gojira -1.0 fent a kölcsönzőben
(ahogy az ungentlemenly warfare és abigail is)

Szerkesztette: Fontos_Vidra
8 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 429 — The Mathematician
Love Lies Bleeding

számomra iszonyat erős volt
Kirsten Steward zseniális, de Katy O'Brian is nagyot ment
Ed Harris ahogy kinézett az is odavert
nem túl bonyolult, de mégis van mélység
ami egyedül zavart az a finálé közben | She Hulk transzformáció |

kifejezetten jó ötlet volt '89be tenni a filmet így egy csomó dolog ami ma máshogy történne az nem lesz releváns (okos telefonok, internet ...)
nem a testépítés a film fő lényege, az inkább csak ilyen háttércél
akit nem zavar hogy a egy leszbikus pár van a film központjában és érdekli egy elbaszott erotikus-dráma annak javaslom
aki kikészül az ilyentől az kerülje

sajnos miután láttam akkor szólt haver hogy elvileg jön moziba nálunk is (legutóbbi infóm az volt hogy nem hozzák be)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Three Days of the Condor // A Keselyű három napja - 1975

Újabb nagy kémfilm klasszikus került terítékre.
Nem is nagyon tudom mit írjak vele kapcsolatban, hisz az alapötlet jó, a főszereplő rendben van viszont egyáltalán nem öregedett jól, nem tudja fenntartani a folyamatos feszültséget, nem képes bevonzani a film.
Viszont a női mellékszereplőnél felhúztam a szemöldököm, mert úgy tűnt, hogy fetisiszta vagy szeret új dolgokat kipróbálni, mert mintha élvezte volna, hogy megkötözték vagy hát uralom alatt tartják.
Legalábbis a vonatkozó párbeszéd utáni szexjelenet erre enged következtetni 😀
Lúdas Solymi
Ha ez tetszett, abban az időszakban sok ilyen film volt, bőven akadt még jó is, pl. A maraton életre-halálra.
Go Vikings!
És franciák, Belmondóval, Delonnal.
Őszentsége Sobri Jóska
Jaja, tudom mind a kettőt.
Szerintem többségét láttam gyerekkoromban vagy később, de most elkezdtem bepótolni amik kimaradtak.

8 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Three Days of the Condor // A Keselyű három napja - 1975

Újabb nagy kémfilm klasszikus került terítékre.
Nem is nagyon tudom mit írjak vele kapcsolatban, hisz az alapötlet jó, a főszereplő rendben van viszont egyáltalán nem öregedett jól, nem tudja fenntartani a folyamatos feszültséget, nem képes bevonzani a film.
Viszont a női mellékszereplőnél felhúztam a szemöldököm, mert úgy tűnt, hogy fetisiszta vagy szeret új dolgokat kipróbálni, mert mintha élvezte volna, hogy megkötözték vagy hát uralom alatt tartják.
Legalábbis a vonatkozó párbeszéd utáni szexjelenet erre enged következtetni 😀
Lúdas Solymi
Ha ez tetszett, abban az időszakban sok ilyen film volt, bőven akadt még jó is, pl. A maraton életre-halálra.
Go Vikings!
És franciák, Belmondóval, Delonnal.

8 napja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Three Days of the Condor // A Keselyű három napja - 1975

Újabb nagy kémfilm klasszikus került terítékre.
Nem is nagyon tudom mit írjak vele kapcsolatban, hisz az alapötlet jó, a főszereplő rendben van viszont egyáltalán nem öregedett jól, nem tudja fenntartani a folyamatos feszültséget, nem képes bevonzani a film.
Viszont a női mellékszereplőnél felhúztam a szemöldököm, mert úgy tűnt, hogy fetisiszta vagy szeret új dolgokat kipróbálni, mert mintha élvezte volna, hogy megkötözték vagy hát uralom alatt tartják.
Legalábbis a vonatkozó párbeszéd utáni szexjelenet erre enged következtetni 😀
Lúdas Solymi
Ha ez tetszett, abban az időszakban sok ilyen film volt, bőven akadt még jó is, pl. A maraton életre-halálra.

Szerkesztette: Go Vikings!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
9 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Kiváncsi leszek az itteni véleményekre az új Majmok bolygójáról. Meglepő módon elég pozitív eddig a fogadtatása.
dugo93
az előző 3 is pozitív volt
 www.rottentomatoes.com/franchise/planet_of_the_apes
Negritis, a vajda
Jaja, szerettem is őket.
dugo93
jah ok
csak mer a "meglepő" másra utalt 😊
Negritis, a vajda
Az esetek nagy százalékában bukta szokott lenni, ha van egy sikeres lezárt sztorinak folytatása. Persze amit linkeltél az is épp egy ellenpélda.

9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 429 — The Mathematician
Kiváncsi leszek az itteni véleményekre az új Majmok bolygójáról. Meglepő módon elég pozitív eddig a fogadtatása.
dugo93
az előző 3 is pozitív volt
 www.rottentomatoes.com/franchise/planet_of_the_apes
Negritis, a vajda
Jaja, szerettem is őket.
dugo93
jah ok
csak mer a "meglepő" másra utalt 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Kiváncsi leszek az itteni véleményekre az új Majmok bolygójáról. Meglepő módon elég pozitív eddig a fogadtatása.
dugo93
az előző 3 is pozitív volt
 www.rottentomatoes.com/franchise/planet_of_the_apes
Negritis, a vajda
Jaja, szerettem is őket.

9 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Kiváncsi leszek az itteni véleményekre az új Majmok bolygójáról. Meglepő módon elég pozitív eddig a fogadtatása.
dugo93
az előző 3 is pozitív volt
 www.rottentomatoes.com/franchise/planet_of_the_apes
Negritis, a vajda
Ahh, ezt is folytatnom kell, annak idején valamiért abbamaradt, de akkor majd most bepótolom, csak ki kell találnom hol hagytam abba.

9 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Ghostbusters - Frozen Empire - 2024

A felélesztett "franchise" újabb része továbbra is a korábban megkezdett úton jár és hozza a korrekt családi filmet ami minden korosztályt le tud kötni, az idősebbek továbbá kapnak rengeteg kikacsintást és múltidézést.
Apropó múltidézés, ahogy az előző részben, most is jól nyúltak az eredeti gárdához és tisztelettel, szeretettel kezelték őket, megfelelő mennyiségű képernyőidőt adva nekik és a normalitás talaján tartva a szerepüket.

Számomra a film kicsit túlságosan viccelődősre sikerült és túlzsúfoltnak, mert rengeteg különböző karaktert toltak bele, de ez elnézhető, mert családi film, nagyobb réteget akar bevonzani és a továbbiakban lehet rájuk építeni.

A vége egy kicsit gyorsan le lett zavarva, ott vártam volna egy nagyobb küzdelmet, kicsit több feszültséget vagy drámaibb megjelenést, de ettől még rendben van.

Összességében egy jól összerakott film, bár az is igaz, hogy a trailer egy kicsit drámaibb filmet ígért, mert a nagy fenyegetés kb. a film utolsó 20-25 percére maradt.

9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 429 — The Mathematician
Kiváncsi leszek az itteni véleményekre az új Majmok bolygójáról. Meglepő módon elég pozitív eddig a fogadtatása.
dugo93
az előző 3 is pozitív volt
 www.rottentomatoes.com/franchise/planet_of_the_apes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Kiváncsi leszek az itteni véleményekre az új Majmok bolygójáról. Meglepő módon elég pozitív eddig a fogadtatása.

9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 429 — The Mathematician
Múlt héten belebotlottam a műsorújságban a Hadikba, felvettem, megnéztem. Borzalom. Tipikusan magyar, a maga low budget megoldásaival. Vazze közel 4e emberrel támadta meg Berlint Hadik, a képernyőre ebből 100 jött össze, ami enyhén szóval röhejesen nézett ki. Szóval ismét eltékozolt milliók egy gyenge filmért.
NB2
netflixen is volt egy időben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 napja
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Múlt héten belebotlottam a műsorújságban a Hadikba, felvettem, megnéztem. Borzalom. Tipikusan magyar, a maga low budget megoldásaival. Vazze közel 4e emberrel támadta meg Berlint Hadik, a képernyőre ebből 100 jött össze, ami enyhén szóval röhejesen nézett ki. Szóval ismét eltékozolt milliók egy gyenge filmért.
9 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 429 — The Mathematician
The Fall Guy
iszonyat fun a film végig
az akciók látványásak, kevés cg, jó színészek, pöpec rendezés
tényleg minden adott lenne hogy az év durranása legyen, de sajnos az első hétvégén nagyot bukott mindenhol
aki teheti moziba nézze mert az ilyen filmekre van kitalálva a nagyvászon és a hangtechnika

remélem a szájhagyomány megtolja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Three Days of the Condor // A Keselyű három napja - 1975

Újabb nagy kémfilm klasszikus került terítékre.
Nem is nagyon tudom mit írjak vele kapcsolatban, hisz az alapötlet jó, a főszereplő rendben van viszont egyáltalán nem öregedett jól, nem tudja fenntartani a folyamatos feszültséget, nem képes bevonzani a film.
Viszont a női mellékszereplőnél felhúztam a szemöldököm, mert úgy tűnt, hogy fetisiszta vagy szeret új dolgokat kipróbálni, mert mintha élvezte volna, hogy megkötözték vagy hát uralom alatt tartják.
Legalábbis a vonatkozó párbeszéd utáni szexjelenet erre enged következtetni 😀

11 napja
JéBé Green Bay Packers 6 652
Strays / Kivert kutyak

Hat en sirtam, azthittem ennel softabb lesz de ez mar majdnem ilyen Vsirsliparti szint volt prosztosagban. Suttyo Uton hazafele masfel oraban. Tok jo hogy nem CGI az egesz hanem rendes kutyakkal forgattak, dumak oriasiak, Jamie Fox miatt kizarolag angolul ajanlom.
11 napja
- JC6 Denver Broncos 6 353
A majdnem 5 órás Napoleon rendezői film mikor jön?
- JC6
még nem tudni, és "csak" 4 óra 10 perces 😕  www.thewrap.com/napoleon-ridley-scott-directors-cut-streaming/
Löfli
2024 Hálaadás, azt írják
12 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
The Conversation // Magánbeszélgetés - 1974

Rendező: Francis Ford Coppola
Főszereplő: Gene Hackman

Ismertetőt most nem írok, meg lehet nézni IMDB-n vagy máshol.

Leírás miatt esett a választásom erre a filmre és bár érdekes és jól indul, de egy furcsa, enyhén elvont film, ami a főszereplő karakteréből és viselkedéséből adódik.
Nem mondom azt, hogy nem értékelem és nem látom azt, hogy mi a jó benne, de vagy az idő szállt el felette vagy valóban nem annyira jó film mint ahogy írják.

13 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A majdnem 5 órás Napoleon rendezői film mikor jön?
- JC6
még nem tudni, és "csak" 4 óra 10 perces 😕  www.thewrap.com/napoleon-ridley-scott-directors-cut-streaming/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
13 napja
- JC6 Denver Broncos 6 353
A majdnem 5 órás Napoleon rendezői film mikor jön?
13 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Theóden király magára maradt. RIP 😕
13 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 429 — The Mathematician
Ricky Stanicky
Tipikus Farelly film, John Cena élete alakítását hozza 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
tervbe van egy ideje a 2 roadhouse-zal együtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
13 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ricky Stanicky
Tipikus Farelly film, John Cena élete alakítását hozza 😀

14 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 916 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Második nekifutásra nagyon tetszik a Deadpool 2, érik a 3. moziba nézése 😀