Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
ez bolond de imádom

 www.youtube.com/watch?v=m75CX7P0Gqk&feature=youtu.be&t=116

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Bad Boys 3:
buta, de elégségesen szórakoztató akció film
egy jobb rendezőnél a film "pace" nem annyire random és akkor élvezhetőbb lett volna
meg a viccek fele is cringy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Gentleman
Ez az Úriemberek irtózatosan jó lett. Nem olyan csibészes mint a Blöff, sokkal felnőttebb (vagy én lettem az 15 év alatt?) és lassabb, de zabáltam minden percét. Ja és nyilván mondani sem kell, hogy csakis eredeti nyelven. Legalábbis elsőre mindenképp.
Hanni
Nem tudom mikor szórakoztam utoljára ennyire jól bármilyen filmnél. Szentsegtörés de talán nekem jobban be is jön mint a Blöff.
JéBé
van olyan jó mint a Ravasz az Agy? számomra az a csúcs Guy Ritchie-nél
Negritis
Az a szint, hogy melyik a jobb az mar erosen egyeni preferencia, karakterekben / szineszi jatekban a Gentleman mindenkeppen jobb szerintem.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Gentleman
Ez az Úriemberek irtózatosan jó lett. Nem olyan csibészes mint a Blöff, sokkal felnőttebb (vagy én lettem az 15 év alatt?) és lassabb, de zabáltam minden percét. Ja és nyilván mondani sem kell, hogy csakis eredeti nyelven. Legalábbis elsőre mindenképp.
Hanni
Nem tudom mikor szórakoztam utoljára ennyire jól bármilyen filmnél. Szentsegtörés de talán nekem jobban be is jön mint a Blöff.
JéBé
van olyan jó mint a Ravasz az Agy? számomra az a csúcs Guy Ritchie-nél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Gentleman
Ez az Úriemberek irtózatosan jó lett. Nem olyan csibészes mint a Blöff, sokkal felnőttebb (vagy én lettem az 15 év alatt?) és lassabb, de zabáltam minden percét. Ja és nyilván mondani sem kell, hogy csakis eredeti nyelven. Legalábbis elsőre mindenképp.
Hanni
Nem tudom mikor szórakoztam utoljára ennyire jól bármilyen filmnél. Szentsegtörés de talán nekem jobban be is jön mint a Blöff.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
 twitter.com/ThatDaveBrown/status/1226734114931388416



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ez örömteli hír, éljen a nem hollywoodi filmipar 😊 a női díjakat adhatták volna másnak, de szerencsére végül az irishmen se kapott semmit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Hoppá, Élősködők...

Ha valamikor jó helyre került ez a díj, az most van.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Sajnos egyertelmu, hogy Phoenix kapja az Oscart, de en azert remenykedem, hogy valami csoda folytan megsem. Nalam legalabbis Driver kapna. Phoenix meg csak nem is a legjobb Joker volt szvsz. ☺️
Scarlettnek viszont drukkolok, eleg eros eve volt.
Stez
sajna laura dern-nek adták amit nem értek sztem teljesen középszar volt
és igen driver jobban megérdemelte volna, de hollywood-ban még mindig színészi teljesítmény az hogy csontsoványra fogysz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos egyertelmu, hogy Phoenix kapja az Oscart, de en azert remenykedem, hogy valami csoda folytan megsem. Nalam legalabbis Driver kapna. Phoenix meg csak nem is a legjobb Joker volt szvsz. ☺️
Scarlettnek viszont drukkolok, eleg eros eve volt.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=a1ACsKff_sY
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kirk Douglas... azt hittem sosem jön el ez a nap, úgy tűnt, elfeledkezett róla a halál... 😪

RIP
warr_b
Meg is nézem este az utolsó visszaszámlálást. Szerintem vagy 25 éve láttam utoljára.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Netflixen vannak jo autoversenyzos filmek. Talaltam egyet ma, ami tetszett. Nem feltetlen csak a versenyzesrol szol, hanem egy nagypofaju, de zsenialis fekete pilota eleterol a feherek versenyen. Tanulsagos sztem:
Uppity: The Willy T. Ribbs Story.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kirk Douglas... azt hittem sosem jön el ez a nap, úgy tűnt, elfeledkezett róla a halál... 😪

RIP


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
21 híd... 21 híd... annyira ismerős a sztori, de nem jut eszembe mikről koppintották... egy kis Batman, egy kis Tolvajok városa, egy kis Gengszterzsaruk... Hmm, ötleteket várok.
Jó volt egynek, de végig az az érzésem volt, hogy én ezt már láttam.

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez az Úriemberek irtózatosan jó lett. Nem olyan csibészes mint a Blöff, sokkal felnőttebb (vagy én lettem az 15 év alatt?) és lassabb, de zabáltam minden percét. Ja és nyilván mondani sem kell, hogy csakis eredeti nyelven. Legalábbis elsőre mindenképp.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A csúsztatásoktól eltekintve nagyon jól szórakoztam a Ford vs Ferrari-n.
Tetszett. Bale alakítása ismét páratlan.
LoveSobri
Bale alakitasa mindig paratlan, kiveve a The Prestige-ben | ( ott paros volt ) |
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
A csúsztatásoktól eltekintve nagyon jól szórakoztam a Ford vs Ferrari-n.
Tetszett. Bale alakítása ismét páratlan.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Életem egyik legszörnyűbb film”élményét” adta ma a Csiszolatlan gyémánt.
Ez valami förtelem.
A ripacskodás, az idegesítő, semmitmondó beszéd, az állandó háttérzaj, se eleje, se vége, csak úgy repkednek a nevek, mindenki ordibál, azt se tudod ki kicsoda, megy a kapkodás, ugrálás össze - vissza, egy nagy katyvasz az egész (amikor AS a felesége elé áll hogy bevallja a szeretőjét, ember, ha nem tudnád a sztorit, egy hét múlva sem tudnád mit akar kinyögni. Aaaa, ne. De. Adj esélyt. Tudod. Aaaa, nézz a szemembe. Ugye. Neee. Ajjj..).
Kegyetlen. Vallatni lehetne vele bárhol, bármikor.

Pár hónappal ezelőtt olvastam egy magasztos cikket, hogy Sandler micsoda színészi teljesítményt nyújt, végre nem csak az infantilis, fingóshányós Adam látható, hogy oda teszi magát és a többi.. hát a nagyfaterom 80 évesen lenyomta volna simán.
Borzalom. Rég akadtam ki ennyire film után.
LoveSobri
jojo,de az a csaj legalább jól néz ki 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Életem egyik legszörnyűbb film”élményét” adta ma a Csiszolatlan gyémánt.
Ez valami förtelem.
A ripacskodás, az idegesítő, semmitmondó beszéd, az állandó háttérzaj, se eleje, se vége, csak úgy repkednek a nevek, mindenki ordibál, azt se tudod ki kicsoda, megy a kapkodás, ugrálás össze - vissza, egy nagy katyvasz az egész (amikor AS a felesége elé áll hogy bevallja a szeretőjét, ember, ha nem tudnád a sztorit, egy hét múlva sem tudnád mit akar kinyögni. Aaaa, ne. De. Adj esélyt. Tudod. Aaaa, nézz a szemembe. Ugye. Neee. Ajjj..).
Kegyetlen. Vallatni lehetne vele bárhol, bármikor.

Pár hónappal ezelőtt olvastam egy magasztos cikket, hogy Sandler micsoda színészi teljesítményt nyújt, végre nem csak az infantilis, fingóshányós Adam látható, hogy oda teszi magát és a többi.. hát a nagyfaterom 80 évesen lenyomta volna simán.
Borzalom. Rég akadtam ki ennyire film után.
LoveSobri
sztem viszont a filmet szar nézni de iszonyat erős
és én Sandlert Phoenix fölé teszem
az hogy valaki csontsoványra fogy úgy hogy az egészségét veszélyezteti számomra nem SZÍNÉSZI teljesítmény
és amiatt nem adok neki több "pontot", ott a gépész ahol Bale megcsinálta ugyanazt csak mellé sikerült rendesen összerakni kb minden jelenetet
JP jó volt, de azt a felszopást amit kap nem értem
eleve a Joker felszopását se értem mert semmi extrát nem nyújt annak aki látta Scorsese-től a Taxisofőrt meg a Komédia Királyát

én továbbra is Drivernek adnám az Oscart idén
bár még 3 film hátravan (holywood, 2 pápa, pain and glory)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=XTXfcFe4Tbc&feature=emb_title

ez ellopta a show-t? no comment

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/mjZDIWtIwms
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/Ky-JS7ufyKU
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 436
Martin Scorsese ... executive producer
hogy ő itt mit keresett azt nem értettem, aztán rájöttem hogy sokat...
Gross USA: $48,422,409
Cumulative Worldwide Gross: $48,422,409
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Életem egyik legszörnyűbb film”élményét” adta ma a Csiszolatlan gyémánt.
Ez valami förtelem.
A ripacskodás, az idegesítő, semmitmondó beszéd, az állandó háttérzaj, se eleje, se vége, csak úgy repkednek a nevek, mindenki ordibál, azt se tudod ki kicsoda, megy a kapkodás, ugrálás össze - vissza, egy nagy katyvasz az egész (amikor AS a felesége elé áll hogy bevallja a szeretőjét, ember, ha nem tudnád a sztorit, egy hét múlva sem tudnád mit akar kinyögni. Aaaa, ne. De. Adj esélyt. Tudod. Aaaa, nézz a szemembe. Ugye. Neee. Ajjj..).
Kegyetlen. Vallatni lehetne vele bárhol, bármikor.

Pár hónappal ezelőtt olvastam egy magasztos cikket, hogy Sandler micsoda színészi teljesítményt nyújt, végre nem csak az infantilis, fingóshányós Adam látható, hogy oda teszi magát és a többi.. hát a nagyfaterom 80 évesen lenyomta volna simán.
Borzalom. Rég akadtam ki ennyire film után.

Szerkesztette: - JC6