NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 600 — Jedi Master
Tegnap megnéztem végre a Fekete Párducot, nem teljesen ilyet vártam, de igazából nem is baj, hogy ilyen lett. Egyik kedvenc Marvel karakterem, jó lett a story, a színészek választása, a látvány.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
jó volt az Örök tél, voltak unalmasabb pillanatai, de összességében tetszett.
Nézzétek mert megérdemli, és hogy legyen még több ilyen magyar film. Médiaklikken még a héten elérhető.
braxa88
Pont ezen gondolkoztam utána, hogy a szász-köbli párosnak ez a harmadik filmje és a berni követ és a félvilág után ez is egy kifejezetten jó kis film lett. Nyílván egyik sem egy forradalmi újítás, de mindegyik egy jól összerakot, élvezetes, szórakoztató alkotás, ami a célja volna egy filmnek vagy mifene. Szóval részemről is mindenképpen ajánlott.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jó volt az Örök tél, voltak unalmasabb pillanatai, de összességében tetszett.
Nézzétek mert megérdemli, és hogy legyen még több ilyen magyar film. Médiaklikken még a héten elérhető.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!


Hehe, Nolan, DDL és a comic-book moviek megkapják, illetve

| "the great Italian shirtshortage of 1983" 😀
"having to grow up in Sacramento" 😀 😀 😀
|

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The Choice.
Huh, nagyon tetszett, sokat nevettem, mosolyogtam, izgultam, mindenkinek ajánlom. Kellemes, szívmelengető alkotás, lehet a könyvet is beszerzem..
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
AMC-n 22:00-től Keresztapa első rész.

Sorry, Paramounton volt, de remélem megtalálta, az aki megakarta nézni. 😀
Vrij6
2 volt az, nem?
kishaszi
 port.hu/tv?id%5B%5D=tvchannel-257&date=tegnapi&displayMode=0
szombaton 1
vasárnap 2
ma éjjel meg egymás után 1-2 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AMC-n 22:00-től Keresztapa első rész.

Sorry, Paramounton volt, de remélem megtalálta, az aki megakarta nézni. 😀
Vrij6
2 volt az, nem?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
főleg h elég régóta az "oscar film" számomra egy moziban "stay away from it" kategória
sztem kb a Birdman és a Revenant ami kifejezetten oscar film és élveztem moziban

de nagy részét inkább csak itthon megnézem és csók

péntek este tartottunk egy kisebb maratont haverokkal Bloodsport + SHarknado 1-3
volt egy hangulat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
De szerintem nem kap oscar esőt ami persze nem baj.
Janek
miért, bro?
#JC6
melyik?

nem baj mert egy film nem az oscar miatt lesz jó.

a legtöbb számomra fontos film nem kapott oscart

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
De szerintem nem kap oscar esőt ami persze nem baj.
Janek
miért, bro?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 762 — Слава Україні! Героям слава!
AMC-n 22:00-től Keresztapa első rész.

Sorry, Paramounton volt, de remélem megtalálta, az aki megakarta nézni. 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
3 billboard...

Megint egy film ami lehet sok embernek unalmas számomra nagy élmény .
Megkapom a szenvedés részt, az emberi jellemet ami alapvetően jó de mégsem vagyunk azok,pedig bennünk van a jóság.

3 brilliant alakítás ,remek film.
De szerintem nem kap oscar esőt ami persze nem baj.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
The Shape of Water

Guillermo Del Toro szokásosan elborult, de most csempészett egy jó adag szarkazmust is a filmbe a 60-as évek Amerikájával kapcsolatban.
Fura film volt összességében, nem mondom h katartikus élmény, de nem is sajnálom a rászánt időt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Megnéztem a Kicsinyítés című filmet. Ha valakinek esetleg felkeltette az érdeklődését az alap sztori (mint nekem) annak azt ajánlom, hogy NE nézze meg. Elpazarolt 2+ óra az életemből, sokkal hosszabb, mint indokolt lenne.

Jó, voltak benne érdekes részek, pl. a kicsinyítési folyamat végigmutatása az tetszett, de ha meg is nézitek, akkor ne vígjátékra számítsatok. Egyszer nevettem, | amikor a végén a thai csaj megkérdezte, hogy (nem szó szerint, de kb ebben a nyelvezetben) –Tegnap este hajón te ad nekem milyen basz? amerikai ember tud adni 8 féle basz (…) de itt is inkább a magyarul használt „basz” szó mosolyogtatott meg. Az eredeti gondolom szimpla fuck lehetett. |

Amiért nem tetszett, hogy azt éreztem sehonnan nincs megfogva a téma, minden csak fél mondatokban oda van böfögve a nézőnek. (választójog, környezet védelem, fenntarthatóság, mi van ha „rossz” kezekbe kerül). Ezek valamelyik érdekes és gondolatébresztő kifejtése nélkül pedig kapjuk a nagy semmit, vagyis talán azt az örök igazságot, hogy tök mindegy hogy milyen a környezet (kicsiben vagy nagyban) de társadalomi egyenlőtlenségek és devianciák így is úgy is lesznek.
Gorcsev
Nem figyelted a topicot eléggé látod , pedig baggiot már lebeszéltem róla.
Amennyire ötletes és sok felek éppen kiaknazhato az alapsztori, annyira elveszett a felénél a film és ment át egy olyan borzalomba, hogy majdnem kijöttem róla.
Toca
Pedig szoktam olvasni a topikot, de akkor ez kimaradt valahogy. Bár valószínűleg akkor is megnéztem volna, mert kíváncsivá tett. Na mondjuk nem pénzért néztem, a mozira azért előzetesen sem tartottam feltétlenül érdemesnek. 😊

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 653 — Vikings fan
Megnéztem a Kicsinyítés című filmet. Ha valakinek esetleg felkeltette az érdeklődését az alap sztori (mint nekem) annak azt ajánlom, hogy NE nézze meg. Elpazarolt 2+ óra az életemből, sokkal hosszabb, mint indokolt lenne.

Jó, voltak benne érdekes részek, pl. a kicsinyítési folyamat végigmutatása az tetszett, de ha meg is nézitek, akkor ne vígjátékra számítsatok. Egyszer nevettem, | amikor a végén a thai csaj megkérdezte, hogy (nem szó szerint, de kb ebben a nyelvezetben) –Tegnap este hajón te ad nekem milyen basz? amerikai ember tud adni 8 féle basz (…) de itt is inkább a magyarul használt „basz” szó mosolyogtatott meg. Az eredeti gondolom szimpla fuck lehetett. |

Amiért nem tetszett, hogy azt éreztem sehonnan nincs megfogva a téma, minden csak fél mondatokban oda van böfögve a nézőnek. (választójog, környezet védelem, fenntarthatóság, mi van ha „rossz” kezekbe kerül). Ezek valamelyik érdekes és gondolatébresztő kifejtése nélkül pedig kapjuk a nagy semmit, vagyis talán azt az örök igazságot, hogy tök mindegy hogy milyen a környezet (kicsiben vagy nagyban) de társadalomi egyenlőtlenségek és devianciák így is úgy is lesznek.
Gorcsev
Nem figyelted a topicot eléggé látod , pedig baggiot már lebeszéltem róla.
Amennyire ötletes és sok felek éppen kiaknazhato az alapsztori, annyira elveszett a felénél a film és ment át egy olyan borzalomba, hogy majdnem kijöttem róla.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Megnéztem a Kicsinyítés című filmet. Ha valakinek esetleg felkeltette az érdeklődését az alap sztori (mint nekem) annak azt ajánlom, hogy NE nézze meg. Elpazarolt 2+ óra az életemből, sokkal hosszabb, mint indokolt lenne.

Jó, voltak benne érdekes részek, pl. a kicsinyítési folyamat végigmutatása az tetszett, de ha meg is nézitek, akkor ne vígjátékra számítsatok. Egyszer nevettem, | amikor a végén a thai csaj megkérdezte, hogy (nem szó szerint, de kb ebben a nyelvezetben) –Tegnap este hajón te ad nekem milyen basz? amerikai ember tud adni 8 féle basz (…) de itt is inkább a magyarul használt „basz” szó mosolyogtatott meg. Az eredeti gondolom szimpla fuck lehetett. |

Amiért nem tetszett, hogy azt éreztem sehonnan nincs megfogva a téma, minden csak fél mondatokban oda van böfögve a nézőnek. (választójog, környezet védelem, fenntarthatóság, mi van ha „rossz” kezekbe kerül). Ezek valamelyik érdekes és gondolatébresztő kifejtése nélkül pedig kapjuk a nagy semmit, vagyis talán azt az örök igazságot, hogy tök mindegy hogy milyen a környezet (kicsiben vagy nagyban) de társadalomi egyenlőtlenségek és devianciák így is úgy is lesznek.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Félelmetesen nagy kókler ez a Mou, hogy egy viszonylag épkézláb keretből ekkora undormányt tud összehozni....
flzoli
Hát ezt nem ide szántad 😉
gdavid
Te honnét tudod mit látott a moziban?😊
NB2
Vetítés az tényleg volt, csak a nem létező teljesítményről inkább 😊

De a hasonlatnál maradva Murinho kb. a foci Spielbergje, a kezdeti berobbanás és kirobbanó sikerek után a múlt dicsfényének árnyékában patikamérlegen kiszámolja, mi az a minimum ami kell a sikerhez, és annál egy centivel se tesz többet hozzá, hiába áll általában a rendelkezésére a világ összes pénze...
Sehol egy újítás, egy új ötlet

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 942 — nabege2@yahoo.com
Félelmetesen nagy kókler ez a Mou, hogy egy viszonylag épkézláb keretből ekkora undormányt tud összehozni....
flzoli
Hát ezt nem ide szántad 😉
gdavid
Te honnét tudod mit látott a moziban?😊
több mint 6 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Félelmetesen nagy kókler ez a Mou, hogy egy viszonylag épkézláb keretből ekkora undormányt tud összehozni....
flzoli
Hát ezt nem ide szántad 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az előző tényleg félre ment 😊

De, hogy valami hasznosat is írjak ide, az unalomig ismételt képregényfilmes sablonokon üdítő lehet néhányatoknak a Tour de Pharmacy című film. Baromi jó ki szatirikus ökörködős mockumentary (=áldokumentum film) az HBO-tól.



Szerkesztette: FLZOLI

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Megint egy kis 90-es évek nosztalgia😊
Paramount Channel 21.00 Kickboxer!
NB2
ha mar tv akkor az elmult hetekben a film cafen csiptem el olyan filmeket amik regebbiek es jok is es nem mennek minden heten kulonbozo alcsatornakon.
ZoliMP
Ma este a paramounton gyerekkorom egyik legnagyobb kedvence, a kerge kacsák 😀
peach
Mondjuk arra nem számítottam, hogy képesek vmi okádék módon újra szinkronizálni és úgy leadni. Wtf?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Megint egy kis 90-es évek nosztalgia😊
Paramount Channel 21.00 Kickboxer!
NB2
ha mar tv akkor az elmult hetekben a film cafen csiptem el olyan filmeket amik regebbiek es jok is es nem mennek minden heten kulonbozo alcsatornakon.
ZoliMP
Ma este a paramounton gyerekkorom egyik legnagyobb kedvence, a kerge kacsák 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 935
Megint egy kis 90-es évek nosztalgia😊
Paramount Channel 21.00 Kickboxer!
NB2
ha mar tv akkor az elmult hetekben a film cafen csiptem el olyan filmeket amik regebbiek es jok is es nem mennek minden heten kulonbozo alcsatornakon.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
a black panther sztem messze nem a legjobb Marvel film
de talán az első olyan film amit moziban láttam és legjobban a felirat mérgelt fel
szánalmasan gyenge volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!