Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Faterom megnézte a legsötétebb órát. Oldman fantasztikus benne, alig várom hogy eljussak moziba..
#JC6
beton volt.
Oldman hatalmas,ha ezért nem kap Oscar jelölést akkor semmiért.
Kenny
Olyan toronymagas favorit (1.05-1.10), hogy ha nem nyer, az lesz a bomba meglepi..

 www.oddschecker.com/awards/oscars/best-actor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Faterom megnézte a legsötétebb órát. Oldman fantasztikus benne, alig várom hogy eljussak moziba..
#JC6
beton volt.
Oldman hatalmas,ha ezért nem kap Oscar jelölést akkor semmiért.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
 www.youtube.com/watch?v=2VqsaPmzFuU
steelwolf
Sonynak el kene fogadni, hogy nem tudnak ilyen filmet csinálni ami nem fos.
Bukni max Hardy miatt nem fog akkorát.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
így hirtelen kb annyi jön le nekem, hogy a szimbióta - pókember kapcsolatot kihagyják?
aztán majd elválik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 881 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 769 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2018/02/03/uma-thurman-reszletesen-elmeselte-hogyan-maszott-ra-weinstein-es-hogyan-olte-meg-majdnem-tarantino

És akkor Tarantinónak is annyi.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 769 — Слава Україні! Героям слава!
Paramount Channelen Memento most!

Nolan legzseniálisabb filmje A tökéletes trükk mellett.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 769 — Слава Україні! Героям слава!


Mert nem lehet elégszer újranézni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
3 billboards esetleg még de ott a műfajért nem rajongok
Negritis
hallod, nem sűrűn értünk egyet, de ezt a filmet látnod kell. kétszer néztem már meg... atomjó.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
hát nemtom elég sok oscar film van most a mozikban amit eszem ágában sincs nagyvásznon megnézni
legsötétebb óra, fantomszál, világ összes pénze
utóbbinál scott is hozzátesz h eszem ágába se legyen elmenni rá
pentagon titkai jön február végén

3 billboards esetleg még de ott a műfajért nem rajongok
i tonya-ra kiváncsi leszek

meg lehet katasztrófaturizmus címén elmék megnézni a valami amerika 3at annyira szarul néz ki h látni kell 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Faterom megnézte a legsötétebb órát. Oldman fantasztikus benne, alig várom hogy eljussak moziba..
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
Maze Runner - Death Cure
olyan mint az előző 2, butuska de jó nézni
számomra ilyen egy jó kis blockbuster, nem bánt ahol buta viszont ahol működik ott atom menő
az akció jelenetek működnek, de a végét túlhúzták
aki szerette az előző 2t az ezt is fogja sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
kész vagyok, atom várós


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy picit más dimenzió az elmúlt napokhoz képest😊
Ma lesz a Film+-on 21.00-kor a Törvényre törve. Fiatalságom egyik legjobb filmje. Nyilván nem Oscardíjas alkotás, de én aki akkor voltam fiatal nagyon bírtam akkor (és mivel nem rég láttam most is.)
NB2
nico, ölve vagy halva és törvényre törve 😀
Negritis
Ma jön az Ölve vagy halva, jövő héten meg a Nico 😊
NB2
Vörnon! Kicsivörnon.

Akkor.ismertem meg Nelson Foxot,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 953 — nabege2@yahoo.com
Egy picit más dimenzió az elmúlt napokhoz képest😊
Ma lesz a Film+-on 21.00-kor a Törvényre törve. Fiatalságom egyik legjobb filmje. Nyilván nem Oscardíjas alkotás, de én aki akkor voltam fiatal nagyon bírtam akkor (és mivel nem rég láttam most is.)
NB2
nico, ölve vagy halva és törvényre törve 😀
Negritis
Ma jön az Ölve vagy halva, jövő héten meg a Nico 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Nem tudom, volt-e már:
Operatőr Rév Marcell, főszerepben Al Pacino. Kíváncsian várom.
mustaine
végvári tamás nélkül azért szar lesz 😕

más téma:
A hentes, a kurva és a félszemű:

Jók a színészek, de a cselekmény kiszámítható, még úgyis, hogy az eredeti storyt szinte teljesen átírták, de azért a végén odaírják hogy "igaz történet alapján".
Lassan már csak Pipás Pista, a Nikotinos gyilkos és a Cinkotai bádogos maradt , és az összes híres 20. századi magyar sorozatgyilkosról készítenek filmet. (Pont a 2 legelvetemültebbet, és a leghirhedtebbet hagyták ki)
eaglesmcnabb
ha már úgy is kezdődik a téli olimpia, akkor inkább az "I, Tonya"-t nézd meg, az elég jó lett, most debütál az itthoni mozikban

Sorkin első rendezése, a Molly's Game is szórakoztató, bár röhejes idealizmusától és túlírt szövegeitől mindig a frász kerülget, a 2 órás terjedelem még épp elviselhető volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem tudom, volt-e már:
Operatőr Rév Marcell, főszerepben Al Pacino. Kíváncsian várom.
mustaine
végvári tamás nélkül azért szar lesz 😕

más téma:
A hentes, a kurva és a félszemű:

Jók a színészek, de a cselekmény kiszámítható, még úgyis, hogy az eredeti storyt szinte teljesen átírták, de azért a végén odaírják hogy "igaz történet alapján".
Lassan már csak Pipás Pista, a Nikotinos gyilkos és a Cinkotai bádogos maradt , és az összes híres 20. századi magyar sorozatgyilkosról készítenek filmet. (Pont a 2 legelvetemültebbet, és a leghirhedtebbet hagyták ki)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
megnéztem a doktor strange-t.
Látványos de nekem egy kicsit sok volt.
Van benne egy csomó érdekes dolog de alig van megmutatva mi miért is fontos avagy tud különös jelenetőséggel . pl a köpeny stb

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Három óriásplakát Ebbing határában fent az n*o*e oldalon!!!44444!!!44!!4
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Legjobb animációs film: Bébi úr, A kenyérkereső, Coco, Ferdinand, Loving Vincent

ez elég legalja
Negritis
A Coco várható volt, a Breadwinner/Loving Vincent dettó... ezekkel nincs bajom, a másik kettő helyett lehetett volna más is.

De mondjuk azt nem tudom láttad-e, hogy az Emoji Moviet is nevezték a nagy listára.... 😀 onnantól én azért imádkoztam, hogy kerüljön be a legjobb 5-be, akkorát röhögtem volna.

A Koe no katachi-nak alapnak kellett volna lennie, és esetleg a Kono Sekai no Katasumi ni beférhetett volna... dehát USA 😛
Igor
amúgy a Your Name kimaradása után meg se lepődök
Negritis
Ott az volt a gond, hogy tavaly kellett volna nevezni, mert asszem egy limitált bemutatója volt már dec/jan környékén... de szarul menedzselték az USA-ban. Klasszikus anime-probléma.
Igor
ugye japánban '16 augusztus
'16 december-ben volt LA-ben valami
de a rendes bemutató 17 'április volt

atom szarul jött ki

nagyon sajnálom mert megint 3 anime marad le bármiről, bezzeg a boss baby ott van 😒"
Negritis
Ez van, nem tudsz mit tenni.... nézd, onnantól hogy a Garden of Words-öt nem nevezték a legjobb animáció díjára, onnantól kezdve én feladtam... egyszerűen nem tudok mit mondani, és nem fogom felhúzni magam rajta....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Testről és lélekről Oscar-jelölés 😊
Löfli
ma néztem meg, hatalmas csalódás volt, nálam az ilyen filmek érdemlik ki az 1/10-es osztályzatot, mert egyszerűen káros, amit közvetítenek

a főszereplő autista, de ez senkinek nem esik le, senki nem mondja ki, hogy aztán ebből mintha csak egy influenza lenne, a szerelem erejével szépen lassan "kigyógyuljon"... (hogy mennyi kémia van a férfi és nő között arról inkább nem is beszélek)

a mellékszálak hasonlóan realisták (a szoknyapecér aki nem is annyira rossz arc), na ez a tipikus budai álértelmiségi művészieskedés, legalább a homoszexuálitás/rasszizmus témáját elkerülte
baggio 🏈
Még jó, hogy nem te adod az Oscart. 😊
Amúgy meg: 😛

 moly.hu/system/covers/big/covers_49477.jpg
Sobri Jóska
még jó, mert a Saul finának se adtam volna oda, hiszen bár MOZGÓKÉPELEMZÉSILEG stílusformáló film volt, hasonlóan blőd történetvezetése okán azt végig se tudtam nézni

de a Toni Erdmann óta már végképp lemondtam róla, hogy megértsem, hova tűnt a kritikusok jóízlése
baggio 🏈
Ez már a posztmodern.
Ennek a jegyében a Get out jelölésnél kipipálhatták a fekete rendezőt, aki ráadásul meg is hálálta a bizalmat és a film kapcsán lenyilatkozta hogy amúgy Trump rasszista.
Geeri
És nincs igaza? 😀

A Get out-tal semmi baj sincs... ügyesen feszegeti a zsánerfilm határait (horrort/komédiát ugye alapból sose díjaz az akadémia, az akció vagy sci-fi mellett... csak drámát lehet?), és egy kifejezetten jó próbálkozás volt ilyen szempontból is, ezért nálam mondjuk 10-be simán befér. Persze ha csak drámát akarsz, lehet tudok 10 jobbat sorolni, de szerintem pont ennél a filmnél nem kéne kötözködni azzal, hogy befért...
De azért akkor kérek egy 10-es listát tőled is meg baggio-tól is 😛

Amúgy meg egyre gyakoribb példa, hogy a jó komikus tud drámában játszani/drámát rendezni... szerintem ezzel sincs baj, sőt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Testről és lélekről? Legalja film, 16 percet bírtam belőle...valakinek nagyon elgurult a gyógyszere.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Testről és lélekről Oscar-jelölés 😊
Löfli
ma néztem meg, hatalmas csalódás volt, nálam az ilyen filmek érdemlik ki az 1/10-es osztályzatot, mert egyszerűen káros, amit közvetítenek

a főszereplő autista, de ez senkinek nem esik le, senki nem mondja ki, hogy aztán ebből mintha csak egy influenza lenne, a szerelem erejével szépen lassan "kigyógyuljon"... (hogy mennyi kémia van a férfi és nő között arról inkább nem is beszélek)

a mellékszálak hasonlóan realisták (a szoknyapecér aki nem is annyira rossz arc), na ez a tipikus budai álértelmiségi művészieskedés, legalább a homoszexuálitás/rasszizmus témáját elkerülte
baggio 🏈
Még jó, hogy nem te adod az Oscart. 😊
Amúgy meg: 😛

 moly.hu/system/covers/big/covers_49477.jpg
Sobri Jóska
még jó, mert a Saul finának se adtam volna oda, hiszen bár MOZGÓKÉPELEMZÉSILEG stílusformáló film volt, hasonlóan blőd történetvezetése okán azt végig se tudtam nézni

de a Toni Erdmann óta már végképp lemondtam róla, hogy megértsem, hova tűnt a kritikusok jóízlése
baggio 🏈
Ez már a posztmodern.
Ennek a jegyében a Get out jelölésnél kipipálhatták a fekete rendezőt, aki ráadásul meg is hálálta a bizalmat és a film kapcsán lenyilatkozta hogy amúgy Trump rasszista.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 133 — The Mathematician
Hrutka Pál


@jatekpartizan
4h4 hours ago
More
Natalie Portman máris megjegyezte, hogy egy nő sincs a legjobb férfi főszereplő jelöltjei között! #botrány

Translate from Hungarian

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Most hogy kijöttek az Oscar jelölések és ennyire megszórták ezt a The shape of water-t kíváncsi lettem a filmre. Trailereket megnézve ez a tipikus elvont Guillermo del Toro filmnek néz ki,de hogy ez érjen 11 jelölést.. A Blade Runner meg kapott 3-at és nincs a legjobb film jelöltjei között se, ami nálam 2017 top3 filmjében benne volt...Hát megint csak azt kell mondjam menj haza akadémia részeg vagy! 😀
Mr.Breaker
Blade Runner se tudom mi alapján keresne a legjobb film kategóriában.
Mondjuk a Dunkirk és a Get Out is jó kérdés