Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az más. Mindenesetre a lényeg hogy csak itt a bowl.hu-n már minimum kétfős a Barry Peppers Fan Club.Sobri Jóska
Jelen!

A halálsoronban láttam először, egyből megfogott.
A Ryan közlegény viszi egyértelműen nálam a prímet, fergeteges alakítás volt a részéről. Mind szinkronnal nézve, mind anélkül.
A katonák voltunkban is maradandót alkotott, már nem emlékszem, megőrizték a szinkronját? Mintha úgy rémlene...

Mindenesetre csatlakozom a klubhoz.

"Áldott az Úr, aki hadakozásra tanítja..." 😊JC6
+1
És játszott a dicsőség zászlajában is,már nem emlékszem abban hogy hívták.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Pár oldallal előbb írtam én is a True Gritről, hasonlóan, mint SJ. Peppert én is csípem, (ki nem találjátok...) szintén a 61* óta. 😊
...
@Dub: utána járok
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az más. Mindenesetre a lényeg hogy csak itt a bowl.hu-n már minimum kétfős a Barry Peppers Fan Club.Sobri Jóska
Jelen!

A halálsoronban láttam először, egyből megfogott.
A Ryan közlegény viszi egyértelműen nálam a prímet, fergeteges alakítás volt a részéről. Mind szinkronnal nézve, mind anélkül.
A katonák voltunkban is maradandót alkotott, már nem emlékszem, megőrizték a szinkronját? Mintha úgy rémlene...

Mindenesetre csatlakozom a klubhoz.

"Áldott az Úr, aki hadakozásra tanítja..." 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
A Ryan közlegény megmentésében is jó volt mesterlövész Jacksonként.DoM
Akkor lehet mondani, hogy nem is volt rossz alakítása. 😊Sobri Jóska
Háború a földön...
mondjuk travolta még szarabb volt nálabriareos
Az a film egy vicc. De Barry kiemelkedett a mezőnyből, nem rajta múlt. 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 228 — StuG Life
Az más. Mindenesetre a lényeg hogy csak itt a bowl.hu-n már minimum kétfős a Barry Peppers Fan Club.Sobri Jóska
A Ryan közlegény megmentésében is jó volt mesterlövész Jacksonként.DoM
Akkor lehet mondani, hogy nem is volt rossz alakítása. 😊Sobri Jóska
Háború a földön...
mondjuk travolta még szarabb volt nála

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Az más. Mindenesetre a lényeg hogy csak itt a bowl.hu-n már minimum kétfős a Barry Peppers Fan Club.Sobri Jóska
A Ryan közlegény megmentésében is jó volt mesterlövész Jacksonként.DoM
Akkor lehet mondani, hogy nem is volt rossz alakítása. 😊

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az más. Mindenesetre a lényeg hogy csak itt a bowl.hu-n már minimum kétfős a Barry Peppers Fan Club.Sobri Jóska
A Ryan közlegény megmentésében is jó volt mesterlövész Jacksonként.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Halálsoron meg 7 élet kimaradt a felsorolásból. Mind a kettőben remek volt.
iktriad
???Sobri Jóska
Az enyémből maradt ki -elsőre.iktriad
Az más. Mindenesetre a lényeg hogy csak itt a bowl.hu-n már minimum kétfős a Barry Peppers Fan Club.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 206 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poén Pepper neve a True Grit-ben. 😊
És ha már Pepper, akkor még megemlítem, a teljesség kedvéért a Seven Pounds-ból (ami szerintem egy szintén jó film) a karakterszerepét, és a Halálsoron (The Green Mile) baromarcú rendőrét. Valamint pont a napokban láttam az Unknow(Emlékezetkiesés) című kamaradrámaszerű thrillerszerűséget (Kinnear és Caviezel még az ismert színészek benne), melyben főszerep Barry-é, amit jól is hoz, de a film nem túl ütős, és nem rajta múlik, hogy a 25th Hour (Az utolsó éjjel, Spike Lee filmje) nem egy nafy durranás. De a csúcs a 61, én ott kedveltem meg, és Thomas Jane is elviselhető, nálam top3 baseballos film.Sobri Jóska
Halálsoron meg 7 élet kimaradt a felsorolásból. Mind a kettőben remek volt.
iktriad
???Sobri Jóska
Az enyémből maradt ki -elsőre.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Poén Pepper neve a True Grit-ben. 😊
És ha már Pepper, akkor még megemlítem, a teljesség kedvéért a Seven Pounds-ból (ami szerintem egy szintén jó film) a karakterszerepét, és a Halálsoron (The Green Mile) baromarcú rendőrét. Valamint pont a napokban láttam az Unknow(Emlékezetkiesés) című kamaradrámaszerű thrillerszerűséget (Kinnear és Caviezel még az ismert színészek benne), melyben főszerep Barry-é, amit jól is hoz, de a film nem túl ütős, és nem rajta múlik, hogy a 25th Hour (Az utolsó éjjel, Spike Lee filmje) nem egy nafy durranás. De a csúcs a 61, én ott kedveltem meg, és Thomas Jane is elviselhető, nálam top3 baseballos film.Sobri Jóska
Halálsoron meg 7 élet kimaradt a felsorolásból. Mind a kettőben remek volt.
iktriad
???

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 708
The Expendables-hibátlan

Amire készült ez a film azt maximálisann hozza, brutális akció brutális karakterekkel, jó poénokkal. Márcsak Willis-Sly-Scwharzi közös jelenetéért is megéri megnézni. Remélem lesz folytatás.JayB
Én majdnem elaludtam rajta 😀 Ha nem azok a színészek játszanának benne akik, akkor senki se ismerné a filmet... Szerintem egy átlagos akciófilm, csak mivel mindenki bemeséli magának az elején, h ez biztos kurvajó lesz, mert az összes nagymenő szerepel, ezért úgy is látja...Duff
Az hogy két keménycsávó felrobbant egy kikötőt egyáltalán nemérdekel de mivel ezt Stallone és Statham csinálja, na így már mindjárt más. 😊 Az egész film lényege a casting. A sztori semmi, bármilyen csökött agyú össze tud ilyet dobi fél óra alatt.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 206 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poén Pepper neve a True Grit-ben. 😊
És ha már Pepper, akkor még megemlítem, a teljesség kedvéért a Seven Pounds-ból (ami szerintem egy szintén jó film) a karakterszerepét, és a Halálsoron (The Green Mile) baromarcú rendőrét. Valamint pont a napokban láttam az Unknow(Emlékezetkiesés) című kamaradrámaszerű thrillerszerűséget (Kinnear és Caviezel még az ismert színészek benne), melyben főszerep Barry-é, amit jól is hoz, de a film nem túl ütős, és nem rajta múlik, hogy a 25th Hour (Az utolsó éjjel, Spike Lee filmje) nem egy nafy durranás. De a csúcs a 61, én ott kedveltem meg, és Thomas Jane is elviselhető, nálam top3 baseballos film.Sobri Jóska
Halálsoron meg 7 élet kimaradt a felsorolásból. Mind a kettőben remek volt.

Steinfeld nem egy kategóriában versenyzett Portmannel. Azt ne kérdezd, hogy miért nem. 😊Maka
Én megmondom neked, mert azt hitték ott több esélye van nyerni. Tiniknek van valami esélye mellékszerep Oscarra, főszerepnél gyakorlatilag 0.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Steinfeld nem egy kategóriában versenyzett Portmannel. Azt ne kérdezd, hogy miért nem. 😊Maka
Mondom én, hogy furcsa fintor lett volna. Így meg pláne. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
Poén Pepper neve a True Grit-ben. 😊
És ha már Pepper, akkor még megemlítem, a teljesség kedvéért a Seven Pounds-ból (ami szerintem egy szintén jó film) a karakterszerepét, és a Halálsoron (The Green Mile) baromarcú rendőrét. Valamint pont a napokban láttam az Unknow(Emlékezetkiesés) című kamaradrámaszerű thrillerszerűséget (Kinnear és Caviezel még az ismert színészek benne), melyben főszerep Barry-é, amit jól is hoz, de a film nem túl ütős, és nem rajta múlik, hogy a 25th Hour (Az utolsó éjjel, Spike Lee filmje) nem egy nafy durranás. De a csúcs a 61, én ott kedveltem meg, és Thomas Jane is elviselhető, nálam top3 baseballos film.

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
True Grit (A félszemű) - Bár egy Oscar-t nem kapott, attól még kurva jó film, kb az Unforgiven hangulatával. A rendezés (Coenek ugyebár) perfect, Jeff Bridges elég jó, Matt Damon szerepe nem túl nagy, de hálás, jól néziki cseppet sem Bourne-szerű karakterében, Josh Brolin-é, és Barry Pepper-é (aki nagy kedvencem a 61 című baseballos film óta) epizódszerepek, de azt jól hozzák. Az igazi truváj a bosszúszomjas leányzó szerepében az Oscar-ra is jelölt Hailee Steinfeld. Így utólag vicces belegondolni, hogy a sors furcsa fintora lett volna, ha pont ez a szerep - amihez igencsak hasonlót játszott Natalie Portman a Leon-ban - fosztja meg Portman-t a jól megérdemelt Oscar-jától. Persze nem így történt, de majdnem.
A sztori nem túl bonyolult, kábé az első 5 percben összeáll, sok csavart, meglepetést nem tartogat, viszont végig szórakoztató, történéses - elvégre csak 100 perc, nem 3 óra -, nem lassul meg sehol, a dialógok nagyon pöpecek, az igaz, hogy az egész filmben nem lőnek összesen húsznál többet, de ez nem hátránya a filmnek, sőt. Nálam könnyedén hozza a 8 pontot a 10ből, ami lehet egy-két nézés után 9-re is felkúszik majd.Sobri Jóska
Steinfeld nem egy kategóriában versenyzett Portmannel. Azt ne kérdezd, hogy miért nem. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 206 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
True Grit (A félszemű) - Bár egy Oscar-t nem kapott, attól még kurva jó film, kb az Unforgiven hangulatával. A rendezés (Coenek ugyebár) perfect, Jeff Bridges elég jó, Matt Damon szerepe nem túl nagy, de hálás, jól néziki cseppet sem Bourne-szerű karakterében, Josh Brolin-é, és Barry Pepper-é (aki nagy kedvencem a 61 című baseballos film óta) epizódszerepek, de azt jól hozzák. Az igazi truváj a bosszúszomjas leányzó szerepében az Oscar-ra is jelölt Hailee Steinfeld. Így utólag vicces belegondolni, hogy a sors furcsa fintora lett volna, ha pont ez a szerep - amihez igencsak hasonlót játszott Natalie Portman a Leon-ban - fosztja meg Portman-t a jól megérdemelt Oscar-jától. Persze nem így történt, de majdnem.
A sztori nem túl bonyolult, kábé az első 5 percben összeáll, sok csavart, meglepetést nem tartogat, viszont végig szórakoztató, történéses - elvégre csak 100 perc, nem 3 óra -, nem lassul meg sehol, a dialógok nagyon pöpecek, az igaz, hogy az egész filmben nem lőnek összesen húsznál többet, de ez nem hátránya a filmnek, sőt. Nálam könnyedén hozza a 8 pontot a 10ből, ami lehet egy-két nézés után 9-re is felkúszik majd.Sobri Jóska
Á még egy Barry Pepper fan 😊
Imádtam mint Jackson-t a Ryan közlegény megmentésében, valamint a Katonák voltunk riportereként. Ja és persze a Melquiades Estrada három temetése-ben sem alakit kicsit(bár Tommy Lee Jones még talán nála is nagyobbat játszik).
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 599 — #NoStress
True Grit (A félszemű) - Bár egy Oscar-t nem kapott, attól még kurva jó film, kb az Unforgiven hangulatával. A rendezés (Coenek ugyebár) perfect, Jeff Bridges elég jó, Matt Damon szerepe nem túl nagy, de hálás, jól néziki cseppet sem Bourne-szerű karakterében, Josh Brolin-é, és Barry Pepper-é (aki nagy kedvencem a 61 című baseballos film óta) epizódszerepek, de azt jól hozzák. Az igazi truváj a bosszúszomjas leányzó szerepében az Oscar-ra is jelölt Hailee Steinfeld. Így utólag vicces belegondolni, hogy a sors furcsa fintora lett volna, ha pont ez a szerep - amihez igencsak hasonlót játszott Natalie Portman a Leon-ban - fosztja meg Portman-t a jól megérdemelt Oscar-jától. Persze nem így történt, de majdnem.
A sztori nem túl bonyolult, kábé az első 5 percben összeáll, sok csavart, meglepetést nem tartogat, viszont végig szórakoztató, történéses - elvégre csak 100 perc, nem 3 óra -, nem lassul meg sehol, a dialógok nagyon pöpecek, az igaz, hogy az egész filmben nem lőnek összesen húsznál többet, de ez nem hátránya a filmnek, sőt. Nálam könnyedén hozza a 8 pontot a 10ből, ami lehet egy-két nézés után 9-re is felkúszik majd.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Még szerintem az előző fórum alatt kerestem egy latino gangstás filmet és többen is próbáltatok segíteni benne, de a linkelt trailerek/címek alapján nem sikerült megtalálni. Most viszont valami csoda folytán sikerült megtalálnom... a címe: Days of Wrath és íme a trailer, amit anno láttam: http://www.youtube.com/watch?v=h9pRHwm9P44
Még így utólag is köszönöm még egyszer mindenkinek, aki segíteni próbált.
DS!Darksun3
Ez a film engem is érdekelne. Megjelent ez egyáltalán már? Esetleg megvan/látta már valaki?
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 494 — Saturday Night Lights
Ilyenek voltunk (1973) magyar felirattal: http://www.youtube.com/watch?v=yljFyaUE5A0&feature=related

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Még szerintem az előző fórum alatt kerestem egy latino gangstás filmet és többen is próbáltatok segíteni benne, de a linkelt trailerek/címek alapján nem sikerült megtalálni. Most viszont valami csoda folytán sikerült megtalálnom... a címe: Days of Wrath és íme a trailer, amit anno láttam: http://www.youtube.com/watch?v=h9pRHwm9P44
Még így utólag is köszönöm még egyszer mindenkinek, aki segíteni próbált.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 384
The Expendables-hibátlan

Amire készült ez a film azt maximálisann hozza, brutális akció brutális karakterekkel, jó poénokkal. Márcsak Willis-Sly-Scwharzi közös jelenetéért is megéri megnézni. Remélem lesz folytatás.JayB
Én majdnem elaludtam rajta 😀 Ha nem azok a színészek játszanának benne akik, akkor senki se ismerné a filmet... Szerintem egy átlagos akciófilm, csak mivel mindenki bemeséli magának az elején, h ez biztos kurvajó lesz, mert az összes nagymenő szerepel, ezért úgy is látja...Duff
Ez rohadt sok filmre igaz. A Machete viszont odaveri ez nem is kétség.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 083
The Expendables-hibátlan

Amire készült ez a film azt maximálisann hozza, brutális akció brutális karakterekkel, jó poénokkal. Márcsak Willis-Sly-Scwharzi közös jelenetéért is megéri megnézni. Remélem lesz folytatás.JayB
Én majdnem elaludtam rajta 😀 Ha nem azok a színészek játszanának benne akik, akkor senki se ismerné a filmet... Szerintem egy átlagos akciófilm, csak mivel mindenki bemeséli magának az elején, h ez biztos kurvajó lesz, mert az összes nagymenő szerepel, ezért úgy is látja...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Yeah, dobogo ezuttal is! Csak hatulrol 😊
El is felejtettem gratulalni - a gyozteseknek kulonoseb, de az is jo, hogy ennyi resztvevo lett aztan.. eleg korrekt eredmenyeket hoztak a fo tippmesterek (hiaba, a papirforma) - bar hibatlan senki nem lett 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 708
The Expendables-hibátlan

Amire készült ez a film azt maximálisann hozza, brutális akció brutális karakterekkel, jó poénokkal. Márcsak Willis-Sly-Scwharzi közös jelenetéért is megéri megnézni. Remélem lesz folytatás.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 228 — StuG Life
tegnap este volt "szerencsém" megnézni a csak szexre kelleszt.
igen, csajjal voltam.
Katasztrófa. Színész játék nulla, gyenge történet, 3 órásnak éreztem. Volt pár jó poén de kevés volt a "kom" részhez.
Mondjuk Kline jó volt.

Viszont volt egy pillanat amikor kb úgy visítottam, mint a SW3-ban az első lélegzetvételnél
http://www.youtube.com/watch?v=onDh4P1cE2E

ez felhozta nekem egy 2/10-re 😀