NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Korábban volt szó sokszor a Remény rabjairól. Nos, 990-ért megvásárolható a brands.hu-n most a DVD akciók között, akinek van brands-e. (Akinek nincs, de meg akarja venni, küldjön PM-t e-mail címével és meghívom)Deny
Ugyanennyiért vettem a MediaMarktban, nem tudom, hogy van-e még, vagy csak akció volt esetleg.Bálesz
Lehet oldal is onnan vásárolta fel, aztán most kiírták csak 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Korábban volt szó sokszor a Remény rabjairól. Nos, 990-ért megvásárolható a brands.hu-n most a DVD akciók között, akinek van brands-e. (Akinek nincs, de meg akarja venni, küldjön PM-t e-mail címével és meghívom)Deny
Ugyanennyiért vettem a MediaMarktban, nem tudom, hogy van-e még, vagy csak akció volt esetleg.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Azt még nem láttam, de ha hasonló, akkor a héten mindenképpen megnézem.
Vrijbloed
ez a kedvenc jelenetem belőle, de most akkor tényleg !!!Spoiler!!!:
http://www.youtube.com/watch?v=vZExny-Bhck&feature=related

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Braindead.
Vrijbloed
tejóég az mekkora film, remélem láttad is
másik nagy kedvencem a Bad taste 😀, Peter Jacksonnak ezek valók nem a LoTRsapka
Persze, hogy láttam, nem is egyszer. 😊 Különben nem is írtam volna be. 😊
Leírhatatlanul morbid és marha jó az a film. 😊
Mikor haver mondta, hogy nézzük meg, én azt hittem, hogy visszajön a kaja, de aztán inkább röhögőgörcsöt kaptam. 😂 Mikor azt a szörnybabát földshöz vágja vagy 3-szor, na ott 10 perces síró-nevetőgörcs. 😂 😊

Azt még nem láttam, de ha hasonló, akkor a héten mindenképpen megnézem. 😛 😊
Jajam, ebben is egyetértünk. 😛 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Korábban volt szó sokszor a Remény rabjairól. Nos, 990-ért megvásárolható a brands.hu-n most a DVD akciók között, akinek van brands-e. (Akinek nincs, de meg akarja venni, küldjön PM-t e-mail címével és meghívom)
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Braindead.
Vrijbloed
tejóég az mekkora film, remélem láttad is
másik nagy kedvencem a Bad taste 😀, Peter Jacksonnak ezek valók nem a LoTR

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 012 — #NoStress
Valaki látta már ?

http://www.youtube.com/watch?v=bcE2dGpyDyk

felcsigázott rendesen... :rolleyes:Keano
Liam Neeson kurvajó az ilyen döbbentarcú, tanakodós, bekeményedős szerepekre.
Sajna még nem láttam, de amint megtörténik megírom. Biztos fasza lesz.

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Valaki látta már ?

http://www.youtube.com/watch?v=bcE2dGpyDyk

felcsigázott rendesen... :rolleyes:


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
FNL sorozatot ne keverjük már az FNL filmmelbriareos
sry csak fel sem merült bennem h a film idáig eljutottkristof
Pedig jó film az 😊. Az AGS nem hinném hogy tovább fog jutni, mert sok köze nincs a valósághoz...

Invincible- RTT döntőt tippelek, RTT győzelemmel, bár nálam a Blind Side a #1.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És a mi szavazásunk? Küldött valaki rajtam kívül PM-et a szervezőnek? Nagyon érdekel, hogy hogy alakul(t).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
FNL sorozatot ne keverjük már az FNL filmmelbriareos
sry csak fel sem merült bennem h a film idáig eljutott
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
madame gorski engem is analizálhatna amúgy 😛 nagyon bírom azt a szinésznőt.
briareos
Californicationt szoktál nézni?Schleck
első évadba belekezdtem annak idején (még az is lehet h az végig megvolt, már nem emlékszem) de aztán abbamaradtbriareos
Csak mert a mostani évadban állandó szereplő volt a hölgy, és a sorozathoz illő módon nem is mindig ruhában.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Nem olyan régen volt szó a Top amcsifocis filmekről és akkor említettem, hogy egy Eagles-ös oldalon is folyik erről szavazás.
Kialakult a Top8 mezőnye:
Invincible, The Waterboy, Any Given Sunday, The Replacements, Remember The Titans, Friday Night Lights, Brian's Song (1971) és Rudy.
Így alakult ki a Top8 mezőnye:
http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=387681

Remélem a Remeber the Titans le fogja mosni a FNL-t.Bébé
csak kérdezem, hogy láttad már az FNL legújabb (záró) évadát? csak mert kibaszottul zseniális, mintahogy az egész sorozat, így remélem elverik az am általam is nagyon kedvelt Remember the Titanst.
Eagles-ös oldalon meg nem meglepő, hogy idáig jutott az Invincible, a Final Fourba még bekerül de onnan kizúg az AGS ellen.
majd ha vége lesz a szavazásnak linkeld már be mert addigra tuti elfelejtemkristof
FNL sorozatot ne keverjük már az FNL filmmel

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem olyan régen volt szó a Top amcsifocis filmekről és akkor említettem, hogy egy Eagles-ös oldalon is folyik erről szavazás.
Kialakult a Top8 mezőnye:
Invincible, The Waterboy, Any Given Sunday, The Replacements, Remember The Titans, Friday Night Lights, Brian's Song (1971) és Rudy.
Így alakult ki a Top8 mezőnye:
http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=387681

Remélem a Remeber the Titans le fogja mosni a FNL-t.Bébé
csak kérdezem, hogy láttad már az FNL legújabb (záró) évadát? csak mert kibaszottul zseniális, mintahogy az egész sorozat, így remélem elverik az am általam is nagyon kedvelt Remember the Titanst.
Eagles-ös oldalon meg nem meglepő, hogy idáig jutott az Invincible, a Final Fourba még bekerül de onnan kizúg az AGS ellen.
majd ha vége lesz a szavazásnak linkeld már be mert addigra tuti elfelejtem
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
madame gorski engem is analizálhatna amúgy 😛 nagyon bírom azt a szinésznőt.
briareos
Californicationt szoktál nézni?Schleck
első évadba belekezdtem annak idején (még az is lehet h az végig megvolt, már nem emlékszem) de aztán abbamaradt

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nem olyan régen volt szó a Top amcsifocis filmekről és akkor említettem, hogy egy Eagles-ös oldalon is folyik erről szavazás.
Kialakult a Top8 mezőnye:
Invincible, The Waterboy, Any Given Sunday, The Replacements, Remember The Titans, Friday Night Lights, Brian's Song (1971) és Rudy.
Így alakult ki a Top8 mezőnye:
http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=387681

Remélem a Remeber the Titans le fogja mosni a FNL-t.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Valami fasza kis zombis filmere vágyom és rábukkantam egy még régebben letöltött de ég meg nem nézett filmre a Diary of the dead c alkotásra.Annyit vágok hogy ez is Romero alkotás,a holtak hajnala kimondottan tettszett tőle,ez van olyan jó,látta innen valaki?Cowboykarcsi
Zombis? Braindead. 😛 😂

(Amúgy nekem nem tetszett, de azért nem volt rossz.)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Valami fasza kis zombis filmere vágyom és rábukkantam egy még régebben letöltött de ég meg nem nézett filmre a Diary of the dead c alkotásra.Annyit vágok hogy ez is Romero alkotás,a holtak hajnala kimondottan tettszett tőle,ez van olyan jó,látta innen valaki?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Na meg volt Az út.Még most is a hatása alatt vagyok...nem is nagyon tudok mit írni,szerintem holnap megnézem megint és akkorCowboykarcsi
Pár perce lett vége...nem egy pihentető popcorn-mozi, az biztos. Ettől függetlenül tetszett, asszem a könyvet is elfogyasztom.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?v=jNH2iF5AQmE&feature=related
Állat 😂
Még csak ma sikerült megnéznem, a film maga nem annyira tetszett, de ez a jelenet magáért beszél 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
20 perc múlva jó kis 1995ös Mortal Kombat az MGM-en 😀 hátha másnak is rémlik még 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ne haragudjatok, senkit nem szeretnék megbántani, de nekem Az út már túl sok volt. Szerintem nem fogható a könyvhöz. Unalmas, számomra semmit nem nyújtó alkotás, a végén a romantika..., hát, hogy is fogalmazzak, nem oda való.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na meg volt Az út.Még most is a hatása alatt vagyok...nem is nagyon tudok mit írni,szerintem holnap megnézem megint és akkor

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Tegnap asszonnyal megnéztük ezt a piranha 3-D-t, természetesen nem 3-D-be. Ez számomra alapból elvetélt ötlet volt, nem tudom, hogy van e olyan, akinek tetszett, de nem a látvány miatt?! A filmen látszott, hogy direkt háromdére csinálták, biztos voltak látványos elemek,ez nekem most nem ért volna meg egy ezrest. a hülye végéről meg ne is beszéljünk, meg az utolsó pillanatbeli amcsi megmenekülésekről... 10/5stitch90
Azt a filmet nem szabad komolyan venni. Igazi trash-movie és úgy is kell nézni. Mondjuk ez valakinek vagy bejön vagy nem. Én pl. imádom az ilyen filmeket, ebből a szempontból nagyon jó volt a tavalyi év filmtermése. Pl. a Machete instant klasszikus lett nálam.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
madame gorski engem is analizálhatna amúgy 😛 nagyon bírom azt a szinésznőt.
briareos
Californicationt szoktál nézni?