Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Engedelmetekkel én megcsináltam:
Höri 30
JJ 90
Igor 140
tenorx 150
Sobri Jóska 190
Shawn84 220
npetii & Sanco 230
süti 280
deny79 & iktriad 290
Ork 300
F.Schleck 330
Maka 340

Grat mindenkinek! 😊Sanco
Köszi szépen!! Isten vagy.
Makának pedig gratulálok! De megígérem, hogy jövőre megpróbálom visszahódítani a trónt. 😊
F.Schleck
Azért érzitek, hogy a feszültség fokozása miatt a végére hagytam a legjobbakat! 😀
Amit viszont mindenkinek ajánlok, hogy legalább a sajátját számolja majd át.
Höri, a Tiédben biztos vagyok! 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 174 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Gratula Maka itt is akkor, meg mindenkinek, aki részt vett, kivétel Hörinek, ő nem volt kreatív. Pedig valójában biztosan nem hagyja hideges az esemény, csak tagadja 😀deny79
így tulajdonképpen enyém a megbecsült utolsó hely, ahogy azt sejtettem is 😊 utálom a díjátadókat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gratula Maka itt is akkor, meg mindenkinek, aki részt vett, kivétel Hörinek, ő nem volt kreatív. Pedig valójában biztosan nem hagyja hideges az esemény, csak tagadja 😀
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Wow, kösz srácok, pedig Hooper győzelménél még eszembe is jutott, hogy bukó lesz. Ezekszerint nem. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula Maka-nak! tényleg igaza lett, és nyerte a tippjátékot! Sajnálom amúgy hogy a Király beszéde vitte a 2 fődíjat, mert bizony mind rendező,(Coene tesók, Aranofsky és főleg Fincher) mind filmileg (Közösségi háló, a 0/10-el záró- Félszemű, Felkete hattyú, de talán még a Toy Story 3 is( megérdemelte volna. Annak azért örülök hogy a szinészeknél nem volt upset (Mondjuk Steinfeldnek jobban örültem volna Leo-nál, de így volt F-bomba a megköszönőbeszédében. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyedül Hooper Oscárja lett végül meglepetés a főkategóriákban, kár hogy a kis kategóriákban viszont nem nagyon jöttek be a tippjeim. Főleg az In a better world-öt sajnálnom, mert tegnap pont azon gondolkoztam, hogy eléggé nyomják mostanában az északi filmeket, de végül a Biutifult hagytam. Este hatra érek haza, akkor tudom megcsinálni az összesítést leghamarabb.F.Schleck
Engedelmetekkel én megcsináltam:
Höri 30
JJ 90
Igor 140
tenorx 150
Sobri Jóska 190
Shawn84 220
npetii & Sanco 230
süti 280
deny79 & iktriad 290
Ork 300
F.Schleck 330
Maka 340

Grat mindenkinek! 😊Sanco
Köszi szépen!! Isten vagy.
Makának pedig gratulálok! De megígérem, hogy jövőre megpróbálom visszahódítani a trónt. 😊

szerk: És parancsolj, itt van a nagylelkű Sobri által felajánlott nyereményed:

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A külföldi Oscarnak nagyon örülök, a Jobb világ csodálatos film.Dzsokijuing
Én pedig a két mellékszereplőnek (Bale, Leo). Mindkettő nagyon nagyot játszott. Amit viszont nagyon sajnálok: a 127 óra semmit sem nyert. 😕
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 507 — Saturday Night Lights
A külföldi Oscarnak nagyon örülök, a Jobb világ csodálatos film.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Egyedül Hooper Oscárja lett végül meglepetés a főkategóriákban, kár hogy a kis kategóriákban viszont nem nagyon jöttek be a tippjeim. Főleg az In a better world-öt sajnálnom, mert tegnap pont azon gondolkoztam, hogy eléggé nyomják mostanában az északi filmeket, de végül a Biutifult hagytam. Este hatra érek haza, akkor tudom megcsinálni az összesítést leghamarabb.F.Schleck
Engedelmetekkel én megcsináltam:
Höri 30
JJ 90
Igor 140
tenorx 150
Sobri Jóska 190
Shawn84 220
npetii & Sanco 230
süti 280
deny79 & iktriad 290
Ork 300
F.Schleck 330
Maka 340

Grat mindenkinek! 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyedül Hooper Oscárja lett végül meglepetés a főkategóriákban, kár hogy a kis kategóriákban viszont nem nagyon jöttek be a tippjeim. Főleg az In a better world-öt sajnálnom, mert tegnap pont azon gondolkoztam, hogy eléggé nyomják mostanában az északi filmeket, de végül a Biutifult hagytam. Este hatra érek haza, akkor tudom megcsinálni az összesítést leghamarabb.

több mint 13 éve
gsn 3 548
A legjobb dokumentumfilm kategóriában az Inside Job nyert, aminek az executive producere volt Jeffrey Lurie, az Eagles tulajdonosa. Ki gondolta volna, hogy Lurie hamarabb nyer Oscart, mint Super Bowlt? 😂 (Persze ténylegesen csak a producer és a rendező a díjazott.) Eredetileg is ezen a téren tevékenykedett, de 1996 óta kiszállt a hollywoodi dolgaiból.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meddig tart, 3 órás lesz?Igor
Kb. igen. 2-től van a hivatalos red carpet, és 2:30-tól maga a díjátadó.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meddig tart, 3 órás lesz?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 623 — #NoStress
http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2011/02/27/az_oscar_tortenete_szamok_adatok_osszefuggesek/
Kis statisztika.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is leszek, mert 6kor indul a vonatom, bár nemtom mennyire fogom követni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én biztosan leszek
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 623 — #NoStress
Marad e valaki rajtam kívül élőben végignézni?
Sobri Jóska
I.K.T.R.I.A.Dshawnka
Ez nem lehet kérdés (kipihent vagyok, és alaposan betáraztam étel-italból az eseményre), csak legyen jó stream hozzá.iktriad
HBO adja, most tudtam meg. 😊
Akkor már ketten vagyunk. Még valaki?

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marad e valaki rajtam kívül élőben végignézni?
Sobri Jóska
I.K.T.R.I.A.Dshawnka
Ez nem lehet kérdés (kipihent vagyok, és alaposan betáraztam étel-italból az eseményre), csak legyen jó stream hozzá.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 623 — #NoStress
Két kérdésem lenne:
egyik: Adja e valamelyik magyar adó élőben az egész Oscar-t?
másik: Marad e valaki rajtam kívül élőben végignézni?Sobri Jóska
Én úgy tudom, hogy az HBO adja egyedül Magyarországon. A másikra nem tudok válaszolni, én nem hiszem.F.Schleck
HBO, remek.
És ha még te sem, akkor nem lesz nagy tobzódás, úgy tűnik.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 165 — Tyrone Creek
Marad e valaki rajtam kívül élőben végignézni?
Sobri Jóska
I.K.T.R.I.A.D
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Két kérdésem lenne:
egyik: Adja e valamelyik magyar adó élőben az egész Oscar-t?
másik: Marad e valaki rajtam kívül élőben végignézni?Sobri Jóska
Én úgy tudom, hogy az HBO adja egyedül Magyarországon. A másikra nem tudok válaszolni, én nem hiszem.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 623 — #NoStress
Két kérdésem lenne:
egyik: Adja e valamelyik magyar adó élőben az egész Oscar-t?
másik: Marad e valaki rajtam kívül élőben végignézni?

Én rámegyek a láthatatlan vándortrófea megszerzésére, és már látom is:

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még egy utolsó reklám, bocs a zavarásért.
Ma 23:59-ig szavazhat bárki az Oscar tippjátékra itt: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=213172#p213172 A győztest az a megtiszteltetés éri, hogy tőlem veheti át a láthatatlan vándortrófeát. 😀

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 091 — Ajmo Vatreni
Affleck rendezőnek jobb mint színésznek (és nekem a Hideg nyomon nagyon bejött), ez gyengébb volt, de azért bőven jó. Ha már volt itt szó ugye az 'Az utazó'-ról, hát ahhoz képest a Tolvajok városa egy monumentális filmtörténeti eposz.

Az utazóról pedig bővebben, rossz rendezés, nagyon rosszul játszó (egyébként jó) színészek. Értelmetlen párbeszédek, érthetetlen szerelmi szál. Inkább megnézek helyette a Travel Channelen egy Velencéről szóló túristafilmet.
És nem a sztoriról , de talán kicsit spoiler, Jolie a filmben többszőr is dívaként sétál és mindenki megfordul utána. Ez egy idő után már komikus.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tolvajok városa (The Town):
Ben Affleck második rendezése (a Gone Baby Gone után) elég gyengére sikerült. Sok a sablon, a panel, semmi eredetiség, és még jó iparosmunkának se mondanám.
A filmben igazi izgalom nincs, mindenkivel az történik, amire számítunk, a story rendkívül elcsépelt, és gyenge.
A színészek a rablótárs, az apa, a rendőr, a két női főszereplő és még Affleck is, és az utolsó elötti filmjében szereplő Pete Postlethwaite is egydimenziósan, gyengén hozzák a karaktereket, igaziból senki sem alkotott maradandót. (Én szinkronosan láttam, Stohl Buci hangja, és az általa mondott mondatok az ő hangjával viccesek, rossz választás volt az ő hangja.)
Ami a film javára írható, azok a bankrablómaszkok, a kísérlet az ír közeg bemutatására, és talán ennyi.
2-3 pont a 10-ből.Sobri Jóska
Postlethwaite-et BAFTA (The British Academy of Film and Television Arts) díjra jelölték idén a The Town-ért. 😀Shawn84
Mondjuk abba az is belejátszott, hogy szegény január elején meghalt.