Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Azért érdemes megnézni a koreai akciófilmeket is. Humorosak, jól kidolgozottak, kemények, szórakoztatóak, sőt filozófikusak is, mondhatni.
Nekem a 2 kedvenc a Sympathy for Lady Vengeance és a Sympathy for Mr. Vengeance, mindkettő Chan-Wook Park filmje (ő rendezte az Oldboy-t is). Egyikben sem repked senki. Ha ez a 2 film amerikai, akkor most klasszikusként ismerné mindenki, bizton állíthatom.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
annélkül, hogy belemennénk itt mélyen szántó izlésről szóló vitába, a japánok évekig harcolunk a levegőben jelenetei ugyanannyira reálisak mint az amerikaiak minden felboruló autó felrobban jelenetei.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 518
Faster
A szikla(The Rock) újra akciózik és rohadtul mérges. Igazi megbosszulós, történet nélküli" kinek nagyobb a töke" vetélkedős akciófilm. Popcorn movie, semmi több. De abban jó.Shawn84
Hm. Nekem is hasonló a véleményem, valóban a történet átlagos, kiszámítható, elcsépelt "csavarokkal", műfajon belül viszont jó. Viszont a karakterek nekem nagyon tetszettek benne, elég kevés sablonfilmet élveztem yg (hirtelen egy sem jut eszembe). Abszolút kellemes csalódás.Rajna
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Nagyon nem szeretem a japán,kínai stb ázsiai filmeket. Rohadtul nem jönnek be ezek az ugribugri harcolunk a levegőben, meg szellemek mindenhol történetek. Egyedül a Red Cliff ami elfogadható de azt is John Woo csinálta szóval van benne amerikai beütés is. Na meg történelmi és nem fantasy. Annyira.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Kövezz meg apesz, de nekem ez a film nem tetszett. Ezek a japánok csak ilyen ugrabugrálós filmet tudnak csinálni? Igaz, a felénél kinyomtam...

A faster viszont nálam is kellemes csalódás.JC6
Azt nem mondtam, hogy nekem tetszett.... 😀 Látványosnak viszont látványos. Tényleg, a Wachowski fivérek kapnak ezek után jutalékot?apeszos
a japánok már jóval a wachowski fivérek előtt nyomtak matrix jumpokat

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Kövezz meg apesz, de nekem ez a film nem tetszett. Ezek a japánok csak ilyen ugrabugrálós filmet tudnak csinálni? Igaz, a felénél kinyomtam...

A faster viszont nálam is kellemes csalódás.JC6
Azt nem mondtam, hogy nekem tetszett.... 😀 Látványosnak viszont látványos. Tényleg, a Wachowski fivérek kapnak ezek után jutalékot?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Kövezz meg apesz, de nekem ez a film nem tetszett. Ezek a japánok csak ilyen ugrabugrálós filmet tudnak csinálni? Igaz, a felénél kinyomtam...

A faster viszont nálam is kellemes csalódás.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Érdekes módon én nem nagyon tudok színésznőt mondani, aki tetszene mint színész! Külsőre az más, de most nem is az az érdekes!

Brad Pitt-et szeretem én még nagyon! DiCaprio nekem már régről szimpatikus volt még a Titanicban is szerettem! 😊
Szóval férfiak közül tudok válogatni, de valahogy a női színészek nem hoznak lázba!

Régen szerettem Julia Robertst, Sharon Stonet, de most már annyira nem követem a munkásságukat!

Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊Bruce
Hopp, egy coming out! 😀 😛

Kovezzetek meg, de szerintem Torocsik Mari(neni) is meger par szot. Nekem a Korhinta a kedvencem tole ( mondhatnam a Pal utcai fiukat, a Pacsirtat, Edes Annat) , de a Naphosszat a fakon eloadast sem felejtem soha. (Plusz utana elmentem az egyetem beszelgeto estjere, ahol az a kocsog Korunk Irodalma tanarnom kerdezgette. Hihetetlen kisugarzasa volt Mari neninek, eletvidam volt, rengeteg tortenetet meselt - plusz lealazta azt a barmot ket szobol)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Faster
A szikla(The Rock) újra akciózik és rohadtul mérges. Igazi megbosszulós, történet nélküli" kinek nagyobb a töke" vetélkedős akciófilm. Popcorn movie, semmi több. De abban jó.Shawn84
Hm. Nekem is hasonló a véleményem, valóban a történet átlagos, kiszámítható, elcsépelt "csavarokkal", műfajon belül viszont jó. Viszont a karakterek nekem nagyon tetszettek benne, elég kevés sablonfilmet élveztem yg (hirtelen egy sem jut eszembe). Abszolút kellemes csalódás.Rajna
Ebben a kategóriában: The Warriors Way
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Faster
A szikla(The Rock) újra akciózik és rohadtul mérges. Igazi megbosszulós, történet nélküli" kinek nagyobb a töke" vetélkedős akciófilm. Popcorn movie, semmi több. De abban jó.Shawn84
Hm. Nekem is hasonló a véleményem, valóban a történet átlagos, kiszámítható, elcsépelt "csavarokkal", műfajon belül viszont jó. Viszont a karakterek nekem nagyon tetszettek benne, elég kevés sablonfilmet élveztem yg (hirtelen egy sem jut eszembe). Abszolút kellemes csalódás.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 518
Faster
A szikla(The Rock) újra akciózik és rohadtul mérges. Igazi megbosszulós, történet nélküli" kinek nagyobb a töke" vetélkedős akciófilm. Popcorn movie, semmi több. De abban jó.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Na igen. Az origósok is éltetik ezt a facebook-os filmet, én meg továbbra sem értem, hogy mi a fene ebben az a rettenetesen nagy jóság... amikor olvastam az inventive/invention (mindegy) kifejezést (bár - úgy tudom - hogy az előremutató, haladó, újat hozó alkotásra a progressive kifejezést használják) majd lefordultam a székről a röhögéstől. Az unalom, áltagosság, fordulatmantesség, középszerűség nem eléggé kifejező fogalmak a film "méltatására"... azért arra (tételesen felsorolva) kíváncsi lennék, hogy mi a tököm volt annyira "inventive" a filmben.

Naomi Watts a Painted Veil (Színes fátyol)-ben.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.origo.hu/filmklub/20110203-meghalt-maria-schneider-az-utolso-tango-parizsban-noi-foszereploje.html 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy 3 kedvenc szinésznőmet említsem

Jodie Foster (abszolut kedvenc szinésznőm; bár ha igy halad Natalie lassan be fogja érni) esetében hol is kezdjem: Taxisoför és Bugsy Malone a gyerek kori filmjei közül. Mig a felnőttként játszott dffilmjei közül most igy kapásból a Vádlottak; A bárányok hallgatnak; Sommersby; Nell, Maverick; Kapcsolat; Pánikszoba; és A belső ember-ben nyújtot alakításia tetszettek.

Natalie estében a Garden State-et(Régi környék - nagyon jó film); a Közelebbet érdemes még megemlíteni. És a My Blueberry Nights - A távolság ízébeni kis szerepében is nagyon jó volt. A gyerekkorában készült filmek közül a Gyönyörű lányok és Mindenütt jó-t érdemes megemliteni - a Leon mellett persze. (Bár a Szemtől szemben és Támad a mars!ban nyújtott apró szerepeiben is jó. A "Fekete hattyú"-t még nem láttam; de 2 hét múlva azt is be fogom pótolni.

Kate Winslet esetében a Egy makulátlan elme örök ragyogása; A felolvasó; Mennyei teremtmények és A szabadság utjai a kedvenceim.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Igaz, hogy még csak kislány volt, de én pont ezért hökkenek meg mindig Nat Portmanen a Leon, a profiban, zseniális.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Norah Jones a My Blueberry Nights-ban.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Sigourney Weaver bármiben, de top3 mondjuk a Halál és a lányka, Gorillák a ködben, Alien3.
Meryl Streep szintén bármiben, de Kisértetház mindenek felett.
Susan Sarandonnak szintén nem sok rossz alakítása van, Lorenzo olaja, Ügyfél, Thelma és Louise szuperek.
Ashley Judd a thrillerekben, Kettős kockázat, A gyűjtő.
Robin Wright (Penn) a Forrest Gump-ban, Életem szerelme-ben kurva jó.
Jodie Foster-nek is rengeteg jó szerepe van, Kapcsolat, Brave One, Bárányok hallgatnak, Maverick, Anna és a király, Pánikszoba.
Szóval rengeteg jó színésznő van, és jó szerep, és akkor ez mind az elmúlt 30 évből csak.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊Bruce
Annette Bening - In Dreams (Gyilkos álmok)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊Bruce
Penelope Cruz a "Vicky, Christina, Barcelona" mellékszereplőjeként (vagy a Mindent anyámról, Elegy Dennis Hooper-el (R.I.P.)). Nicole Kidman-nek alapvetően nincsenek rossz filmjei (még a langyi vígjátékokat is hozza), amiben szerintem érdemes őt megnézni, az a Dogville (azt hiszem Ő van benne), a The Stepford Wives, bár nekem az Az arany iránytű is tetszett (mese, mese... 😀 ). Portman egyértelműen a Black Swan, vagy a Goya's Ghosts...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Terhes társaság: párszor majdnem bealudtam,pár poénon és szövegen nevettem, egyszer nézhetős, szerintem.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊Bruce
Kathy Bates: Misery

Ja nem is, inkább Dolores Claiborne (az a film címe).vadibandi
Kathy Bates legszebb alakítása:

http://www.youtube.com/watch?v=mqYq_QWdGdADzsokijuing
és a film leghíresebb jelenete:
http://www.youtube.com/watch?v=fEsQBTd4kWg




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊Bruce
Kathy Bates: Misery

Ja nem is, inkább Dolores Claiborne (az a film címe).vadibandi
Kathy Bates legszebb alakítása:

http://www.youtube.com/watch?v=mqYq_QWdGdA

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én pl. Brittany Murphy-t nagyon szerettem 😊 Általában jónak gondolom Nicole Kidmant is. Marion Cotillardot mondjuk csak a Piafban láttam, de azt a szerepet szerintem iszonyú jól játszotta, -meg persze a Taxikban- (esetében amúgy jó dolog rákeresni google-n, mert az első három ajánlott keresés: Marion Cotillard, Marion Cotillard port, Marion Cotillard mellei 😀)

Ja igen, Kathy Bates mondjuk nem az a tipikus sztár, de általában ő is jó szerintem 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊Bruce
Kathy Bates: Misery

Ja nem is, inkább Dolores Claiborne (az a film címe).




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
Igaz. A 2 öreg nagy ász, az már biztos. Nekem a "Száll a kakukk fészkére" a kedvenc Nicholson mozim. Jack amúgy is nagy kedvencem (no meg Bruce Willis 😀 ); nem igazán emlékszem vacak filmjére. Valami miatt emberközeliek a figurái, meg Ő maga is az. Mostanában DiCaprio csinál hasonlóan jó alakításokat (a Tégla óta), bár a Titanic magasságában a fene se mondta volna meg róla, hogy ez az erősen középszerű "belami" ténylegesen vezető színésszé érik egyszer. A színésznők közül Penelope Cruz, Nicole Kidman és Portman a nagy kedvencek. Kate Winslet nagyot alakított a The reader-ben, azóta Ő is "listás" 😀 . A menyétfejű-pumpaszájú Angelina Jolie-t nem tartom sokra - nőként sem, ENSZ nagykövetként - a megnyilvánulásai alapján - szellemileg sem, színésznőként meg végképp nem. Kulavúd egyik nagy tévedése. A pózolós akciófilmeken és a bulvársajtón kívül nem igazán van semmihez sem érzéke (bár azt csak pitty tudná megmondani :rolleyes: ...).
Blunt Raider forever 😂 :cool:toxique
Érdekes módon én nem nagyon tudok színésznőt mondani, aki tetszene mint színész! Külsőre az más, de most nem is az az érdekes!

Brad Pitt-et szeretem én még nagyon! DiCaprio nekem már régről szimpatikus volt még a Titanicban is szerettem! 😊
Szóval férfiak közül tudok válogatni, de valahogy a női színészek nem hoznak lázba!

Régen szerettem Julia Robertst, Sharon Stonet, de most már annyira nem követem a munkásságukat!

Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Bale pl. a legjobb Batman. Ez a Jokeres cucc nagyon jó lett. Nolan dícsérete, hogy jobb filmet készített Tim Burtonnél, és Ledgeré, hogy lejátszotta Nicholsont a szerepből. Pedig; Nicholsonnál nem nagyon akad univerzálisabb színész kulivúdban.toxique
Jack-et nagyon bírom, tetszett a játéka A bakancslistában. Nagyon is.JC6
pedig az nem egy nagy alakítás tőlemaximilien
száll a kakukk...

de nálam egy minden végzet nehéz is jobban átjött. a ragyogásban sem éppen szar! 😊