Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Jack-et nagyon bírom, tetszett a játéka A bakancslistában. Nagyon is.JC6
pedig az nem egy nagy alakítás tőlemaximilien
Hát ott maga a film volt elég jó! A két öreg meg megoldotta farzsebből a szerepet és nagyon nagy film keveredett belőle!
Egyik kedvencem 😊Bruce
Igaz. A 2 öreg nagy ász, az már biztos. Nekem a "Száll a kakukk fészkére" a kedvenc Nicholson mozim. Jack amúgy is nagy kedvencem (no meg Bruce Willis 😀 ); nem igazán emlékszem vacak filmjére. Valami miatt emberközeliek a figurái, meg Ő maga is az. Mostanában DiCaprio csinál hasonlóan jó alakításokat (a Tégla óta), bár a Titanic magasságában a fene se mondta volna meg róla, hogy ez az erősen középszerű "belami" ténylegesen vezető színésszé érik egyszer. A színésznők közül Penelope Cruz, Nicole Kidman és Portman a nagy kedvencek. Kate Winslet nagyot alakított a The reader-ben, azóta Ő is "listás" 😀 . A menyétfejű-pumpaszájú Angelina Jolie-t nem tartom sokra - nőként sem, ENSZ nagykövetként - a megnyilvánulásai alapján - szellemileg sem, színésznőként meg végképp nem. Kulavúd egyik nagy tévedése. A pózolós akciófilmeken és a bulvársajtón kívül nem igazán van semmihez sem érzéke (bár azt csak pitty tudná megmondani :rolleyes: ...).
Blunt Raider forever 😂 :cool:
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Nicolas Cage TOP3 meg egyértelműen a Veszett a világ, Red Rock West, Face/Off.Sobri Jóska


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rohanás jobb, mint aminek tűnik, sablonos, de a karakterek elég szépen ki vannak dolgozva, nekem tetszett, műfajűból jó.

Scott Pilgrim pedig sokadszorra is mestermű 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jack-et nagyon bírom, tetszett a játéka A bakancslistában. Nagyon is.JC6
pedig az nem egy nagy alakítás tőlemaximilien
Hát ott maga a film volt elég jó! A két öreg meg megoldotta farzsebből a szerepet és nagyon nagy film keveredett belőle!
Egyik kedvencem 😊Bruce
Nekem is. Nem kellett oda Jack nagy alakítása, de az arcmimikája és pár mondata nagyot ütött 😊 Morgan bá is hozta a kötelezőt 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
Jack-et nagyon bírom, tetszett a játéka A bakancslistában. Nagyon is.JC6
pedig az nem egy nagy alakítás tőlemaximilien
Hát ott maga a film volt elég jó! A két öreg meg megoldotta farzsebből a szerepet és nagyon nagy film keveredett belőle!
Egyik kedvencem 😊
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Bale pl. a legjobb Batman. Ez a Jokeres cucc nagyon jó lett. Nolan dícsérete, hogy jobb filmet készített Tim Burtonnél, és Ledgeré, hogy lejátszotta Nicholsont a szerepből. Pedig; Nicholsonnál nem nagyon akad univerzálisabb színész kulivúdban.toxique
Jack-et nagyon bírom, tetszett a játéka A bakancslistában. Nagyon is.JC6
pedig az nem egy nagy alakítás tőle

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bale pl. a legjobb Batman. Ez a Jokeres cucc nagyon jó lett. Nolan dícsérete, hogy jobb filmet készített Tim Burtonnél, és Ledgeré, hogy lejátszotta Nicholsont a szerepből. Pedig; Nicholsonnál nem nagyon akad univerzálisabb színész kulivúdban.toxique
Jack-et nagyon bírom, tetszett a játéka A bakancslistában. Nagyon is.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Bale pl. a legjobb Batman. Ez a Jokeres cucc nagyon jó lett. Nolan dícsérete, hogy jobb filmet készített Tim Burtonnél, és Ledgeré, hogy lejátszotta Nicholsont a szerepből. Pedig; Nicholsonnál nem nagyon akad univerzálisabb színész kulivúdban.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Face/Off tényleg egész jó, el is felejtettem, bár abszolút Travoltára asszociálok róla. A Kick-Asst is szeretem nagyon (a képregényes mozimaratonban pont a Scott Pilgrim után láttam), mondjuk Cage nem volt benne olyan emlékezetes.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Ízlésről nem lehet vitázni, de egy mozifilm az mozifilm. Vagyis halkan jegyzem meg, de teljesen más a feeling, ha moziban nézi meg az ember, és más ha leszedi, és tévén, monitoron.
A sztori ppersze ugyanaz, de rengeteg film van, ami nem üt tévében, meg persze rengeteg, ahol mindegy, hol nézi az ember.
Ezt is érdemes belevenni a véleményalkotásba.
Egy Született gyilkosok, Alien3, Memento, vagy Eredet azért mozira lett megkreálva, és ott üt igazán. Persze tévében is elmegy, de nem ugyanaz.

Nicolas Cage TOP3 meg egyértelműen a Veszett a világ, Red Rock West, Face/Off.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Fighter: őszintén szólva, sokkal jobb filmet vártam, tipikus egyszer nézős (ha unod magad a jövőben, akkor 2x nézős) mozi.
Bale alakítása hatalmas, nagyon adom, de ezen kívül nem fedeztem fel benne olyan hatalmas dolgokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Fighter

BAAA... Mekkora film!!! _____O_____
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ez lesz az :

http://www.youtube.com/watch?v=Hwv7kT9P0mgKeano
copyright notice-al már van fenn jó minőség is. feliratot nem tudom, de biztos van az is. a napokban én is megnézem.toxique
én is meg akarom lesni, majd segíts már felirat ügyben 😛

szerk.: tesó 😀JC6
http://www.opensubtitles.org/en/search/sublanguageid-hun/idmovie-51011
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
http://geekz.blog.hu/2011/01/31/fejfelrobbanos_montazs?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=indexvadibandi
hehehe, pont tegnap néztem, beteg 😀pc_x
Ponyvaregény... az egész film egyik legnagyobb jelenete 😀 .
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Rajna, nem azért húztam le, mert neked nem tetszett a GT.

Csak én többet ilyen - szerintem - hülyeségekre nem fogok több időt pazarolni. Elég sok sz*r filmet néztem mostanság, és szinte már egybefolytak. Azt hittem lesz pár jó közülük, de tévedtem...ilyen volt a SP is. Bocsi, nem akartalak megbántani, csak legközelebb nem 1-2 embertől tájékozódom filmügyben. hanem vagy 10-től, minimum.JC6
Nem sértődtem meg, csak írtam valamit a Gran Torinoról, mire te reagáltál azzal, hogy a Scott Pilgrim szar 😀 namindegy. Nyilván egy bizonyos rétgenek jön csak be, én ebben a rétegben mozgok 😊

A Fegyvernepepr tényleg Cage igen kevés jó filmje közé tartozik. Mondjuk én bírom a Conairt is, persze főleg Buscemi és Malkovich miatt, de az fílinges kis alkotás 😊Rajna
Cagenek a korai filmjei az igaziak.
Arizónai ördögfióka (alap Coen film), Veszett a világ, Red rock West, Las Vegas végállomás.
Aztán megkapta az Oscart, felfedezte magának Bruckheimer és utána már több szar (,de jól fizető) szerep jött mint jó. Pedig nekem is nagy kedvencem volt.

Ja és Eastwoodhoz, nagyon bírtam a Gran Torinót.zinedine5
Szikla/Con Air meg elment.. de azota sztem tragikus, egy jo filmben nem lattam. (Van egy ketto ami kimaradt: Adaption / 8mm, de tragikus modon valogat..)
Na jo - a Kick Ass, mondjuk.. bar ha mas jatssza a szerepet, sztem az a film is jobb lett volna 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A kölykökkel minden oké vagy mi a címét megnéztem tegnap. Nem rossz, de annyira nem nyűgözött le. Voltak részek, ahol elég realisztikusnak, volt, ahol teljesen irrealisztikusnak tartottam az eseményeket.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rajna, nem azért húztam le, mert neked nem tetszett a GT.

Csak én többet ilyen - szerintem - hülyeségekre nem fogok több időt pazarolni. Elég sok sz*r filmet néztem mostanság, és szinte már egybefolytak. Azt hittem lesz pár jó közülük, de tévedtem...ilyen volt a SP is. Bocsi, nem akartalak megbántani, csak legközelebb nem 1-2 embertől tájékozódom filmügyben. hanem vagy 10-től, minimum.JC6
Nem sértődtem meg, csak írtam valamit a Gran Torinoról, mire te reagáltál azzal, hogy a Scott Pilgrim szar 😀 namindegy. Nyilván egy bizonyos rétgenek jön csak be, én ebben a rétegben mozgok 😊

A Fegyvernepepr tényleg Cage igen kevés jó filmje közé tartozik. Mondjuk én bírom a Conairt is, persze főleg Buscemi és Malkovich miatt, de az fílinges kis alkotás 😊Rajna
A nemzet aranya és a Veszett a világ bármikor jöhet.Dzsokijuing
Szikla sem rossz. Sorsjegyesek is nézhető. De az utóbbi pár évben leginkább csak (minimum) B kategóriás filmekben játszott.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
Rajna, nem azért húztam le, mert neked nem tetszett a GT.

Csak én többet ilyen - szerintem - hülyeségekre nem fogok több időt pazarolni. Elég sok sz*r filmet néztem mostanság, és szinte már egybefolytak. Azt hittem lesz pár jó közülük, de tévedtem...ilyen volt a SP is. Bocsi, nem akartalak megbántani, csak legközelebb nem 1-2 embertől tájékozódom filmügyben. hanem vagy 10-től, minimum.JC6
Nem sértődtem meg, csak írtam valamit a Gran Torinoról, mire te reagáltál azzal, hogy a Scott Pilgrim szar 😀 namindegy. Nyilván egy bizonyos rétgenek jön csak be, én ebben a rétegben mozgok 😊

A Fegyvernepepr tényleg Cage igen kevés jó filmje közé tartozik. Mondjuk én bírom a Conairt is, persze főleg Buscemi és Malkovich miatt, de az fílinges kis alkotás 😊Rajna
Cagenek a korai filmjei az igaziak.
Arizónai ördögfióka (alap Coen film), Veszett a világ, Red rock West, Las Vegas végállomás.
Aztán megkapta az Oscart, felfedezte magának Bruckheimer és utána már több szar (,de jól fizető) szerep jött mint jó. Pedig nekem is nagy kedvencem volt.

Ja és Eastwoodhoz, nagyon bírtam a Gran Torinót.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 483 — Sic semper tyrannis!
http://geekz.blog.hu/2011/01/31/fejfelrobbanos_montazs?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=indexvadibandi
hehehe, pont tegnap néztem, beteg 😀pc_x
Én meg hiányoltam belőle az éppen most nézett, Törvénytisztelő polgár (Law abiding citizen) c filmből azt a jelenetet ami ide vágna!

Egyébként még nem végeztem vele, de nekem marhára bejön ez a film, az ilyen előre tervezős, gondolkodós filmek nagyon adják 😊

Kinek mi a véleménye róla?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
A nemzet aranya szerintem egy borzasztó rossz film, de ha nem is annyira rossz a második rész már biztos ebbe a kategóriába tartozik 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A nemzet aranyya nekem nem tetszett különöebben, egyszernézős, a Veszett a világot pedig nem láttam.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
Rajna, nem azért húztam le, mert neked nem tetszett a GT.

Csak én többet ilyen - szerintem - hülyeségekre nem fogok több időt pazarolni. Elég sok sz*r filmet néztem mostanság, és szinte már egybefolytak. Azt hittem lesz pár jó közülük, de tévedtem...ilyen volt a SP is. Bocsi, nem akartalak megbántani, csak legközelebb nem 1-2 embertől tájékozódom filmügyben. hanem vagy 10-től, minimum.JC6
Nem sértődtem meg, csak írtam valamit a Gran Torinoról, mire te reagáltál azzal, hogy a Scott Pilgrim szar 😀 namindegy. Nyilván egy bizonyos rétgenek jön csak be, én ebben a rétegben mozgok 😊

A Fegyvernepepr tényleg Cage igen kevés jó filmje közé tartozik. Mondjuk én bírom a Conairt is, persze főleg Buscemi és Malkovich miatt, de az fílinges kis alkotás 😊Rajna
A nemzet aranya és a Veszett a világ bármikor jöhet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajna, nem azért húztam le, mert neked nem tetszett a GT.

Csak én többet ilyen - szerintem - hülyeségekre nem fogok több időt pazarolni. Elég sok sz*r filmet néztem mostanság, és szinte már egybefolytak. Azt hittem lesz pár jó közülük, de tévedtem...ilyen volt a SP is. Bocsi, nem akartalak megbántani, csak legközelebb nem 1-2 embertől tájékozódom filmügyben. hanem vagy 10-től, minimum.JC6
Nem sértődtem meg, csak írtam valamit a Gran Torinoról, mire te reagáltál azzal, hogy a Scott Pilgrim szar 😀 namindegy. Nyilván egy bizonyos rétgenek jön csak be, én ebben a rétegben mozgok 😊

A Fegyvernepepr tényleg Cage igen kevés jó filmje közé tartozik. Mondjuk én bírom a Conairt is, persze főleg Buscemi és Malkovich miatt, de az fílinges kis alkotás 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fegyvernepper mellesleg jóféle. Most láttam csak, de várakozásaimnak megfelelően jó volt, talán nem túl szájbarágósan tárta fel a problémát, és amgúy a sztori sem volt rossz. Pluszpont a libériai diktátort alakító színészért, akit az Oz miatt imádok.Rajna
+1. Nagyon jó kis film. Pl. Nic Cage reakciója a Szovjetunió összeomlásakor - priceless. Nagyon jót játszik benne - ő is. Azt a filmet nézve annyira sajnálom; hogy lassan ő lesz az új Eric Roberts 😕
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
http://geekz.blog.hu/2011/01/31/fejfelrobbanos_montazs?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=indexvadibandi
hehehe, pont tegnap néztem, beteg 😀