NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szupercsapat
csak most néztem meg de zseniális, Murdock karaktere kiemelkedőkristof
" - Csókolom. Merre van Berlin? " 😀 😀 😀

Zseniális. Főleg ez a jelent, mert hasonlít Arany, Toldijára 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szupercsapat
csak most néztem meg de zseniális, Murdock karaktere kiemelkedő
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.Chevy
Ízlésről nem lehet vitatkozni, de próbáljátok meg, bátran. 😊Sobri Jóska
Vagy csak érdekel másnak a véleménye, hogy miért tartja szarnak? 😊 Ez szerintem nem vitatkozás.Chevy
Olyan ember véleménye ne érdekeljen, aki se A Gyűrűk urát, se a Star Warst nem szereti 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Látta már valaki az Eden Lake-et?

Brutális...JC6
Jó film, de semmi extra.Duff
Tudom, de akkor is idegesített, h a bűnösök fele nem nyerik el méltó büntetésüket...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ízlésről nem lehet vitatkozni, de próbáljátok meg, bátran. 😊Sobri Jóska
Vagy csak érdekel másnak a véleménye, hogy miért tartja szarnak? 😊 Ez szerintem nem vitatkozás.Chevy
Egyszerűen nem értem. Mi volt benne a vicces? A röhejes verekedések? Vagy esetleg a jó beszólások (én egyet se hallottam) ? Vagy mi?Duff
Rajna már összefoglalta, és kb minden szóval egyetértek.
De legyen 2 beszólás:
- He punched the highlights out of her hair!
- I gotta pee on her!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem minden beszólás vicces. Valamint az egész egyedi kivitelezés (feliratok hangoknál, nagyon nagy pörgés, a tér megteremtése, stb.) remek. Meg van egy hangulata, ami után rohadtul kedvem lenne lecsapni bárkit bármi miatt. Meg a rengeteg kocka belső poén. Továbbá az egész sokkal reálisabban mutatja be a mai fiatalok kapcsolatait és személyiségét, mint az átlag romantikus film/tinivígjáték. De leginkább a vicces karakterek és a beszólásaik, zseniális majdnem mind, van három jelenet, amikor másodpercenként van jó poén. Persze nem muszáj szeretni.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.Chevy
Ízlésről nem lehet vitatkozni, de próbáljátok meg, bátran. 😊Sobri Jóska
Vagy csak érdekel másnak a véleménye, hogy miért tartja szarnak? 😊 Ez szerintem nem vitatkozás.Chevy
Egyszerűen nem értem. Mi volt benne a vicces? A röhejes verekedések? Vagy esetleg a jó beszólások (én egyet se hallottam) ? Vagy mi?
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ez a scott pilgrim valami elképesztően szar. nézhetetlen.Duff
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.Chevy
Ízlésről nem lehet vitatkozni, de próbáljátok meg, bátran. 😊Sobri Jóska
Vagy csak érdekel másnak a véleménye, hogy miért tartja szarnak? 😊 Ez szerintem nem vitatkozás.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
ez a scott pilgrim valami elképesztően szar. nézhetetlen.Duff
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.Chevy
Ízlésről nem lehet vitatkozni, de próbáljátok meg, bátran. 😊

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
ez a scott pilgrim valami elképesztően szar. nézhetetlen.Duff
Pontosan miért is? Mert szerintem elképesztően beteg, egyik kedvenc filmem.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
ez a scott pilgrim valami elképesztően szar. nézhetetlen.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
JJ:

ezer? Számomra mindig csak egy arca van, a hajléktalan alkoholista ábrázata😛kishaszi
láttad a "Mielőtt leszáll az éj"-ben vagy a "Vicky Cristina Barcelona"-ban?JJ Tiller
Vagy a Goya kísértetei-t. Vagy a Nem vének való vidéket. Vagy a... Az ő generációjának egyik legjobb szinésze(és hétvége óta már boldog édesapa is).iktriad
1 lehetséges újabb arca: http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2011/01/27/javier_bardem_lehet_stephen_king_pisztolyhose/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JJ:

ezer? Számomra mindig csak egy arca van, a hajléktalan alkoholista ábrázata😛kishaszi
láttad a "Mielőtt leszáll az éj"-ben vagy a "Vicky Cristina Barcelona"-ban?JJ Tiller
Vagy a Goya kísértetei-t. Vagy a Nem vének való vidéket. Vagy a... Az ő generációjának egyik legjobb szinésze(és hétvége óta már boldog édesapa is).
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
Látta már valaki az Eden Lake-et?

Brutális...JC6
Jó film, de semmi extra.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Látta már valaki az Eden Lake-et?

Brutális...JC6
Kellően zsigerbe vágó az biztos. 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
JJ:

ezer? Számomra mindig csak egy arca van, a hajléktalan alkoholista ábrázata😛kishaszi
láttad a "Mielőtt leszáll az éj"-ben vagy a "Vicky Cristina Barcelona"-ban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
JJ:

ezer? Számomra mindig csak egy arca van, a hajléktalan alkoholista ábrázata😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Látta már valaki az Eden Lake-et?

Brutális...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 594 — Érdekvédelmi terület
LEGJOBB IDEGEN NYELVŰ FILM

Biutiful (Mexikó)
iktriad
hihetetlen mekkora színész Bardem, ezer arca van



http://www.youtube.com/watch?v=fdWz1IFEv4k


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez lesz az :

http://www.youtube.com/watch?v=Hwv7kT9P0mgKeano
copyright notice-al már van fenn jó minőség is. feliratot nem tudom, de biztos van az is. a napokban én is megnézem.toxique
én is meg akarom lesni, majd segíts már felirat ügyben 😛

szerk.: tesó 😀
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ez lesz az :

http://www.youtube.com/watch?v=Hwv7kT9P0mgKeano
copyright notice-al már van fenn jó minőség is. feliratot nem tudom, de biztos van az is. a napokban én is megnézem.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
1 kis off a Social Networkhöz. Amikor a TIME magazinnál az Év embere Zuckerberg lett, egy nappal a szavazás előtt még utcahosszal Assange vezetett, de az amerikai diplomácia odahatott 😊
Dzsokijuing
Ez nem egészen így történt.
A szavazás lezárásakor is Assange vezetett az olvasói szavazáson. A második a török miniszterelnök volt, és asszem tizedik volt Zuckerberg. De ez csak egy olvasói szavazás volt, nem ez maga az Év embere díj odaítéléséről döntő hivatalos plénum.

szerk:
Ez volt a végeredmény az olvasói szavazáson:

1. Julian Assange
2. Recep Tayyip Ergodan
3. Lady Gaga
4. Jon Stewart és Stephen Colbert
5. Glenn Beck
6. Barack Obama
7. Steve Jobs
8. a chilei bányászok
9. a munkanélküli amerikai polgár
10. Mark Zuckerberg

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 101 — Stromfeld Aurél fan
Az LSD-s dokujukat még nem láttam, de ha az a merészség, hogy "jaj de rossz, jaj de tönkrement bele" és erről képeket mutogatunk (fogyasztás, ilyesmi), meg egy kicsit utánamennek a kereskedelemnek, az már nem újdonság.toxique
Az inkább pro-LSD film, azért neveztem merésznek. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 098
1 kis off a Social Networkhöz. Amikor a TIME magazinnál az Év embere Zuckerberg lett, egy nappal a szavazás előtt még utcahosszal Assange vezetett, de az amerikai diplomácia odahatott 😊

Szóval ezt a Facebook-cuccot nagyon nyomatják és az Oscart mostanában úgysem a legjobb film kapja. (Tegye fel a kezét, aki szerint a Bombák földjén jó film volt.)Dzsokijuing
Nekem tetszett, de Oscar-t nem adtam volna neki, ahogy az Avatar-nak sem.JC6
Az Avatar ha jol emlékszem csak olyan Oscart kapott ami a látványt díjazta (bár ebbe nem vagyok biztos.) Azt meg megérdemelte. A bombák földjén szeritem is ratyi volt, igazad van, h az Oscart nem a legjobb filmek kapják, de persze ez szubjektív. Kezdjük ott, h mindig dráma kapja... Nekem speciel a bombák földjén mellett, a slumdog millionare se tetszett...
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 182 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nekem tetszett, de Oscar-t nem adtam volna neki, ahogy az Avatar-nak sem.JC6
Nekem is tetszett nagyon a film(első fele), Oscart szerintem sem érdemelt, viszont az Avatartól mért sajnálod? Hatalmas fostalicska volt szerintem is, de a technikai oscarokat mért ne érdemelte volna meg? 😐