Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az egész film egy nagy kedvenc jelenet, szerintem nem lehet dönteni.Sebii
Hún van a Szabóó bakteeer?
Ez tényleg süket.
Hún van a Szabóó bakteer?
Hogy az ördög pörkölje meg a süket disznaját. 😂

Ott van a kísértet a ganyénál. 😂 😂 😂

Áááá, teljesen igazad van. 😉 😊Vrijbloed
Szerintem oldalakat tudnánk itt idézgetni, úgyhogy ne is kezdjünk bele. 😀Sebii
Azért is álltam le kettő után. 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Az egész film egy nagy kedvenc jelenet, szerintem nem lehet dönteni.Sebii
Hún van a Szabóó bakteeer?
Ez tényleg süket.
Hún van a Szabóó bakteer?
Hogy az ördög pörkölje meg a süket disznaját. 😂

Ott van a kísértet a ganyénál. 😂 😂 😂

Áááá, teljesen igazad van. 😉 😊Vrijbloed
Szerintem oldalakat tudnánk itt idézgetni, úgyhogy ne is kezdjünk bele. 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az egész film egy nagy kedvenc jelenet, szerintem nem lehet dönteni.Sebii
Hún van a Szabóó bakteeer?
Ez tényleg süket.
Hún van a Szabóó bakteer?
Hogy az ördög pörkölje meg a süket disznaját. 😂

Ott van a kísértet a ganyénál. 😂 😂 😂

Áááá, teljesen igazad van. 😉 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Az egész film egy nagy kedvenc jelenet, szerintem nem lehet dönteni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mostmár férfi vagy

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
jelentem életemben először (igen, tudom hogy gáz, nem kell elmondani újra) megnéztem az Indul a bakterházatkonqueror
kedvenc szereplő és idézetek?Höri
szarul ment a sorom ma újra, szal nem volt kedvem írni, így csak most reagálok

kedvenc szereplőt nem tudok mondani, Bendegúz és a többi túlságosan elüt egymástól, mellette mindenki csak mellékszereplő. elején elkezdtem nézni, de fel kellett hangosítanom a gépet, mert nem értettem az ízes tájszólást

kedvenc jelenet talán ez:

-várjon mán
-oszt miva?
-semmi, csak vigye akko má el a bakter ünneplő gúnyáját is amire 10 évig spórolt ( 😀 )
-hehe, jóva'
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jelentem életemben először (igen, tudom hogy gáz, nem kell elmondani újra) megnéztem az Indul a bakterházatkonqueror
ideje vót mán Bendegúz 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jelentem életemben először (igen, tudom hogy gáz, nem kell elmondani újra) megnéztem az Indul a bakterházatkonqueror
kedvenc szereplő és idézetek?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
jelentem életemben először (igen, tudom hogy gáz, nem kell elmondani újra) megnéztem az Indul a bakterházatkonqueror
Ugye milyen szar? 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
jelentem életemben először (igen, tudom hogy gáz, nem kell elmondani újra) megnéztem az Indul a bakterházat
több mint 13 éve
Tomeee 753
Sikerült nekem is megnézni a Black Swant. Kizárólag Portman és Kunis miatt néztem meg. A színészi játék az szerintem is nagyon jó de Aronofskynak ez a filmje sem tetszett.Shawn84
Nekem sem jött be, engem még Portman karaktere is idegesített, egyedül Kunis miatt néztem végig. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=5oYU89sybGs&feature=related

Ááááá. 😂
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 514
Sikerült nekem is megnézni a Black Swant. Kizárólag Portman és Kunis miatt néztem meg. A színészi játék az szerintem is nagyon jó de Aronofskynak ez a filmje sem tetszett.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 798 — Packers Suicide Squad
Jó látni, hogy számos Aronofsky fan pötyög a fórumon 😊

Magyarországi bemutató február 17-én.Dzsokijuing
Naná, Aronofsky filmjei alapok.
Nem is tudtam, hogy többen vagyunk, csak hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam megosztom a hírt. 😊Gergőbácsi
Én nem Aronofsky; hanem Natalie fanként és miatt várom nagyon. Az ő filmbeli alakításával kapcsolatban az a vélemény; hogy neki néz ki majd február végén a legjobb női alakításért járó Oscar (addig meg remélem begyüjti a többi nagyobb díjat- Arany Globúsz; SAG; és Bafta) is. De úgy tudom a film zenéje és a többi szereplő; (főleg Cassel és Kunis) is odatette magát rendesen benne.

iktriad
Spoiler nélkül annyit, hogy szerintem tényleg jók az alakítások, Portman különösen. A zene Clint Manselltől ott van a szeren, ezt megszokhattuk, a mellékszereplők is jól alakítanak, látvány is eléggé rendben van.
BTW én Mila Kunis hangját nem a Family Guyból ismertem meg, a 70's-t sem láttam, de amilyen hangja van, egyből feláll
a karomon a szőr... (Magáról a személyről mint esztétikai élményről nem is beszélve) 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, Meg hangja 😀 Van egy kis kontraszt.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 595 — sapka
Nem tudom mit láttok ebben a Black Swanban, adott egy frigid-senki lány aki hattyúnak képzeli magát, és a végén pedig egy nagyon sablonos előrelátható végkifejlett lesz. de Mila Kunis nekem is bejön 😉, bár még a thats 70's showban kedveltem meg, ileltve egy Family Guy szinkronhang az övé, ha jól emlékszek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darren Aronofsky legújabb filmje, a Black Swan, Natalie Portmannel, Vincent Cassellel és Mila Kunis-szal (hmm). http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
Kiváló alkotás lett.Gergőbácsi
Jó látni, hogy számos Aronofsky fan pötyög a fórumon 😊

Magyarországi bemutató február 17-én.Dzsokijuing
Naná, Aronofsky filmjei alapok.
Nem is tudtam, hogy többen vagyunk, csak hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam megosztom a hírt. 😊Gergőbácsi
Én nem Aronofsky; hanem Natalie fanként és miatt várom nagyon. Az ő filmbeli alakításával kapcsolatban az a vélemény; hogy neki néz ki majd február végén a legjobb női alakításért járó Oscar (addig meg remélem begyüjti a többi nagyobb díjat- Arany Globúsz; SAG; és Bafta) is. De úgy tudom a film zenéje és a többi szereplő; (főleg Cassel és Kunis) is odatette magát rendesen benne.

Amúgy 2 hónapja még úgy volt; hogy itthon csak DVD-re jön ki...De mivel egyrészt Amerikában ilyen stilusú filmhez képest tarol a pénztáraknál; plusz a kinézőben lévő dijak -és már megkapott jelölések- sem jöttek rosszul a filmnek; igy szerencsére moziban is látható lesz majd nálunk is.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 798 — Packers Suicide Squad
Darren Aronofsky legújabb filmje, a Black Swan, Natalie Portmannel, Vincent Cassellel és Mila Kunis-szal (hmm). http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
Kiváló alkotás lett.Gergőbácsi
Jó látni, hogy számos Aronofsky fan pötyög a fórumon 😊

Magyarországi bemutató február 17-én.Dzsokijuing
Naná, Aronofsky filmjei alapok.
Nem is tudtam, hogy többen vagyunk, csak hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam megosztom a hírt. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Darren Aronofsky legújabb filmje, a Black Swan, Natalie Portmannel, Vincent Cassellel és Mila Kunis-szal (hmm). http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
Kiváló alkotás lett.Gergőbácsi
Jó látni, hogy számos Aronofsky fan pötyög a fórumon 😊

Magyarországi bemutató február 17-én.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 798 — Packers Suicide Squad
Darren Aronofsky legújabb filmje, a Black Swan, Natalie Portmannel, Vincent Cassellel és Mila Kunis-szal (hmm). http://www.youtube.com/watch?v=5jaI1XOB-bs
Kiváló alkotás lett.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Buried. Naggggyon kemény.
JJ figyelmébe is ajánlanám, mivel tényleg egy térben játszódik 😀 nem is túl nagyban..brk
na, már ajánlgatom itt pár napja, örülök, h másnak is tetszik.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most láttam, hogy felkerült Indavideóra a Köntörfalak. Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes rászánni 80 percet.
http://film.indavideo.hu/video/f_kontorfalakSzobi22
Belekezdtem, de nagyon nem jöttek be a színészek sajnos, pedig érdekes ötletnek tűnt.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Buried. Naggggyon kemény.
JJ figyelmébe is ajánlanám, mivel tényleg egy térben játszódik 😀 nem is túl nagyban..brk
kösz a tippet, pontosan ilyenre gondoltam, ezt valószínűleg nem muszáj ultrahiperszuper imax 3d-ben megnézni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Buried. Naggggyon kemény.
JJ figyelmébe is ajánlanám, mivel tényleg egy térben játszódik 😀 nem is túl nagyban.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Elhunyt Pete Postlethwaite
R.I.P.
Az apám nevében óta nagy kedvencem volt! 😕Sanco
Az elveszett világ: Jurassic Park
A titánok harca
Amistad
Sárkányszív
Közönséges bűnözők
Apám nevében
Az utolsó mohikán
A végső megoldás: halál
Őrült Stone, avagy 2008: A patkány éve

Ezekben emlékszem rá, én is nagyon bírtam!
😕((kishaszi
Én az Amistadban az Alien3-ban és a Közönséges bűnözők Kobajasijaként csíptem a legjobban. Nagyon frankó karakterszínész volt.