Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Legalább egy éve nem láttam a Scott Pilgrim vs. the world-höz hasonlóan vicces filmet. De most így hirtelenjében nem is tudok olyat, ami elsőre így letaglózott volna, minden percben volt benne poén, és jók is voltak. Aki valaha játszott valami játékgéppel vagy hasonló játékkal (Tekken stb.) annak kötelező. Kár, hogy Eltés filmnapon láttam és az utána következő két film kicsit gyengítette az élményt (a Kick/Ass is tetszett de elmaradt a Scott Piglrimtől, a Spirit pedig már annyira fos hogy ez biztosan szándékos, de nem annyira béna mint egy Machete hogy halálvicces igazából).

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Aronofskyt valaki vagy imádja vagy utálja, elég szélsőséges érzelmeket váltanak ki a filmjei. Én speciel nagyon szeretem a stílusát. Tegnap néztem meg első filmjét a Pi-t, hát nem egy egyszerű mozi az sem.Sebii
Én nem vagyok Aronofsky-ellenes, se nem utálom, se nem imádom.
A Pí tetszett, és a Rekviem egy álomért és a Forrás is eredeti, ötletes film. De ettől még a Pankrátor fos.
És a Black Swan trailere is jó filmet sejtet, Cassel, Portman nem lehet mellényúlás.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Aronofskyt valaki vagy imádja vagy utálja, elég szélsőséges érzelmeket váltanak ki a filmjei. Én speciel nagyon szeretem a stílusát. Tegnap néztem meg első filmjét a Pi-t, hát nem egy egyszerű mozi az sem.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Aronofsky új filmjét a Black Swan-t adják majd nálunk moziban? Mert imdb nem írja... 😐Sebii
Nincs még erről infó, sztem megvárják az amerikai nézettségi adatokat. Egyébként az egyetlen film, amit mostanában várok. Attól tartok, nem fogja elérni egy mozibemutató ingerküszöbét, a Pankrátor sem lett az a kasszasiker.Dzsokijuing
Mert az amerikaiak nem néznek értelmes filmet, aminek története is van.Shawn84
Hát a Pankrátor egy hiperfos volt.
Szeretem én az elgondolkodtató filmeket, a jó drámákat is, de ez a film egyszerűen gyenge volt.
Semmi eredeti sztori, béna -persze tuti tudatos- operatőri munka (mindig ott settenkedett Rourke háta mögött), érdektelen, unszimpatikus főhős, semmi poén, semmi együttérzési lehetőség.
Unalmas időrabló film, semmit nem "adott" érdemben.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi az hogy volt már? Reagáltam Tomeee linkjére, ezer bocsánat.Sebii
Nyugi, nem nagyon érdemes vele foglalkozni. 😊F.Schleck
Mi van Gaza? 😀 Ne offolj 😀

ON:
Shrek az uccsó: hááát, tetszik is meg nem is. 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi az hogy volt már? Reagáltam Tomeee linkjére, ezer bocsánat.Sebii
Nyugi, nem nagyon érdemes vele foglalkozni. 😊

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Mi az hogy volt már? Reagáltam Tomeee linkjére, ezer bocsánat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sebii, eskü nem akarok neked beszólni - már megint - de fél oldalon keresztül ez a film volt itt a téma, nézd csak meg 😀JC6
És akkor nem írhatom le a véleményemet, mert 4-5 ember már beszélt róla?Sebii
ohh, elnézést... ha más írja be, bárhol is, hogy volt már, még meg is dicsérik... nem mintha dicséretet vártam volna. LOL
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Az is megvolt már, de az aztán tényleg nem egy jelenetbeállításos film 😊 igazából mondjuk olyan típusúak iránt érdeklődök, amiket mobilon nyugodtan tudok nézni, tehát a lényeg, hogy leginkább a dialógusok vigyék a hátán a történetet, a látvány szinte semennyireJJ Tiller
már beírtam, de lehet nem vetted észre
the exam (bár úgy egy óra után én meguntam, annyira nem jó film)
the man from earth (ez viszont jó nagyon, bár lehet, hogy ismered)
mind2 film kb egy szobában játszódik
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aronofsky új filmjét a Black Swan-t adják majd nálunk moziban? Mert imdb nem írja... 😐Sebii
Nincs még erről infó, sztem megvárják az amerikai nézettségi adatokat. Egyébként az egyetlen film, amit mostanában várok. Attól tartok, nem fogja elérni egy mozibemutató ingerküszöbét, a Pankrátor sem lett az a kasszasiker.Dzsokijuing
Mert az amerikaiak nem néznek értelmes filmet, aminek története is van.Shawn84
Bezzeg mi, magyarok...

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Aronofsky új filmjét a Black Swan-t adják majd nálunk moziban? Mert imdb nem írja... 😐Sebii
Nincs még erről infó, sztem megvárják az amerikai nézettségi adatokat. Egyébként az egyetlen film, amit mostanában várok. Attól tartok, nem fogja elérni egy mozibemutató ingerküszöbét, a Pankrátor sem lett az a kasszasiker.Dzsokijuing
Mert az amerikaiak nem néznek értelmes filmet, aminek története is van.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Aronofsky új filmjét a Black Swan-t adják majd nálunk moziban? Mert imdb nem írja... 😐Sebii
Nincs még erről infó, sztem megvárják az amerikai nézettségi adatokat. Egyébként az egyetlen film, amit mostanában várok. Attól tartok, nem fogja elérni egy mozibemutató ingerküszöbét, a Pankrátor sem lett az a kasszasiker.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Sebii, eskü nem akarok neked beszólni - már megint - de fél oldalon keresztül ez a film volt itt a téma, nézd csak meg 😀JC6
És akkor nem írhatom le a véleményemet, mert 4-5 ember már beszélt róla?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A The Town nálam is ütött. Nyilván sokat dobott rajta, hogy a Fenwayen rohangáltak, viszont pörgős sztori, jól filmezve, meglepően kulturált Affleckkel.

Most jövök a Redről. Pontosan olyan, amilyet vártam. Nem Oscar esélyes, de hangulatos film, nagyszerű szereposztással. Habár mindenki nekiesett a szinkronizálni, mivel Willisnek és Freemannek van az egyik legjobb magyar szinkronhangja, kivételesen simán vállalható volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sebii, eskü nem akarok neked beszólni - már megint - de fél oldalon keresztül ez a film volt itt a téma, nézd csak meg 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Ezt most elkezdtem várni:
http://www.youtube.com/watch?v=PKC_ORM0vpoTomeee
Ha a film fele olyan zseniális lesz, mint a trailer, akkor abszolút nézős lesz. Csak félek, h a trailerre ellőtték a puskaport és kapunk egy 2012 féle szart.


Aronofsky új filmjét a Black Swan-t adják majd nálunk moziban? Mert imdb nem írja... 😐
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem a Skyline-t, hol a hányós smiley? Szerintem katasztrófa. A Battle: LA már a trailer-rel kenterbe veri.JC6
semmit nem utálok jobban mint amikor egy ütös filmet fél évvel premier elött elkezdenek reklámozni.....most kattoghatok márciusigEaRl
minden nap megnézem a trailert, annyira üt 😀 kattogok is rendesen... magamat kínzom 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tolvajok városa is jó film. Izgalmas is meg minden, de vhogy mégis maradt egy kis hiányérzetem.
8 vagy 9/10
Affleck még a végén a kedvenc rendezőm lesz. 😀 Hideg nyomon is eléggé bejött nekem.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Megnéztem a The Expresst biztos volt már róla szó, de kurva nagy film és hihetetlen hatást kelt aki még nem látta mindenképpen nézze meg.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Skyline tényleg hihetetlenül nagy fos.
Én arra lennék kíváncsi, hogy mi lesz a District 10-zel, mivel sokan emlegették, hogy az lesz a folytatása a District 9-nek, de eddig semmi konkrét hírt nem olvastam róla.

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Megnéztem a Skyline-t, hol a hányós smiley? Szerintem katasztrófa. A Battle: LA már a trailer-rel kenterbe veri.JC6
semmit nem utálok jobban mint amikor egy ütös filmet fél évvel premier elött elkezdenek reklámozni.....most kattoghatok márciusig
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gru-hoz: rengeteg helyen olvastam, hogy lehúzták. Az egyik szülő például azt írta, hogy a 9 éves gyereke elaludt rajta. Én meg lecsaptam a magas labdát, írtam neki, hogy nézesse meg valamelyik Fűrész részt a gyerekkel, tuti nem fog elaludni 😀 😀 😀

Gru 10/10 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Láttam és óriási film, de azért az egy kicsit más, mint amire én gondoltam...JJ Tiller
Nagyon esetleg a Once? Bár abban is egy hosszabb snitt van inkább. Ettől függetlenül hihetetlen jó film, hihetetlen jó dalokkal.F.Schleck
Az is megvolt már, de az aztán tényleg nem egy jelenetbeállításos film 😊 igazából mondjuk olyan típusúak iránt érdeklődök, amiket mobilon nyugodtan tudok nézni, tehát a lényeg, hogy leginkább a dialógusok vigyék a hátán a történetet, a látvány szinte semennyireJJ Tiller
Ha dialógusok, akkor a 10 items or less?

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ha még nem láttad a Moon-t is érdemes megnézni. Ott egy kicsi űrbázis van meg 2-3 alkalommal egy űrkompban játszódik. 1 szereplős film de nagyon jól meg van csinálva.Shawn84
Láttam és óriási film, de azért az egy kicsit más, mint amire én gondoltam...JJ Tiller
Nagyon esetleg a Once? Bár abban is egy hosszabb snitt van inkább. Ettől függetlenül hihetetlen jó film, hihetetlen jó dalokkal.F.Schleck
Az is megvolt már, de az aztán tényleg nem egy jelenetbeállításos film 😊 igazából mondjuk olyan típusúak iránt érdeklődök, amiket mobilon nyugodtan tudok nézni, tehát a lényeg, hogy leginkább a dialógusok vigyék a hátán a történetet, a látvány szinte semennyire


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
tudtok még olyan (jó) filmeket mondani, ahol tulajdonképpen az egész történetet egy jelenetbeállítással vették fel? a 12 dühös ember mellett még a Before Sunrise/Sunset jut eszembe, más hirtelen nem nagyonJJ Tiller
Ha még nem láttad a Moon-t is érdemes megnézni. Ott egy kicsi űrbázis van meg 2-3 alkalommal egy űrkompban játszódik. 1 szereplős film de nagyon jól meg van csinálva.Shawn84
Láttam és óriási film, de azért az egy kicsit más, mint amire én gondoltam...JJ Tiller
Nagyon esetleg a Once? Bár abban is egy hosszabb snitt van inkább. Ettől függetlenül hihetetlen jó film, hihetetlen jó dalokkal.