Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
uh, többet kellene régi klasszikusokat néznem, a 12 dühös ember is az egyik legjobb film, amit valaha láttam...JJ Tiller
tudtok még olyan (jó) filmeket mondani, ahol tulajdonképpen az egész történetet egy jelenetbeállítással vették fel? a 12 dühös ember mellett még a Before Sunrise/Sunset jut eszembe, más hirtelen nem nagyonJJ Tiller
Ha még nem láttad a Moon-t is érdemes megnézni. Ott egy kicsi űrbázis van meg 2-3 alkalommal egy űrkompban játszódik. 1 szereplős film de nagyon jól meg van csinálva.Shawn84
Láttam és óriási film, de azért az egy kicsit más, mint amire én gondoltam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
uh, többet kellene régi klasszikusokat néznem, a 12 dühös ember is az egyik legjobb film, amit valaha láttam...JJ Tiller
tudtok még olyan (jó) filmeket mondani, ahol tulajdonképpen az egész történetet egy jelenetbeállítással vették fel? a 12 dühös ember mellett még a Before Sunrise/Sunset jut eszembe, más hirtelen nem nagyonJJ Tiller
Ha még nem láttad a Moon-t is érdemes megnézni. Ott egy kicsi űrbázis van meg 2-3 alkalommal egy űrkompban játszódik. 1 szereplős film de nagyon jól meg van csinálva.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nagyon adtam én is, bejövős volt. Rég láttam ilyen jó mesét, hiába húzzák le sokan.JC6
lehúzták? 😮
egyik legjobb animáció volt idén, és a 3D is nagyon okosan volt kihasználva, nem tolták az ember képébe, ügyesen adagolták. a film végén meg amikor a kis sárga dolgok hülyéskednek, hogy ki tud közelebb nyúlni a közönséghez az hatalmas jó 😊.brk
Ezt a lehúzást én se értem ha tényleg így van. Szerintem nem csak idén a legjobb. Nagyon jófejek ezek a sárga bigyók az egész filmben (a bűzfegyveres jelenten fél órát sírtam 😀). Szépen meg van csinálva, jó a történet, szóval nálam telitalálat.Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ez a Gru nagyon jóra sikerült. Tetszettek benne a poénok és jók a karakterek is. Kisgyerekeseknek kötelező.Matthew99
Nagyon adtam én is, bejövős volt. Rég láttam ilyen jó mesét, hiába húzzák le sokan.JC6
lehúzták? 😮
egyik legjobb animáció volt idén, és a 3D is nagyon okosan volt kihasználva, nem tolták az ember képébe, ügyesen adagolták. a film végén meg amikor a kis sárga dolgok hülyéskednek, hogy ki tud közelebb nyúlni a közönséghez az hatalmas jó 😊.brk
Ezt a lehúzást én se értem ha tényleg így van. Szerintem nem csak idén a legjobb. Nagyon jófejek ezek a sárga bigyók az egész filmben. Szépen meg van csinálva, jó a történet, szóval nálam telitalálat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ez a Gru nagyon jóra sikerült. Tetszettek benne a poénok és jók a karakterek is. Kisgyerekeseknek kötelező.Matthew99
Nagyon adtam én is, bejövős volt. Rég láttam ilyen jó mesét, hiába húzzák le sokan.JC6
lehúzták? 😮
egyik legjobb animáció volt idén, és a 3D is nagyon okosan volt kihasználva, nem tolták az ember képébe, ügyesen adagolták. a film végén meg amikor a kis sárga dolgok hülyéskednek, hogy ki tud közelebb nyúlni a közönséghez az hatalmas jó 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
uh, többet kellene régi klasszikusokat néznem, a 12 dühös ember is az egyik legjobb film, amit valaha láttam...JJ Tiller
tudtok még olyan (jó) filmeket mondani, ahol tulajdonképpen az egész történetet egy jelenetbeállítással vették fel? a 12 dühös ember mellett még a Before Sunrise/Sunset jut eszembe, más hirtelen nem nagyonJJ Tiller
the exam (bár úgy egy óra után én meguntam, annyira nem jó film)
the man from earth (ez viszont jó nagyon, bár lehet, hogy ismered)
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Eddig nekem valahogy kimaradtak Jim Carrey komolyabb filmjei, most megnéztem a Makulátlan elme örök ragyogását és a Truman Showt is, hát készvagyok tőlük.Tomeee
Truman Show egyik kedvenc tőle 😊


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
uh, többet kellene régi klasszikusokat néznem, a 12 dühös ember is az egyik legjobb film, amit valaha láttam...JJ Tiller
tudtok még olyan (jó) filmeket mondani, ahol tulajdonképpen az egész történetet egy jelenetbeállítással vették fel? a 12 dühös ember mellett még a Before Sunrise/After Sunset jut eszembe, más hirtelen nem nagyonJJ Tiller
Sas Tamás Presszó

Általában olyan filmeknek van esélyük, melyek eredetileg színdarabnak készültek.




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
uh, többet kellene régi klasszikusokat néznem, a 12 dühös ember is az egyik legjobb film, amit valaha láttam...JJ Tiller
tudtok még olyan (jó) filmeket mondani, ahol tulajdonképpen az egész történetet egy jelenetbeállítással vették fel? a 12 dühös ember mellett még a Before Sunrise/Sunset jut eszembe, más hirtelen nem nagyon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Tomeee 753
Eddig nekem valahogy kimaradtak Jim Carrey komolyabb filmjei, most megnéztem a Makulátlan elme örök ragyogását és a Truman Showt is, hát készvagyok tőlük.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Town, with Ben Affleck. Zsír 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
uh, többet kellene régi klasszikusokat néznem, a 12 dühös ember is az egyik legjobb film, amit valaha láttam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem a Skyline-t, hol a hányós smiley? Szerintem katasztrófa. A Battle: LA már a trailer-rel kenterbe veri.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a Gru nagyon jóra sikerült. Tetszettek benne a poénok és jók a karakterek is. Kisgyerekeseknek kötelező.Matthew99
Nagyon adtam én is, bejövős volt. Rég láttam ilyen jó mesét, hiába húzzák le sokan.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ez a Gru nagyon jóra sikerült. Tetszettek benne a poénok és jók a karakterek is. Kisgyerekeseknek kötelező.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt most elkezdtem várni:
http://www.youtube.com/watch?v=PKC_ORM0vpoTomeee
Na, ez megy a kedvencek közé. OMG, hatalmas trailer, nagyon látványos, én is elkezdtem várni.
Itt lesz még a Skyline, Super 8, de ez a Cowboys And Aliens nagyon brutál lesz 😀 😀 😀

Kösz a trailert Tom! 😉
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ma meglestem a The Town c. filmet. Ben Affleck most nagyon odatette magát. Mint rendező és mint színész egyaránt. Nekem nagyon tetszett a film, még párszor szerintem megnézem és csak ajánlani tudom mindenkinek! :cool:

több mint 13 éve
Tomeee 753
Ezt most elkezdtem várni:
http://www.youtube.com/watch?v=PKC_ORM0vpoTomeee
Látványosnak látványos,de azért vannak kétségeim az ilyen filmekkel kapcsolatban.Úgy látszik a "kreatív" forgatókönyvírók 2011-ben újra űrlényekkel akarják elpusztítani a bolygót.(lesz még pár ilyen)Greengo
Persze, én sem magvas mondanivalót várok tőle, csak nagyon megfogott a trailer hangulata 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ezt most elkezdtem várni:
http://www.youtube.com/watch?v=PKC_ORM0vpoTomeee
Látványosnak látványos,de azért vannak kétségeim az ilyen filmekkel kapcsolatban.Úgy látszik a "kreatív" forgatókönyvírók 2011-ben újra űrlényekkel akarják elpusztítani a bolygót.(lesz még pár ilyen)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ezt most elkezdtem várni:
http://www.youtube.com/watch?v=PKC_ORM0vpo

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
A rég várt folytatás
Mega Shark Vs. Crocosaurus 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A legnagyobb, amikor a végén mozdulatlanul kell állniuk, de nem megy nekik. 😀 😂

Óriási sorozat, anno a TV2 adta is, de sokszor paraszt módon lehagyták a végét.

Illetve a legjobb még az utcai cipész, aki pénzért a világ minden dolgát tudja. 😛 😂Vrijbloed
Ja de ezt minden rész végén beadják...legjobb a 'Nordberg'-es amikor még bever egy képet. 😂 .Amúgy a sorozatban fehér bőrű. 😀Greengo
Jaja, emlékszem rá. 😀

Bár a legnagyobb, amikor a Csupasz Pisztoly egyik részében Nordbergnek odaadnak egy 2000 darabos puzzle-t, és mondják neki, "hogy rakd ezt össze".
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A legnagyobb, amikor a végén mozdulatlanul kell állniuk, de nem megy nekik. 😀 😂

Óriási sorozat, anno a TV2 adta is, de sokszor paraszt módon lehagyták a végét.

Illetve a legjobb még az utcai cipész, aki pénzért a világ minden dolgát tudja. 😛 😂Vrijbloed
Ja de ezt minden rész végén beadják...legjobb a 'Nordberg'-es amikor még bever egy képet. 😂 .Amúgy a sorozatban fehér bőrű. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A legnagyobb, amikor a végén mozdulatlanul kell állniuk, de nem megy nekik. 😀 😂

Óriási sorozat, anno a TV2 adta is, de sokszor paraszt módon lehagyták a végét.

Illetve a legjobb még az utcai cipész, aki pénzért a világ minden dolgát tudja. 😛 😂
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nagyon különleges ügyosztály(Police Squad) című sorozatot ismeri vki?Greengo
Igen. Megpróbáltam letölteni de sehol nem találtam.Matthew99
Eredeti nyelven...torrentről.(talán jobban is ütnek így a poénok)Szinkronnal én sem találtam....youtubeon fent van az első epizód.


E-A-G-L-E-S EAGLES !