Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Elhunyt Pete Postlethwaite
R.I.P.
Az apám nevében óta nagy kedvencem volt! 😕Sanco
Az elveszett világ: Jurassic Park
A titánok harca
Amistad
Sárkányszív
Közönséges bűnözők
Apám nevében
Az utolsó mohikán
A végső megoldás: halál
Őrült Stone, avagy 2008: A patkány éve

Ezekben emlékszem rá, én is nagyon bírtam!
😕((kishaszi
Én az Amistadban az Alien3-ban és a Közönséges bűnözők Kobajasijaként csíptem a legjobban. Nagyon frankó karakterszínész volt.


több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elhunyt Pete Postlethwaite
R.I.P.
Az apám nevében óta nagy kedvencem volt! 😕Sanco
Az elveszett világ: Jurassic Park
A titánok harca
Amistad
Sárkányszív
Közönséges bűnözők
Apám nevében
Az utolsó mohikán
A végső megoldás: halál
Őrült Stone, avagy 2008: A patkány éve

Ezekben emlékszem rá, én is nagyon bírtam!
😕((

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most láttam, hogy felkerült Indavideóra a Köntörfalak. Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes rászánni 80 percet.
http://film.indavideo.hu/video/f_kontorfalak

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Elhunyt Pete Postlethwaite
R.I.P.
Az apám nevében óta nagy kedvencem volt! 😕
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tourist - A túrista. Silány. Mondjuk; amióta Angelina öregszik, azóta ki kell emelni a tömegből mindenféle filmes megoldásokkal (minden szem rá szegeződik, csak ő van világos ruhában, késő ősszel is könnyedén van öltözve, állandóan betonkemény tökig sminkben ...stb.). Maga a film nem jó. Sőt. Annál is rosszabb. Lényegében minden hiányzik belőle ami a műfajra jellemző; különösen a fordulat, sebesség illetve a csattanó. Leginkább egy elb.zerált "Swordfish" utánzatnak tartanám, ha lenne kb. fele olyan jó film, mint az. 3/10 Depp és a velencei környezet miatt.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 845 — Nega Scott
Machete jó film. A vége felé többet röhögtem rajta, mint egy "normális" vígjátékon.
Néztem egy nagyot amikor a tag magyarul megszólalt. 😀Bébé
Tag=Antal Nimród, én vártam, hogy ügyeskedjék valamit 😊 nekemis bejött a film, főleg a legeleje, de úgy amúgyis kiváló 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 490 — rabszolga
Machete jó film. A vége felé többet röhögtem rajta, mint egy "normális" vígjátékon.
Néztem egy nagyot amikor a tag magyarul megszólalt. 😀
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A miniszter félrelép hulladék?
Reviczky "gratis"... Uniqe quote...kishaszi
Reviczky egyike a moziképes színészeinknek, mint pl. Kern András. Ellenben pl. Bajor színházban első rangú, de filmekben nem igazán van a szeren. Persze; ez csak personal rating, semmi több.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tron 2. Egynek elmegy, de mozijegyet nem ér. A beharangozó után több a füstje mint a lángja. Ellenben az oldschool Ducati értékelendő...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A miniszter félrelép hulladék?
Reviczky "gratis"... Uniqe quote...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93
ez azért sztem is kicsit erős volt , de én is elambultam rajta , valszeg azért mert a sorozatot imádtam és próbáltam azt belelátni az "eseményekbe"... 😂peach
Nekem tetszett. 😀
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93
ez azért sztem is kicsit erős volt , de én is elambultam rajta , valszeg azért mert a sorozatot imádtam és próbáltam azt belelátni az "eseményekbe"... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
üvegtigris 3....borzalom
1-2 poénon,és tildán kivül kalap szarthebeke
Szerintem, azért nem olyan rossz. Az 1-2-nél jobb, és az elmúlt 20 év top5 "magyar közönségfilmje" között van. Magyar mércével 9/10 lehetne (még Kamarás Iván is jó... döbbenet 😀 ), figyelembe véve a "Miniszter félrelép"-től a "Valami Amerika 2"-ig terjedő szeméthalmok sorát, ahol egy egészségeset vigyorogni sem lehetett. Persze; úgy ámblokk nem haladja meg az 4/10-et (talán egy harmatgyenge Leslie Nielsen/Adam Sandler vígjátékot súrol). Lényegében minden filmképes magyar színészt felvonultat (MégazErikaishitelesitt-ott 😀 ), kerek a történet, de ennyike és nem több. Thx a készítőknek, élvezhető.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 845 — Nega Scott
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93
Sobri Jóska
A pre-Romo Jessica Simpson jó azért 😀 plusz az a kb. két jó déli poén. Amúgy nézhetetlen 😀

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛FViktor93

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kurva nagy film ez a hazárd megye lordjai. 3 napja néztem meg itthon unalomból, de most is ugyanúgy élvezem 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ajánlanék egy filmet...

Buried.

2010-es. Sokkoló volt számomra.JC6
Ez a Ryan Reynoldsos film?
Az Élve eltemetve?Vrijbloed
Igen
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 492 — Steelers fan
üvegtigris 3....borzalom
1-2 poénon,és tildán kivül kalap szar
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ajánlanék egy filmet...

Buried.

2010-es. Sokkoló volt számomra.JC6
Ez a Ryan Reynoldsos film?
Az Élve eltemetve?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ajánlanék egy filmet...

Buried.

2010-es. Sokkoló volt számomra.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dave

most megy a reteken, klasszikus

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
GRU: állat. 6/10 a kidolgozásra, a poénokra és a tempóra. Ami lehúzza az a sablonkarakterek és béna sztori.toxique
melyik filmben nincsenek sablonkarakterek?JJ Tiller
A nagyon sablon sablonkarakterekre gondoltam 😀 .
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 292 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
GRU: állat. 6/10 a kidolgozásra, a poénokra és a tempóra. Ami lehúzza az a sablonkarakterek és béna sztori.toxique
melyik filmben nincsenek sablonkarakterek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
22 lövés - L’immortel (22 Bullets) http://filmek.s9.hu/22-loves/ és a Belső kör - Le Premiere Circle. Aki a kulavúdi 3D körbelassítottan pörgő, a valóságtól nagyon elrugaszkodott gengeszterfilmeket szereti, annak a két Jean Reno gengszterfilm realisztikusabb valóságábrázolása kevésbé lesz megkapó. Nekem bejön ez a féle ábrázolásmód, valóságos felüdülés a 3x9x15x20D mozik világában. Van történet, ami még összefüggő és értelmes is, sőt, a klisészerű végkövetkeztetést is könnyebben "lenyeleti" a nézővel, mint a sablon amerikai mozik. Pont e miatt a látványra és no reason hentelésre éhezőknek kevésbé fog bejönni. A 22 lövés pörgősebb, összetettebb, sokkal inkább egyben van. Nálam 8/10. A Belső kör tempója sajnos azelőtt földre ül, hogy a székről felállna, ámde a történet nem botlik nagyot. Az elején tetszetős kocsilopás. 5/10. Ugyan a nem Reno rajongóknak is nézhető, de a feszültségtől nem kapunk agyvérzést. Bár... egyszer sem néztem a hátralévő játékidőt. Allez, Jean!

GRU: állat. 6/10 a kidolgozásra, a poénokra és a tempóra. Ami lehúzza az a sablonkarakterek és béna sztori.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A "Tangled / Aranyhaj" c. animáció egész pofás. Ha kislány van a családban akkor kötelező, ha nagylány, vagy barátnő... akkor is, meg egyébként sem rossz. A kopóként viselkedő ló kissé visszaköszön a Shrek 4-ből (szamár kiszagolja Fiónát 😛 ), de itt nagyot szól. A zenés részek tűrhetőek, a figurák Disney-sek, a történet ismert, de legalább mulatságos. Úgy az egészre nálam 6/10 (a csajoknál sokkal több 😀 ).
A szinkron is tetszett, bár nem láttam angolul, így nehéz véleményt mondani... azért meg merem kockáztatni, hogy animációnál kevésbé cseszerintik el a magyar szöveget, mint egy keményebb hangvételű mozinál. A magyar(ra gagy)ítók.