Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Szerintem nem jó film, de ha Henry Lee Lucas is érdekel akkor tessék:
http://video.google.com/videoplay?docid=4947870279914964017#docid=7878758092789754830
Vele kapcsolatban az a legérdekesebb szerintem, hogy az egyetlen ember volt akinek George W. Bush mint texasi kormányzó valaha kegyelmet adott.(Asszem több mint 150 esetből.)


Más.
Ki találja ki, hogy mi a közös ebben a három színésznőben:




több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én is vontatottnak találom.
Az egy sorozatgyilkos nyara sokkal parább volt.kishaszi
Ez tény. Igazándiból nem maga a para miatt néztem meg ezt sem, egyszerűen tervbe vettem, hogy a híres sorozatgyilkosokról szóló filmeket (már amelyikről készült nézhető) megtekintem.
Most a Ted Bundy filmet keresem gőzerővel, de sajnos nem találom. Pedig ez érdekelne a legjobban közülük.eaglesmcnabb
Ez a lista biztosan ihletet ad filmötletekre: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_serial_killers_by_country

Ha már sorozatgyilkosok, a Tökéletes másolat nagyon tetszett, a Báthory-film nem annyira.

Ez pedig egy texasi sorozatgyilkosos film egészben, az 1946-os texarkanai Fantomgyilkos története, soha nem lett meg a figura.
http://www.youtube.com/watch?v=R8c-yXkzNP8Dzsokijuing
köszi a tippeket 😊, ezt a listát én is néztem amúgy.
Elsősorban az amcsikra vagyok kíváncsi meg ugye ezekből jóval több infó van.
A Dahmeres is elég jó lett, most jön lefele a Csikatilos, meg a BTK.
Remélem rövid időn belül meglesz a Chase és a Bundy film is. + az Albert Fishről készült filmekről is jó kritikát olvastam, egyiket sem szeretném kihagyni.

Igazándiból a Gyilkos Elmék epizódjaiban rendre utalások voltak korábbi valódi sorozatgyilkosokra, és úgy gondoltam hogy nem ártana többet megtudni róluk, illetve ha van film, akkor meg is nézni. Ez adta az ihletet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Ízések és pofonok. Fincher-Gyllenhall, ennek megfelelő várakozás a részemről, aztán konkrétan bealudtam rajta.Dzsokijuing
Én is vontatottnak találom.
Az egy sorozatgyilkos nyara sokkal parább volt.kishaszi
Ez tény. Igazándiból nem maga a para miatt néztem meg ezt sem, egyszerűen tervbe vettem, hogy a híres sorozatgyilkosokról szóló filmeket (már amelyikről készült nézhető) megtekintem.
Most a Ted Bundy filmet keresem gőzerővel, de sajnos nem találom. Pedig ez érdekelne a legjobban közülük.eaglesmcnabb
Ez a lista biztosan ihletet ad filmötletekre: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_serial_killers_by_country

Ha már sorozatgyilkosok, a Tökéletes másolat nagyon tetszett, a Báthory-film nem annyira.

Ez pedig egy texasi sorozatgyilkosos film egészben, az 1946-os texarkanai Fantomgyilkos története, soha nem lett meg a figura.
http://www.youtube.com/watch?v=R8c-yXkzNP8

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A Dilemmától többet vártam,bár egyszer megnézhető, lehet rajta elejtve röhögni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A Zodiákus. Várakozásaimon felülire sikeredett.
+ Tekintve hogy igaz történéseken alapszik (A San Francisco-i Zodiákus gyilkos története), és nem holmi kitalált izé, ajánlom mindenkinek.eaglesmcnabb
Ízések és pofonok. Fincher-Gyllenhall, ennek megfelelő várakozás a részemről, aztán konkrétan bealudtam rajta.Dzsokijuing
Én is vontatottnak találom.
Az egy sorozatgyilkos nyara sokkal parább volt.kishaszi
Ez tény. Igazándiból nem maga a para miatt néztem meg ezt sem, egyszerűen tervbe vettem, hogy a híres sorozatgyilkosokról szóló filmeket (már amelyikről készült nézhető) megtekintem.
Most a Ted Bundy filmet keresem gőzerővel, de sajnos nem találom. Pedig ez érdekelne a legjobban közülük.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Zodiákus. Várakozásaimon felülire sikeredett.
+ Tekintve hogy igaz történéseken alapszik (A San Francisco-i Zodiákus gyilkos története), és nem holmi kitalált izé, ajánlom mindenkinek.eaglesmcnabb
Ízések és pofonok. Fincher-Gyllenhall, ennek megfelelő várakozás a részemről, aztán konkrétan bealudtam rajta.Dzsokijuing
Én is vontatottnak találom.
Az egy sorozatgyilkos nyara sokkal parább volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Zodiákus. Várakozásaimon felülire sikeredett.
+ Tekintve hogy igaz történéseken alapszik (A San Francisco-i Zodiákus gyilkos története), és nem holmi kitalált izé, ajánlom mindenkinek.eaglesmcnabb
Ízések és pofonok. Fincher-Gyllenhall, ennek megfelelő várakozás a részemről, aztán konkrétan bealudtam rajta.Dzsokijuing
Nekem tetszett.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
A Zodiákus. Várakozásaimon felülire sikeredett.
+ Tekintve hogy igaz történéseken alapszik (A San Francisco-i Zodiákus gyilkos története), és nem holmi kitalált izé, ajánlom mindenkinek.eaglesmcnabb
Ízések és pofonok. Fincher-Gyllenhall, ennek megfelelő várakozás a részemről, aztán konkrétan bealudtam rajta.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tegnap néztük a The very bad things (szar ügy) Christian Slater-el. Régi, de nagyon nagy film (amikor a kis buli nagyon durva véget ér. 😀 ).
Tényleg: mennyire eltűnt Slater mostanában...toxique
Az nem szar ügy, hanem Ronda Ügy. 😀 De am tényleg nagyon jó, olyasmi, mint a Másnaposok.Duff
Igaz. Ronda ügy az, nem szar 😀 , ámde a film a tényleg nagy! Slater nagyot játszik benne. A Másnaposok (Hangovers) inkább vígjáték; az alapötlet hasonló, de nagyjából itt ki is fújt a hasonlóság.

Elkezdtük újra nézni a Gyűrűk ura trilógiát a barátnőmmel (nagyon szereti a meséket), és megdöbbenve vettem észre, hogy az 1. rész (eddig azt néztük meg) rendezői verziójában egy rakás olyan jelenet van, amit eddig nem láttam a DVD-s verzióban. 12 perccel hosszabb a rendezői változat, mint a kiadott DVD (ezt mondja a Parole). Azt olvastam, hogy anno az RTL club is nagyon sokat kivágott minden epizódból amikor a tv-ben adta (nagy volt a reklamálás miatta). De ez a különbség azért meglepett (okés 3 órában elfér az a +/- 12 perc). Egyébként 10 év után még mindíg tetszik. Pont azt figyelgettem, hogy nem 3D, de attól a látvány még nagyon is elmegy. A történet meg kerek egész, nincs rajta fogás.toxique
Nem tudom melyik változatot láttad, de a bővített rendezői változat (a 3 rész együtt) kereken 3 órával hoszabb (12 óra), mint a moziban leadott 3 rész. Ha jól rémlik, az első rész 44 percnyivel több.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Most végeztem a Repo Men cimű alkotással...nekem nagyon bejött
Forest Whitaker & Jude Law páros..elsőre furcsa, de aztán jobb nem is lehetne... :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=jl9Nvg4yuus


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A Zodiákus. Várakozásaimon felülire sikeredett.
+ Tekintve hogy igaz történéseken alapszik (A San Francisco-i Zodiákus gyilkos története), és nem holmi kitalált izé, ajánlom mindenkinek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tegnap néztük a The very bad things (szar ügy) Christian Slater-el. Régi, de nagyon nagy film (amikor a kis buli nagyon durva véget ér. 😀 ).
Tényleg: mennyire eltűnt Slater mostanában...toxique
Az nem szar ügy, hanem Ronda Ügy. 😀 De am tényleg nagyon jó, olyasmi, mint a Másnaposok.Duff
Igaz. Ronda ügy az, nem szar 😀 , ámde a film a tényleg nagy! Slater nagyot játszik benne. A Másnaposok (Hangovers) inkább vígjáték; az alapötlet hasonló, de nagyjából itt ki is fújt a hasonlóság.

Elkezdtük újra nézni a Gyűrűk ura trilógiát a barátnőmmel (nagyon szereti a meséket), és megdöbbenve vettem észre, hogy az 1. rész (eddig azt néztük meg) rendezői verziójában egy rakás olyan jelenet van, amit eddig nem láttam a DVD-s verzióban. 12 perccel hosszabb a rendezői változat, mint a kiadott DVD (ezt mondja a Parole). Azt olvastam, hogy anno az RTL club is nagyon sokat kivágott minden epizódból amikor a tv-ben adta (nagy volt a reklamálás miatta). De ez a különbség azért meglepett (okés 3 órában elfér az a +/- 12 perc). Egyébként 10 év után még mindíg tetszik. Pont azt figyelgettem, hogy nem 3D, de attól a látvány még nagyon is elmegy. A történet meg kerek egész, nincs rajta fogás.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én pedig nem tudom megunni A tanút és a tizedes meg a többieket 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Megnéztem a szerelem és más drogok c filmet! Hát kicsit többet vártam tőle, de nem rossz! Kicsit nekem klisés, de hát ebben a műfajban nem lehet már nagyon új dolgot kitalálni!
Egy közepesnél picivel jobb film! 10/6.5
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Tegnap néztük a The very bad things (szar ügy) Christian Slater-el. Régi, de nagyon nagy film (amikor a kis buli nagyon durva véget ér. 😀 ).
Tényleg: mennyire eltűnt Slater mostanában...toxique
Az nem szar ügy, hanem Ronda Ügy. 😀 De am tényleg nagyon jó, olyasmi, mint a Másnaposok.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tegnap néztük a The very bad things (szar ügy) Christian Slater-el. Régi, de nagyon nagy film (amikor a kis buli nagyon durva véget ér. 😀 ).
Tényleg: mennyire eltűnt Slater mostanában...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van mind a 15 film előzetes amit leadtak a Superbowl közben: http://collider.com/all-super-bowl-movie-ads/74934/
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
A halál keresztútján c. filmet én is most láttam, de nekem egyáltalán nem tetszett. Talán az első Coen-film, ami számomra csalódást okozott, sajnos nem értem ez miért nem nyerte el a tetszésemet. 😕

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tegnap este volt az M1-en A halál keresztútján c. film.
Az ír és olasz maffia ellentétéről szólt a Coen testvérek rendező-producer párosától. Igazi remek gengszter film, bár előtte szinte semmit nem hallottam róla. De abszulút beleillik ebbe a műfajba.
Gabriel Byrne eddigi legjobb karakterét formálta meg. Zseniális volt.
Ajánlom mindenkinek!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
jó időzítés 😊
http://galeria.index.hu/kulfold/2011/02/04/ronald_reagan_a_szinesz/?current_image_num=3&image_size=l


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
10 csapás dettolotus86
400 csapás? 😊

én most néztem meg a Knute Rockne, All American-t, 1940-as hollywoody film lévén egy kicsit szájbarágós, de van benne pár nagyon ülő focis poén, és az eredeti meccsfelvételek miatt is erősen ajánlott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kicsit mas. Meg anno haveromtol vettem kolcson "par" filmet, koztuk az Excsajok szellemevel. Nemreg megneztem, azota meg meg parszor (delutanos vagyok, ejfelkor vegzunk, melo utan megnyugodni, ellazulni pont jo) es nekem (tudom, hogy szeegyen) de bejon az a film. Jo, en nem felek beismerni, hogy van romantikus oldalam (mondjuk ez nem azt jelenti, hogy Zack Efron poszterekkel van tele a szobam, es hivatalos Richard Gere fanklub tag vagyok - ruhellem a csokat, de nagyon - mindkettot), neha szeretek olyan filmeket megnezni, ahol mondjuk nem fogy el 100 liter muver az elso ot percben stb.
Mivel en ugy inditottam, hogy valami filleres amerikai mocsok, ezert nekem kellemes csalodas.lotus86
Erről jut eszembe, hogy ma volt a Before Sunrise, holnap pedig 17:35-től a filmmúzeumon adják a Before Sunsetet, az általam látott egyik legjobb romantikusnak nevezhető filmet.

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
annélkül, hogy belemennénk itt mélyen szántó izlésről szóló vitába, a japánok évekig harcolunk a levegőben jelenetei ugyanannyira reálisak mint az amerikaiak minden felboruló autó felrobban jelenetei.briareos
Ez így igaz éppen ezért nem túl gyakran nézek ilyesmit. Sokkal inkább olyan filmeket amikben a színészek és a történet dominál. A látvány számomra csak harmadlagos. PL. ma megnéztem még a The Fightert is ami szerintem simán megkaphatná az Oscart idén. Életrajzi film, zseniális alakításokkal. Sokkal többre tartom az ehhez hasonló filmeket mint a látványos semmitmondóakat. Persze néha kell a Faster meg a The Expandables féle akció is. De persze mindenkinek más az ízlése és meg van a saját véleménye erről.Shawn84
Nagyjabol egyetertek veled, csak eye candy miatt nemhogy nem fizetek mozijegyert, de meg le sem szedek filmet. Kb. 1 eve voltam Franciaorszagban sitaborban. A nagy Avatart 3* nyomtak le az oda es a visszaut alatt, 3* aludtam el rajta. (Jo, nem 3d, csak busz TV...de kozel ultem) 10 csapas detto.
Fighter nekem is nagyon bejott, annak ellenere, hogy mint boxot szereto ember (raadasul nekem a Gatti-Ward trilogia boksz alfaja es omegaja, megboldogult Arturo gatti meg kb. a felisten kategoria), rogton feltunt par tenybeli ferdites (no nem csereltek meg gyozelmeket es veresegeket, de a Martinez elleni gyozelem utan nem Londonban vivott WBU cimmeccset, hanem amerikaban IBF meccset, ahol Vince Phillips TKO-zta a 2. menetben, majd 2 vagy 3 merkozessel kesobb jott az emlekezetes londoni gyozelem), de ez benne van az ilyen eletrajzi dramakban. Bale egyszerre zsenialis es felelmetes. Nekem jelenleg talan kedvenc ferfi szineszem, hihetetlen, hogy mit kepes tenni a testevel egy egy szerep kedveert. ( Aki latta a Gepeszt, a Fightert meg mondjuk a Sotet lovagot, az tudja mirol beszelek.)

Kicsit mas. Meg anno haveromtol vettem kolcson "par" filmet, koztuk az Excsajok szellemevel. Nemreg megneztem, azota meg meg parszor (delutanos vagyok, ejfelkor vegzunk, melo utan megnyugodni, ellazulni pont jo) es nekem (tudom, hogy szeegyen) de bejon az a film. Jo, en nem felek beismerni, hogy van romantikus oldalam (mondjuk ez nem azt jelenti, hogy Zack Efron poszterekkel van tele a szobam, es hivatalos Richard Gere fanklub tag vagyok - ruhellem a csokat, de nagyon - mindkettot), ezen kivul is van par ilyen "nyal film", amit kedvelek.
Mivel en ugy inditottam, hogy valami filleres amerikai mocsok, ezert nekem kellemes csalodas.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki tudja mikor jön ki?

http://www.youtube.com/watch?v=LZn65LA2w90&feature=related
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 520
annélkül, hogy belemennénk itt mélyen szántó izlésről szóló vitába, a japánok évekig harcolunk a levegőben jelenetei ugyanannyira reálisak mint az amerikaiak minden felboruló autó felrobban jelenetei.briareos
Ez így igaz éppen ezért nem túl gyakran nézek ilyesmit. Sokkal inkább olyan filmeket amikben a színészek és a történet dominál. A látvány számomra csak harmadlagos. PL. ma megnéztem még a The Fightert is ami szerintem simán megkaphatná az Oscart idén. Életrajzi film, zseniális alakításokkal. Sokkal többre tartom az ehhez hasonló filmeket mint a látványos semmitmondóakat. Persze néha kell a Faster meg a The Expandables féle akció is. De persze mindenkinek más az ízlése és meg van a saját véleménye erről.