Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
A Zodiákus. Várakozásaimon felülire sikeredett.
+ Tekintve hogy igaz történéseken alapszik (A San Francisco-i Zodiákus gyilkos története), és nem holmi kitalált izé, ajánlom mindenkinek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tegnap néztük a The very bad things (szar ügy) Christian Slater-el. Régi, de nagyon nagy film (amikor a kis buli nagyon durva véget ér. 😀 ).
Tényleg: mennyire eltűnt Slater mostanában...toxique
Az nem szar ügy, hanem Ronda Ügy. 😀 De am tényleg nagyon jó, olyasmi, mint a Másnaposok.Duff
Igaz. Ronda ügy az, nem szar 😀 , ámde a film a tényleg nagy! Slater nagyot játszik benne. A Másnaposok (Hangovers) inkább vígjáték; az alapötlet hasonló, de nagyjából itt ki is fújt a hasonlóság.

Elkezdtük újra nézni a Gyűrűk ura trilógiát a barátnőmmel (nagyon szereti a meséket), és megdöbbenve vettem észre, hogy az 1. rész (eddig azt néztük meg) rendezői verziójában egy rakás olyan jelenet van, amit eddig nem láttam a DVD-s verzióban. 12 perccel hosszabb a rendezői változat, mint a kiadott DVD (ezt mondja a Parole). Azt olvastam, hogy anno az RTL club is nagyon sokat kivágott minden epizódból amikor a tv-ben adta (nagy volt a reklamálás miatta). De ez a különbség azért meglepett (okés 3 órában elfér az a +/- 12 perc). Egyébként 10 év után még mindíg tetszik. Pont azt figyelgettem, hogy nem 3D, de attól a látvány még nagyon is elmegy. A történet meg kerek egész, nincs rajta fogás.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Én pedig nem tudom megunni A tanút és a tizedes meg a többieket 😊
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Megnéztem a szerelem és más drogok c filmet! Hát kicsit többet vártam tőle, de nem rossz! Kicsit nekem klisés, de hát ebben a műfajban nem lehet már nagyon új dolgot kitalálni!
Egy közepesnél picivel jobb film! 10/6.5
több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Tegnap néztük a The very bad things (szar ügy) Christian Slater-el. Régi, de nagyon nagy film (amikor a kis buli nagyon durva véget ér. 😀 ).
Tényleg: mennyire eltűnt Slater mostanában...toxique
Az nem szar ügy, hanem Ronda Ügy. 😀 De am tényleg nagyon jó, olyasmi, mint a Másnaposok.
több mint 15 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Tegnap néztük a The very bad things (szar ügy) Christian Slater-el. Régi, de nagyon nagy film (amikor a kis buli nagyon durva véget ér. 😀 ).
Tényleg: mennyire eltűnt Slater mostanában...
több mint 15 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van mind a 15 film előzetes amit leadtak a Superbowl közben: http://collider.com/all-super-bowl-movie-ads/74934/
több mint 15 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 374 — Jaguars fan
A halál keresztútján c. filmet én is most láttam, de nekem egyáltalán nem tetszett. Talán az első Coen-film, ami számomra csalódást okozott, sajnos nem értem ez miért nem nyerte el a tetszésemet. 😕

több mint 15 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tegnap este volt az M1-en A halál keresztútján c. film.
Az ír és olasz maffia ellentétéről szólt a Coen testvérek rendező-producer párosától. Igazi remek gengszter film, bár előtte szinte semmit nem hallottam róla. De abszulút beleillik ebbe a műfajba.
Gabriel Byrne eddigi legjobb karakterét formálta meg. Zseniális volt.
Ajánlom mindenkinek!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
jó időzítés 😊
http://galeria.index.hu/kulfold/2011/02/04/ronald_reagan_a_szinesz/?current_image_num=3&image_size=l


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
10 csapás dettolotus86
400 csapás? 😊

én most néztem meg a Knute Rockne, All American-t, 1940-as hollywoody film lévén egy kicsit szájbarágós, de van benne pár nagyon ülő focis poén, és az eredeti meccsfelvételek miatt is erősen ajánlott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kicsit mas. Meg anno haveromtol vettem kolcson "par" filmet, koztuk az Excsajok szellemevel. Nemreg megneztem, azota meg meg parszor (delutanos vagyok, ejfelkor vegzunk, melo utan megnyugodni, ellazulni pont jo) es nekem (tudom, hogy szeegyen) de bejon az a film. Jo, en nem felek beismerni, hogy van romantikus oldalam (mondjuk ez nem azt jelenti, hogy Zack Efron poszterekkel van tele a szobam, es hivatalos Richard Gere fanklub tag vagyok - ruhellem a csokat, de nagyon - mindkettot), neha szeretek olyan filmeket megnezni, ahol mondjuk nem fogy el 100 liter muver az elso ot percben stb.
Mivel en ugy inditottam, hogy valami filleres amerikai mocsok, ezert nekem kellemes csalodas.lotus86
Erről jut eszembe, hogy ma volt a Before Sunrise, holnap pedig 17:35-től a filmmúzeumon adják a Before Sunsetet, az általam látott egyik legjobb romantikusnak nevezhető filmet.

több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
annélkül, hogy belemennénk itt mélyen szántó izlésről szóló vitába, a japánok évekig harcolunk a levegőben jelenetei ugyanannyira reálisak mint az amerikaiak minden felboruló autó felrobban jelenetei.briareos
Ez így igaz éppen ezért nem túl gyakran nézek ilyesmit. Sokkal inkább olyan filmeket amikben a színészek és a történet dominál. A látvány számomra csak harmadlagos. PL. ma megnéztem még a The Fightert is ami szerintem simán megkaphatná az Oscart idén. Életrajzi film, zseniális alakításokkal. Sokkal többre tartom az ehhez hasonló filmeket mint a látványos semmitmondóakat. Persze néha kell a Faster meg a The Expandables féle akció is. De persze mindenkinek más az ízlése és meg van a saját véleménye erről.Shawn84
Nagyjabol egyetertek veled, csak eye candy miatt nemhogy nem fizetek mozijegyert, de meg le sem szedek filmet. Kb. 1 eve voltam Franciaorszagban sitaborban. A nagy Avatart 3* nyomtak le az oda es a visszaut alatt, 3* aludtam el rajta. (Jo, nem 3d, csak busz TV...de kozel ultem) 10 csapas detto.
Fighter nekem is nagyon bejott, annak ellenere, hogy mint boxot szereto ember (raadasul nekem a Gatti-Ward trilogia boksz alfaja es omegaja, megboldogult Arturo gatti meg kb. a felisten kategoria), rogton feltunt par tenybeli ferdites (no nem csereltek meg gyozelmeket es veresegeket, de a Martinez elleni gyozelem utan nem Londonban vivott WBU cimmeccset, hanem amerikaban IBF meccset, ahol Vince Phillips TKO-zta a 2. menetben, majd 2 vagy 3 merkozessel kesobb jott az emlekezetes londoni gyozelem), de ez benne van az ilyen eletrajzi dramakban. Bale egyszerre zsenialis es felelmetes. Nekem jelenleg talan kedvenc ferfi szineszem, hihetetlen, hogy mit kepes tenni a testevel egy egy szerep kedveert. ( Aki latta a Gepeszt, a Fightert meg mondjuk a Sotet lovagot, az tudja mirol beszelek.)

Kicsit mas. Meg anno haveromtol vettem kolcson "par" filmet, koztuk az Excsajok szellemevel. Nemreg megneztem, azota meg meg parszor (delutanos vagyok, ejfelkor vegzunk, melo utan megnyugodni, ellazulni pont jo) es nekem (tudom, hogy szeegyen) de bejon az a film. Jo, en nem felek beismerni, hogy van romantikus oldalam (mondjuk ez nem azt jelenti, hogy Zack Efron poszterekkel van tele a szobam, es hivatalos Richard Gere fanklub tag vagyok - ruhellem a csokat, de nagyon - mindkettot), ezen kivul is van par ilyen "nyal film", amit kedvelek.
Mivel en ugy inditottam, hogy valami filleres amerikai mocsok, ezert nekem kellemes csalodas.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ki tudja mikor jön ki?

http://www.youtube.com/watch?v=LZn65LA2w90&feature=related
több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
annélkül, hogy belemennénk itt mélyen szántó izlésről szóló vitába, a japánok évekig harcolunk a levegőben jelenetei ugyanannyira reálisak mint az amerikaiak minden felboruló autó felrobban jelenetei.briareos
Ez így igaz éppen ezért nem túl gyakran nézek ilyesmit. Sokkal inkább olyan filmeket amikben a színészek és a történet dominál. A látvány számomra csak harmadlagos. PL. ma megnéztem még a The Fightert is ami szerintem simán megkaphatná az Oscart idén. Életrajzi film, zseniális alakításokkal. Sokkal többre tartom az ehhez hasonló filmeket mint a látványos semmitmondóakat. Persze néha kell a Faster meg a The Expandables féle akció is. De persze mindenkinek más az ízlése és meg van a saját véleménye erről.
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
annélkül, hogy belemennénk itt mélyen szántó izlésről szóló vitába, a japánok évekig harcolunk a levegőben jelenetei ugyanannyira reálisak mint az amerikaiak minden felboruló autó felrobban jelenetei.briareos
Plusz idevehető a minden tankba lőtt autó felrobban és még ezer ilyen. Csak már annyi amcsi filmet látott mindenki, hogy ezeket veszi természetesnek.

több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
Azért érdemes megnézni a koreai akciófilmeket is. Humorosak, jól kidolgozottak, kemények, szórakoztatóak, sőt filozófikusak is, mondhatni.
Nekem a 2 kedvenc a Sympathy for Lady Vengeance és a Sympathy for Mr. Vengeance, mindkettő Chan-Wook Park filmje (ő rendezte az Oldboy-t is). Egyikben sem repked senki. Ha ez a 2 film amerikai, akkor most klasszikusként ismerné mindenki, bizton állíthatom.

több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
annélkül, hogy belemennénk itt mélyen szántó izlésről szóló vitába, a japánok évekig harcolunk a levegőben jelenetei ugyanannyira reálisak mint az amerikaiak minden felboruló autó felrobban jelenetei.

több mint 15 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Faster
A szikla(The Rock) újra akciózik és rohadtul mérges. Igazi megbosszulós, történet nélküli" kinek nagyobb a töke" vetélkedős akciófilm. Popcorn movie, semmi több. De abban jó.Shawn84
Hm. Nekem is hasonló a véleményem, valóban a történet átlagos, kiszámítható, elcsépelt "csavarokkal", műfajon belül viszont jó. Viszont a karakterek nekem nagyon tetszettek benne, elég kevés sablonfilmet élveztem yg (hirtelen egy sem jut eszembe). Abszolút kellemes csalódás.Rajna
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Nagyon nem szeretem a japán,kínai stb ázsiai filmeket. Rohadtul nem jönnek be ezek az ugribugri harcolunk a levegőben, meg szellemek mindenhol történetek. Egyedül a Red Cliff ami elfogadható de azt is John Woo csinálta szóval van benne amerikai beütés is. Na meg történelmi és nem fantasy. Annyira.
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Kövezz meg apesz, de nekem ez a film nem tetszett. Ezek a japánok csak ilyen ugrabugrálós filmet tudnak csinálni? Igaz, a felénél kinyomtam...

A faster viszont nálam is kellemes csalódás.JC6
Azt nem mondtam, hogy nekem tetszett.... 😀 Látványosnak viszont látványos. Tényleg, a Wachowski fivérek kapnak ezek után jutalékot?apeszos
a japánok már jóval a wachowski fivérek előtt nyomtak matrix jumpokat

több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Kövezz meg apesz, de nekem ez a film nem tetszett. Ezek a japánok csak ilyen ugrabugrálós filmet tudnak csinálni? Igaz, a felénél kinyomtam...

A faster viszont nálam is kellemes csalódás.JC6
Azt nem mondtam, hogy nekem tetszett.... 😀 Látványosnak viszont látványos. Tényleg, a Wachowski fivérek kapnak ezek után jutalékot?
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ebben a kategóriában: The Warriors Wayapeszos
Kövezz meg apesz, de nekem ez a film nem tetszett. Ezek a japánok csak ilyen ugrabugrálós filmet tudnak csinálni? Igaz, a felénél kinyomtam...

A faster viszont nálam is kellemes csalódás.
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Érdekes módon én nem nagyon tudok színésznőt mondani, aki tetszene mint színész! Külsőre az más, de most nem is az az érdekes!

Brad Pitt-et szeretem én még nagyon! DiCaprio nekem már régről szimpatikus volt még a Titanicban is szerettem! 😊
Szóval férfiak közül tudok válogatni, de valahogy a női színészek nem hoznak lázba!

Régen szerettem Julia Robertst, Sharon Stonet, de most már annyira nem követem a munkásságukat!

Mondjatok már jó színésznőket meg hozzá olyan alkotást, amiben nagyszerűt játszott 😊Bruce
Hopp, egy coming out! 😀 😛

Kovezzetek meg, de szerintem Torocsik Mari(neni) is meger par szot. Nekem a Korhinta a kedvencem tole ( mondhatnam a Pal utcai fiukat, a Pacsirtat, Edes Annat) , de a Naphosszat a fakon eloadast sem felejtem soha. (Plusz utana elmentem az egyetem beszelgeto estjere, ahol az a kocsog Korunk Irodalma tanarnom kerdezgette. Hihetetlen kisugarzasa volt Mari neninek, eletvidam volt, rengeteg tortenetet meselt - plusz lealazta azt a barmot ket szobol)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Faster
A szikla(The Rock) újra akciózik és rohadtul mérges. Igazi megbosszulós, történet nélküli" kinek nagyobb a töke" vetélkedős akciófilm. Popcorn movie, semmi több. De abban jó.Shawn84
Hm. Nekem is hasonló a véleményem, valóban a történet átlagos, kiszámítható, elcsépelt "csavarokkal", műfajon belül viszont jó. Viszont a karakterek nekem nagyon tetszettek benne, elég kevés sablonfilmet élveztem yg (hirtelen egy sem jut eszembe). Abszolút kellemes csalódás.Rajna
Ebben a kategóriában: The Warriors Way
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Faster
A szikla(The Rock) újra akciózik és rohadtul mérges. Igazi megbosszulós, történet nélküli" kinek nagyobb a töke" vetélkedős akciófilm. Popcorn movie, semmi több. De abban jó.Shawn84
Hm. Nekem is hasonló a véleményem, valóban a történet átlagos, kiszámítható, elcsépelt "csavarokkal", műfajon belül viszont jó. Viszont a karakterek nekem nagyon tetszettek benne, elég kevés sablonfilmet élveztem yg (hirtelen egy sem jut eszembe). Abszolút kellemes csalódás.