Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 604
jellemző b'meg, hogy már minden meccs fent van a nemmondjukkianevét torrentoldalon, csak a bengals@browns nincs. :mad:
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
De szeretem mikor valaki hazaér a boltból, majd fél órára rá elküld, hogy hozzak cigit.fetomy
és tejet hoztál? ha nem akkor húzzál vissza... 😀Divat
Már csak a sapka hiányzik. Vagy éppen nem hiányzik. 😛

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De szeretem mikor valaki hazaér a boltból, majd fél órára rá elküld, hogy hozzak cigit.fetomy
és tejet hoztál? ha nem akkor húzzál vissza... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De szeretem mikor valaki hazaér a boltból, majd fél órára rá elküld, hogy hozzak cigit.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OMG, mi megy itt. Percek óta nevetek 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A "stírölés" nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés. (szerencsére)
Egyébként én néhány éve elvégeztem egy tesztet, ami bizonyította, hogy látens rasszista vagyok.vadibandi
dettó csak a "látens" nélkül :cool:davemayer
Itt a teszt, csekkold le magad!

https://implicit.harvard.edu/implicit/demo/




több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A "stírölés" nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés. (szerencsére)
Egyébként én néhány éve elvégeztem egy tesztet, ami bizonyította, hogy látens rasszista vagyok.vadibandi
JayB barinőjének a hibája az egész, mivel ő szólt be szegényeknek, akik ezzel vérig lettek sértve, és még jó h kiálltak magukért...

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
A "stírölés" nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés. (szerencsére)
Egyébként én néhány éve elvégeztem egy tesztet, ami bizonyította, hogy látens rasszista vagyok.vadibandi
dettó csak a "látens" nélkül :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A "stírölés" nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés. (szerencsére)
Egyébként én néhány éve elvégeztem egy tesztet, ami bizonyította, hogy látens rasszista vagyok.




több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Te is rasszista vagy. Akkor is,ha nem.
JayB-nek meg kár volt rárontania a négy békésen sétáló romára.Bazzani
Reméljük tanul az esetből, és legközelebb nem két szemrevaló lánnyal megy szórakozni, hanem Sobrit hívja egy romantikus ssétára 😀fetomy
😂 😂 😂
Aranyköpés gyanús.xrace77
Jah, de JayB hsz-e óta az összes az kb. 😀

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Igazából JayB volt a hibás. Hiszen miért volt ott, miért nem ment el, miért nem ajánlotta fel a csajokat ésvagy magát is nekik egy-két menetre, de a legjobb bizonyték, hogy velem ilyen nem történik, tehát akivel igen, az a hibás érte 😀fetomy
Te is rasszista vagy. Akkor is,ha nem.
JayB-nek meg kár volt rárontania a négy békésen sétáló romára.Bazzani
Reméljük tanul az esetből, és legközelebb nem két szemrevaló lánnyal megy szórakozni, hanem Sobrit hívja egy romantikus ssétára 😀fetomy
😂 😂 😂
Aranyköpés gyanús.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor vele intelligensen fog viselkedni, nem pedig támadóan.

Esetleg ad neki egy szál bodzavirágot 😉
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazából JayB volt a hibás. Hiszen miért volt ott, miért nem ment el, miért nem ajánlotta fel a csajokat ésvagy magát is nekik egy-két menetre, de a legjobb bizonyték, hogy velem ilyen nem történik, tehát akivel igen, az a hibás érte 😀fetomy
Te is rasszista vagy. Akkor is,ha nem.
JayB-nek meg kár volt rárontania a négy békésen sétáló romára.Bazzani
Reméljük tanul az esetből, és legközelebb nem két szemrevaló lánnyal megy szórakozni, hanem Sobrit hívja egy romantikus ssétára 😀fetomy
És ha véletlenül Sobri tetszik meg az egyik nembűnözőtisztesállampolgár romának? Mert ugye az is teljesen normális dolog volna.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hüle... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából JayB volt a hibás. Hiszen miért volt ott, miért nem ment el, miért nem ajánlotta fel a csajokat ésvagy magát is nekik egy-két menetre, de a legjobb bizonyték, hogy velem ilyen nem történik, tehát akivel igen, az a hibás érte 😀fetomy
Te is rasszista vagy. Akkor is,ha nem.
JayB-nek meg kár volt rárontania a négy békésen sétáló romára.Bazzani
Reméljük tanul az esetből, és legközelebb nem két szemrevaló lánnyal megy szórakozni, hanem Sobrit hívja egy romantikus ssétára 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akartam vitát kezdeményezni a puerto ricoi-akrol de vicces pár komment ez 😀JayB
Majd nem röhögsz ha megjönnek az igazi jogvédők és kiderítik,hogy ott sem voltál. 😉

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem akartam vitát kezdeményezni a puerto ricoi-akrol de vicces pár komment ez 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazából JayB volt a hibás. Hiszen miért volt ott, miért nem ment el, miért nem ajánlotta fel a csajokat ésvagy magát is nekik egy-két menetre, de a legjobb bizonyték, hogy velem ilyen nem történik, tehát akivel igen, az a hibás érte 😀fetomy
Te is rasszista vagy. Akkor is,ha nem.
JayB-nek meg kár volt rárontania a négy békésen sétáló romára.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából JayB volt a hibás. Hiszen miért volt ott, miért nem ment el, miért nem ajánlotta fel a csajokat ésvagy magát is nekik egy-két menetre, de a legjobb bizonyték, hogy velem ilyen nem történik, tehát akivel igen, az a hibás érte 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
we love them... sajnos ez van 😕 nekünk kell félni, nem merünk kimenni az utcára sem már.Ventura
Ajjaj,mindjárt jönnek a fórum liberális aktivistái...
1.Mivel este volt,így nem láthatta,hogy cigányok voltak.
2.A lökdösődés egy ősi táncos szertartás,a köpködés meg a szeretet egyik jele.
3.Azért vették körbe,hogy ne fázzon.
4.Amúgy sem akartak rosszat,csak JayB részegen félreértette.
5.Nincs cigánybűnözés,de ha van akkor sincs.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Rohadt retkes cigányok.... Ma hajnalban allok egy szorakozohely elott ket igen szemrevalo lannyal akik csak "haverok" semmi tobb, vártuk a taxit. 3-4 fos barnamagyar tarsasag szanalams mod stirolte oket, erre az egyik okos lany ilyet mond "Itt all mellettem a baratom nem zavar?" Ugygondotla ez lesz jo taktika hogy lekopjanak, nyilvan nem igy lett... Kotekedes, oltogatas, lokdosodes, meg le is koptek, persze telljesen korbevesznek kozben, eselyed nincs. Az egyik lany rohant be a helyre biztonsagi orert, ez lett a szerencsem kulonben siman szetkaptak volna...JayB
rasszista...mo-n köztudottan nincs cigánybűnözés!!!

(ironia.cfg - még mielőtt vki félreértené...)

|
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 884 — megbékéltem tom bradyvel
we love them... sajnos ez van 😕 nekünk kell félni, nem merünk kimenni az utcára sem már.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rohadt retkes cigányok.... Ma hajnalban allok egy szorakozohely elott ket igen szemrevalo lannyal akik csak "haverok" semmi tobb, vártuk a taxit. 3-4 fos barnamagyar tarsasag szanalams mod stirolte oket, erre az egyik okos lany ilyet mond "Itt all mellettem a baratom nem zavar?" Ugygondotla ez lesz jo taktika hogy lekopjanak, nyilvan nem igy lett... Kotekedes, oltogatas, lokdosodes, meg le is koptek, persze telljesen korbevesznek kozben, eselyed nincs. Az egyik lany rohant be a helyre biztonsagi orert, ez lett a szerencsem kulonben siman szetkaptak volna...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem akartam már tegnap ideírni, de gyűlölöm ezt a Spurrier-bandát...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
classic trükk, nagyfater is hülye volt, ő is tudja, de akkor is a kurvaanyját annak aki öreg nyugdíjasokat foszt ki. egyedülálló ember örül ha lát vkit.... gabtsi
nem vagyok egy agresszív típus, de az ilyen embereket szívesen kínoznám valami eldugottabb pincében... undorító