Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Börtön helyett öngyilkos lett a graffitis
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=23001&a_id=831513&h_id=68414diverdoc
értem én, hogy miért hoztad össze a két cikket 😉, de ha szabad csak ezt kiragadnom, szegény srácba semmi ész nem szorult, elkapták, szabadlábon védekezhetett, erre elment megint festegetni, felelősséget meg nem vállalja, szép.sapka
Nem, nem. A két ügynek semmi köze egymáshoz. Stohl félreérthetően, f@szul fogalmazott. Az ilyen ügyekért elítélteket bizony több hónap után hívják be letölteni a büntetésüket. Kb. mindenki tudhatja (neki konkrétan meg is mondhatták), hogy még hónapokig szabadlábon lesz. Akkor pedig neki kötelezettsége elmenni arra a fesztiválra. Semmi különleges nincs ebben. Kovács II Béla elítélt büntetése letöltése előtt elmegy anyósa születésnapi ünnepére, mert felesége szerint neki azon mindenképpen meg kell jelennie.
A szerencsétlen fiú pedig a "három csapás" és a büntetési tételek súlyosbításának áldozata.tomi-tomi
Stohl Buci hányadik csapásnál tart?

Lehet, hogy a két ügynek semmi köze egymáshoz de:
200 ezer forintos kár, 26 falfirka, max 2-3 milliós kár. 23 éves srác. 16 hónap. Ez az egyik.
Több milliós kár, személyi sérülés, drog, többszörös visszaeső (tudom büntetőjogilag nem, de egyébként igen) 10 hónap (ha elolvasod a cikket már azt számolják, hogy öt után úgyis kint van). Ez a másik.

És ami közös Magyarországon történt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Először azt hittem Stohl lett öngyilkos a börtön helyett...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Börtön helyett öngyilkos lett a graffitis
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=23001&a_id=831513&h_id=68414diverdoc
értem én, hogy miért hoztad össze a két cikket 😉, de ha szabad csak ezt kiragadnom, szegény srácba semmi ész nem szorult, elkapták, szabadlábon védekezhetett, erre elment megint festegetni, felelősséget meg nem vállalja, szép.sapka
Nem, nem. A két ügynek semmi köze egymáshoz. Stohl félreérthetően, f@szul fogalmazott. Az ilyen ügyekért elítélteket bizony több hónap után hívják be letölteni a büntetésüket. Kb. mindenki tudhatja (neki konkrétan meg is mondhatták), hogy még hónapokig szabadlábon lesz. Akkor pedig neki kötelezettsége elmenni arra a fesztiválra. Semmi különleges nincs ebben. Kovács II Béla elítélt büntetése letöltése előtt elmegy anyósa születésnapi ünnepére, mert felesége szerint neki azon mindenképpen meg kell jelennie.
A szerencsétlen fiú pedig a "három csapás" és a büntetési tételek súlyosbításának áldozata.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát a károm megeszi ez a buzi tv2, komolyan mondom. 40 perces a House vagy mennyi, erre már másfél órája a tv előtt ülök, mert 5 percenként jön a szinte 10 perces reklám. a k.anyjukat!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
faszom ebbe a napba komolyan,de legalább vasárnap indul az NFL,remek!,erre véglegesedik hogy Newman nem játszik a Jets ellen,mondom fasza,elvére a legjobb corner a csapatba minek is(de erre legalább valamelyest számítottam) ,majd most este meg azt közlik hogy Jenkins meg a délutáni edzésen sérült meg,egyenlőre azt sem tudni mi a baja....a kezdő CB páros nélkül,a Holmes-Burres-Mason trio ellen,úgy hogy a védelem így is csak tanulgatja még Ryan ujj sémáját...erotikus lesz a vasárnap hajnalom már látom bassza meg....Cowboykarcsi
holnap indul

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
faszom ebbe a napba komolyan,de legalább vasárnap indul az NFL,remek!,erre véglegesedik hogy Newman nem játszik a Jets ellen,mondom fasza,elvére a legjobb corner a csapatba minek is(de erre legalább valamelyest számítottam) ,majd most este meg azt közlik hogy Jenkins meg a délutáni edzésen sérült meg,egyenlőre azt sem tudni mi a baja....a kezdő CB páros nélkül,a Holmes-Burres-Mason trio ellen,úgy hogy a védelem így is csak tanulgatja még Ryan ujj sémáját...erotikus lesz a vasárnap hajnalom már látom bassza meg....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Börtön helyett öngyilkos lett a graffitis
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=23001&a_id=831513&h_id=68414diverdoc
értem én, hogy miért hoztad össze a két cikket 😉, de ha szabad csak ezt kiragadnom, szegény srácba semmi ész nem szorult, elkapták, szabadlábon védekezhetett, erre elment megint festegetni, felelősséget meg nem vállalja, szép.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Két főcím:
Színházi szerepeitől függ, mikor megy börtönbe Stohl
"Nekem az a jó, ami a színháznak jó. Ami biztos, hogy szeptember végén lesz Nyitrán egy színházi fesztivál, ott mindenképp meg kell jelennem"
Börtön helyett öngyilkos lett a graffitis
http://www.origo.hu/teve/komment/20110907-stohl-andras-2012ben-mar-kepernyon-lehet.html?SYSref=http%3A%2F%2Fwww.origo.hu%2Fteve%2Fkomment%2F20110907-stohl-andras-2012ben-mar-kepernyon-lehet.html%3FSYSref%3DNONE%26cmnt_page%3D1&cmnt_page=1
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=23001&a_id=831513&h_id=68414


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
catattack 3 520
az évek alatt rájöttem én is, hogy a másnap elkerüléséhez elég, ha eszel lefekvés előtt(+1liter víz) és próbálsz minél többet aludni.Zsoca
+ 2 fájdalomcsillapító.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
íj de bebasztam már megint.. manapság viszont ez a másnaposság eléggé kinyír, ha reggel 7-8 órás keléssel párosul és 4-5 órás alvássalStez
az évek alatt rájöttem én is, hogy a másnap elkerüléséhez elég, ha eszel lefekvés előtt(+1liter víz) és próbálsz minél többet aludni.Zsoca
Gyorsan sokat 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
íj de bebasztam már megint.. manapság viszont ez a másnaposság eléggé kinyír, ha reggel 7-8 órás keléssel párosul és 4-5 órás alvássalStez
az évek alatt rájöttem én is, hogy a másnap elkerüléséhez elég, ha eszel lefekvés előtt(+1liter víz) és próbálsz minél többet aludni.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
íj de bebasztam már megint.. manapság viszont ez a másnaposság eléggé kinyír, ha reggel 7-8 órás keléssel párosul és 4-5 órás alvással

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tegnap elhagytam vhol 8000 Ft-ot...empty taxi
ez vkinek make love...vajon bemeri írni?? 😊Divat
Mér' kocsmárosunk is van? 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tegnap elhagytam vhol 8000 Ft-ot...empty taxi
ez vkinek make love...vajon bemeri írni?? 😊

|
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tegnap elhagytam vhol 8000 Ft-ot...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Utálom ezt a rohadt allergiát, meg azt a hülye gyógyszertárost is, aki rábeszélta az asszonyt a szokásos gyógyszer helyett egy másikra, mondván ugyanaz a hatóanyaga. Persze lófaszt sem ér, teljesen fölöslegesen szedem. Esőt akarok!! Most !!!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
De akkor ne csak egy teleptáblát vágjanak oda.szaba
Nem ismerem a környéket, de most szerintem magad alatt vágod a fát. A teleptábla elsősorban nem a helyieket tájékoztatja szombat este, hogy a kocsmából hazafelé túl"szaladtak" a falujukon, hanem megengedett maximális sebességet meghatározó tábla.tomi-tomi
Tudom. De ha mondjuk van rá kb. 3-4 mp-ed h ezt meglásd és felfogd, és véletlen pont nem azt nézed, akkor lehet, hogy 90-ről nem fog sikerulni 50-re lassítani. Ezért mondom, h egy 70-es táblát egy 50-100 m-el előtte bátran kirakhatnának.szaba
Melyik irányba mentél? Mert ha Pécs felé akkor messziről látszik a lejtő alján a tábla meg a zebra. Ha hazafelé akkor emelkedő tetején tényleg elég szar helyen van. Az az egész helye egy szutyok baleseti góc. Valamit kéne kezdeni vele. De egy rakás ilyen hely van az országban. Ha nem jársz arra többször akkor simán belefuthatsz. Én is valószínű így jártam Tassnál. Kanyar, mire meglátom a házat és elkezdek lassítani rég átmentem a településtáblán (abban nem vagyok biztos, hogy kint volt) és már lőttek is. Várom én is a büntit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
De akkor ne csak egy teleptáblát vágjanak oda.szaba
Nem ismerem a környéket, de most szerintem magad alatt vágod a fát. A teleptábla elsősorban nem a helyieket tájékoztatja szombat este, hogy a kocsmából hazafelé túl"szaladtak" a falujukon, hanem megengedett maximális sebességet meghatározó tábla.tomi-tomi
Tudom. De ha mondjuk van rá kb. 3-4 mp-ed h ezt meglásd és felfogd, és véletlen pont nem azt nézed, akkor lehet, hogy 90-ről nem fog sikerulni 50-re lassítani. Ezért mondom, h egy 70-es táblát egy 50-100 m-el előtte bátran kirakhatnának.szaba
Hát pont ezért nem kell repeszteni.
Hogy ne 3-4 mp-ed legyen 😉

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De akkor ne csak egy teleptáblát vágjanak oda.szaba
Nem ismerem a környéket, de most szerintem magad alatt vágod a fát. A teleptábla elsősorban nem a helyieket tájékoztatja szombat este, hogy a kocsmából hazafelé túl"szaladtak" a falujukon, hanem megengedett maximális sebességet meghatározó tábla.tomi-tomi
Tudom. De ha mondjuk van rá kb. 3-4 mp-ed h ezt meglásd és felfogd, és véletlen pont nem azt nézed, akkor lehet, hogy 90-ről nem fog sikerulni 50-re lassítani. Ezért mondom, h egy 70-es táblát egy 50-100 m-el előtte bátran kirakhatnának.szaba
Mi elé? Ha a falu elé (mert kicsi a falu), az rendben van. A zebra elé nem lehet, mert ott már rég 50 a max sebesség. Aki addig 50-nel ment, rá is gyorsíthat a zebrára. Még egyszer, nem ismerem a helyszínt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Matthew is hozzászólt, hidd el nem hülyeségről beszélek...
az tény, hogy qrvára rossz helyen van a tábla ha Pécsről mész arrafele, de azt meg se próbáld magyarázni ha 100-al behajtasz oda nem veszélytelen... :mad:sapka
De akkor ne csak egy teleptáblát vágjanak oda.szaba
Nem ismerem a környéket, de most szerintem magad alatt vágod a fát. A teleptábla elsősorban nem a helyieket tájékoztatja szombat este, hogy a kocsmából hazafelé túl"szaladtak" a falujukon, hanem megengedett maximális sebességet meghatározó tábla.tomi-tomi
Tudom. De ha mondjuk van rá kb. 3-4 mp-ed h ezt meglásd és felfogd, és véletlen pont nem azt nézed, akkor lehet, hogy 90-ről nem fog sikerulni 50-re lassítani. Ezért mondom, h egy 70-es táblát egy 50-100 m-el előtte bátran kirakhatnának.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Aha. De akkor rakjanak korábbra egy 70-es táblát, mert ha ott mész 90-el, a rohadt életbe nem fogsz tudni kb. 2 mp alatt 50-re lassítani. Azt meg távolabbról is meglátni, ha vki megy az úton, vagy amellett.szaba
Matthew is hozzászólt, hidd el nem hülyeségről beszélek...
az tény, hogy qrvára rossz helyen van a tábla ha Pécsről mész arrafele, de azt meg se próbáld magyarázni ha 100-al behajtasz oda nem veszélytelen... :mad:sapka
De akkor ne csak egy teleptáblát vágjanak oda.szaba
Nem ismerem a környéket, de most szerintem magad alatt vágod a fát. A teleptábla elsősorban nem a helyieket tájékoztatja szombat este, hogy a kocsmából hazafelé túl"szaladtak" a falujukon, hanem megengedett maximális sebességet meghatározó tábla.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
na neeee, ott van a szakasz közepén egy zebra, ha lelép valaki, hogy a faszba állsz meg?
(de az a tábla tényleg nagyon rossz helyen van.)sapka
Aha. De akkor rakjanak korábbra egy 70-es táblát, mert ha ott mész 90-el, a rohadt életbe nem fogsz tudni kb. 2 mp alatt 50-re lassítani. Azt meg távolabbról is meglátni, ha vki megy az úton, vagy amellett.szaba
Matthew is hozzászólt, hidd el nem hülyeségről beszélek...
az tény, hogy qrvára rossz helyen van a tábla ha Pécsről mész arrafele, de azt meg se próbáld magyarázni ha 100-al behajtasz oda nem veszélytelen... :mad:sapka
De akkor ne csak egy teleptáblát vágjanak oda.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mivel Buci teljes mértékben arra számított, hogy felfüggesztettet kap, szerintem kellő büntetés neki. Ennek a bélyegét egy életen át hordozni fogja, úgyhogy szerintem megfelelő ítélet született.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az,hogy ez az ítélet erős vagy nem az megítélés kérdése.
De az,hogy ebből tanulni nem fog az biztos.Bazzani
Ez már más megközelítés, mint az első reakciód volt. Eldönthetetlen részünkről, hogy igazad van-e.
Cserbenhagyás: "A cserbenhagyás nem valósult meg, mert megérkeztek a mentők mire lelépett, de a KRESZ azt is kimondja, hogy a személyi sérüléssel járó baleseteknél még akkor sem szabad elhagyni a helyszínt, ha megérkeztek a mentők, ezt viszont elkövette Stohl András."
Drog: "Mi inspirált minket a büntetés kiszabásánál? Nagyon nehéz eset, két oldala van a dolognak" - mondja a bírónő. Felhozza, hogy Stohl nem először követett el hasonló bűncselekményt, azt is, hogy nem bizonyítható, hogy drogos állapotban történt-e, de az biztos, hogy fogyasztott az este drogokat. Tehát benne volt a vádban.
Nekünk lehet rengeteg feltételezésünk, a bíróság csak azt mondhatja ki, ami kétség nélkül bizonyítható. fetomy teljesen jól leírta bővebben. S nagyon jól van ez így.tomi-tomi
Már bocs de ez faszság. Aznap este fogyasztott drogot bizonyítás nyert onnan már nem nehéz kiszámolni hogy kiürülhetett-e annyi idő alatt a szervezetéből . Kokainról volt szó szóval kétlem. Efelett inkább elsiklottak mert drogos előadásokat tartott. Az meg hogy mert ő is megsérült enyhítő körülmény egy vicc.
Elengedni nem engedhették el ,de a média nyomása ezen az ítéleten is látszik, de legalább ül én ennek is örülök .Toca
Hát, Toca, akkor tiltakozz a bírónőnél, én csak idéztem. Az nem működik - rengeteg okból -, hogy számolgatnak kiürülési időt. Csak néhány kérdés, biztos, hogy az volt az utolsó alkalom, amikor ivott/drogozott az illető, a konkrét személynél mennyi a szervezet kiürítő teljesítménye stb. Szerinted baleset után miért szondáztatnak, visznek vérvételre. Az bizonyítja, hogy a balesetkor ill. kicsivel utána mi volt a véredben.
Az elkövető sérülését nem Stohl esetében tekintik csak enyhítő körülménynek, általában így van. Nem véletlen, hogy az ügyvédje annyira erőltette az agyrázkódást. Szerintem azzal csak fedte a valódi szándékát, hogy a távozását mentő körülményként vezette elő Stohl sérülését, az csak szabálysértés ugyanis.
Próbáljunk már meg eltekinteni az indulatainktól, a (büntető)jog nem feltevések, számolgatások, hit alapján dönt. Kétség nélkül kell bizonyítani. Mind a három feltétel teljesítése elengedhetetlen.
Stohl véleményem szerint döntően az ügyvédjének köszönheti az enyhítést, megtalálta a vádakban és a körülményekben azokat a fogáslehetőségeket, amelyekkel sikert ért el. Szidhatjuk az ügyvédjét, hogy kihasználta a jog kínálta teret, de az vesse rá az első követ, aki nem ugyanezt várná el a saját ügyvédjétől.
Melehov, neki nem 5 hónapot kell ülnie, hanem 10-et. A BV leghamarabb 5 hónap után dönthet arról, hogy feltételesen szabadlábra helyezi.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Egyrész b--- meg. Másrészt hülye paraszt rendőrök. Pécs-Hird település tábla kirakva a főúton, kb. 100 m-en keresztül, a semmiből. Én meg nem vettem észre időben, és 50 helyett 102-vel bemértek. A 6-os főúton. Rohadtul nem volt veszélyes. De mind1, mert halasztást kérek.szaba
na neeee, ott van a szakasz közepén egy zebra, ha lelép valaki, hogy a faszba állsz meg?
(de az a tábla tényleg nagyon rossz helyen van.)sapka
Aha. De akkor rakjanak korábbra egy 70-es táblát, mert ha ott mész 90-el, a rohadt életbe nem fogsz tudni kb. 2 mp alatt 50-re lassítani. Azt meg távolabbról is meglátni, ha vki megy az úton, vagy amellett.szaba
Matthew is hozzászólt, hidd el nem hülyeségről beszélek...
az tény, hogy qrvára rossz helyen van a tábla ha Pécsről mész arrafele, de azt meg se próbáld magyarázni ha 100-al behajtasz oda nem veszélytelen... :mad:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!