Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Mellesleg nem értem,hogy leírok valamit akkor neked vagy Sobrinak miért kell azonnal belekötni. Bazzani
Megint ez a provokáció...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az hagyján, hogy buliba gyűrűvel mész, mert van, aki arra bukik.
De az első mondatod után-ellenében egy kibaszott jó csaj nagyon vágyik már a " szerelemre" és ezt Veled közli is, Te meg örülsz annak, hogy ő elégedett, hogy Neked sikerült párkapcsolatba keveredni-maradni. Akkor csak addig kell rámenni minden nőre, amíg ki nem választanak? ("Véletlenül" elegyedtetek szóba, aha. Ki ment rá kire?) Üzekedünk, mint a nyulak, utána meg hűségesek leszünk, mint a libák?! Hogy lesz ebből szegény döglött zebránknak párkapcsolata az oroszlánok között?
(Btw látatlanban az a lány úgy akart szerelembe esni Veled/bárkivel aznap este, mint én. De hogy kefélni/b@szni akart (Veled), az tuti.)tomi-tomi
Velem sem szerelembe nem akart esni,sem dugni nem akart.
Mint leírtam látta a gyűrűmet,sőt én sem akartam tőle semmit mert mint leírtam hűséges vagyok.
És valóban véletlenül elegyedtünk szóba,bár ez tényleg egy szinte hihetetlen dolog.
(Mellesleg nem értem,hogy leírok valamit akkor neked vagy Sobrinak miért kell azonnal belekötni. Nem azt írtam,hogy megbasztam egy bombanőt,hanem hogy beszélgettem vele. Tényleg egy hihetetlen dolog.)

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kapja be a blob cég... A rukkel-tavon van ez a blob tudniillik és Bónusz Brigádban árultak strandbelépőt + 1 óra blobozást 2 embernek fél áron, amit augusztus 31-ig lehet beváltani... Mi ma (Vasárnap) mennénk, erre Szombat este 9-kor a blob kiír egy olyat facebookra, hogy aznap volt az utolsó a szezonban... ahammm, és akkor a kifizetett kuponnal mi lesz? Erre azt válaszolták, hogy menjünk oda holnap és majd adnak egy karszalagot, amit jövőre be tudunk váltani... faszcibálók... minek adnak kedvezményt, ha nem tudják vállalni az időpontot...?! Biztos balhézok egyet velük ma, az ajándék karszalagjukkal meg akasszák fel magukat, tróger népség...pc_x
De legalább vedd pozitívumnak, hogy egy csomó ember ez alapján a hozzászólás alapján keres rá erre a blob dologra. Legalábbis nekem eddig fogalmam sem volt, hogy ez mi az isten. 😊Schleck
Amúgy király, erre várok már nem tudom mióta, erre elbasszák az utolsó nyári napomat 😕pc_x
Szar lehet, tudom. Én is felbaszom magam, ha valamire rápörgök erre rajtam kívül álló okok miatt meghiúsul.

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kapja be a blob cég... A rukkel-tavon van ez a blob tudniillik és Bónusz Brigádban árultak strandbelépőt + 1 óra blobozást 2 embernek fél áron, amit augusztus 31-ig lehet beváltani... Mi ma (Vasárnap) mennénk, erre Szombat este 9-kor a blob kiír egy olyat facebookra, hogy aznap volt az utolsó a szezonban... ahammm, és akkor a kifizetett kuponnal mi lesz? Erre azt válaszolták, hogy menjünk oda holnap és majd adnak egy karszalagot, amit jövőre be tudunk váltani... faszcibálók... minek adnak kedvezményt, ha nem tudják vállalni az időpontot...?! Biztos balhézok egyet velük ma, az ajándék karszalagjukkal meg akasszák fel magukat, tróger népség...pc_x
De legalább vedd pozitívumnak, hogy egy csomó ember ez alapján a hozzászólás alapján keres rá erre a blob dologra. Legalábbis nekem eddig fogalmam sem volt, hogy ez mi az isten. 😊Schleck
Amúgy király, erre várok már nem tudom mióta, erre elbasszák az utolsó nyári napomat 😕


több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kapja be a blob cég... A rukkel-tavon van ez a blob tudniillik és Bónusz Brigádban árultak strandbelépőt + 1 óra blobozást 2 embernek fél áron, amit augusztus 31-ig lehet beváltani... Mi ma (Vasárnap) mennénk, erre Szombat este 9-kor a blob kiír egy olyat facebookra, hogy aznap volt az utolsó a szezonban... ahammm, és akkor a kifizetett kuponnal mi lesz? Erre azt válaszolták, hogy menjünk oda holnap és majd adnak egy karszalagot, amit jövőre be tudunk váltani... faszcibálók... minek adnak kedvezményt, ha nem tudják vállalni az időpontot...?! Biztos balhézok egyet velük ma, az ajándék karszalagjukkal meg akasszák fel magukat, tróger népség...pc_x
De legalább vedd pozitívumnak, hogy egy csomó ember ez alapján a hozzászólás alapján keres rá erre a blob dologra. Legalábbis nekem eddig fogalmam sem volt, hogy ez mi az isten. 😊

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kapja be a blob cég... A rukkel-tavon van ez a blob tudniillik és Bónusz Brigádban árultak strandbelépőt + 1 óra blobozást 2 embernek fél áron, amit augusztus 31-ig lehet beváltani... Mi ma (Vasárnap) mennénk, erre Szombat este 9-kor a blob kiír egy olyat facebookra, hogy aznap volt az utolsó a szezonban... ahammm, és akkor a kifizetett kuponnal mi lesz? Erre azt válaszolták, hogy menjünk oda holnap és majd adnak egy karszalagot, amit jövőre be tudunk váltani... faszcibálók... minek adnak kedvezményt, ha nem tudják vállalni az időpontot...?! Biztos balhézok egyet velük ma, az ajándék karszalagjukkal meg akasszák fel magukat, tróger népség...


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ott már tényleg 😀 mikor én az általad linkelt ~200 oldalas acc media guide-al végeztem gondolkoztam el néhány dolgon :rolleyes:
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
mivel tomi-tomi kicsit érdekes irányba terelte a gyűlölködés menetét, így inkább más téma: mikor órákon keresztül FCS előzeteseket olvasol, előbb-utóbb kénytelen vagy belátni, hogy elég nagy a baj


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerinted?! Nem szeretnék belebonyolódni etológiai fejtegetésbe, csak Veled hányszor fordult elő, hogy dönthettél, hogy (szexuális) kapcsolatba keveredsz egy(-két) nővel? (Prostik nem számítanak!) Mi max. arról döntünk, hogy kinek kínáljuk fel magunkat. 😊tomi-tomi
Ebben teljesen egyet értünk, én is ezt mondom már régóta. Addig viszont muszáj próbálkozni, még valaki ki nem választ. Csak most meg már nagyon betett, hogy egy döglött (!) zebrának nagyobb esélye van az oroszlánok között a túlélésre, mint nekem kialakítani egy párkapcsolatot. 😊süti
Minden nőre rá kell menni,ez a titka.
Múltkor beszélgettem egy kibaszott jó csajjal egy buliban. Véletlenül elegyedtünk szóba a bárpultnál. Panaszkodott,hogy a pasik nem mernek próbálkozni,pedig nagyon vágyik már a szerelemre.
(Sajnos 😀 ) meglátta a gyűrűmet és mondta,hogy de jó nekem.Bazzani
Az hagyján, hogy buliba gyűrűvel mész, mert van, aki arra bukik.
De az első mondatod után-ellenében egy kibaszott jó csaj nagyon vágyik már a " szerelemre" és ezt Veled közli is, Te meg örülsz annak, hogy ő elégedett, hogy Neked sikerült párkapcsolatba keveredni-maradni. Akkor csak addig kell rámenni minden nőre, amíg ki nem választanak? ("Véletlenül" elegyedtetek szóba, aha. Ki ment rá kire?) Üzekedünk, mint a nyulak, utána meg hűségesek leszünk, mint a libák?! Hogy lesz ebből szegény döglött zebránknak párkapcsolata az oroszlánok között?
(Btw látatlanban az a lány úgy akart szerelembe esni Veled/bárkivel aznap este, mint én. De hogy kefélni/b@szni akart (Veled), az tuti.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez becsülendő! Bár aki Lions fan, az nem lehet hűtlen, bárhogy is néz ki az asszony.szaba
Nem mellesleg a Sampdoria miatt is sokszor csak a keserű pirulákat nyelem,de kitartok mellettük. Amit/akit egyszer megszeretek,azt nem adom semmi pénzért. 😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Minden nőre rá kell menni,ez a titka.
Múltkor beszélgettem egy kibaszott jó csajjal egy buliban. Véletlenül elegyedtünk szóba a bárpultnál. Panaszkodott,hogy a pasik nem mernek próbálkozni,pedig nagyon vágyik már a szerelemre.
(Sajnos 😀 ) meglátta a gyűrűmet és mondta,hogy de jó nekem.Bazzani
Hogy lehet úgy bárba menni, hogy nem veszed le a gyűrűdet ? 😀
Az a vicc az egészben, hogy húgomnak meg rendesen felbaszta az agyát a pasija, azzal, hogy szólt neki olyan 5 óra körül, hogy mégis találkozhatnak este, erre tesóm kiakadt, hogy ő már elpakolt, meg nincs kedve és hogy mekkora faszok a pasik... 😀 Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. :rolleyes:süti
Elméletileg és gyakorlatilag is hűséges vagyok. 😉Bazzani
Ez becsülendő! Bár aki Lions fan, az nem lehet hűtlen, bárhogy is néz ki az asszony.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Minden nőre rá kell menni,ez a titka.
Múltkor beszélgettem egy kibaszott jó csajjal egy buliban. Véletlenül elegyedtünk szóba a bárpultnál. Panaszkodott,hogy a pasik nem mernek próbálkozni,pedig nagyon vágyik már a szerelemre.
(Sajnos 😀 ) meglátta a gyűrűmet és mondta,hogy de jó nekem.Bazzani
Hogy lehet úgy bárba menni, hogy nem veszed le a gyűrűdet ? 😀
Az a vicc az egészben, hogy húgomnak meg rendesen felbaszta az agyát a pasija, azzal, hogy szólt neki olyan 5 óra körül, hogy mégis találkozhatnak este, erre tesóm kiakadt, hogy ő már elpakolt, meg nincs kedve és hogy mekkora faszok a pasik... 😀 Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. :rolleyes:süti
Elméletileg és gyakorlatilag is hűséges vagyok. 😉

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Minden nőre rá kell menni,ez a titka.
Múltkor beszélgettem egy kibaszott jó csajjal egy buliban. Véletlenül elegyedtünk szóba a bárpultnál. Panaszkodott,hogy a pasik nem mernek próbálkozni,pedig nagyon vágyik már a szerelemre.
(Sajnos 😀 ) meglátta a gyűrűmet és mondta,hogy de jó nekem.Bazzani
Hogy lehet úgy bárba menni, hogy nem veszed le a gyűrűdet ? 😀

Az a vicc az egészben, hogy húgomnak meg rendesen felbaszta az agyát a pasija, azzal, hogy szólt neki olyan 5 óra körül, hogy mégis találkozhatnak este, erre tesóm kiakadt, hogy ő már elpakolt, meg nincs kedve és hogy mekkora faszok a pasik... 😀 Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. :rolleyes:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerinted?! Nem szeretnék belebonyolódni etológiai fejtegetésbe, csak Veled hányszor fordult elő, hogy dönthettél, hogy (szexuális) kapcsolatba keveredsz egy(-két) nővel? (Prostik nem számítanak!) Mi max. arról döntünk, hogy kinek kínáljuk fel magunkat. 😊tomi-tomi
Ebben teljesen egyet értünk, én is ezt mondom már régóta. Addig viszont muszáj próbálkozni, még valaki ki nem választ. Csak most meg már nagyon betett, hogy egy döglött (!) zebrának nagyobb esélye van az oroszlánok között a túlélésre, mint nekem kialakítani egy párkapcsolatot. 😊süti
Minden nőre rá kell menni,ez a titka.
Múltkor beszélgettem egy kibaszott jó csajjal egy buliban. Véletlenül elegyedtünk szóba a bárpultnál. Panaszkodott,hogy a pasik nem mernek próbálkozni,pedig nagyon vágyik már a szerelemre.
(Sajnos 😀 ) meglátta a gyűrűmet és mondta,hogy de jó nekem.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerinted?! Nem szeretnék belebonyolódni etológiai fejtegetésbe, csak Veled hányszor fordult elő, hogy dönthettél, hogy (szexuális) kapcsolatba keveredsz egy(-két) nővel? (Prostik nem számítanak!) Mi max. arról döntünk, hogy kinek kínáljuk fel magunkat. 😊tomi-tomi
Ebben teljesen egyet értünk, én is ezt mondom már régóta. Addig viszont muszáj próbálkozni, még valaki ki nem választ. Csak most meg már nagyon betett, hogy egy döglött (!) zebrának nagyobb esélye van az oroszlánok között a túlélésre, mint nekem kialakítani egy párkapcsolatot. 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajj de jóóóó ilyen kibaszott ideges is régen voltam már.... A rohadt mocskos kurva anyja picsáját bassza szét...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én tetőtérben élek, éjszaka tárva nyitva van az ablak, reggel az első dolgom, hogy bezárom, plusz sötétítőt elhúzom, így nem jön be a meleg. Aztán olyan este fél 8 körül kinyitom az ablakot, hogy most már hátha 30 fok alatti levegő jön be, és így éppen hogy elviselhető. Pechem van, mert a szobám falának nagy részét délután süti a nap, így a fal este/éjszaka ontja magából a felvett hőt, vicces. 😂 :/
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
.
Házasodni végképp nem akaroksüti
Nem is Neked kell akarni, Veled csak meg fog történni. 😊tomi-tomi
Na én ettől félek... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Igen sokáig mi is így gondolkodtunk. Amíg egyszer azt nem mondtam, hogy ugyan próbáljuk már ki, hogy becsukunk mindent, redőnyöket le, stb... Na, hát ha egy légkondival nem is ér fel, de majdnem. Jelentősen hűvösebb van olyankor bent, mint kint. Van amikor a "józan paraszti ész" nem nyerő 😊fetomy
Én mamám felkel hajnalban, és akkor szellőztet. És nagyon jó idő van úgy, hogy reggel 8-9 körül leengedi a redőnyöket.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Forrásághoz még annyit, hogy vizsgaidőszakban de vissza lesz még sírva a szúnyogokkal együtt. 😀süti
Hát én aztán nem sírok semmilyen melegért és főleg nem a vérszopókért 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Még mindig nem látod teljes valójában a dolgot. Neked nem kell senkit megtalálni, Téged fog(nak)... 😊tomi-tomi
Tehát oda akarsz kilyukadni, hogy a nők választanak párt?süti
Szerinted?! Nem szeretnék belebonyolódni etológiai fejtegetésbe, csak Veled hányszor fordult elő, hogy dönthettél, hogy (szexuális) kapcsolatba keveredsz egy(-két) nővel? (Prostik nem számítanak!) Mi max. arról döntünk, hogy kinek kínáljuk fel magunkat. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Még mindig nem látod teljes valójában a dolgot. Neked nem kell senkit megtalálni, Téged fog(nak)... 😊tomi-tomi
Tehát oda akarsz kilyukadni, hogy a nők választanak párt?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem is Neked kell akarni, Veled csak meg fog történni. 😊tomi-tomi
Mivel egy normális család az életcélom megvan rá az esély. 😀 Csak már ennyit szenvedni, hogy megtalálni akivel le is élném az életemet...süti
Még mindig nem látod teljes valójában a dolgot. Neked nem kell senkit megtalálni, Téged fog(nak)... 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem is Neked kell akarni, Veled csak meg fog történni. 😊tomi-tomi
Mivel egy normális család az életcélom megvan rá az esély. 😀 Csak már ennyit szenvedni, hogy megtalálni akivel le is élném az életemet...

Forrásághoz még annyit, hogy vizsgaidőszakban de vissza lesz még sírva a szúnyogokkal együtt. 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
.
Házasodni végképp nem akaroksüti
Nem is Neked kell akarni, Veled csak meg fog történni. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)