Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
akkor holnap elkezdődik 😕Hurka
nem akartam én elsőnek beírni, köszi 😀 amúgy meg ja.. fákjúbazdmeg :/

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
akkor holnap elkezdődik 😕Hurka
nem is örülsz hogy kezdődik az NCAA? bátyád remélem nem olvassa 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
akkor holnap elkezdődik 😕
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1.5 óra sorbanállás rulez.

de legalább be vagyok íratkozva, és itt ülök az új kéróban. 17 óra felé tán már le is tudok feküdni így 25 óra ébrenlét után

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Gázsprayt olyan messziről kerüljétek amilyen messziről csak lehet. Gyilkos egy találmány....JayB
találkoztam már vele 😀
nem volt egy kellemes élmény, az tutiStez
Félreértések elkerülése végett nem engem fújtak le 😀 Mellettem egy srác kapott az arcába 20 centiről, én pár méterre voltam de így is meghaltam, mintha lenyelnél egy kést és hipót öntenél a szemedbe. Legyen valaki akármilyen kemény ezzel térdre lehet kényszeríteni az biztos.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gázsprayt olyan messziről kerüljétek amilyen messziről csak lehet. Gyilkos egy találmány....JayB
találkoztam már vele 😀
nem volt egy kellemes élmény, az tuti

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Gázsprayt olyan messziről kerüljétek amilyen messziről csak lehet. Gyilkos egy találmány....
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondják meg, hogy ha X időpontban előfizetek havi csomagra, az mikor fog lejárni. Válasz: Nem tudjuk megmondani, csak ha már előfizetett... Hát hihetetlen, hogy egy cég, aminek a szolgáltatásáért fizetnék, annyit nem tud megmondani, hogy mennyi ideig lesz érvényes az előfizetés...fetomy
persze, hiszen az előfizetésed kezdetétől függ, hogy mikor jár le 😛JJ
Azt írtam nekik, hogy "ha augusztus 30-án 1PM-kor fizetek elő, akkor mikor fog lejárni?". Nyilván nem azt vártam, hogy megmondják, hogy mikor jár le, amiről nem tudják mikor kezdődik 😛
Alapból egy olyan választ vártam volna, hogy pl. 30 napra szól percre pontosan, tehát 30x24 óra. Ehelyett kaptam kb. azt, hogy "Elnézést, de fogalmunk sincsen, hogy pontosan mekkora időtartamú hozzáférést adunk."
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
mondják meg, hogy ha X időpontban előfizetek havi csomagra, az mikor fog lejárni. Válasz: Nem tudjuk megmondani, csak ha már előfizetett... Hát hihetetlen, hogy egy cég, aminek a szolgáltatásáért fizetnék, annyit nem tud megmondani, hogy mennyi ideig lesz érvényes az előfizetés...fetomy
persze, hiszen az előfizetésed kezdetétől függ, hogy mikor jár le 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miről beszélsz, én mindenben meglátom a jót 😛 Régen nem voltam elégedett semmivel én sem, de már jó ideje szerintem nem jellemző rám ez 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
A faszomat már ebbe a kibaszott türelmetlen, telhetetlen népbe bazmeg...fetomy
hm?Amadeus91
Mit nem értesz? Szeretett országunk népe képtelen várni, tök mindegy miről van szó, mindenhez késő már a most azonnal is. Emellett pedig soha nem tud elégedett lenni semmivel, mindig minden kevés, másnak mindig több van amiért a kurva anyját satöbbi. Nagyon kezd tele lenni a faszom a "magyar mentalitással"...

Más. Gyönyörű, válaszolok az mlbtv-nek, hogy nem azt kérdeztem amire ők válaszoltak, mondják meg, hogy ha X időpontban előfizetek havi csomagra, az mikor fog lejárni. Válasz: Nem tudjuk megmondani, csak ha már előfizetett... Hát hihetetlen, hogy egy cég, aminek a szolgáltatásáért fizetnék, annyit nem tud megmondani, hogy mennyi ideig lesz érvényes az előfizetés...fetomy
Pont te mondod? 😛 😂

(No OFFense természetesen 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat már ebbe a kibaszott türelmetlen, telhetetlen népbe bazmeg...fetomy
hm?Amadeus91
Mit nem értesz? Szeretett országunk népe képtelen várni, tök mindegy miről van szó, mindenhez késő már a most azonnal is. Emellett pedig soha nem tud elégedett lenni semmivel, mindig minden kevés, másnak mindig több van amiért a kurva anyját satöbbi. Nagyon kezd tele lenni a faszom a "magyar mentalitással"...

Más. Gyönyörű, válaszolok az mlbtv-nek, hogy nem azt kérdeztem amire ők válaszoltak, mondják meg, hogy ha X időpontban előfizetek havi csomagra, az mikor fog lejárni. Válasz: Nem tudjuk megmondani, csak ha már előfizetett... Hát hihetetlen, hogy egy cég, aminek a szolgáltatásáért fizetnék, annyit nem tud megmondani, hogy mennyi ideig lesz érvényes az előfizetés...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
A faszomat már ebbe a kibaszott türelmetlen, telhetetlen népbe bazmeg...fetomy
hm?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat már ebbe a kibaszott türelmetlen, telhetetlen népbe bazmeg...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Ez a honlap csak szerintem áttekinthetetlen, és nulla információtartalmú? Egy ilyen "project" azért jobbat érdemelne. :rolleyes:

http://magyarkert.hu/DoM
Mire megértettem volna a project-et addigra belezavarodtam, meguntam a sok kattintgatást.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
már most utálom az órarendemet.

mindig megfogadom, hogy megjavulok és be fogok járni, de eddig 2 hét volt a rekord, amit bírtam 😀Höri
Nőnemű magántanár, távoktatás, diplomavásárlás, a lehetőségek tárháza óriási.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
már most utálom az órarendemet.

mindig megfogadom, hogy megjavulok és be fogok járni, de eddig 2 hét volt a rekord, amit bírtam 😀

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
ilyen egy elcseszett szar napot rég pipáltam. hiába dolgoztam hétvégén 16 órát, hogy majd ne szakadjak meg hétfőn, kb felbaszni az agyamat a sok idiótán sem volt időm ma.

Ilyen napokon tudom átérezni William Foster tetteit.briareos
William Foster



http://hu.marveldatabase.com/William_Foster_(616)

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
én mondjuk azt mérném le egy izgalmas játék keretében, hogy az általad idézett szöveget ki mennyi idő alatt, hány kattintással és hogyan találja meg 😊 😂JJ
Ha rájön az ember a logikájára (már ha nevezhetjük annak) a "menünek(?)", akkor már gyorsan megy 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Ez a magyarkert egyébként micsoda?fetomy
A Brandhouse Kft. és a Délalföld Fenntartható Környezetéért Alapítvány munkatársai létrehoztak egy egyedülálló terepasztalt, mely 1:1000 arányban ábrázolja hazánkat. A Magyarkert számtalan lehetőséget kínál a látogatók számára. Folyamatos fejlesztéssel, együttműködő partnerek bevonásával szeretnénk mindenki számára tartalmas programot nyújtani.
szerk.: Az mondjuk durva hogyha fentről haladsz az óramutató járásával megegyezően a menüpontokban... Ovisok, diákok, emberek 😀Rataxes
én mondjuk azt mérném le egy izgalmas játék keretében, hogy az általad idézett szöveget ki mennyi idő alatt, hány kattintással és hogyan találja meg 😊 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ez a magyarkert egyébként micsoda?fetomy
A Brandhouse Kft. és a Délalföld Fenntartható Környezetéért Alapítvány munkatársai létrehoztak egy egyedülálló terepasztalt, mely 1:1000 arányban ábrázolja hazánkat. A Magyarkert számtalan lehetőséget kínál a látogatók számára. Folyamatos fejlesztéssel, együttműködő partnerek bevonásával szeretnénk mindenki számára tartalmas programot nyújtani.
szerk.: Az mondjuk durva hogyha fentről haladsz az óramutató járásával megegyezően a menüpontokban... Ovisok, diákok, emberek 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez a magyarkert egyébként micsoda?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ez a honlap csak szerintem áttekinthetetlen, és nulla információtartalmú? Egy ilyen "project" azért jobbat érdemelne. :rolleyes:

http://magyarkert.hu/DoM
Hát elég extrémre sikerült...apeszos
Már a kezdőoldalon lévő atomhomályos kép is durva igénytelenségre vall 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De tudom utálni, hogy amikor egy pénzért szolgáltatást nyújtótól kérdezek egy elvileg számára egyszerű dolgot, akkor teljesen másra válaszolnak...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a honlap csak szerintem áttekinthetetlen, és nulla információtartalmú? Egy ilyen "project" azért jobbat érdemelne. :rolleyes:

http://magyarkert.hu/DoM
Hát elég extrémre sikerült...