Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mégegy ekkora undorítóan moslék módon kibaszott szargeci hétvégét bazdmeg...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A "Meddig lehet lejjebb süllyedni kedves magyar média?" című sorzat 2856., legújabb része: http://www.sorozatjunkie.hu/2011/08/28/moment-of-facepalm/
Hát ez tényleg no comment.iktriad
Ez nem gáz, szerintem nagy poén 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "Meddig lehet lejjebb süllyedni kedves magyar média?" című sorzat 2856., legújabb része: http://www.sorozatjunkie.hu/2011/08/28/moment-of-facepalm/
Hát ez tényleg no comment.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Igen nagy probléma az, hogy szüleim ahelyett, hogy a valós probléma megoldásán dolgoznának, egymással viaskodnak. Ezt pedig mi szívjuk meg keményen, tesómmal....

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kapja be a blob cég... A rukkel-tavon van ez a blob tudniillik és Bónusz Brigádban árultak strandbelépőt + 1 óra blobozást 2 embernek fél áron, amit augusztus 31-ig lehet beváltani... Mi ma (Vasárnap) mennénk, erre Szombat este 9-kor a blob kiír egy olyat facebookra, hogy aznap volt az utolsó a szezonban... ahammm, és akkor a kifizetett kuponnal mi lesz? Erre azt válaszolták, hogy menjünk oda holnap és majd adnak egy karszalagot, amit jövőre be tudunk váltani... faszcibálók... minek adnak kedvezményt, ha nem tudják vállalni az időpontot...?! Biztos balhézok egyet velük ma, az ajándék karszalagjukkal meg akasszák fel magukat, tróger népség...pc_x
A Bónusz Brigádnál kell reklamálni, persze normális hangvételben.
Nekem az egyik ismerősöm valami masszázst vett ott, és a helyen szinte szívességet tettek neki, hogy igénybe vette a szolgáltatást (sok megjegyzéssel fűszerezve). Írt a BBnak egy levelet, hogy nem is pénzt akar visszakapni, csak mégis tudjanak róla, erre gond nélkül visszautalták a pénznek megfelelő kreditet.Escalade
Igen, ez a következő, de még strandoltunk előtte egyet 😀


több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Bassza meg a királyi pénzbehajtó. Kanyar, 5 ház putrifalván településtábla sehol, de a buzi lézersó az megy. Egy hónap múlva kiderül mit sikerült kihoznom a helyzetből.

Ja igen és bezzeg azt nem szűrik ilyen lelkesen, hogy hétvégente a papák 65-el 5 km-en keresztül balra indexelve mennek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kapja be a blob cég... A rukkel-tavon van ez a blob tudniillik és Bónusz Brigádban árultak strandbelépőt + 1 óra blobozást 2 embernek fél áron, amit augusztus 31-ig lehet beváltani... Mi ma (Vasárnap) mennénk, erre Szombat este 9-kor a blob kiír egy olyat facebookra, hogy aznap volt az utolsó a szezonban... ahammm, és akkor a kifizetett kuponnal mi lesz? Erre azt válaszolták, hogy menjünk oda holnap és majd adnak egy karszalagot, amit jövőre be tudunk váltani... faszcibálók... minek adnak kedvezményt, ha nem tudják vállalni az időpontot...?! Biztos balhézok egyet velük ma, az ajándék karszalagjukkal meg akasszák fel magukat, tróger népség...pc_x
A Bónusz Brigádnál kell reklamálni, persze normális hangvételben.
Nekem az egyik ismerősöm valami masszázst vett ott, és a helyen szinte szívességet tettek neki, hogy igénybe vette a szolgáltatást (sok megjegyzéssel fűszerezve). Írt a BBnak egy levelet, hogy nem is pénzt akar visszakapni, csak mégis tudjanak róla, erre gond nélkül visszautalták a pénznek megfelelő kreditet.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Szerintem annak semmi köze a valláshoz, hogy átverek-e valakit vagy nem.Asbee
Annak nem, de nem is erről volt szó.
Viszont amit az előbb írtam nem biztos, hogy 100%-ban megállja a helyét.
Inkább úgy fogalmaznék, hogy a vallás erősen befolyásolja az erkölcsöt.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Igen, én meg leírtam, hogy az erkölcsben az érzelemnek is van elég nagy szerepe, sőt ha a vallás nem lenne - mint ahogy van akinél "nincs" - akkor az alakítaná az erkölcsöt / annak az alakítja az erkölcsöt.fetomy
Szerintem erkölcsnek nem sok köze van az érzelmednek.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tehát ha nem lenne vallás, akkor nem létezne erkölcs sem?Asbee
Honnan lenne?catattack
Szerintem annak semmi köze a valláshoz, hogy átverek-e valakit vagy nem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Erkölcsről írtam, nem érzelemről.catattack
Igen, én meg leírtam, hogy az erkölcsben az érzelemnek is van elég nagy szerepe, sőt ha a vallás nem lenne - mint ahogy van akinél "nincs" - akkor az alakítaná az erkölcsöt / annak az alakítja az erkölcsöt.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Annyiban "felelős" érte a vallás, hogy a kulturális közeg (ami a kereszténység mentén alakult ki) miatt van egyáltalán értelme annak, hogy "megcsalás". Más kulturákban nem számít annak. Ergo nem bántod meg vele a szeretteidet, mert természetes, hogy hogy nem vagy monogám.Szobi22
Köszi, kezdtem fáradni.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Annyiban "felelős" érte a vallás, hogy a kulturális közeg (ami a kereszténység mentén alakult ki) miatt van egyáltalán értelme annak, hogy "megcsalás". Más kulturákban nem számít annak. Ergo nem bántod meg vele a szeretteidet, mert természetes, hogy hogy nem vagy monogám.

több mint 12 éve
catattack 3 520
Erkölcsről írtam, nem érzelemről.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tehát ha nem lenne vallás, akkor nem létezne erkölcs sem?Asbee
Honnan lenne?catattack
Onnan, hogy a dolgokra az ember érzelmileg reagál. Függetlenül attól, hogy mi törvényes, mi erkölcsös, minden hat az emberre. Kire ez kire az, kire jobban kire kevésbé kire így kire úgy, stb... Ha mindez a vallás miatt lenne, akkor a vallás nélkül érzelemmentes, kaotikus világban élnénk, tehát hatalmas köszönet a vallásnak, hogy legalább ez van. Ezt viszont nem hiszem. Bizonyos szabályokat a vallás alapozott meg, de az érzelmeket nem az irányítja.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Tehát ha nem lenne vallás, akkor nem létezne erkölcs sem?Asbee
Honnan lenne?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kiskoromtól függetlenül a vallás -főleg a katolikus- sok elemével alapból egyet sem értek, tehát szerintem bennem ezt egyáltalán nem a vallás okozza.fetomy
Az erkölcs miből fakad, ha nem a vallásból?catattack
Tehát ha nem lenne vallás, akkor nem létezne erkölcs sem?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
catattack 3 520
Én nem megcsalásról és a másik átveréséről beszélek, hanem arról, hogy eleve így is lehet felépíteni egy kapcsolatot.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kiskoromtól függetlenül a vallás -főleg a katolikus- sok elemével alapból egyet sem értek, tehát szerintem bennem ezt egyáltalán nem a vallás okozza.fetomy
Az erkölcs miből fakad, ha nem a vallásból?catattack
Hát azt nehezen okozhatja a vallás, hogy szarul érzem magam, ha kisebb-nagyobb fájdalmat okozok egy szerettemnek. Az, hogy ki szerint mi helyes, mi nem abban nyilván fontos szerepe volt a vallásnak, ami beletáplálta az emberiségbe. Ettől függetlenül még nem hiszem, hogy azért, mert a másik átverése - függetlenül, hogy milyen területen - szerintem helytelen, még ez vallási "nyomás", vagy hatás lenne. Szerintem az ember egyéni döntése is lehet, hogy mit tart helyesnek, vagy sem. Ugyanúgy, ahogy pl. Sobri szerint semmi gond nincs a megcsalással, szerintem meg igen. Bár azt is tudom, hogy nem sokan osztják a véleményemet, hogy a világ nem fekete és fehér, vagyis - jelen esetben - ha szerintem helytelen a megcsalás, átverés, akkor az csakis a vallási hatás miatt van.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Kiskoromtól függetlenül a vallás -főleg a katolikus- sok elemével alapból egyet sem értek, tehát szerintem bennem ezt egyáltalán nem a vallás okozza.fetomy
Az erkölcs miből fakad, ha nem a vallásból?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Velem sem szerelembe nem akart esni,sem dugni nem akart.
Mint leírtam látta a gyűrűmet,sőt én sem akartam tőle semmit mert mint leírtam hűséges vagyok.
És valóban véletlenül elegyedtünk szóba,bár ez tényleg egy szinte hihetetlen dolog.
(Mellesleg nem értem,hogy leírok valamit akkor neked vagy Sobrinak miért kell azonnal belekötni. Nem azt írtam,hogy megbasztam egy bombanőt,hanem hogy beszélgettem vele. Tényleg egy hihetetlen dolog.)Bazzani
Én egy szóval nem írtam a Te szándékaidról! A lány magatartásában véltem némi furcsaságot. Szvsz nem egyezett a mondókája a valós szándékaival. (Annak azért megvan a diszkrét bája, hogy egyrészt tiszteletreméltóan komolyan írod, hogy hűséges vagy, másrészt a "Sajnos" után teszel egy LOL jelet. 😊 )
Ha nem látod az ellentmondást, hiteltelenséget(?) ott (sem), hogy "Rá kell menni minden nőre" javaslatod vs. "Elméletileg(! felkiáltójel tőlem) és gyakorlatilag is hűséges vagyok." mondatod között, akkor tényleg kötekedésnek érezheted. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ha Te leírsz valamit, akkor én hányszor reagálok rá "azonnal". Szerintem most történt először, hogy egyáltalán válaszoltam Neked. S nem utoljára! 😊
(Gratulálok a győzelmetekhez! Gyűlöltem a Lions-t egész éjszaka, minden egyes játékosát.)tomi-tomi
1.A sajnost csak viccből írtam,legközelebb odaírom,hogy mindenki értse.
2.Többször válaszoltál már a felvetéseimre,például a homokos témánál.
3.Én nem gyűlölök egy Pats játékost sem,mégha megvernek minket akkor sem.
4.Az,hogy rá kell menni minden nőre azt javaslatként írtam. Én úgy csináltam amíg facér voltam. Tehát nem azt írtam,hogy most rámegyek minden nőre.
5.Válaszoltam mindenre?Bazzani
1. Erről beszélek, viccelsz a hűséggel, majd komolyan veszed. Én meg egy értetlen f@sz vagyok.
2. Igazad van részben. Ez volt az első válaszom Neked (A tegnapi volt a második.):
Asszem akkor nekem is Ózhoz kell mennem...
Valaki mondja már el,hogy mi a célja a felvonulásnak?Bazzani
A felvonulás eredeti (teljes) neve a meleg büszkeség napja. Azt szeretnék elérni, hogy ne kelljen rejtőzködniük a társadalomban, eredeti szexuális irányultságuk nyílt felvállalása mellett is teljes jogú tagjai lehessenek a közösségnek.
A felvonulást kétségtelenül felhasználják egyesek mocskos provokációra, de ez nem feltétlen jellemzi az egész meleg társaságot. A provokátorok elsősorban hülye faszok, és ki tudja hanyad sorban melegek. Nektek mégis könnyebb az összes melegtől irtózni és leköcsögbuzizni mindőjüket, mint azt a néhányat hülye fasznak nevezni.tomi-tomi
Ez tele van kötekedéssel. Ez pedig tisztelettel, ami olyan nagyon fontos Neked: "Kúrogassátok egymást a barátaiddal,lehetőleg valami főtéren,fogadjatok örökbe egy gyereket és neveljetek belőle még egy irgalmatlan nagy buzeránst." Vajh, ki írhatta?
3. Hová ment a humorérzéked?
4. Miért próbálsz olyan mondatokat nekem illetve a beszélgetésnek tulajdonítani, amelyeket nem írtam le, nem hangzott el.
5. Nem. Lásd 3. pont! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én spec azért, mert én tudom mit érzek ha megcsalnak, és ezt nem akarom olyannak okozni, akit szeretek, mivel én sem szeretném átélni. Az meg a másik, hogy általában szarul érzem magam, ha valakinek miattam szar (főleg ha bizonyos szinten szeretem az illetőt), így ezért sem, tehát a lényeg, hogy szerintem nekem nem éri meg.

Kiskoromtól függetlenül a vallás -főleg a katolikus- sok elemével alapból egyet sem értek, tehát szerintem bennem ezt egyáltalán nem a vallás okozza.
több mint 12 éve
catattack 3 520
És ha valaki olyannyira nem vallásos, hogy majdhogynem ateista, abba mi miatt ég belé?

(Csak mert a legkevésbé sem vagyok és nem is voltam soha vallásos - katolikusként kiskoromban simán mentem református templomba imádkozni, mert onnan tetszett egy csaj 😀 - ellenben én is "összemosom" a kettőt - amivel így nem értek egyet, de most nem fejtem ki)
fetomy
Én sem megyek bele, mert ez egy több oldalas eszmecsere volt és csak a végkifejletet írtam le.
Ez több száz éves múltra tekint vissza, nem arra, hogy Péter atya lespriccelte-e a fejedet kiskorodban.
Nem gondolod komolyan, hogy belsődből fakad az, hogy nem fekszel le más csajjal a barátnődön kívül?
Hogy milyen vallású vagy az mindegy.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Arra jutottunk, hogy a vallás miatt ég belénk az, hogy a szexet összemossuk az érzelemmel.catattack
És ha valaki olyannyira nem vallásos, hogy majdhogynem ateista, abba mi miatt ég belé?

(Csak mert a legkevésbé sem vagyok és nem is voltam soha vallásos - katolikusként kiskoromban simán mentem református templomba imádkozni, mert onnan tetszett egy csaj 😀 - ellenben én is "összemosom" a kettőt)
fetomy
Detto.
Nem azért nem csalom meg a feleségem,mert vallásos vagyok,hanem mert szeretem és tisztelem annyira.
Aki azt mondja,hogy nem kíván meg másik nőt az hazudik,de van ennek normális elintézési módja is.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Arra jutottunk, hogy a vallás miatt ég belénk az, hogy a szexet összemossuk az érzelemmel.catattack
És ha valaki olyannyira nem vallásos, hogy majdhogynem ateista, abba mi miatt ég belé?

(Csak mert a legkevésbé sem vagyok és nem is voltam soha vallásos - katolikusként kiskoromban simán mentem református templomba imádkozni, mert onnan tetszett egy csaj 😀 - ellenben én is "összemosom" a kettőt - amivel így nem értek egyet, de most nem fejtem ki)