Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baszott jó.
Barátnőmmel néhány hete befizettünk egy Zakynthosi útra, busszal. Már több emailt váltottam a szervezővel, ismerős ajánlotta alapból a csókát, mivel ő már évek óta vele utazik. Két napja még beszéltünk is telefonon, hogy mikor indul a busz budapestről, amire azt mondta, hogy ma megírja emailben a pontos helyet és időt. Erre kapok egy emailt, hogy utashiány és rajtuk kívüli okok miatt az utazás elmarad, a pénzt természetesen visszautalják.
Kibaszott jó mondhatom, pénteken hajnalban indultunk volna, én is és barátnőm is eléggé rá volt már állva az egész útra.
Faszomat az egészbe. :mad:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy baszná már meg magát a jupiszi a tetves állandó szoftverfrissítéseivel... Harmadszor állok neki fél órán át tekerni, hogy onnan folytassam a felvételt, ahol abbahagytam..
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 355
Imádom a statikát!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
elegem vanBlack_Adder
Mi az? Már ha publikus.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
elegem van

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Ez a 2-0 átok. 10 évente egyszer belefér 😊

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pedig elég messze vagyunk egymástól...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na elkaptam valami fosásokádásláz vírust.
10 éve nem voltam táppénzen,most sikerült.
Kurvaannnnnnyát.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Mi a geci értelme van a kontrollnak ha az orvos nem csinál semmit? Egy hete eltört a kezem, begipszelték. Most mentem vissza erre az asszisztensnő átkötözte és mondta, hogy jöjjek egy hét múlva. A gipsz le se került a kezemről hogy esetleg megnézzék, hogy nem-e száradt le útközben 2 ujjam. Mondjuk akkor lehet, hogy észrevették, hogy sokkal színesebb a kezem mint egy hete és a kézközépcsont be van esve. Ezért érdemes volt egy nap szabit kivenni.Matthew99
Jellemző, amikor nekem szállt el a kisujjam (igaz az kisebb tétel) akkor is 6 méterről nézte végig a doki ahogy kötést cseréltek rajta kontrollkor...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Mi a geci értelme van a kontrollnak ha az orvos nem csinál semmit? Egy hete eltört a kezem, begipszelték. Most mentem vissza erre az asszisztensnő átkötözte és mondta, hogy jöjjek egy hét múlva. A gipsz le se került a kezemről hogy esetleg megnézzék, hogy nem-e száradt le útközben 2 ujjam. Mondjuk akkor lehet, hogy észrevették, hogy sokkal színesebb a kezem mint egy hete és a kézközépcsont be van esve. Ezért érdemes volt egy nap szabit kivenni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mit nem értesz? 😛 Venni nincs pénzem akkor se ha 60ezer, érteni meg nem értek hozzá annyira, hogy csak az oprendszert felrakjam.

PC-s játékok és programok nem mennek. A programoknak -főleg az általánosan használtaknak- van Mac-es platformja is (talán csak a winamp rémlik aminek nincs), aminek nincs, annak meg van alternativája, ami spec néha még jobb is. PCs játékokat nem lehet futtatni, viszont egyre több játéknak látom, hogy a to-rent oldalakra rakosgatják fel a maces változatait is, plusz ugyanúgy mint a linuxhoz ehhez is van valami emulátor vagy mi, ami azt szimulálja, hogy wined van, így olyan programokat is futtathatsz, de igazából rám is csak ritkán jön rám, hogy játszanék egyet, úgyhogy nem használtam ilyet. Ha lesz egy normális gépem tuti megpróbálom rárakni, vagy ha lesz pénzem, macet veszek. Milliószor kevesebb az idegbaj vele.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
fetomy, tudom, már beszéltük, ezért nem is értem, hogy bénázhatsz azzal az idegesítő windows-sal. 😊
Viszont sokszor hangzik el ellenérvként a Mac ellen, hogy drága, és gondoltam most ezt az urban legendet is annulálom.
Szinte ilyen minőségű monitort se lehet ennyiért kapni, nemhogy komplett gépet, ahogy írod, vírusok nélkül, fasza programokkal, és minden megy rajta ami nekem szembejött. (Gondolom pc-s játékokat nem lehet rajta játszani, de azokat akkor se játszottam, amikor pc-m volt, így ezügyben nem vagyok releváns.)

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sobri: Nekem fölösleges reklámoznod a Mac-et. vagy másfél évig MacOSx-em volt win helyett (tehát kb. Macem volt), és életem legjobb döntése volt feltenni. Csak sajnos a HDD-m tönkrement, így elveszett az OSx is. Amit viszont a gépemre egy a gépekhez elég jól értő korábbi ismerősöm rakott fel, és nagyjából 2 napot szenvedett vele, mire sikerült és rá is ment kb. a teljes két napja, ráadásul már ő nincs is a képben, úgyhogy cseszhetem.

Ha meg pénzem lenne egy új gépre (akár Mac, akár nem), akkor már rég vettem volna 😉 Amúgy a paralel desktop tényleg hatalmas cucc! Leszámítva, hogy rengeteg program -még- nem megy rajta, szerintem top oprendszer a macé. Főleg mert nulla vírus, és ami program kell, az általában megy.

Másik, rata: Sajna az már korábban sem jött be, úgy tudom nem használnak ezek az oldalak semmit.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem lehet valahogy ip-t "hamisítani", tehát hogy azt higyje a weboldal hogy Ausztriából netezel? Mintha pont most olvastam volna valahol ilyesmiről...Rataxes
Nincs vele beljebb sokkal. Inkább messzebb kerülne, mint közelebb. 😊Sobri Jóska
Ejjj bazzeg... 😊 Jóvanna' 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Nem lehet valahogy ip-t "hamisítani", tehát hogy azt higyje a weboldal hogy Ausztriából netezel? Mintha pont most olvastam volna valahol ilyesmiről...Rataxes
Nincs vele beljebb sokkal. Inkább messzebb kerülne, mint közelebb. 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Nagyon nagyon remélem, hogy egyszer eljön majd az a nap az életemben, amikor ezt a szájbabaszott kurvageci számítógépet és a hozzátartozó retkes köcsög internet eszközöket teljes higgadtsággal elengedem a kuka fölött, majd beleejtek egy égő gyufát és halkan dudorászva lehugyozom az egészet.fetomy
A megoldás iMac, viccen kívül.
Vasárnap vettem egy asztalit 120ezerért, 20 colos, 2.4 valamis, 2 giga ram, 250 gb memória, hazahoztam, egy délutánt pöcsöltem velem, beállítottam mindent, és innentől remélem 5 évig nincs vele más dolgom, csak ki-be kapcsolom, és használom.
Westendben volt valami 3 napos iStyle PopUp Store kitelepülés, és ez valami használt gép lehetett, de az előzőt is használtan vettem 6 éve, és semmi gond nem volt vele.
És rengeteg felhasználóbarát dolog van benne gyárilag, igaz, nagyrészüket használni nem tudom, de pl a 4 paralel desktop, ami eddig nem volt már el is varázsolt.


több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem lehet valahogy ip-t "hamisítani", tehát hogy azt higyje a weboldal hogy Ausztriából netezel? Mintha pont most olvastam volna valahol ilyesmiről...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meg tudná valaki nekem magyarázni, hogy mi a jó büdös retkes élet mocskos repedt farkáért van az, hogy egy adott TV csatorna honlapján online teljesen ingyen nézhető műsorait miért csak az adott tetves köcsög ország lakói nézhetik?

Csak mert most tudtam meg, hogy az ausztrál TV, amelyik az ottani X Factort közvetíti rendelkezik egy RTL Mosthoz hasonló cuccal, és meg lehet ingyen nézni utólag a műsoraikat, pl. az X Factort is, de nekem kiírta, hogy ebből az országból nem nézhetem a műsort. Hozzáteszem a fél perces fasszopó reklámot végig kellett néznem, mielőtt kiírta volna ezt...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
viszont a Lions meccs uccsó 5percét élőben adták. :oBazzani
nem 😊

5 perc ingyen gamepass járt mindenkinek, amíg azt nézett amit akart.
nekem a Raiders-Bills indult el, mert épp azon volt a gamecenter.Höri
Jah, nekem a Bengals-Broncos utolsó 3-4 percét láttam..😂 😊
Ez amúgy minden hétvégén így lesz?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
viszont a Lions meccs uccsó 5percét élőben adták. :oBazzani
nem 😊

5 perc ingyen gamepass járt mindenkinek, amíg azt nézett amit akart.
nekem a Raiders-Bills indult el, mert épp azon volt a gamecenter.

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nfl.com-on botrány szar lett ez az új highlights módHurka
Néha azt sem tudom,hogy hol találom amit keresek.
Az egész úgy szar ahogy van,viszont a Lions meccs uccsó 5percét élőben adták. :oBazzani
plusz ez a 2 videó lejátszás után adjuk a szokásos reklámot, eléggé idegesítő... 😕

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nfl.com-on botrány szar lett ez az új highlights módHurka
Néha azt sem tudom,hogy hol találom amit keresek.
Az egész úgy szar ahogy van,viszont a Lions meccs uccsó 5percét élőben adták. :o

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
nfl.com-on botrány szar lett ez az új highlights módHurka
Asszem már tavaly sem volt helyi rádiós alámondás, az volt a csúcs.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nfl.com-on botrány szar lett ez az új highlights mód
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
30 ezer pénztől estem el Flacco és a Ravens balfasz Tennessee elleni meccsén... :cool: