Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
ÉN kaptam, szóval kussolni lehet 😛 egy hétig szívni kell a hivatalokban itt-ott, de amúgy nem vészes, megéri. Kapsz havi 23 rugót, ennyit simán megéri érte dolgozni...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
már rég nem is próbálkozomSzobi22
Én detto.empty taxi
Én csak azt nem tudom, hogy ki kapja.
Mert akinek kéne az nem...BMG
Vállalkozók fiai, akik legtöbbször a nagyszüleikhez vannak bejelentve. Legalábbis az ismerősi köröm tapasztalata alapján.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
+ 6543214569763251

Idén majdnem odáig jutottam hogy kitöltöm a papírt, de a felénél hagytam a rákba. Fölösleges.eaglesmcnabb
már rég nem is próbálkozomSzobi22
Én detto.empty taxi
Én csak azt nem tudom, hogy ki kapja.
Mert akinek kéne az nem...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Ez az egyetemi szociális ösztöndíj rendszer egy hihetetlenül undorító dolog...Schleck
+ 6543214569763251

Idén majdnem odáig jutottam hogy kitöltöm a papírt, de a felénél hagytam a rákba. Fölösleges.eaglesmcnabb
már rég nem is próbálkozomSzobi22
Én detto.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ez az egyetemi szociális ösztöndíj rendszer egy hihetetlenül undorító dolog...Schleck
+ 6543214569763251

Idén majdnem odáig jutottam hogy kitöltöm a papírt, de a felénél hagytam a rákba. Fölösleges.eaglesmcnabb
már rég nem is próbálkozom

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ez az egyetemi szociális ösztöndíj rendszer egy hihetetlenül undorító dolog...Schleck
+ 6543214569763251

Idén majdnem odáig jutottam hogy kitöltöm a papírt, de a felénél hagytam a rákba. Fölösleges.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az egyetemi szociális ösztöndíj rendszer egy hihetetlenül undorító dolog...

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Vegyél macet, az mindenre megoldás 😀

Egyébként +1..fetomy
dehogy veszek..szeretem a képregényt!

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vegyél macet, az mindenre megoldás 😀

Egyébként +1..
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
kurvára a faszom tele van a nézhetetlen szaggató streamekkel :mad:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és úgy érzem magam du 5-kor, mintha legalább este 10 lenneTheMileHighCity
akkor te mar most atomkeszen vagy 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Már megint geci másnapos vagyok és kurvára fáj a fejem, és úgy érzem magam du 5-kor, mintha legalább este 10 lenne. És akkor pont ma van gameday, tehát a mai éjjelen sem az alvásé lesz a főszerep. Ha iszom valami szar kávét, attól csak elkezd remegni a kezem, és csak éhes leszek tőle, pár órával később meg még fáradtabb.
Szóval a fasz kivan, Tennessee-ben játszunk, szóval stílusos lenne JD-t nyomatni, de majd meccs közben adom meg a módját. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem, mert annak lemaradtam az elejéről (és csak úgy nézek, hogy 1/1-től vagy sehogy). Majd bepótolom és fogom azt is ha bejön, de én a Romantikus kalandot (Mondjuk erről most nézem, hogy lemondhatok, mert alapból csak 4 rész készült belőle) és a Luxusdokit nézem. Előbbit gyógyíthatatlan sitcom addikcióm miatt, utóbbiba meg amolyan utánfutóként néztem bele, és mostmár érdekel 😀
Egyébként szeretem a Viasatot, hétköznap Gyilkos számok-jóbarátok-TAAHM-House sorozatban nézem mindet, és mivel tele van reklámmal ezért sem értem, hogy miért nem tudtak legalább annyit beírni, hogy "változik a hétvégi műsorrend" vagy valami, hogy legalább utánanézzek :/
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
A tetves kurva anyját a viasat3-nak. Napi minimum 3 órát nézem a műsorukat, de nem tudnának ám egy 5 mp-es spotot berakni, hogy a hétvégi műsor változik és 1 órával minden előrébb kerül. Neeem minek végülis. Hálistennek így mind a két sorozatról lemaradtam, ami érdekel szombatról. Faszomat bele, hogy senki nem ismeri a TÁJÉKOZTATÁS fogalmát ebben a kurva rencerben...fetomy
nyugi, nem miattad csinálták. Szivek szállodáját nézed te is?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A tetves kurva anyját a viasat3-nak. Napi minimum 3 órát nézem a műsorukat, de nem tudnának ám egy 5 mp-es spotot berakni, hogy a hétvégi műsor változik és 1 órával minden előrébb kerül. Neeem minek végülis. Hálistennek így mind a két sorozatról lemaradtam, ami érdekel szombatról. Faszomat bele, hogy senki nem ismeri a TÁJÉKOZTATÁS fogalmát ebben a kurva rencerben...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
De qrvára gyűlölöm, hogy

1) a 30 perc kajaidőmben 15 perc után már siettetnek, hogy menjek már és ne egyek olyan sokáig
2) az a műszakvezető kéri számon az 5 perc kávészünetben* történő kolleginával beszélgetést, aki előtte való nap beérkezése után másfél órát vihogott az irodában két másik társával nem munka témán

Persze értem én, hogy azt szeretnék, ha 8 óra alatt nem ennék, innék, és legalább 9 órát teljesítenék, de hát nem megy.

* a 30 percből direkt meghagyok 10 percet kétszeri kávészünetre, így mindenképpen jogtalan a számonkérés
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
büdös rohadt kurva élet :o meccsen kaptam egy medvepuszit, alig éreztem, aztán ültem fél órát és most rendesen megmozdulni nem bírok...ennyire még nem fájt semmi 😕 ráadásul szülinapomat ünnepelnénk meg ma utólag..KÖSZI

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a jó kurva életbe, hogy mindent elfelejtek... fetomy
Honnan tudod?Sobri Jóska
Nemtom, nem emlékszem :/

Egyébként nyilván onnan, hogy később "belefutok".
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
a jó kurva életbe, hogy mindent elfelejtek... fetomy
Honnan tudod?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként csak azt sérelmezem, hogy túl nagy az osztálylétszám. 34-en vannak, mert a tavaszi beiratkozás előtt hirtelen csomóan átjelentkeztek a körzetbe, most meg persze ismét a távoli lakcímet tüntetik fel a közös szülői adattáblázaton.
Ez közokirathamisítás, már persze, ha nem laktak itt egyáltalán.
vadibandi
megkérdezhetem, hogy itt akkor miért a gyerekekre haragszol? úgy értem a szülők felelősek ezértkristof
nem a gyerekekre haragszik csak a szuleiket hiaba irtana ki attol meg a kolkok ugyanoda jarnanak iskolaba.
igy praktikusan a fia osztalytarsaival akar vegezni h a gyerekenek tobb mozgastere legyen. ertheto.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként csak azt sérelmezem, hogy túl nagy az osztálylétszám. 34-en vannak, mert a tavaszi beiratkozás előtt hirtelen csomóan átjelentkeztek a körzetbe, most meg persze ismét a távoli lakcímet tüntetik fel a közös szülői adattáblázaton.
Ez közokirathamisítás, már persze, ha nem laktak itt egyáltalán.
vadibandi
megkérdezhetem, hogy itt akkor miért a gyerekekre haragszol? úgy értem a szülők felelősek ezért
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a jó kurva életbe, hogy mindent elfelejtek... És persze hálistennek rá is baszok mindig.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Legszívesebben, megölném fiam kb. 10 osztálytársát!vadibandi
mi történt?
egyébként ne feledd. a legjobbakat sehol sem szeretik.eaglesmcnabb
Most a másik fiam osztályáról van szó.
Egyébként csak azt sérelmezem, hogy túl nagy az osztálylétszám. 34-en vannak, mert a tavaszi beiratkozás előtt hirtelen csomóan átjelentkeztek a körzetbe, most meg persze ismét a távoli lakcímet tüntetik fel a közös szülői adattáblázaton.
Ez közokirathamisítás, már persze, ha nem laktak itt egyáltalán.

Ez azért probléma, mert a fiam csökött és ebben a tömegben esélye sincs, hogy normálisan teljesítsen.
Most persze mehet a többi csökött közé a speciális iskolába, amit nem kéne megtennie, ha kevesebben lennének.




több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Legszívesebben, megölném fiam kb. 10 osztálytársát!vadibandi
mi történt?
egyébként ne feledd. a legjobbakat sehol sem szeretik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Legszívesebben, megölném fiam kb. 10 osztálytársát!