Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Féreg Barcelona. Egyszer fogadok rájuk. :mad:
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
tegnap tévé, balogh szilárd, született vujity trvtko: "következzék mindjárt egy kisfiú TraGÉDIÁJA4 NÉZZÉK!"

anyádat

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Úristen mennyit buliztam ott 😀

itt csináltuk azt először a haverokkal hogy iszunk 1 B52-őt meg kikérünk mellé egy viszkikólát, aztán körözöl és ha elfogyott a pia mész vissza. Az átlag 7 kör volt ami sikerült, utána csak megálltál a tánctér közepén és "megérezted a hangulatot" 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
hát bazdmeg 2. tanítási héten felvettek koliba, ugy h már van albérletem
kicsit se vagyok kurvaidegesChevy
egy csomó kis "köcsög" van aki megjön apucival meg anyucival a koleszba, végigslisszolnak a folyosókon, benéznek a szobába és azzal a lendülettel elhagyják az épületet. Legalábbis nálunk a sotén sok ilyen volt, úgy hívtuk hogy a szeptemberi karaván-szezon 😂

gondolom te is így kerülhettél be utólag vagy tévedek?davemayer
nekem benézték a felvételimet, szoval alapbol megszivtam
bár lehet, hogy most se lesz belőle semmi, mert nem nagyon akarnak válaszolni.
http://www.sch.bme.hu/- nem ratyi koli 😊
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Egyetemek/koli is sárosak benne. Ugye az értesítő levélben jön a prospektus koliról, hogy mennyi, milyenek vanna, abban meg általában két szép kép van. Aztán pl. még honlapjukon is csak 2 olyan szobáról van kép, ami amúgy vendégszoba, tehát más. Szegény elsős meg döntse el, jelentkezzen-e (pár napos határidővel), illetve felmenjen-e akár párszáz kilométerre megnézni?

Mondjuk nekem ez a szeptemberi-karaván miatt volt ismerősöm, aki sátorban lakott egy hétig egyetem közelében, mivel tudta, egy hét után kb. be fog már ő is férni.Deny
Jogos, ez végülis szervezési hiba, pl a nyílt napok programjában simán benne kellene lennie a kollégium(ok) bemutatásának.. Nem tudom, hogy mondjuk Pesten a nagyobb egyetemeknél ez mennyire általános, mi a nyílt napon mindig megmutattuk a kolit, igaz nekünk könnyű dolgunk volt, mert az egész iskola volt egy darab épület mindenestül 😊

van, akinek bármi jó 😀Höri
persze, ezzel én is így voltam, mert a mienk se volt valami pofás lakosztály, de azért mégiscsak utánajártam, hogy miféle 😊 pont az ellenkezőjén gyűlölködtem 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy lehet az, hogy valaki nem nézi meg előre, hogy hol, milyen körülmények között fog lakni?JSanyo
van, akinek bármi jó 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
egy csomó kis "köcsög" van aki megjön apucival meg anyucival a koleszba, végigslisszolnak a folyosókon, benéznek a szobába és azzal a lendülettel elhagyják az épületet. davemayer
baszki, ezt én sem értettem sosem... hogy lehet az, hogy valaki nem nézi meg előre, hogy hol, milyen körülmények között fog lakni?? eléggé szánalmas..JSanyo
Egyetemek/koli is sárosak benne. Ugye az értesítő levélben jön a prospektus koliról, hogy mennyi, milyenek vanna, abban meg általában két szép kép van. Aztán pl. még honlapjukon is csak 2 olyan szobáról van kép, ami amúgy vendégszoba, tehát más. Szegény elsős meg döntse el, jelentkezzen-e (pár napos határidővel), illetve felmenjen-e akár párszáz kilométerre megnézni?

Mondjuk nekem ez a szeptemberi-karaván miatt volt ismerősöm, aki sátorban lakott egy hétig egyetem közelében, mivel tudta, egy hét után kb. be fog már ő is férni.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
egy csomó kis "köcsög" van aki megjön apucival meg anyucival a koleszba, végigslisszolnak a folyosókon, benéznek a szobába és azzal a lendülettel elhagyják az épületet. davemayer
baszki, ezt én sem értettem sosem... hogy lehet az, hogy valaki nem nézi meg előre, hogy hol, milyen körülmények között fog lakni?? eléggé szánalmas..

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
hát bazdmeg 2. tanítási héten felvettek koliba, ugy h már van albérletem
kicsit se vagyok kurvaidegesChevy
egy csomó kis "köcsög" van aki megjön apucival meg anyucival a koleszba, végigslisszolnak a folyosókon, benéznek a szobába és azzal a lendülettel elhagyják az épületet. Legalábbis nálunk a sotén sok ilyen volt, úgy hívtuk hogy a szeptemberi karaván-szezon 😂

gondolom te is így kerülhettél be utólag vagy tévedek?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ezt az elbaszott egy szar napot...és még csak hétfő van basszameg :o :o :o

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
hát bazdmeg 2. tanítási héten felvettek koliba, ugy h már van albérletem
kicsit se vagyok kurvaideges
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
haljak meg, háromszor is végignéztem a listát mielőtt írtam.
persze most már látom.
akkor most magamat utálom amiért vak vagyok.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom a konyhát.

ha én ott vagyok, akkor nincs happy end

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig fent van

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
jellemző b'meg, hogy már majdnem minden meccs fent van a nemmondjukkianevét torrentoldalon, persze a bengals@browns nincs. :mad:

így ok? 😛

csak így kevésbé hatásos. 😕
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
jellemző b'meg, hogy már minden meccs fent van a nemmondjukkianevét torrentoldalon, csak a bengals@browns nincs. :mad:Mikey
én akartam beírni ugyanezt csak a bears-falcons-al 😀davemayer
De érzitek hogy akkor valami nem kóser egyik kijelentéssel sem ? 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
jellemző b'meg, hogy már minden meccs fent van a nemmondjukkianevét torrentoldalon, csak a bengals@browns nincs. :mad:Mikey
én akartam beírni ugyanezt csak a bears-falcons-al 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
jellemző b'meg, hogy már minden meccs fent van a nemmondjukkianevét torrentoldalon, csak a bengals@browns nincs. :mad:
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
De szeretem mikor valaki hazaér a boltból, majd fél órára rá elküld, hogy hozzak cigit.fetomy
és tejet hoztál? ha nem akkor húzzál vissza... 😀Divat
Már csak a sapka hiányzik. Vagy éppen nem hiányzik. 😛

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
De szeretem mikor valaki hazaér a boltból, majd fél órára rá elküld, hogy hozzak cigit.fetomy
és tejet hoztál? ha nem akkor húzzál vissza... 😀

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De szeretem mikor valaki hazaér a boltból, majd fél órára rá elküld, hogy hozzak cigit.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OMG, mi megy itt. Percek óta nevetek 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A "stírölés" nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés. (szerencsére)
Egyébként én néhány éve elvégeztem egy tesztet, ami bizonyította, hogy látens rasszista vagyok.vadibandi
dettó csak a "látens" nélkül :cool:davemayer
Itt a teszt, csekkold le magad!

https://implicit.harvard.edu/implicit/demo/




több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A "stírölés" nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés. (szerencsére)
Egyébként én néhány éve elvégeztem egy tesztet, ami bizonyította, hogy látens rasszista vagyok.vadibandi
JayB barinőjének a hibája az egész, mivel ő szólt be szegényeknek, akik ezzel vérig lettek sértve, és még jó h kiálltak magukért...

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
A "stírölés" nem bűncselekmény, még csak nem is szabálysértés. (szerencsére)
Egyébként én néhány éve elvégeztem egy tesztet, ami bizonyította, hogy látens rasszista vagyok.vadibandi
dettó csak a "látens" nélkül :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal