Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Sobri sztem "sobrisan" azt akarta mondani hogy ha valami engedélyezve van akkor már rendelkeztek a létjogosultságáróldavemayer
Őőő... Ez most úgy hangzott mintha minden egyes használati tárgy/dolog/akármi létjogosultságáról rendelkezne valaki 😊Rataxes
Ez hülyén hangzik, de így van.
Pl a drogokat ugye nagyrészt tiltják.
De meg kell határozni egzaktul, milyen vegyület minősül drognak, és az azzal kereskedő, felhasználó, stb ellen lehet eljárni. (Ezért lehet legálisan venni un. dizájner drogokat, mert nem mint drog hozzák forgalomba, hanem xyz12 hatóanyagú nővényvédőszer, mondjuk. Az xyz12 nem szerepel a tiltólistán. Ha rákerül, akkor jön xy32xyz22 hatóanyagú, és úja vásárolható legálisan.)
Vagy pl. a doppingnál is. Nem attól dopping valami, hogy teljesítményt fokoz. Hanem attól, hogy rajta van egy listán, amin ami rajta van, az a definiált dopping. És ez a lista véges. Ami nincs rajta, az nem dopping.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Sobri sztem "sobrisan" azt akarta mondani hogy ha valami engedélyezve van akkor már rendelkeztek a létjogosultságáróldavemayer
Őőő... Ez most úgy hangzott mintha minden egyes használati tárgy/dolog/akármi létjogosultságáról rendelkezne valaki 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Sobri sztem "sobrisan" azt akarta mondani hogy ha valami engedélyezve van akkor már rendelkeztek a létjogosultságáról de ha nincs tiltva abban benne van hogy még nem volt róla semmilyen értekezés - ilyen most az online póker pl.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért lenne nagy különbség? Ha engedélyezve van, akkor felrakhatod, mehetsz vele, semmi bajod nem lesz. Ha nincs tiltva, akkor felrakhatod, mehetsz vele, semmi bajod nem lesz 😊 És ha jól emlékszem (nem biztos) a riporter is úgy mondta, hogy XY óta vannak engedélyezve. Nyilván más az, ha semmi nincs róla, vagy hogy ki van mondva, hogy szabad, de a gyakorlatban ugyanazt jelenti.

A CD meg gondolom fényvisszaverése miatt volt, így nem azt kellett volna megtiltani, hogy CD nem lehet ott, hanem fényvisszaverő tárgy.

Definíció a tiltásra? "Tilos a járműre olyan berendezést szerelni/szereltetni, amely a traffipax működését zavarja". Azon csodálkozom, hogy nincs még ilyen. Mivel ugye ezzel sem az a baj, hogy jelez ha trafi van, hanem hogy pár másodpercre bezavarja azt, amíg az ember lelassíthat.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Azt hittem ezeket tilos használni, máskülönben tényleg ökörség az egész traffipax, felszereletetek én is egyet aztán büntessenek mást 😛
Btw a fideszes faszinak abban igaza van, hogy ha kovács józsi felrakhatja, a képviselő sem különb. Egyébként pedig max azon lehet fennakadni, hogy miért vannak engedélyezve, azon sztem nem,hogy képviselő is használja. Nem példát kell mutatniuk, hogy bár lehetne, de mi nem használjuk, hanem ha "nem szép dolog", akkor tiltsák be.fetomy
Nem engedélyezve vannak, hanem nincsenek tiltva.
Nagy különbség. 😊
Amúgy érdekes lenne egy definíció, hogy miként lehetne iltani.
Régebben a tükrön lógó CD-lemez volt az "okosság" traffipax ellen, szép lett volna betiltani, "Tilos gépjármű belső terében tok, vagy egyéb zárható készség nélkül, és azon kívül CD-lemezt szállítani, tartani." alapon. 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ahhoz képest h nincs törvény ami tiltja, múltkor mégis lehetett olyat olvasni neten, h vki pert bukott, mert iennel zavarta a rendőrség rendszerét, v vmi iesmi volt, nem emléxem pontosan.

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt hittem ezeket tilos használni, máskülönben tényleg ökörség az egész traffipax, felszereletetek én is egyet aztán büntessenek mást 😛
Btw a fideszes faszinak abban igaza van, hogy ha kovács józsi felrakhatja, a képviselő sem különb. Egyébként pedig max azon lehet fennakadni, hogy miért vannak engedélyezve, azon sztem nem,hogy képviselő is használja. Nem példát kell mutatniuk, hogy bár lehetne, de mi nem használjuk, hanem ha "nem szép dolog", akkor tiltsák be.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
http://index.hu/video/2011/10/11/lezerblokkolo/ a kurva anyjukat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beszarás, hogy egy napot nem lehet értelmesen megtervezni, mindig bekavarnak valamit...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kinyírom a Malekot. A szívgörcsöt hozta rám.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg a kurva élet, hogy mindig fel tudok kelni a kibaszott ébresztőre, csak pont a Ducks meccs előtt nem. :mad:Schleck
A szurkolásod nélkül is nyertek!vadibandi
Tudom, ez volt az első felkelés után, hogy megnéztem az eredményt. De már nagyon idegesít, hogy idén eddig másfél meccset láttam összesen a kedvenc NCAA csapatomtól.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Bassza meg a kurva élet, hogy mindig fel tudok kelni a kibaszott ébresztőre, csak pont a Ducks meccs előtt nem. :mad:Schleck
A szurkolásod nélkül is nyertek!




több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg a kurva élet, hogy mindig fel tudok kelni a kibaszott ébresztőre, csak pont a Ducks meccs előtt nem. :mad:

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltetőHöri
miért nem jársz más naponta kondizni?

Jó fizikális állapot biztos alap, a jó mentális teljesítményhez.Amadeus91
hogy tudjál futball cikkeket olvasniHöri
ez mehet az aranyköpésekbe 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltetőHöri
miért nem jársz más naponta kondizni?

Jó fizikális állapot biztos alap, a jó mentális teljesítményhez.Amadeus91
hogy tudjál futball cikkeket olvasni

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltetőHöri
miért nem jársz más naponta kondizni?

Jó fizikális állapot biztos alap, a jó mentális teljesítményhez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bakács Tibor meg kb. semmit nem kapott ugyanezért. Gondolom a miskolci faszinak ez volt az első lopása...
Másrészt pedig jó kis csúsztatás ez a kép 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én meg már itt rohadok a kibaszott kurva vonaton...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltetőHöri
én hétfőn és szerdán is 8-tól 18-ig vagyok, tehát ne panaszkodj 😀Newman
te kicsi vagy még, élvezzed, hogy collegeba járhatsz

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A rencer nem szereti az ékezetet, ezért a 1780 Hasri a tuti!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltetőHöri
Add a számlaszámot, megy az adomány.szaba
1780 Höri

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltetőHöri
én hétfőn és szerdán is 8-tól 18-ig vagyok, tehát ne panaszkodj 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltetőHöri
Add a számlaszámot, megy az adomány.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
utálom a keddet.

5 órám van, reggel 8-tól du. 18-ig, és az elsőre nem is járok, az utolsó meg elmaradt 3 hétig, mégis széjjel vagy baszva testileg, annyira megerőltető