Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
úristen mi lesz most??? milyen lesz élet zöld pardon nélkül?
hol lesz vizezett sör? hol lehet majd felszedni részeg tinilányokat?

ja hogy bárhol máshol?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sőt egyenesen egymillióan voltak. 😉GRAFI
Dehogy voltak annyian, nem fidesz naggyűlés volt 😛
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Sőt egyenesen egymillióan voltak. 😉
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
A kurva anyját annak a pár faszkalapnak aki leszarta a 110ezer tiltakozó embert és öncélúan bezáratta a zöld pardont. Ilyen is csak magyarországon van.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Megerősítve, nálam legalábbis jó a google.Rataxes
Ráerősítve...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Megerősítve, nálam legalábbis jó a google.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Erősítsetek meg, ugye kizárólag nálam van az, hogy a google képkeresőjében akármire keresek rá, csak 2-3 képet ad be, a többi helyett szürkeség van? És faithbookon ugyanez, csak leszámítva, hogy az első kb. 2 sor képet adja be, alatta nem.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
na ien se volt még részemről: de akkor bassza meg a júpiszi a tetves qrva annyját..............Divat
Már működik is 😀 😂


több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na ien se volt még részemről: de akkor bassza meg a júpiszi a tetves qrva annyját..............

|
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Biztos én vagyok a hülye, de mi változott? Látom, hogy valami a news feedel, de hát nekem kb. tök ugyanaz van szerintem. A chat új lett azt tudom, és az orbitális retek, főleg mert állandóan online-nak jelez hiába megyek rá, hogy ne látszódjak, legközelebb újra online vagyok.

Csináld amit én. Hetente 1szer 1 percre felmegyek facebookra, max 2 naponta pár percre twitterre, a többi meg azt se tudom van-e még 😀

Btw. ma végre X Factor US premier, ráadásul 2 órás és habár fingom nincs hol találok Fox streamet, de már most szarakodik a net, ami gyönyörű esélyeket vetít éjjelre...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
most vszeg nem leszek túl népszerű, hogy ilyennel kapcsolatban gyűlölködök, de vicc ez az új facebook újítás, lassan tényleg kezelhetetlen lesz
Barneynak de nincs igaza: http://www.youtube.com/watch?v=fjeeOZradOMHurka
+1
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
most vszeg nem leszek túl népszerű, hogy ilyennel kapcsolatban gyűlölködök, de vicc ez az új facebook újítás, lassan tényleg kezelhetetlen lesz
Barneynak de nincs igaza: http://www.youtube.com/watch?v=fjeeOZradOM
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
csak még egyszer eltörni ne kelljen, az a legrosszabb. kitartás 😊JSanyo
Kiderült hogy a kézközépcsont alja tört el és valószínű el is mozdult. Nagyon reménykedek én is, hogy hamar eszméltem és nem lesz semmi komoly, mert akkor alávágok az orvosnak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Elmondhatatlanul utálom az összes technikai szart, mert egyszerűen semmi sem működik normálisan. Semmi. Faszomat az egészbe.fetomy
+1.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szeretem, hogy azért mindig van, ami felbasszon. Teljesen jó kedvemben voltam egész nap kb. de az a tetves rohadt geci upc tett róla, hogy ne legyen tovább. Upgradeljétek a mocskos kurva anyátokat.

Elmondhatatlanul utálom az összes technikai szart, mert egyszerűen semmi sem működik normálisan. Semmi. Faszomat az egészbe.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mi a geci értelme van a kontrollnak ha az orvos nem csinál semmit? Egy hete eltört a kezem, begipszelték. Most mentem vissza erre az asszisztensnő átkötözte és mondta, hogy jöjjek egy hét múlva. A gipsz le se került a kezemről hogy esetleg megnézzék, hogy nem-e száradt le útközben 2 ujjam. Mondjuk akkor lehet, hogy észrevették, hogy sokkal színesebb a kezem mint egy hete és a kézközépcsont be van esve. Ezért érdemes volt egy nap szabit kivenni.Matthew99
Sajnos igazam lett. Elmentem a háziorvoshoz, hogy mondja már el hogy így kéne-e kinézni a kezemnek. Természetesen nem olyan egyszerű a baj, hogy egy sima gipsszel megúsznám. Holnap másik város traumatológia. Hogy a rohadás verné kettőbe az ilyen mocskos orvosokat...Matthew99
csak még egyszer eltörni ne kelljen, az a legrosszabb. kitartás 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
kezdek nagyon kiborulni.
ha én bent maradtok este 10-ig 11-ig dolgozni, hogy másnap lehessen tesztelni, akkor kurvára elvárom, h ők se várassanak órákat a megbeszéléssel. Ők hazhúznak korán, és le se szarják, h én miattuk +2 órát bent szopok. Nem vicces munkából éjszakaival hazamenni...
Kapja be az egész világ.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Boldog névnapot 😀szaba
Kösz. Jó ajándék névnapra egy idegösszeroppanás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mi a geci értelme van a kontrollnak ha az orvos nem csinál semmit? Egy hete eltört a kezem, begipszelték. Most mentem vissza erre az asszisztensnő átkötözte és mondta, hogy jöjjek egy hét múlva. A gipsz le se került a kezemről hogy esetleg megnézzék, hogy nem-e száradt le útközben 2 ujjam. Mondjuk akkor lehet, hogy észrevették, hogy sokkal színesebb a kezem mint egy hete és a kézközépcsont be van esve. Ezért érdemes volt egy nap szabit kivenni.Matthew99
Sajnos igazam lett. Elmentem a háziorvoshoz, hogy mondja már el hogy így kéne-e kinézni a kezemnek. Természetesen nem olyan egyszerű a baj, hogy egy sima gipsszel megúsznám. Holnap másik város traumatológia. Hogy a rohadás verné kettőbe az ilyen mocskos orvosokat...Matthew99
Boldog névnapot 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért ez priceless:
- Miért csak az önök országából lehet követni online a műsorukat?
- Mert csak a mi országunkból lehet követni az online műsorainkat.

Faszomat bele...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Mi a geci értelme van a kontrollnak ha az orvos nem csinál semmit? Egy hete eltört a kezem, begipszelték. Most mentem vissza erre az asszisztensnő átkötözte és mondta, hogy jöjjek egy hét múlva. A gipsz le se került a kezemről hogy esetleg megnézzék, hogy nem-e száradt le útközben 2 ujjam. Mondjuk akkor lehet, hogy észrevették, hogy sokkal színesebb a kezem mint egy hete és a kézközépcsont be van esve. Ezért érdemes volt egy nap szabit kivenni.Matthew99
Sajnos igazam lett. Elmentem a háziorvoshoz, hogy mondja már el hogy így kéne-e kinézni a kezemnek. Természetesen nem olyan egyszerű a baj, hogy egy sima gipsszel megúsznám. Holnap másik város traumatológia. Hogy a rohadás verné kettőbe az ilyen mocskos orvosokat...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Baszott jó.
Barátnőmmel néhány hete befizettünk egy Zakynthosi útra, busszal. Már több emailt váltottam a szervezővel, ismerős ajánlotta alapból a csókát, mivel ő már évek óta vele utazik. Két napja még beszéltünk is telefonon, hogy mikor indul a busz budapestről, amire azt mondta, hogy ma megírja emailben a pontos helyet és időt. Erre kapok egy emailt, hogy utashiány és rajtuk kívüli okok miatt az utazás elmarad, a pénzt természetesen visszautalják.
Kibaszott jó mondhatom, pénteken hajnalban indultunk volna, én is és barátnőm is eléggé rá volt már állva az egész útra.
Faszomat az egészbe. :mad:Stez
benzin+éter+aceton - üvegpalack - gyújtó = Molotov sine Ribbentropp


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na elkaptam valami fosásokádásláz vírust.
10 éve nem voltam táppénzen,most sikerült.
Kurvaannnnnnyát.Bazzani
enterolsutianap
Lépjen be a támadófal ?

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Na elkaptam valami fosásokádásláz vírust.
10 éve nem voltam táppénzen,most sikerült.
Kurvaannnnnnyát.Bazzani
enterol


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Imádom a statikát!Sebii
Hát még a szilárdságtant mennyire fogod... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER