Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Albiba nem akarok menni, egyrészt háromszor drágább, másrészt fél évet voltam már, és valahogy így nem jött be.Asbee
én jövőre 3 csajjal fogok együtt lakni. nem könnyű ekkora tehetséggel élni, csak felírtam a btk fb falára, hogy fogadjanak be és máris elkezdték túllicitálni egymást a kaliforniai lányok.Höri
Mikor az első szeptemberi vasárnapi hajnalon buli és lepedőgyűrés helyett a gépen lógsz a College Gamedayt bámulva, rájönnek, hogy rossz lóra tettek.Dzsokijuing
Szent dolgokat nem szabad közösségi élménnyé alakítani. A hétvége a futballról szól, így nyilván azt a 2 napot itthon töltöm majd.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Albiba nem akarok menni, egyrészt háromszor drágább, másrészt fél évet voltam már, és valahogy így nem jött be.Asbee
én jövőre 3 csajjal fogok együtt lakni. nem könnyű ekkora tehetséggel élni, csak felírtam a btk fb falára, hogy fogadjanak be és máris elkezdték túllicitálni egymást a kaliforniai lányok.Höri
Mikor az első szeptemberi vasárnapi hajnalon buli és lepedőgyűrés helyett a gépen lógsz a College Gamedayt bámulva, rájönnek, hogy rossz lóra tettek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Albiba nem akarok menni, egyrészt háromszor drágább, másrészt fél évet voltam már, és valahogy így nem jött be.Asbee
én jövőre 3 csajjal fogok együtt lakni. nem könnyű ekkora tehetséggel élni, csak felírtam a btk fb falára, hogy fogadjanak be és máris elkezdték túllicitálni egymást a kaliforniai lányok.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Levelező az mindenképp felejtős, meg ha jól tudom az csak költségtérítésesen van.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor úgy most lett elbaszva a következő 1 évem...Asbee
becsajoztál?

viccen kívül miért?fetomy
Áhh, akkor nem ezt írtam volna... 😀 Koli jelentkezést bebuktam ráadásul várólistán is csak a 4-dik vagyok. Igaz méltányosságit még megpróbálhatom, meg esetleg még felmehetek könyörögni, hogy ugyanmár, dehát az esély egyenlő a nullával. Albiba nem akarok menni, egyrészt háromszor drágább, másrészt fél évet voltam már, és valahogy így nem jött be. Így lehetek bejárós, ami háztól házig napi 4 óra utazást jelent...Pedig olyan szépen elterveztem ezt az évet, kissé még kitomboltam volna magam, aztán 1 év múlva pedig lehetett volna kezdeni a karrierépítést :/Asbee
Kéreckedj át levelezősre.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor úgy most lett elbaszva a következő 1 évem...Asbee
becsajoztál?

viccen kívül miért?fetomy
Áhh, akkor nem ezt írtam volna... 😀 Koli jelentkezést bebuktam ráadásul várólistán is csak a 4-dik vagyok. Igaz méltányosságit még megpróbálhatom, meg esetleg még felmehetek könyörögni, hogy ugyanmár, dehát az esély egyenlő a nullával. Albiba nem akarok menni, egyrészt háromszor drágább, másrészt fél évet voltam már, és valahogy így nem jött be. Így lehetek bejárós, ami háztól házig napi 4 óra utazást jelent...Pedig olyan szépen elterveztem ezt az évet, kissé még kitomboltam volna magam, aztán 1 év múlva pedig lehetett volna kezdeni a karrierépítést :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor úgy most lett elbaszva a következő 1 évem...Asbee
becsajoztál?

viccen kívül miért?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor úgy most lett elbaszva a következő 1 évem...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
egy napom telne el úgy hogy nem basszák fel az agyam, nem menne a szarkavarás, minden úgy menne ahogy meglett előzőleg beszélve...egy ilyen napot szeretnék. bár ezekszerint túl nagy kérés.... :mad: :mad:

több mint 12 éve
catattack 3 520
A szar fejére feltették a koronát! Csodás nap.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért mondom, általában azokat lepik el, amelyek szinte rögtön kezdődnek, a későbbiekre amikben eddig voltam, általában 1-2 perccel kezdés előtt teltek meg. Plusz akkor még mindig van idő ide benézni, aztán ha 8-ból 6-an nem tudtak belépni, nézünk másikat 😊

Amúgy mikor usaiakkal játszok pont azt utálom, hogy mindegyik leigazol 1-2 nagy nevet 80-120-akért, aztán kilépnek a picsába..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
na, 3-an már vagyunk, az egész jó 😊 És ha nem ilyen 2 perc múlva kezdődőt választunk, hanem pl. 15 perc, akkor sztem kevésbé is lepnek el idő előtt usankaiakfetomy
ja aztán megint az lesz belép 4-5 usák, akik 2 perc alatt ki is lépkednek és szaba próbálja a botokat túlicitálgatni 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na, 3-an már vagyunk, az egész jó 😊 És ha nem ilyen 2 perc múlva kezdődőt választunk, hanem pl. 15 perc, akkor sztem kevésbé is lepnek el idő előtt usankaiak
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
énisénis 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
mindenesetre ha ma lesz, beszállnék 😀fetomy
+1 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mert ez a legolvasottabb 😀 És nem akkora cucc sztem, hogy külön topicja legyen, főleg, hogy már csak pár hétig aktuális.

mindenesetre ha ma lesz, beszállnék 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülye kérdést fogok feltenni.
Ennek a mocknak miért nem csináltok külön topikot?
És miért pont a Gyűlölködjönkban szervezitek? :/

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
na sikerült végre...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
engem a rohadás espn szopat hiába nyomok a linkre behozza a hátteret és kész...

szerk. elmegy ez a picsába, egy mock draftot se hoz be...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor ebből kimaradsz most.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kezzel meg nem hatrany ha klaviaturad is vanFake
Heh.. viccen kívül..regelek erre újra kéri, e-mailt meg nem kapokAmadeus91
nezd meg a spamek kozott hatha oda kaptad a visszaigazolot. amugy vicces mert 3an vagyunk amugy meg elarasztottak az usakok a szobat es mar nincs is hely 😕
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
kezzel meg nem hatrany ha klaviaturad is vanFake
Heh.. viccen kívül..regelek erre újra kéri, e-mailt meg nem kapok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kezzel meg nem hatrany ha klaviaturad is van
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
h kell regelni az ESPN-re?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
írd már le rendesen 😀

ami nem hajlik, az törik!