Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az elozo teves riasztas volt mivel lattam h nem jott senki.

ez 6 perc mulva kezdodik. cincinnati mock auction 😊

http://games.espn.go.com/ffl/waitingroom?leagueId=484691
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jaja mindjart nyomom a linket.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na bazze ti se tudtatok volna egy órája jönni 😀
fake, csinálsz ligát v szobát v amit kell?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jönnék ha lehet.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
engem érdekelne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de már az se annyira fasza h 40 perc és kezdődik a meccs

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
dinaj ha most megis jonnel akkor tudnank egyet veretni nelkuled viszont elegge pozor a musor.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Idetaláltam, de most ez nekem időbe nem fér sajnos bele. Ha máskor lenne, esetleg.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sapka, ez elég egyszerű, x dollárból kell játékosokra licitálnod amiből összeszedsz egy csapatot. a pénz nem fogy el, max egy idő után nem mehetsz y dollár fölé licitben. szal gyere

szerk. ja és szóltam denynek is remélem idetalál
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
legalább 5-6an legyünk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
érdekesnek hangzik, de nem szoktam fantasykat játszani, szóval gondolom az infó hiány megölné az érdeklődésem 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
érdekel, ha még aktuális
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én jönnék
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tisztelettel. aonerrel ujfent aukcios mockba vagnank a fejszenket h a meccsig legyen mivel elmulatni az idot. akit erdekel replyozzon aztan irom a tudnivalokat ha van ra eleg embernek erkezese.
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A visszakapcsolás 25 ezer Ft.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként az a vicces, hogy ha pl. Kovács Józsi odamegy Lakatos Áron nevű számlával, simán befizethet, kérhet csekket stb... ha azt mondja, hogy ő az. Viszont ha úgy mész oda, hogy Svetzenbühleister Obrestand vagyok, és apám, Svetzenbühleister Obrestand nevén lévő számláról szeretnék csekket, akkor nem kapsz.. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha tényleg bemész, ügyelj rá, hogy vagy a neveden legyen a számla, vagy legyen kb. Orbán Viktor, de ha lehet inkább Obama által hitelesített megbízásod, különben hiába viszed a számlát, hiába akármi, nem csinálhatsz semmit. Csekket sem kérhetsz, stb... Akkor is ha pl. ugyanolyan nevű apád nevén van.fetomy
Eltaláltad az utcsó mondatban a szitut 😀 De iratok vele meghatalmazást amúgy.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha tényleg bemész, ügyelj rá, hogy vagy a neveden legyen a számla, vagy legyen kb. Orbán Viktor, de ha lehet inkább Obama által hitelesített megbízásod, különben hiába viszed a számlát, hiába akármi, nem csinálhatsz semmit. Csekket sem kérhetsz, stb... Akkor is ha pl. ugyanolyan nevű apád nevén van.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
E-on. Kitalálták, hogy egy április 40x ezres elszámoló számlát nem fizettem be. Igazuk van, mert nem is kaptam olyat. Amúgy marha jó arcok, mert ~15k visszatérítést kaptunk az általányból, meg a számla is 3k-val olcsóbb emiatt minden hónapban, de megpróbálnak egy ilyet. Várhatják azt a pénzt.szaba
csak ne lepődj meg ha egy nap nem lesz villany/gáz emiattpetey
Villany. Holnap bemegyek az ügyfélszolgálatra és benne leszek az esti hiradóban.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Eon tartozásnál csak be kell menni, és meg kell mondani, hogy kapcsolják ki az áramot, mert albérlők vannak bent, és nem fizetnek neked. Mi kiadtuk a lakásunkat 1-2 éve, a lakó nem fizette a számlákat, bementünk az eonba, hogy kapcsolják le, mert nem akarunk nagyobb tartozást, de sehogy nem fizetnek, ha meg nincs áram, talán magukhoz kapnak. Válasz: Ja, hát ez nem így működik, ha laknak bent, akkor nem kapcsolhatják ki...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
E-on. Kitalálták, hogy egy április 40x ezres elszámoló számlát nem fizettem be. Igazuk van, mert nem is kaptam olyat. Amúgy marha jó arcok, mert ~15k visszatérítést kaptunk az általányból, meg a számla is 3k-val olcsóbb emiatt minden hónapban, de megpróbálnak egy ilyet. Várhatják azt a pénzt.szaba
csak ne lepődj meg ha egy nap nem lesz villany/gáz emiatt

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
E-on. Kitalálták, hogy egy április 40x ezres elszámoló számlát nem fizettem be. Igazuk van, mert nem is kaptam olyat. Amúgy marha jó arcok, mert ~15k visszatérítést kaptunk az általányból, meg a számla is 3k-val olcsóbb emiatt minden hónapban, de megpróbálnak egy ilyet. Várhatják azt a pénzt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nem túl szerencsés dolog aznap elaludni, mikor Pestre kell mennem... ráadásul úgy ébredtem, hogy fáj a fejem, szóval ez a nap mehet is a kukába. Ez utóbbinál kevés dolgot rühellek jobban, nagyon el tudja b_szni a napomat.
több mint 12 éve
triangle 1 283
a "paraszt" terminológiát jimmy hsz-éből idéztem, de belátom, hiba volt. ezért elnézést kérek, ha valakit megbántottam vele.
a véleményem többi részét fenntartom.
(van nálunk is a rokonságban, aki frankhitellel szenved, és minden ezres számít; és tudom, nekem könnyű, pedig én is kerülhetek még ilyen helyzetbe, hogy muszáj frankhitelt felvennem; és igen, elkúrták a politikusok, a jegybank meg a többi bank; és tanultam és dolgoztam a pénzügyi szektorban, van róla fogalmam; és nem, ne dögöljön meg minden hiteles, én tényleg a legjobbat kívánom mindenkinek)
no offenz, csak a véleményem. písz.
több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Ezek az áldott magyarok miért nem tudják, h hogy kell közlekedni az autópályán? Azt még megértem, ha zavarba jön három sávtól, de kettőtől nem kéne...