Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
a mocskos rohadt paraszt AXA. 14 év után utaltak 28.000 forintot reálhozam néven. Persze mit várok, én vagyok a hülye.

ui: az asszony ING - 358.000 reálhozam. wtf?

több mint 12 éve
catattack 3 520
Lakossági energiatakarékossági pályázat 2011! Hogy baszná szájba aki kitalálta! Most olvasom, a pályázás feltételeit és nyilvánvaló, hogy nem a kispénzűeknek van kitalálva, hanem annak, aki a támogatás nélkül is fel tudná építeni.
Gratulálok! Kibaszottul utálom a politikát, de nem is értem, hogy mi a fasznak beszélnek olyanokról, hogy : Segítsük a fiatalokat lakáshoz jutni! Áh..

http://www.youtube.com/watch?v=hPWGf2EBKJI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=fFVwuQsCdCg&feature=related
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A héten szabin vagyok (szabaccság, elvtársak), megbeszétem egy régi jó cimborámmal, hogy csütörtök este kocsiba pattanaunk, aztán irány a horvát tengerpart. Erre ilyen kellemes időnk van, basszameg. Állítólag hétvégére jobb lesz. :/füligjimmy
Én meg pont esőzést hallotam a hétvégére.
Mondjuk mindenki mást mond...Bazzani
No, az időjárás az teljesen rendben van. Természetesen jön még kutyára kamion alapon, a haveromnak reggel begyulladt a foga, gyökérkezelés, és hasonló finomságok. Nem baj, az élet velem(velünk) nem fog kibabaszni, megyünk jövő héten. De ez azért........

Vettem egy rekesz sört az útra, az egészet megiszom, tartom magam a tervhez.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Én se vicceltem amikor azt mondtam amit.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mint Chuck Norris, mikor az erdő szelleme volt. Vagy vmi olyasmi.szaba
Olyan vicces vagy mint 13 Antal Imre.gyeek
Nem viccnek szántam. Tényleg arról szól a film.

http://www.imdb.com/title/tt0116341/
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Mint Chuck Norris, mikor az erdő szelleme volt. Vagy vmi olyasmi.szaba
Olyan vicces vagy mint 13 Antal Imre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Negyed órája szüntelenül fortyog bennem az adrenalin.

Jövök hazafelé fáradtan, valami részeg lepukkant szardarab a buszmegálló túloldalán pofázik egy kiskutyának -- valami tacskóféle -- hogy kövesee, stb... mindenki utálja, legalább legyen egy kutya a társasága. Felszállok a buszra, az a részeg meg elé tántorog, buszsofőr rádudál. Az aljas köcsög meg a dühét kitöltötte a kutyán. Nem tudom mit csinált, de olyan keservesen vonyított, teljesen elöntötte az agyam a vér. Ha csak egy perccel korábban csinálja bizisten átmegyek az úton és addig rugdosom a gané fejét amíg nem lehetne megkülönböztetni a seggétől. Adná a Fasszopó Sors, hogy egyszer törleszthessek egy ilyen szegény naiv kisállat nevében!gyeek
Mint Chuck Norris, mikor az erdő szelleme volt. Vagy vmi olyasmi.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Negyed órája szüntelenül fortyog bennem az adrenalin.

Jövök hazafelé fáradtan, valami részeg lepukkant szardarab a buszmegálló túloldalán pofázik egy kiskutyának -- valami tacskóféle -- hogy kövesee, stb... mindenki utálja, legalább legyen egy kutya a társasága. Felszállok a buszra, az a részeg meg elé tántorog, buszsofőr rádudál. Az aljas köcsög meg a dühét kitöltötte a kutyán. Nem tudom mit csinált, de olyan keservesen vonyított, teljesen elöntötte az agyam a vér. Ha csak egy perccel korábban csinálja bizisten átmegyek az úton és addig rugdosom a gané fejét amíg nem lehetne megkülönböztetni a seggétől. Adná a Fasszopó Sors, hogy egyszer törleszthessek egy ilyen szegény naiv kisállat nevében!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Buzi .msi-k és az összes geci dll. Dögöljön meg mind, pusztuljanak ki a világból. Ekkora szarhányásfos nem létezhet :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rata: Hát nekem xpsp3 meg xpsp2 kompatibilitással is ugyanúgy kifagyogat a firefox :/ Neked megoldotta?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
milyen szomorú világban élünk. a dolphins hivatalos twitter oldala ezt írta, egy képpel csatolva: "Are you ready for some futbol!" mondom de érdekesen sikerült leírni, mindegy, biztos valami jó kép (pl wake egy sack keretén belül a földbe döngöli henne-t) erre ez fogad: http://twitpic.com/60k0bq
rég demotivált valami is ennyire...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt nagyon tudom utálni, ha hülyének nézik az embert.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én is tolok szívesen 1-et megint 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
király 😀 még 1-2 ember jó lenne, és akkor keresünk egy roomot 😀

Szaba: LEhet, hogy már találkoztam a névvel, de nemnagyon vagyok egy fantasyban fake-el
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
közben rájöttem, hogy nem lehet kifutni, mert van max tét, ami után emberenként 1 dodó marad, tehát nem lehet elkölteni.

Amúgy ma nem akar valaki ilyet?fetomy
felőlem mehet 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ákos Anyád. Nem is tudom ez ki lehet 😂fetomy
Amúgy fake már évek óta ezen a néven fut.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
közben rájöttem, hogy nem lehet kifutni, mert van max tét, ami után emberenként 1 dodó marad, tehát nem lehet elkölteni.

Amúgy ma nem akar valaki ilyet?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
d/st, pénzből nem nagyon tudsz kifutni, pár napja jermaine gresham 1 dollárért lett az enyim, vannak lehetőségek 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Annyi kör, ahány roster spotot jelöl majd oldalt. Csak D/ST van. Nemtom mi van, ha elfogy a lé 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
és csak offense playák + d/st vagy védő játékosok is vannak?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és mi van,ha kifutok a keretből a csapat feltöltése előtt? 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hány körös a cucc?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lényeg h mindenki választ egy embert és licitálni kell rá a rendelkezésre álló pénzmennyiségből. a playat az viszi aki a legtöbbet ajánlja. ennyi, semmi bonyolult

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jönnek a játékosok, és licitálni kell rájuk a keretedből, de 6 mp alatt rá fogsz jönni 😀
im in too

Ákos Anyád. Nem is tudom ez ki lehet 😂
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
no kipróbáljuk mi ez